Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

zaxarenia έγραψε:

εμενα το ρολογακι ηταν μαιμου και δεν κανει πια

τικι τακ τικι τακ!!!

ξεχαρβαλωθηκε!!!! :(

Καπως ετσι ζαχαρενια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζαχα ιδεσ την φοτο μου? που εβαλα? ι καπου αλου το ιδεσ?

καμαροτη πανδα ιμε....απλοσ κριβο λιγα κιλακια..που εχο...αλα τη κιλακια λεο??.γραμαρια..!!!! γραμαρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

]Γεια σας και παλι!!!!

Μου το βγαλανε το μπαλονακι λοιπον.... Και για να λύσω και την απορία της Zaxarenias μας πρωτα τραβηξανε τον αερα με μια συριγγα και μετα αυτο επεσε. Δεν καταλαβα τιποτα και τωρα δεν ποναω καθολου!!! Ολα μια χαρα είπε ο doctor!!!!!

Και επειδη πήρατε μεγαλη φορα κατα τη διαρκεια της απουσίας μου ξεκιναω:

Συννεφακιπως θα κοιμηθείς αποψε????? ΜΠΡΑΒΟ κοριτσακι μου. Ολα καλα!!! Αντε και την Πεμπτη να μας πεις ότι η χοριακη εγινε ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!

nikulina και Χρυσανθη δεν θελω να πεφτετε. Καταλαβαίνω πως και οι δυο σας κουβαλατε το δικο σας σταυρο, αλλα θελει πιστη και ελπιδα!

Anemos και παλι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε αυτη σας την προσπαθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ βασουλα , καλη αναρρωση , τωρα να δεις με τοσο ωραιο χωραφι που εχεις ,θα πιασεις 4 δυμα , θα γινεις πολυτεκνη με τη μια.Εννοειται πως ειμαι ΚΑΤΑΑΓΧΩΜΕΝΗ και Κατασυγκρατημενη ,αν δε δω εγω μωρακι στον υπερηχο δεν πιστευω τιποτα.Σιγα μια χοριακη και μαλιστα τοσο νωρις δε λεει τιποτα.Η Πεμπτη θα μας πει , γινεται αυριο να ειναι Πεμπτη αντι για Τεταρτη; :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso

mia χαρα ιμε....απλοσ μπενο εδο να δω θα νεεα τησ λολλι...και βεβεα να μπιραζο λιγο την φιλιναδα μασ την ζαχα....χαχαχα..

εγο ονδοσ περασα δισκολα..οπου και πολεσ αλεσ κοπελεσ απο εδο...αλα προχοραω...δεν γινετε αλιοσ...

σιννεφακι...

αντε μονο αυριο δεν ινε μεταυριο...χαχαχα...δαξι ολα καλα θα ινε...μιν στιναχοριεσε...

κοριτσια να ακουσουμε μονο για καλα...

ααααα κοριτσια να εχτε μια ομορφι και καλι εγκιμοσινι....ακουσεσ σιννεφακι??? να εχετε ιπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

σιγνομι...βασσο ισε και εσι εγκιοσ???

σιγνομι που σε ρωτο...

Καλε τι ζητας συγνωμη κοριτσι μου? Και εγώ όταν μπηκα λίγο στο δικό σας θεματακι καταμπερδευτηκα και ακομα δεν εχω καταλαβει για ολα τα κοριτσια τι εχουν περασει. Για σενα και τη Χρυσανθη όμως καταλαβα.

Λοιπον εγώ δεν τα έχω καταφερει ακομα. Ουτε με φυσικες αλλα ουτε με τεχνητες μεθοδους! Αλλα που θα μου παει? Θα τα καταφερω!!! Τουλαχιστον κατι βρεθηκε σε μια εξεταση που εκανα ότι μπορεί να έχει φταιξει και ευτυχω΄ς διορθωθηκε. Και τωρα είναι σα να ξεκιναμε απο το μηδεν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι δε θελω απαισιοδοξια!!!! Πρεπει να τα δεις όλα θετικα και θα σου ερθουν θετικα. Έλα κανε υπομονη αλλη μια μερα εμεινε. Θα τη φας και αυτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγακι και εγώ θέλω να σου πω όπως και τα άλλα κοριτσια ότι σήμερα η επιστημη κανει θαυματα! Το προβλημα σου μπορεί να ξεπεραστει όπως το ξεπερασαν τοσες αλλαες γυναικες. Αρκει να πεσεις σε καλο κεντρο και γιατρο. Γιατί οπως είπε και η φίλη μου η Ζαχαρενια σε προηγουμενη δημοσιευση της παιζουν πολλα συμφεροντα!!!

Για αυτο να το ψαξεις όσο καλύτερα μπορεις. Δε βλαπτει να επισκεφθεις παραπανω γιατρους και να καταληξεις σε αυτον που σου ταιριαζει τελικα περισσοτερο.

Το ίδιο θελω να πω και στη Χρυσανθη. Προσπαθησε να μαθεις οσες γνωμες μπορείς απο γυναικες που ξερουν καλους γενετιστες στα διαφορα κεντρα που έχουν απαευθυνθει και να κανεις και εσυ μετα την ερευνα αγορας σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Καλε τι ζητας συγνωμη κοριτσι μου? Και εγώ όταν μπηκα λίγο στο δικό σας θεματακι καταμπερδευτηκα και ακομα δεν εχω καταλαβει για ολα τα κοριτσια τι εχουν περασει. Για σενα και τη Χρυσανθη όμως καταλαβα.

Λοιπον εγώ δεν τα έχω καταφερει ακομα. Ουτε με φυσικες αλλα ουτε με τεχνητες μεθοδους! Αλλα που θα μου παει? Θα τα καταφερω!!! Τουλαχιστον κατι βρεθηκε σε μια εξεταση που εκανα ότι μπορεί να έχει φταιξει και ευτυχω΄ς διορθωθηκε. Και τωρα είναι σα να ξεκιναμε απο το μηδεν!!![/quote:2svwf4b5]

αχα ...οπου λεμε εμισ.."ΚΑΙ ΠΑΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΑΡΧΙΙΙΙ!!!" :laugh: :laugh:

ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΙΣΕ ΔΙΝΑΤΗ...ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΤΙ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ..ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ.. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΑΣΣΟ..ΕΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΙΝΕΣ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΤΟ ΠΙΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣ..ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΡΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΤΘΙΕ...ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΔΩΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως εκανες το πιο σημαντικο βημα. Το οτι ξαναξεκινας!

Μπραβο, σου ευχομαι συντομα να τα καταφερετα και αυτη τη φορα να εχεις μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλως τη Νικολ την κοκκινοσκουφίτσα

αχ ρε νικολ θα φουσκώσει και σε μας λιγάκι η κοίλίτσα??? :kiss: :woohoo:

Θα φουσκώσει που θα πάει.....

θα μας τα πρήξει.. αλλα δεν πονάει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

]Γεια σας και παλι!!!!

Μου το βγαλανε το μπαλονακι λοιπον.... Και για να λύσω και την απορία της Zaxarenias μας πρωτα τραβηξανε τον αερα με μια συριγγα και μετα αυτο επεσε. Δεν καταλαβα τιποτα και τωρα δεν ποναω καθολου!!! Ολα μια χαρα είπε ο doctor!!!!!

Ολα καλα βασούλα μου, νέα αρχή με το καλύτερο αποτέλεσμα εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω μπραβο...τελειωσες...αντε να περνουμε σειρα μια μια...

οσο για τους γιατρους αστε εχω κανει μια λιστα σε ποιους θα παω κ την τελικη αποφαση θα την παρω μαζι με την γυναικολογο μου....αφου ξερω κ την απαντηση...τυχαια γεγονοτα προχωρας κανονικα....ποσο τυχαια μπορει να ειναι?εχω μιλησει κ με εναν γεντιστη αλλα περιμενω τωρα σεπτεμβρη να δω δυο καλους(απο κοριτσια που εχουν παει κ εναν που μου στυστηνει 0ο παιδιατρος κ η γυναικολογος) κ τον παντο...σκεφτομαι κ αλλον εναν εξωσωμ αλλα μετα τον παντο...για μενα η γνωμη του μετραει....κ βλεπουμε...καλα αν μου πουν ξεκινα δεν θα κρατιεμαι....αλλα...

νικουλινα αντε με το καλο...

αυτα εγω πριν ειχα πεσει πολυ ψυχολογικα αλλα ολα οκ....συνεχιζουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα μου ειπαν για τον Μαστρομηνα και αυριο λεω να παρω τηλ να κλεισω ραντεβου,να παρω και μια 2η γνωμη.Μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλος.Εσεις τον ξερετε? εχετε ακουσει κατι καλο η' κακο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Νομιζω πως εκανες το πιο σημαντικο βημα. Το οτι ξαναξεκινας!

Μπραβο, σου ευχομαι συντομα να τα καταφερετα και αυτη τη φορα να εχεις μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!! Και στον Γιωργο που ολο τον ξεχναω. :P

Τι κανετε? Πως ειστε?

Ευχομαι καλη δουλιτσα και υπομονη οσες πατε για εργασια!!!

Φιλακια πολλα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!

Σας ευχαριστω πολύ όλες σας για τις ευχες σας και σας ευχομαι και σε εσας το ιδιο. Να έχετε το συντομοτερο αυτο που επιθυμειτε στην αγκαλια σας!!!!

Nikol μου εσυ πως προχωρας? Εκανες καποιες εξετασεις ή θα το αφήσεις απο Σεπτεμβρη?

Γωγακι εχεις πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και ευχομαι συντομα ολες να ειστε φουσκοκοιλιτσες .συγνωμη που χωθηκα στο θεμα σας .γωγακι εγω που ξερω τον ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ απο 2 πολυ κοντινες μου φιλες και καλος γιατρος ειναι και ανθρωπος και ειχαν και επιτυχια η μια μαλιστα με ττην πρωτη προσπαθεια και ειχαν και σοβαρο προβλημα και σε αλλο κεντρο τους κοροιδευαν γιατι ειδαν οτι υπηρχε χρημα .ενω ο μαστρομηνας τους φερθηκε [πολυ ωραια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι έχω ακούσει ΜΟΝΟ θετικά πράγματα για το Μαστρομηνά, έχει καταφέρει συγγενικό μου πρόσωπο με τη 1η εξωσω. εκει ενω υπήρχε σοβαρό θέμα στον άντρα. Είναι η επόμενη επιλογή μου, απο Σεπτέμβρη.

Βασούλα μου περιμένω αποτελέσματα θρομβοφιλίας αν κ δεν επηρεάζει την εμφύτευση, μόνο στις αποβολές μετράει..αλλα την έκανα για να το κάνω κ αυτο. Με το γιατρό μου μίλησα, δυστυχώς είμαι ανεξήγητη υπογονιμότητα, κ αυτα που μου προτείνει είναι σίγουρος ότι θα βγουν καθαρα, λαμπαροσκόπηση ναι μεν αλλα και οχι... Ta natural killers, k η αιματολόγος κ ο γιατρός δεν μου τα προτείνουν, δεν έχει νόημα....αρα απο Σεπτέμβρη θα πάω στο Μαστρομηνά θα συζητήσουμε και πολύ πολυ χαλαρά θα προχωρήσω στην 3η εξωσωματική. Ξέρεις δεν βιάζομαι γιατί το μόνο που καταφέρνω είναι να χαλάω πιο γρήγορα χρήματα κ υπομονή...

καλημέρα σε ολους-ες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...