Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

Καλημερα πρωινη Αννουλα!!! Καλο μηνα.... Τι τελεια που ηταν η φωτογραφια σας,ο γιοκας σου κουκλος και η γαλαζια κορδελα στην κοιλιτσα με ξετρελανε!!! Χθες ειχα επισκεψεις το απογευμα για καφεδακι και μετα βγηκαμε για ψαρακι διπλα στη θαλασσα. Ηταν τελεια βραδυα :):):)

Σε λιγακι θα βγαλλω φωτο το δωματιακι μας και θα προσπαθησω να σας τις βαλλω.Πες μου προκαταβολικα Αννουλα πως θα το κανω...

Ντορα μου περαστικα σου,αλλο κακο να μη σε βρει :(:(:(

Αναστασια μου τι κανεις??? Επιτελους μπηκε ο Αυγουστος και ηρθε η ωρα πια να γεννηθει η καραμελιτσα σου :P:P:P

Σταυρουλα,συμπεθερουλα μου τι κανεις εσυ και η νυφουλα μου???? Ο γαμπρουλης μια χαρα ειναι :P:P:P

Μια γλυκια καλημερα σε ολα τα κοριτσακια. Αντε να ξυπνατε σιγα-σιγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ελενακι μου καλημερα! Πρωινη και εσυ ε?

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και χαιρομαι πολυ που σας αρεσουν οι φωτογραφιες μας! Φβ μαλλον δεν εχεις ε? Να γινομασταν και εκει φιλες! Μπραβο που περασατε τελεια χθες, ωραια ακουγονται ολα αυτα, μου αρεσει και εμενα εξισου η καλη παρεουλα, το καφεδακι και το φαγητο διπλα στη θαλασσα!

Τωρα οσον αφορα τη φωτο...και εγω καθε φορα ψαχνοντας πηγαινω, δεν ειμαι καλη με την τεχνολογια και το ομολογω! :( Τοσες φωτο εχω βαλει και ακομα δεν εχω μαθει, καθε φορα ο αντρουλης μου με συμβουλευει... Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι πρεπει να τη συμπιεσεις για να χωρεσει. Σορι! :( Καποια αλλη κοπελα θα σε βοηθησει σιγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!!

αν και βλεπω μονο δυο πρωινες εχουμε εδω....

οι υπολοιπες δεν ξυπνησαν....

πωπω κοριτσακια μου ο υπνος εχει γινει σκετη ταλαιπωρια....

θα μου πεις βεβαια πρεπει να συντονιστουμε και να βολευτουμε τρια ατομα για τον υπνο... :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βασιλικη!

Προβλημα με τον υπνο,ε? Λογικο, εδω εμεις που εχουμε απο ενα μονο και δεν βολευομαστε, φανταζομαι εσυ...Αν και εγω τωρα τελευταια καλα κοιμαμαι μπορω να πω, μονο για τσισακια σηκωνομαι κατα τη διαρκεια της νυχτας και μετα παλι βουρ για υπνο! Υπομονη και κουραγιο, λιγο εμεινε! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες και καλό μήνα.Σίγουρα τον Αύγουστο θα γίνει χαμός από γεννήσεις.. :)

Σήμερα ξύπνησα αργά γιατί είχε ζέστη και με έπιασε μια νύστα σαν υπνωτισμένη ήμουν...

Για τα καλλυντικά που λέγατε εγώ είμαι ανάμεσα στα frezyderm και τα weleda.τι ακριβώς όμως πρέπει να πάρουμε?Αφρόλουτρο και κρέμα για το σύγκαμα.λαδάκι για μασαζ θα πάρετε?

Ελενάκι μου η νυφούλα σου είναι μια χαρά.Τετάρτη θα πάμε στον γιατρό και θα τη δούμε.(Ακόμα όμως να φτιάξει το 3d ) :angry:

Για φωτο δε μπορώ να σου πω μια φορά έβαλα με χίλια ζόρια.Και εγω θα βγάλω κάποια στιγμή το κρεβατάκι της να σας το δείξω.Δωμάτιο δεν έκανα ακόμα.Θα την έχω μαζί μας μέχρι το Πασχα περίπου οπότε θα κάνω μετά το δωμάτιο.Δεν θα μπορούσα να κάνω και αυτό τώρα.Περιμένω να με εμπνεύσει η κουκλίτσα μου :)

Αννα μου και εσύ πρωινή? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Καλημερα Βασιλικη!

Προβλημα με τον υπνο,ε? Λογικο, εδω εμεις που εχουμε απο ενα μονο και δεν βολευομαστε, φανταζομαι εσυ...Αν και εγω τωρα τελευταια καλα κοιμαμαι μπορω να πω, μονο για τσισακια σηκωνομαι κατα τη διαρκεια της νυχτας και μετα παλι βουρ για υπνο! Υπομονη και κουραγιο, λιγο εμεινε! :woohoo:

καλημερα αννουλα μου!!! ναι πλεον δυσκολευομαι και ποναω αρκετα...

αλλα σκεφτομαι και τα μικρουλια μου που ειναι τοσο στριμωγμενα εκει μεσα και στεναχωριεμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταυρουλα μου!

Εγω ξυπνησα σημερα απο τις 7, ηπια καφεδακι αλλα μου πηρε καμια ωρα για να συνελθω. Ξυπναω τοσο νωρις για να πιω καφε με τον αντρουλη μου με την ησυχια μας, πριν ξυπνησει ο μικρος μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P:P:P:P:P:P:P

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑ!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑ!!!

ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ..ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΠΩ..ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ..ΚΑΜΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΣΕΛΙΔΟΥΛΕΣ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!χχιχιχι :P:P:P:P:P:P ακομα δεν εφτασα στο σημεερα ειαμαιστη σελιδα 71!

ποιεσ ειστε οι πρωινουλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Σταυρουλα και Βασιλικη. Τι μου κανετε??? Καλο μηνα να εχουμε ολες με πολλα πολλα γεννητουρια :P:P:P Σημερα παλι εχει τρελη ζεστη,ακομα και εδω στο νησι φυλλο δε κουνιεται,απνοια.Ειμαι μονη μου στο σπιτι γιατι ο αντρας μου εχει παει με ενα φιλο του που εχει ταχυπλοο να πιασουνε χταποδια. Ευτυχως δεν εχω μαγειρεμα, θα φτιαξει η μαμα μου παστιτσιο και θα μου δωσει,τι καλα :):):)

Η Αναστασια μας ακομα δεν μπηκε,βρε λες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω και εγω οταν ξαπλώνω νιωθω τη μικρή μου να ζορίζεται και αγχώνομαι.που εσύ που έχεις και 2.

Αννα και εγω με τον αντρούλη μου οταν καθόμαστε οι 2 μας στην ησυχία σκεφτομαστε πως είναι απο τις τελευταίες φορές που είμαστε ετσι ηρεμοι χωρίς υποχρεώσεις.. :)

Καλημέρα Κατρινα!!!τι έγινε γύρισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου και εσυ εδω εισαι? Καλημερα και καλο μηνα. Αντε γυρνα σιγα-σιγα στο σπιτακι σου γιατι μας ελειψες πολυ. Μην ξεχνας αλλωστε οτι για πολλες απο εμας αυτος ο μηνας θα ειναι ο μηνας μας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΎΔΙΑ!!!

τι κάνετε κοριτσάκια μου;;χάθηκα εχθές και εσείς γεμίσαε ήδη 20 σελίδες..δεν σας προλαβαίνω!!! :laugh: :laugh:

εμείς ετοιμάσαμε το δωματιάκι του μικρού εχθές!!!! :woohoo: :woohoo:

το έβαψε ο αντρούλης μου και μετά καθάρισα όλα τα επιπλάκια και τα βάλαμε μέσα...περιμένω μόνο τα αυτοκόλλητα που θα έρθουν αύριο, οπότε μόλις τα ετοιμάσω θα σας βάλω και φωτο!!! :):)

τρέλα έχει γίνει το δωμάτιο!!!δεν το χορταίνω, όλο εκεί μέσα είμαι και το χαζεύω!!!! :woohoo: :silly: :silly:

σήμερα θα αρχίσω τα πλυσίματα!!!και αύριο θα πάω να κάνω και κάποπια ακόμα ψώνια και νομίζω οτι σιγά σιγά θα τα ετοιμάσω όλα!!!

στα δικά μας τώρα..

Κατερινάκι μου(kuo) καλωσήρθατε!!!να σας πω και από εδώ να σας ζήσει η κουκλίτσα Αλκμήνη!!!περιμένω οποωσδήποτε όλη την περιγραφή όταν βρεις λίγο χρόνο!!! ;);)

Κατρινάκι μου να χαίρεσαι το αντρούλη σου!!!μια χαρά μου ακούστηκε οτι τα περάσατε!!άντε να επιστρέψεις Αθήνα να τα λέμε και πάλι καθημερινά γιατί σε έχουμε χάσει!!! ;);)

Αννούλα μου παίδαρος ο μικρός σας!!!! :woohoo: :woohoo:

και εγώ ανυπομονώ να έρθει η Τρίτη να πάω να δω τον δικό μου μπουμπούκο!!!

Μπέλλα μου με το καλό να κάνετε και εσείς το δωματιάκι σας!!

και εμένα με έκραζε ο αντρούλης μου για να μην βοηθήσω αλλά τελικά έβαλα τις ταινίες γύρω γύρω...σημαντική η βοήθεια μου!!! :laugh: :laugh:

Έλενα μου με γειά το δωματιάκι σας!!!άντε βάλε φωτο να το θαυμάσουμε!!!

Αγγελικουλα μου διάβασα οτι αγχώθηκες με τις κινήσεις της μικρής σου...είδες όμως τελικά;;κουνήθηκε η ζουζουνίτσα!!!απλά περιορίζεται ο χώρος τους βρε...και εμείς τσάμπα αγχωνόματσε!!!

καλά η φωτο τέλεια!!!μου αρέσουν όλες οι φωτο σου που είναι καλλιτεχνικές!!! ;);)

άσε που πέθανα στο γέλικο με την απόχη... :laugh: :laugh: :laugh:

Ντοράκι μου τι ήταν αυτό που έπαθες κοπέλα μου;;περαστικά σου βρε κοριτσάκι... :kiss::kiss:

Ελπίδα τέλεια η σκυλίτσα σου!!!πωπω τα λετρεύω τα σκυλιά!!! :):) και γενικά όλα τα ζωάκια!!!

Σταυρούλα μου το παθαίν και εγώ αυτό, να νιώθω τον μικρό να με πιέζει πολύ χαμηλά ειδικά όταν κουράζομαι..είναι μάλλον γιατί έχει πάρει θέση...

δεν νομίζω να ξέχασα καμία...αν το έκανα συγχωρέστε με... :blush::blush:

και sorry Για το τεράστιο post... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι ακόμα που ξέχασα.....

Αναστασία ακόμα εδώ είσαι;;; :blink: :silly: :blink:

τι θα γίνει με την περίπτωση σου;;; :laugh: :laugh: :laugh:

λες σήμερα που άλλαξε ο μήνας να γίνει και η ηρωική έξοδος;;; ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εχει αρκετη ζεστη γιατι μας βαραει η Ανατολη!!! :blink::blink::blink::blink:

σε λιγο θα ετοιμαστουμε για θαλασσα να κανουν μπανιο τα κοριτσακια μου!εγω δυστυχως τη βλεπω τη ζηλευω αλλα μπανιο δεν εχω κανει..ουτε προκειται!τετοιες ωρες που παμε..εχει πολυ κοσμο και εγω ντρεπομαι!αν ημουν στο Ξηροπηγαδο θα ειχα κανει και κνενα μπανακι στους πριβε κολπισλους!Δεν πειραζει ας ειναι καλα ο αντρας μου που μου το στερησε για φετος το μπανιο! :(:(:(:(:(:(:( μιας και δεν ηθελε με τιποτα να παει στο εξοχικο μας!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Θεη μου. Εβαλλα τη μηχανη να φορτισει και περιμενω να μου δωσει καποια κοπελα τα φωτα της για το πως θα τις περασω. Ειμαι ψιλοασχετη :P:P:P Αντε με το καλο να τελειωσει και το δικο σας δωματιακι. Ειναι πραγματι πολυ μεγαλη χαρα ολα αυτα που ετοιμαζουμε για τα νινακια μας. Με το καλο να ερθουν ολα να τα χαρουνε και φυσικα και εμεις μαζι τους :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου σε ακουω πολυ παραπονεμενη ;) Εχεις παραπονακια απο τον αντρουλη σου??? Ντα θα τον κανω που σε στενοχωρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σία και καλό μήνα.Η μικρή μου έχει πάρει θέση από πολύ νωρίς.Η κοιλιά μου είναι χαμηλά και όταν περπατάω την νιώθω μεσα στο πιπι μου :blush:

Κορίτσια εγώ θα σας αφήσω.Θα πάμε σήμερα να ψήσουμε έξω κοντοσούβλια και κοκορέτσια μιαμ μιαμ... Όποια θέλει κανένα κομμάτι να στείλω... :P

:kiss::kiss::kiss: πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Καλημέρα Σία και καλό μήνα.Η μικρή μου έχει πάρει θέση από πολύ νωρίς.Η κοιλιά μου είναι χαμηλά και όταν περπατάω την νιώθω μεσα στο πιπι μου :blush:

Κορίτσια εγώ θα σας αφήσω.Θα πάμε σήμερα να ψήσουμε έξω κοντοσούβλια και κοκορέτσια μιαμ μιαμ... Όποια θέλει κανένα κομμάτι να στείλω... :P

:kiss::kiss::kiss: πολλα

καλε που θα ψησετε με αυτη τη ζεστη?!?!?!?! :blink::blink::blink:

εγω μολις τα ξαναεκλεισα ολα και εβαλα κλιματιστικο :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

εδω εχει αρκετη ζεστη γιατι μας βαραει η Ανατολη!!! :blink::blink::blink::blink:

σε λιγο θα ετοιμαστουμε για θαλασσα να κανουν μπανιο τα κοριτσακια μου!εγω δυστυχως τη βλεπω τη ζηλευω αλλα μπανιο δεν εχω κανει..ουτε προκειται!τετοιες ωρες που παμε..εχει πολυ κοσμο και εγω ντρεπομαι!αν ημουν στο Ξηροπηγαδο θα ειχα κανει και κνενα μπανακι στους πριβε κολπισλους!Δεν πειραζει ας ειναι καλα ο αντρας μου που μου το στερησε για φετος το μπανιο! :(:(:(:(:(:(:( μιας και δεν ηθελε με τιποτα να παει στο εξοχικο μας!!!)

καλα βρε χαρα μου εσυ, να μας ελεγες οτι δεν κανεις μπανιο για οποιοδηποτε αλλο λογο εχει καλως.. αλλα να ντρεπεσαι????????

τι ντρεπεσαι που εχεις εναν παιδαρο στην κοιλια?!?!?!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ Κατρινάκι τι ντρέπεσαι..μην είσαι χαζή...ολόκληρο παιδαρο έχεις εκεί μέσα!!!βγάλε λοιπόν την κορμάρα σου στην παραλία να το ευχαριστηθείς!!!

Σταυρούλα σε ζηλεύω...και εγώ ευτυχώς το γλύτωσα το μαγείρεμα σήμερα..θα κάνει ψαράκια η πεθερά μου και θα πάμε εκεί για φαγητό!!

Έλενα θα πρέπει να τις μικρύνεις τις φωτο για να τις πάρφει..αν πας στην απάντηση σου λέει μέχρι τι μέγεθος φωτο μπορείς να ανεβάσει..οπότε κάνε επεξεργασία εικόνας και μίκρυνε τες πριν τις βάλεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νοιωθω και τοσο βολικα με τα 80 σχεδον κιλα μου!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

το πρωι που ξυπνησα εβγαινα απο το δωματιο και οι δικοι μου καθονταν στη κουζινα!ο πατερουλης μου ειπ娨..Κατριν πρωτα ξεπροβαλε η κοιλια και μετα εσυ!!!!και φυσικα γελαγανε και εγω μαζι!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινακι γιατι δεν κανεις κανενα μπανακι μωρεεεε? Ξανασκεψου το, ειναι ωραια, και κυριως μην ντρεπεσαι! Ποτε επιστρεφετε Αθηνα γιατι ψιλοχαθηκες με την συνδεση που εχεις!

Θεη μου, πολλες ετοιμασιες βλεπω! Με γεια το δωματιακι σας, ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι πανεμορφο! :woohoo: Και καλα ψωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Κατρινάκι μου όλες έτσι είματσε πάνω κάτω...τι να κάνουξμε ολόκληρα παιδία κουβαλάμε μέσα μας!!!!!

Αννούλα μου σε ευχαριστώ πολύ!!!μπορεί να έγινα πτώμα και εγώ καιο άντρας μου αλλά το κατευχαριστήθηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...