Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τι εννοεις Αναστασια μου θα πατε βολτα πριν βρεξει? :blink: Θελω και εγω βροχη εδω και τωρααααα!ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙΙΙ!!!Λοιπον, εσυ θα μας γραφεις οτι γεννας (οταν ερθει εκεινη η ωρα)και εμεις δεν θα σε πιστευουμε, θα λεμε πλακα μας κανει η Αναστασια για να δει αντιδρασεις, σιγα μην αποφασισε η καραμελιτσα να βγει!

Αγγελικουλα ειδες που κουνηθηκε η μικρη? Μην αγχωνεσαι βρε μικρομανουλα, ειναι ολα ενταξει ειπαμε! Θα πας θαλασσιτσα? Καλα, φανταζομαι σκηνικο...Μια τρελη ξανθια με την κοιλια τουρλα και την αποχη στο χερι να κυνηγαει τις τσουχτρες! :woohoo: Θα πρεπει να καταγραφει σε βιντεακι αυτο!

Μαγκι και εσεις με το δωματιο ασχολειστε? Φανταζομαι θα γινει πολυ ωραιο και το δικο σας! Εισαι η επομενη μετα την Ελενα που περιμενουμε φωτο, σας εχω καταγραψει ποιες χρωστατε! Μπελλα εσυ μολις βαλετε και τα επιπλα, εδω ειμαστε!

Κοριτσακια εγω μολις εφαγα και παω για νανακια. Νιωθω τοσο κουρασμενη παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου περιττο να πω παλι οτι οι φωτος σας ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ε Σ ! ! ! :kiss: ωχ λετε να μην με πιστευετε????φαση θα εχει! :laugh: :laugh: :laugh: ο ουρανος εδω ειναι συννεφιασμενος και το παει για βροχη.εχουμε 23 βαθμους αλλα προβλεπω να ριχνει καμια μπορα..ακομα μου ερχεστε ε?? :P

Βασιλικη μου κανουμε καλο παρεακι λε γι'αυτο καθομαι..γελαω πολυ μαζι σας+αυτο αρεσει στην καραμελιτσα μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol: τοσο πολυ σε τρομαξε η ιδεα των διδυμων που χρειαστηκες καρδιολογο? :lol::lol::lol::lol: :lol: :lol: να ψαξω λες για σχολειο ε?? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: εισαι εκπληκτικη!!!! :kiss:

Αγγελικη μου θα σας ενημερωσω σιγουρα οταν γεννησω!μαζι με μενα εχετε φαει και εσεις ολο το παλουκι,ετσι νομιζετε θα σας αφησω???ειναι το ελαχιστο που μπορω να κανω. :):kiss: μη τρομαζεις με τη μπεμπουλα σου!εμενα μου το κανει τωρα 2-3 μερες και να φανταστεις πως κουνιοταν συνεχεια.με ρωτησε η μαια,ποσες φορες την ενιωσες μεσα στις 6 ωρες?και της λεω 10 φορες και γελουσε..της λεω για μενα ειναι περιεργο γιατι την νιωθω αδιακοπα.δεν ειναι περιεργο,ισα ισα.απλα για εμας ειναι καπως.απλα αν περασουν πολλες ωρες και δεν..καλο ειναι να παρεις τον γιατρο σου τηλ.καλεεεε τι εκανες στο μωρακι???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μουσικη με ακουστικα??????τρελα εχεις!!!! :woohoo: :lol:

Μπελλα μου ελπιζω να μην μου παρει 2 εβδομαδες :blink: ..με βαση τον υπερηχο πρεπει να γεννησω την τεταρτη ενω με βαση περιοδου αυριο.εμενα η βλεννη μου εφυγε τριτη-τεταρτη.ελπιζω να κανει την εμφανιση της οπου να ναι...ουφ!yes ακομα εδω ειμαιιιι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

magykal μου να ειναι καλα τα κοριτσια!!!λενε πολλα πετυχημενα!!!το πιπι μου μ'εχει τρελανει ασε!λογικα φυσιολογικο ειναι. :dry: πολυ ομορφα τα χρωματακια σας!!!!! :ohmy::ohmy: μεγεια σας!!!με το καλο να γεμισει το δωματιακι!!!!

παω να μαγειρεψω να φαω και γω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου οσο χαρηκα οταν το εμαθα αλλο τοσο φοβηθηκα!!!!

κι αυτο γιατι ολοι αρχισαν να μου λενε οτι η διδυμη κυηση ειναι υψηλου κινδυνου και τετοια...

οποτε κι εγω επαθα πανικο και εβγαλα ψυχοσωματικα συμπτωματα για καμμια βδομαδα...

μετα το ξεπερασα και εμεινε μονο η χαρα!!! :P :silly:

εσυ τι λες δεν πρεπει να ψαξεις για σχολειο???? :P:P:P:P

πιστευεις θα βγει πριν την εφηβεια??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κοριτσάκια μου όμορφα, καλησπέρα από το σπίτι μας επιτέλους. Καταρχάς σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας στο FB. Πολύ συγκινήθηκα! Έχουμε φτιάξει παρεάκι μοναδικό οι μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου, έτσι δεν είναι; Θέλω κι εγώ με τη σειρά μου να ευχηθώ να έχετε σύντομα το ίδιο καλές και εύκολες γέννες και τα μπεμπάκια που θα έρθουν να είναι όλα υγιέστατα και χαρούμενα μωράκια που θα κάνουν ευτυχισμένες και υπερήφανες τις μανούλες τους.

Βερονικάκι, πραγματικά με συγκίνησες και σ' ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτό που ποθείς να έρθει χωρίς κόπο και πίεση όποτε εσύ νιώσεις έτοιμη :kiss: Το ίδιο ισχύει και για τη Γελίζ μας. Αν δεν το αξίζουν άνθρωποι σαν εσάς, τότε ποιος;

Είστε όλες καλά κατά τ' άλλα; Γεννητούρια άλλα είχαμε; Για τη Βασούλα μας ξέρω που επικοινωνήσαμε ότι έβγαλε τον παίδαρο. Μάλιστα ο Νεκτάριος γεννήθηκε 2.850, ακριβώς όσο και η Αλκμήνη (τυχαίο; ;) )! Η Ρόζη και η Χρύσα μας; Κάποια άλλη; Δεν είναι απίστευτο ρε κορίτσια που μιλούσαμε για ασήμαντα ζητήματα όπως οι ραγάδες και τώρα θα λέμε για μαραθώνιους θηλασμούς;

Εμείς επιστρέψαμε το πρωί σπίτι με την μπέμπα. Έτρεμα ότι θα βάλει τα κλάματα από το δρόμο και θα με πιάσει υστερία, αλλά μέχρι στιγμής κοιμάται κάνοντας γούτσου γούτσου ήχους και την ξυπνάμε εμείς για να φάει (φύγαμε 2350 από το μαιευτήριο :unsure: )... Δεν νομίζω ότι θα συνεχιστεί έτσι το πράγμα -μάλλον παραταλαιπωρήθηκε η ομορφιά μου- αλλά... ό,τι σου δίνουν τώρα το παίρνεις!

Με αυτό ως δεδομένο, είχα ρε κορίτσια τόση όρεξη να κάτσω να σας γράψω τα πάντα από την αρχή μέχρι το τέλος... και με το που αρχίζω με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε ότι απέλυσαν αρκετά άτομα από τη δουλειά (μόνο γυναίκες), ανάμεσά τους την κολλητή μου εκεί, τα τελευταία 9 χρόνια... Μανούλα ενός μικρού αγοριού... Αυτοί που υπερηφανεύονταν ότι... απολύουν με κοινωνικά κριτήρια. Οπότε θα σας τα πω κάποια άλλη στιγμή καλύτερα, γιατί τώρα... :(

Πείτε μου εσείς κανένα νέο γιατί είναι λίγο δύσκολο να διαβάσω όοοοο,τι γράψατε τόσες μέρες! Και φυσικά ρωτήστε ό,τι θέλετε για το Μητέρα π.χ. Α, ήθελα να πω σχετικά με τα βλαστοκύτταρα ότι δεν επιχείρησαν καν να μας χρεώσουν την 300άρα!

se eyxaristw poly katarinaki moy na eisai kala esy kai h koroyla soy kalh loxeia kai pali.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλιτσες....

σημερα δεν ειχα κουραγιο να σας γραψω εχτες τσακωθηκανε τα σκυλια το δικο μου το αρσενικο με του αδερφου μου κ βγηκα να τα χωρισω οπως εχω κανει κ αλλες φορες αλλα εχτες του αδερφου μου δεν ακουγε.... :angry::angry::angry::angry: κ ετσι εκανα λαθος κινηση αυτην την φορα κ εβαλα πολυ κοντα στο στωμα τους το χερι μου με αποτελεσμα να φαω μια ξοφαλτση αλλα πολυ καλη...την εφαγα στην παλαμη αλλα απο το πανω μερος εχει 3 τρυπες κ εχει χτυπησει νευρο κ εχει γινει το τριπλασιο...τιποτα δεν μπορω να κανω με αυτο το χερι ειναι σαν να εχω ενα....δεν πηγα νοσοκομειο γιατι δεν χρειστηκα ραμματα ουτε αντιτετανικο ορο μιας κ τα σκυλια εχουν τα παντα απο εμβολια κ εκτος αυτο δεν θα μου κανανε λογο εγκυμοσυνης...πηρα τον γιατρο μου κ μου ειπε να παρω depon για τον πονο.... :(:(:(:(:(

2 χερακια μου ειχανε μεινει που να μην πονανε απο την εγκυμοσυνη σε αυτα στηριζομουνα για να σηκωνομαι κ τωρα εχω ενα... :blink::blink::blink::blink::blink: ακομα κ τις αμπουλες μου το μαγνησιο δεν μπορω να τις σπασω με το ενα.... :blink::blink::blink:

εχω ξενερωσει δεν μπορουσα να κανω πριν τιποτα τωρα ηρθε κ αυτο να μην μπορω να κανω ουτε τα βασικα... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kuo μου η Αλκμήνη σου είναι τρέλα...Πανέμορφο μωράκι...και τι ωραία που κοιμάται..να υποθέσω οτι όλη μέρα είσαι από πάνω της ε? :) Γερή και ευτυχισμένη να είναι πάντα!!

Αννα τέλεια η φωτογραφία σου.Πολυ όμορφη οικογένεια.Καλά και ο γιος σου τυπάκος.Τι πόζα μεγάλου άντρα είναι αυτή..Να τον χαίρεσαι, με το καλό και ο δεύτερος άντρας! :)

Αγγελική είδες τίποτα δεν ήταν.Σε τρόμαξε λίγο η κορούλα σου.Βουρ τώρα να μαζέψεις τσούχτρες...

Αναστασία μου τι θα γίνει με σένα?Καθε μέρα λέω οτι σήμερα θα γεννήσει και σε βλέπω εδώ :silly:

Είχαμε κανένα νέο από Ροζη και Χρύσα?

Σήμερα κάναμε πολλές δουλίτσες(ο αντρούλης μου πιο πολύ δηλαδή)όλο το σπίτι και τα μπαλκόνια,σιδερώσαμε τα ρουχαλάκια της μπουμπούς και γενικότερα ψοφήσαμε αλλά το σπίτι έγινε τέλειο.Πλέον περιμένω να γεννήσω :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Ντορα τι έπαθες στα καλά καθούμενα κοπέλα μου?Περαστικά σου..

ευχαριστω πολυ...εχω νευριασει πολυ που ειναι στο χερι ας ηταν καπου αλλου δεν μορω να κανω τιποτα παλευα 10 ωρες το βραδυ να γυρισω πλευρο με το ενα χερι κ να προσεχω να μην χτυπησω κ το αλλο...ασε απο πονο....το κακο ειναι οτι ειναι στην παλαμη κ δεν μπορω να πιασω τιποτα....ουτε μπανιο να κανω κ οταν παω τουαλετα παλευω 10 λεπτα να ξεντυθω κ αλλα τοσα να ντυθω....απο την μια αμα με δειτε ειμαι για γελια αφου κ εγω γελαγα καποια στιγμη ειμαι απο την εγκυμοσυνη που πλεον παω σε αργη κινηση κουτσενω τωρα εχω κ το χερι....το μονο που λειτουργει ειναι το αλλο χερι φτου φτου φτου να μην το ματιασω ολα τα αλλα ειναι υπο διαλυσει η υπολειτουργουν.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ντορακι περαστικα σου, στα καλα καθουμενα να παθεις τετοιο πραγμα! Πονας πολυ? Αλλα και εσυ βρε κοριτσι μου βρηκες να μπλεξεις σε...σκυλοκαβγα? Δεν ηταν καποιος αλλος εκει να τα χωρισει? Θα μπορουσες να παθεις και τιποτα χειροτερο... :(

Σταυρουλα ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Να'μαι κι εγώ.Έχω βγάλει την μπέμπελη μιλάμε.Τρελλή ζέστη!Δεν παλεύεται με τίποτα.

Αννούλα,τι όμορφη οικογένεια είστε;Να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι.

Αγγελικούλα,είδες που άδικα ανησυχούσες!Όλα καλά

Ντοράκι,περαστικά κοριτσάκι μου.Να προσέχεις!

Γεια σου,Σταυρούλα!Μπήκα να σας πω ένα γεια και πάω να ετοιμαστώ για βολτίτσα.

Φιλάκια τα λέμε το βράδυ!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλα μου γιαυτο την εφαγα στο χερι γιατι φυλαγομουνα μην χτυπησω πουθενα αλλου...κ δυστυχως ημουνα μονη μου σπιτι δεν μπορουσα να τα αφησω...ποναει λιγακι ωρες ωρες με πιανει πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια συμπασχω μαζι σας, ποναει πολυ η μεση μου και τα ποδια μου εχουν πρηστει και εχουν βαρυνει... :) Πολλες φορες με το ζορι φροντιζω και τον γιο μου, για τετοια εξαντληση μιλαμε... :(

Ντορακι και εγω ειμαι φανατικη φιλοζωη, εχουν περασει πολλα ζωα απο τα χερια μου και τα λατρευω! Αλλα για να ειμαι απολυτα ειλικρινης, στην θεση σου θα τα αφηνα να μαλωνουν! Ε, ναι, προκειμενου να παθεις κατι εσυ ή ακομα χειροτερα το μωρακι...Περαστικα και παλι και ευχομαι να αναρρωσεις γρηγορα! :) Και αλλη φορα προσοχη, οκ? ;)

Κατερινοφουφου καλη βολτιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλα εχει δικιο αλλα εκεινη την στιγμη δεν σκεφτεσαι λογικα τα εχω σαν παιδια μου ηλικρινα κ αν παθουν κατι θα τρελαθω...βγηκα μονο για να τους φωναξω δεν θα εμπαινα στην μεση αλλα οταν φωναξα ο δικος μου σταματησε ο αλλος ομως οχι κ βρηκε ευκαιρια κ τον βουτηξε πιο καλα κ τον εβαλε απο κατω κ ο δικος μου προσαθουσε να φυγει επειδη του ειπα δεν μπορουσα να τον αφησω μπορει να του εκανε τρελη ζημια ετσι ο αλλος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι καταλαβα πως εγινε...αλλη φορα ομως καλου κακου μην τους εχετε μαζι εφοσον τσακωνονται! Απο μακρια και αγαπημενοι για αποφυγη παρεξηγησεων! ;)

Σταυρουλα καλη παρεουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου φανταζομαι το σοκ σου!!! :woohoo: αλλα και τη χαρα σου μετα!!!!! :)

Σταυρουλα μου εδω βρε παρεακι σας ειμαι!!!!

Ντορακι μου τα ειπαμε και εχθες λαιβ αλλα θα στο πω και απο εδω,περαστικα σου!!!!μακρια απο σκυλοκαβγαδες οπως λεει και η Αννουλα μας!

Κατερινοφουφου καλη βολτιτσα και υπομονη με τη ζεστη!

Αννουλα μου τι κανεις???

Εγω κοριτσια εχω ξεπατωθει σημερα..και ακομα δεν εχω τελειωσει..ξυπνησα το πρωι εφτιαξα πρωινουλι να φαμε(τυροπιτες χειροποιητες κτλ),μετα πηγαμε εξω βολτα με τον αντρουλη μου,γυρισαμε σπιτι αλλαξα ρουχα και πηγαμε για περπατημα για 1 ωρα.μαγειρεψα,καθαρισα τον φουρνο και τη σχαρα(χαμος γινοταν :blush: ),εβαλα πλυντηριο πιατων,επλυνα ολο τον παγκο και χρησιμοποιησα ενα τονο fairy,επλυνα1μπλουζιτσα+1κορδελα της καραμελιτσας στο χερι,ενα αντιανεμικο του αντρουλη μου+τωρα παω να σκουπισω,σφουγγαρισω και μετα απο ολα αυτα ακομα να γεννησω..τι αλλο να κανω ωρε?????????ποια εχει καμια δουλιτσα να κανω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntoraki mou perastikoulia sou :kiss::kiss::kiss:

na sou pw oti kai meis exoume dyo skulia thilika opwte kata kairous tsakonontai agria afou lew paei tha to faei to mikro ( to ena einai tsiouaoua kai to allo lamprandor)tis proales egw ta xwrisa alla akousa ta eks' amaksis apo ton antra mou kai tous goneis mou, alla opws les ekeini tin wra theleis apla na ta xwriseis mi tixwn kai pligwthoun, se katalavainw apolita loipon :dry:

anastasia mou, kala ti tha ginei?????????? kathe mera leme vre mpas akoma kai an de mpeis gia kana misawro :P ax! vre karamelitsa paratineis tin agwnia tis mannoulas sou :dry:

katerina mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα μου περαστικα!!!

τι σου τα αφησαν μαζι??????

αναστασια δουλειες εδω.... :P:P:P:P

ελα να κανεις οσες θες :P:P:P:P:P

δεν μπορω και να κανω τιποτα οποτε θα σου βρω πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου δεν θελει το μικρακι μου να βγει,ετσι φαινεται!!τι να την κανω?τις ωρες που λειπω προσπαθω να κανω δουλιτσες μπας και....αλλα τζιφος!να σου πω την αληθεια δεν ξερω πολλες κοπελες να γεννησαν φυσιολογικα και νωρις.οι περισσοτερες που γνωριζω γεννησαν με προκληση και με καισαρικη.η Βασουλα ειναι η μοναδικη που ξερω και της εσπασαν τα νερα στην 38 εβδομαδα.εδω αν τους πω οτι θελω να γεννησω με καισαρικη δεν υπαρχει περιπτωση να μου κανουν.οπως και προκληση πριν τις 42 εβδομαδες.καλα κρασα δλδ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια πως πηγε η βολτιτσα σας? Εβρεξε τελικα? Εδω δε λεει με τιποτα...Απο δουλειες βλεπω καλα πας, το σπιτι λαμπικο, αλλα χωρις καραμελιτσα, μονο που το συστημα αυτο δεν πιανει, οπως διαπιστωνεις...ξανασκεψου το παντως για το αλλο! Βολευει, δεν βολευει, κανει δουλεια! Αυτο μου ειπε και ο γιατρος μου χθες!Λυση παντως υπαρχει! Απο εθελοντριες παντως για δουλειες εχεις πολλες, δηλωνω και εγω συμμετοχη!

Βασιλικη, οντως θα επαθες ενα σοκ στην αρχη μαθαινοντας για τα διδυμα, τωρα ομως διπλη η ευτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου η βολτιτσα μας πηγε καλα.πηραμε μια μηλοπιτα υπεροχη και μετα πηγαμε για περπατημα.δεν εβρεξε τελικα αν και πηγαινε για βροχη και μαλιστα για μπορα.αχ οπως τα λες!χωρις καραμελιτσα ακομα..καλα το γελιο πιο ειναι?οτι ολοι οι συγγενεις λενε να γεννηθει τον αυγουστο και με εχουν γκαντεμιασει..θα τους κανονισω..κατσε να γεννηθει το καραμελακι μου και θα τους δειξω εγω! :D :D :D :D :D :D :D

προσπαθησα για το αλλο αλλα τπτ!καμια συβουλη περι αυτου???χαχαχαχαχα!!!

τελειωνω το σφουγγαρισμα και σου ερχομαι...ετοιμασε τη μαπα και τη σκουπα(κατα προτιμηση ηλεκτρικη)χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasiaεδω για δουλειες ειμαι κ σε κατασταση προταιρεωτητας ετσι οπως εχω γινει σκεφτομαι να παω στο ικα σιγουρα δικαιουμαι αναπηρικη συνταξη.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

vasiliki μου ειχανε πολυ καιρο να τσακωθουνε κ παντα ηταν καποιος εδω μια χαρα τα πανε γενικα μαζι αλλα ετυχε τωρα δεν τα ξανα αφηνω μαζι γιατι του αδερφου μου ειναι λιγο σκατοκεφαλος κ δεν ακουει κ θα του βαλω καμια μπουνια φωναζω στα δικα μου αν κανουν κατι κ αυτος παει να τους επιτεθει κ καλα να κανει τον μαγκα να τα μαλωσει αυτος... :blink::blink::blink::blink::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες. Τι μου κάνετε; Απ'ότι βλέπω δεν έχουμε τπτ συνταρακτικό ακόμα...Περίμενα να έχουμε κανένα νέο από τη Ρόζη ή τη Χρύσα. Λογικά θα έχουν βγει μέχρι τώρα, ε; Μακάρι να πήγαν όλα καλά κι ας μας τα πουν όταν μπορέσουν.

Εμείς σήμερα ημασταν όλη μέρα στους δρόμους. Ήρθε ο αδερφός μου με την κοπέλα του από την Κομοτηνή για να μας δουν (λίγο πριν το ξεφούσκωμα) και πήγαμε βολτίτσα για ψώνια και φαγάκι. Μην με ρωτήσετε, δεν πήρα τπτ. Μόνο για τον καλό μου ψωνίσαμε. Ωραία ήταν αλλά λίγο η χθεσινή κούραση λίγο η σημερινή βόλτα μες στη ζέστη...εξαντλήθηκα :blink: αισθάνομαι ότι θα διαλύσω. Για το πρήξιμο δε συζητάμε... σαν το ανθρωπάκι της Michellin έγινα :P

Κuo μου, τι super girl είσαι εσύ; Πρώτες μέρες με το Αλκμηνάκι στο σπίτι και βρίσκεις χρόνο και να μας ενημερώσεις επί όλων των θεμάτων!!!! Μπράβο κοριτσάρα :)

Ντόρα, τι έπαθες ρε κορίτσι; Από το πουθενά. Μου έχει τύχει κι εμένα με δικό μου σκυλί. Εγώ πήγα να τον χωρίσω από κάτι αδέσποτα. Δεν το καταλαβαίνουν, κατά λάθος γίνεται. Περαστικά σου πάντως.

Αναστασία μου εσείς σταθερά για Αύγουστο. Ααααχχ κι όσο μου λένε κι εμένα ότι δεν κατέβηκε η κοιλιά μου καθόλου, σκέφτομαι ότι θα έχω τα καλά τα δικά σου :P

Αννούλα μου εγώ για τις φωτο τα έχω κάνει τα σχολιά μου :):):) Όσο τις βλέπω τόσο σας καμαρώνω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...