Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε μπορέσει να επικονωνήσετε με τη δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων.

Προσπαθώ σχεδόν ένα μήνα ,αλλά ή δεν απαντάνε ή μιλάει...

Έστειλα μέχρι & Mail αλλά ακόμη αναμένω.

ευχαριστώ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα τηλέφωνα θα τα βρεις εδω http://hcbb.bioacademy.gr/

Τα τηλ.που εχω σημειωσει ειναι τα 210-6597351, 210-6597341, 210-6597342,

αλλά αν μενες Αθήνα θα σου πρότεινα να πας στην ενημέρωση που κάνουν καθημερινά, εχει μεγάλο ενδιαφέρον και θα σου δώσουν και το κιτ με τα απαραίτητα αν αποφασίσεις να τα δώσεις εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τηλέφωνα αυτά έχω & εγώ :( . Eπειδή δε μένω Αθήνα είναι δύσκολο κάτι τέτοιο.

Η αλήθεια είναι πως δε με ενδιαφέρει & πολύ η ενημέρωση,διότι είναι το 2ο & απλά θέλω να τα δωρίσω,έχω ήδη κρατήσει της κόρης μου.

Απλά θεωρώ απαράδεκτο το ότι για να τα κρατήσεις πρέπει εμείς να κάνουμε τη διαδικασία, ειδάλως τα πετάνε.Κρίμα δεν είναι;;;

ευχαριστώ πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο!Είναι κρίμα και στην ενημέρωση που είχα πάει το ανέφερε και η καθηγήτρια μόνη της!Απ οτι κατάλαβα (και μας είπε) είναι λίγα τα ατομα σε σχεση με την δουλειά που γίνεται και δεν τους δίνουν την δυνατότητα να στέλνουν άτομα δικά τους να παραλάβουν το υλικό.Ελλάδα!!

Πάντως εμένα με έπεισαν 100% οτι η δωρεά είναι ο μόνος τρόπος να κάνουμε κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apostolia10 έγραψε:

Συμφωνω και εγω οτι ειναι ο μονος τροπος.εγω ειμαι απο λαρισα και εχω συνεννοηθει με θεσσαλονικη παπανικολαου

επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα και είμαι απο Καβάλα, που ακριβώς απευθύνθηκες στο Παπανικολάου? έχεις κάποιο τηλ.? επίσης σου στείλανε αυτοί το κιτ ή πήγες να το παραλάβεις εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθές μου στείλανε με courier χρέωση δική μου το ''βαλιτσάκι'',απλά πρέπει πάλι με δική μου χρέωση & ευθύνη τα στείλω Αθήνα όποια μέρα & αν γενήσω μέχρι της 2μμ!Αυτό είναι λίγο μμμμ...κία,διότι εγώ οκ θα πάω προγραμματισμένα,αλλά αν κάποια κοπέλα σπάσουν νερά κλπ & είναι Κυριακή ή οποιδήποτε άλλο απόγευμα τι τα κάνει εεεεε;;;;

& μετά σου λένε δωρεά σε δημόσια τράπεζα.Το δημόσιο στο μεγαλείο του ξανά!

Ενώ στην κόρη μου που τα φύλαξα σε ιδιωτική τράπεζα ούτε που ασχολήθηκα & με ενημέρωσαν για το αν είναι καλά & επαρκείς ο αριθμός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω για Θεσσαλονίκη αλλά στην Αθήνα έχουν και ωράριο για Κυριακές και αργίες. Το γράφει στην ιστοσελίδα τους.

"Η παράδοση θα πρέπει να γίνεται κατά προτίμηση εντός του 1ου 24ωρου και σε καμία περίπτωση πέρα των 48 ωρών μετά τον τοκετό. Σε αντίθετη περίπτωση ΔΕΝ θα γίνεται δεκτή η μονάδα. Η παράδοση γίνεται από Δευτέρα έως Παρασκευή από 8:30 έως 15:30 και Σαββατοκύριακα και Αργίες από 10:00 έως 14:00."

Εγώ γέννησα Σάββατο πρωί και ο άντρας μου τους τα πήγε Κυριακή πρωί. Απλά πρέπει στο μαιευτήριο να τα διατηρήσουν σε ψυγείο και και κατά τη μεταφορά να βρίσκονται σε ισοθερμική τσάντα με παγοκύστες. Αν συνεννοηθείς με το courier πιστεύω δεν θα υπάρξει καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο για το ωράριο,αλλά εμένα μου είπαν δεκτά μέχρι της 2!

Συνάδελφος του άντρα μου που γενήθηκε το μωρό Κυριακή τα έστειλε με taxi απο Καλαμάτα για να μην έχει πρόβλημα με την προθεσμία, διότι τα courier είναι κλειστά.

Ερώτηση σχετικά με αίμα το δικό μας, θέλουν τελευταίες εξετάσεις;;

Γιατί την προηγούμενη φορά αυτό είχα κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.το τηλ για παπανικολαου θεσσαλλονικης ειναι 2313307419, 2313307533, 2313307535 εγω με το πρωτο μιλησα οπου απαντησε μια κοπελα της εδωσα το ονομα μου και της ειπα ποτε θα παει το κουριερ.στελνεις εσυ κουριερ να το παραλαβει απο θεσσαλονικη στο φερνουν σπιτι και οταν με το καλο γεννησεις το στελνεισ παλι εσυ με κουριερ.μπορεις να το διατηρησεις στο ψυγειο αν ειναι κυριακη κλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Εγώ πρόσφατα πήγα στην ενημέρωση του Παπανικολάου και μας είπαν ότι μπορούμε να τα πάμε στο 8:00-14:00 καθημερινά στο κτήριο Στοργή. Αλλά και μετά τις 14:00 μπορούμε να τα πάμε στο ίδιο κτήριο, στον 2ο όροφο, στους εφημερεύοντες ιατρούς. η διατήρηση τους δεν απαιτεί ψυγείο (σου δίνουν ένα κουτί από φελιζόλ) αρκεί να κλιματίζεται ο χωρος που τα διατηρείς. Αν το αυτοκίνητο δεν διαθέτει κλιματισμό αρκεί μια παγοκύστη στο κουτί μέσα.

Ωστόσο, επειδή στο Παπανικολάου δέχονται μόνο τα ομφαλοπλακουντιακά, θα ήθελα να με ενημερώσει κάποια κοπέλα αν ξέρει τι ισχύει στην Ακαδημία Αθηνών για τα μεσεγχυματικά. Χρεώνεται η φύλαξη τους εκεί; Υπάρχει η δυνατότητα είτε να τα φυλάξεις είτε να τα δωρίσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

Αν κάνεις δωρεά Δε χρεώνεσαι,αλλιώς το κόστος είναι 1230 στην alpha bank έχω τα φυλλάδια στα χέρια μου.

Ευχαριστώ. Κάτι τέτοιο άκουσα και εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...