Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

Βασουλα μου να σου ζησει ο Νεκταριος. Παντα γερος και δυνατος να ειναι και να τον δειτε κοριτσακι μου οπως επιθυμειτε. Καλη λοχεια να εχεις :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημερα κουκλες!!!!

βασουλα να σου ζησει ο κουκλος!!!!

τελικα εμαθε οτι γεννηθηκε η νυφη και δεν αντεχε να περιμενει :P:P

αντε σιγα σιγα ερχονται τα μικρουλια μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εμενα τιςτελευταιες μερες με ποναει σε διαφορα σημεια η κοιλια αναλογα πως θα κατσω εγω η τα μωρα...

νομιζω εχουν αρχισει και σπρωχνονται πολυ....

μπελλα μου μια χαρα τα νεα σου!!! τελικα εσυ βιαζεσαι μου φαινεται...

οχι το μωρο :silly: :silly:

καλα αποτελεσματα οσες εχετε εξετασεις...

δεν θυμαμαι πολλα... :blush: βλεπετε εγω το αλτσχαιμερ το εχω διπλη δοση :P:P:P

φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδε μήπως καμία εχθές birth stories??? Ήταν μια βαθιά θρησκευόμενη μουσουλμάνα που γέννησε χωρίς επισκληρίδιο και γενικά χωρίς καμία παρέμβαση και όλη την ώρα του τοκετού προσευχόταν. Πρώτη φορά είδα γυναίκα να γεννάει και να μην κάνει ούτε καν έναν μορφασμό, ούτε ένα "αχ", ΤΙΠΟΤΑ! Γέννησε και δεν κατάλαβα καν πότε βγήκε το παιδί γιατί είχε όλη την ώρα την ίδια έκφραση. Μα, πείτε μου, πώς τα καταφέρνουν??? Πώς αντέχουν τον πόνο??? Πώς ελέγχουν τους εαυτούς τους??

Σκέφτεται να γεννήσει καμία φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

Σουπίτσα εγώ παράγγειλα αφρόλουτρο, 2 κρεμούλες, ένα αφρόλουτρο που είναι και τα μαλλάκια και τσαι για μένα για τον θηλασμό...

¨Ασε σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ παράγγειλα το καρότσι + κάθ, Αυτοκινήτου + πορτ μπεμπέ από το ebaby και περιμένω ακόμη. Να μην είμαι όμως άδικη... Το λέγανε ότι θέλουνε 34-40 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ. Εγώ τα περιμένω γύρω στις 20 Αυγούστου. Αν γεννήσουμε πιο πριν την κάτσαμε...

:blush: :blush: :blush::blush:

Και μένα το έλεγε ότι θα έρθουν σε 25 εργάσιμες μέρες. Αλλά από ότι μου εξήγησαν όταν διαμαρτυρήθηκα ότι πέρασαν οι 25 εργάσιμες, αυτές οι μέρες είναι στο "περίπου" και εξαρτώνται κυρίως από τον προμηθευτή :S Λες να γεννήσουμε πιο πριν??? :blink:

Τι τσάι είναι αυτό?? Το πίνεις ή το βάζεις πάνω στο στήθος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα σουπιτσα μου θελεις συμπαρασταση???

ΜΑΖΙ θα τους δειρουμε τους βρωμοιταλους! :angry::angry::angry: Εχω παραγγειλει και εγω εδω και ενα μηνα κουρτινα για το δωματιο του Γιωργου και το μαγαζι κανει εισαγωγη απο εργοστασιο της Ιταλιας. Ακομα περιμενω και οταν πηρα για παραπονα μου ειπανε οτι φταινε οι προμηθευτες στην Ιταλια και αν θελω να παραγγειλω κατι αλλο...Ναι, αλλα εμενα αυτο μου αρεσε και αυτο πληρωσα! Και πηρα ασορτι μοκετα με την συγκεκριμενη κουρτινα! Τους χεζεις τωρα ή οχι??? Και εμενα τελος του μηνα μου ειπανε θα ερθει το υφασμα (κατα 90%). Τωρα παλι θα κανω ενα τηλεφωνο και αν δεν...μας βλεπω για Ιταλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα εσενα ειναι για τον μπεμπη που ερχεται και τα βιαζεσαι! Δεν ειναι ομως τροπος και συμπεριφορα αυτη! Εγω τους ειπα ομως οτι το δικο σας μαγαζι εκτιθεται στους πελατες τους και οχι το εργοστασιο των Ιταλων! :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Giouli30 έγραψε:

Και μένα το έλεγε ότι θα έρθουν σε 25 εργάσιμες μέρες. Αλλά από ότι μου εξήγησαν όταν διαμαρτυρήθηκα ότι πέρασαν οι 25 εργάσιμες, αυτές οι μέρες είναι στο "περίπου" και εξαρτώνται κυρίως από τον προμηθευτή :S Λες να γεννήσουμε πιο πριν??? :blink:

Τι τσάι είναι αυτό?? Το πίνεις ή το βάζεις πάνω στο στήθος??[/quote:3sfky57q]

Εγώ τπυς έστειλα Μαιλ και μου είπαν ότι τα πράγματα δεν φύγαν ακόμα από τον προμηθευτή.... Τους είπα πότε θα φύγουν και μου είπε άμεσα. Γενικά μου είπαν ότι τηρούνε αυτά που λένε (με τις μέρες). Αχ δεν ξέρω τι να πω. Βαρέθηκα. Απλώς περιμένω τώρα. Θα ξαναστείλω ΜΙΑΛ κατά της 10 Αυγούστου.

Το τσάι το πίνεις. Βοηθάει πολύ σον θηλασμό (να κατεβάσεις γάλα) και δίνει πολύτιμα ιχνοστοστοιχεία για τον μπέμπη... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bonjour!!!!!!!!!!

θα σας γραψω πρωτα και μετα θα αποβληθω οκ??? :P:lol::lol::lol:

Μαρακι μου διωξτε με μπας και το αποφασισει..και γω μια μερα δεν την ενιωσα την καραμελιτσα μου και πηγαμε στη μαια ακουσαμε σφυγμους και ολα οκ.ο γυναικολογος μου ειπε πως αν δεν την νιωθω να πινω παγωμενο νερο.δοκιμασε το.ισως πιασει.μην ανησυχεις παντως!εχουν μεγαλωσει τα μωρακια μας και δεν εχουν πολυ χωρο.τι γλυκο κοριτσακι που εχεις!!

Μπελλα ωραιοτατα τα νεα σας!

Ελενα καλη ευκολια!

Κατερινα(φουφου),υπομονη με τον οδοντιατρο..ειναι ο χειροτερος μου γιατρος!!!πωπω...η πετσα μου σηκωθηκε!! :blink: καλα ψωνια!

Θεη μου καλη ευκολια και σε εσας!!!

Γιουλι μου τελεια!τελευταια μερα ε?αντε με το καλο να καθισεις να ξεκουραστεις!

Θεκλα μου ανοιγει η λεκανη σου γι'αυτο πονας.υπομονη..ξερω ποναει πολυ!καλα αποτελεσματαα!!

Λαμπρινη τπτ δεν εμεινε ακομα,υπομονη!

Αννα μου ξενυχτι ε?και γω σημερα σηκωθηκα μια φορα στις 6 παρα μετα απο αρκετο καιρο και με πειραξε γιατι δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου.παντου πονουσα.ελα και εσυ στο club!!ολοι καλοι χωραμε..εε να μην μεινω και μονη μου να κραταω τα μποσικα!! :lol::lol::lol::lol::lol: καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!

Βασουλα μου κουκλι το αντρακι σου!να σας ζησει!να ειναι γερος και ευτυχισμενος σε ολη του τη ζωη!καλοφωτιστος!καθε ευτυχια την οικογενεια σας!!καλη λοχεια!!!! :kiss::kiss::kiss: θα περιμενουμε φωτος και περιγραφη!!!(απ'οτι καταλαβατε εδω θα ειμαι ακομα :P:angry: )

Κατερινοσουπιτσα μου πολυ σε ταλαιπωρουνε οι παραγγελιες ....εμας ευτυχως μετα κοπων και βασανων και μετα απο 1,5 μηνα εφτασε ο αποστειρωτης μας εχθες.που το βλεπεις αυτο το birth stories? εγω σκεφτομαι να γεννησω με επισκληριδιο..δεν μπορω τον πονο.

Αννουλα μου και σενα σε ταλαιπωρουν???αααα!!!!τωρα αρχισα να εκνευριζομαι..νομιζα πως της Κατερινοσουπιτσας ηταν τυχαιο γεγονος!!εκμεταλλευονται παιδι μου την αναγκη του κοσμου..την επομενη φορα θα ξερετε..Ιταλια=ξουτ!!!!!

για να με βλεπετε εδω μεσα,τα νεα μας ειναι τα ιδια..ρε κοριτσια εχθες ξεσκιστηκα στις δουλειες και απο συμπτωματα σκατουλες...ακουστε ή μαλλον διαβαστε:το μεσημερι σφουγγαρισα,ξεσκονισα,επλυνα μπανιο,συμμαζεψα,καθαρισα παγκο κουζινας και εβαλα πλυντηριο πιατων.πηγα για ψωνια,πηγα πηρα τον αποστειρωτη,πηγα περπατησα μονη μου 1 ωρα γιατι ο αντρας μου κοιμοταν(ο καημενος πτωμα ηταν),πηγα ξανα για ψωνια σ'ενα σουπερ απεναντι απο το σπιτι μου αλλα δεν ειχε πατατες και πηγα σε ενα αλλο με το αμαξι.με το που γυρισα εφτιαξα μουσακα.μου πηρε 1,5 ωρα.οσο ψηνοταν εκανα ντουζακι.αυτα.περδικι ειμαι τωρα!!εε??σημερα θα βαλω 5 πλυντηρια ρουχων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou glika :kiss::kiss::kiss:

vasoula mou na sou zisei o zouzounos geros kai kalotixos na einai :kiss::kiss::kiss::kiss:

katrinaki mou gliko pou eisai sy??? ti lene ta meroi mas ekei katw??

kai ti de tha dina na moun ston tyro mou :dry:

eida i koilitsa megalwse, super :woohoo:

koritsia eida oti milate gia vrefika kallintika, emena mou sinestisan tis fressiderm kapws etsi grafete, mou eipan oti oi perissoteroi paidiadroi auta sistinoun, pira loipon ena eidos afrou pou aferite me vregmeni gaza gia arxi pou de kanei na vraxei o afaloulis

katerinosoupitsa mou egw skeftomai na gennisw xwris episkliridio, prwton giati fovamai me ti mesi mou kai deuteron giati thewrw oti kalitera ligos ponos para na kindineusw estw kai mia sto ekatomirio na perasw kapoies apo tis parenergies tis :dry:

na rwtisw egw kati allo me tin perineotomi ti tha kanete???? skeftomai sovara na zitisw apo to giatro mou na mi mou kanei, na epemvei mono sti periptwsi pou skistei :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou akoma edw??????? :huh: kala pote tha to parei apofasi i karamelitsa na vgei????? :dry:

annoula mou pare kai tin katerina kai vour sta italika kanalia, eseis tha tous vrizete sta ellinika kai xampari de tha pernoun ta voidia, tha pernoume kai meis til kai tha leme oti eimaste kai alloi disarestimenoi pelates apo ellada :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστευω....τοση ωρα εγραφα και πατησε ο Γιωργακης ενα κουμπι και σβηστηκαν ολα... :(

Αναστασακι για να σε βλεπω ακομα εδω, καταλαβα! Δεν θελεις να αποχωριστεις την παρεουλα με τις εγκυουλες φιλες σου, θα σου λειψουμε γι αυτο δεν μας αφηνεις ε? ;) Εγω απο δουλειες δεν κανω πολλα γιατι δεν προλαβαινω, ο Γιωργακης με τρεχει καθημερινα, πολυυυυυ ζωηρο παιδακι το καλο μου...ολος ο χρονος μου εκει παει! Βοηθεια δεν εχω καθολου (λειπουν οοοοολοι... :( )

Αγγελικουλα πολυ γελασα με αυτο που ειπες! :laugh: :laugh: :laugh: Τα καλλυντικα της Frezyderm ειναι πολυ καλα εχω ακουσει, καλη επιλογη! Οσο για την περινεοτομη, μακαρι να μη χρειαστεις καλη μου, αλλα την τελικη αποφαση θα την παρει ο γιατρος σου, ο δικος μου παντως δεν με ρωτησε... :( και ετσι ναααα κατι ραμματα η Αννουλα! Αλλα για να την κανουν, κατι θα ξερουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου θαμωνας εγω!χαχαχαχα!να σας αφησω μονες και ερημες?σας σκεφτεται το κοριτσακι μου αλλα δεν σκεφτεται καθολου τη μανουλα που υποφερει..τι κανει το καημενουλι μου..δεν νιωθει ετοιμη να βγει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κατερινα σουπιτσα μου θελεις συμπαρασταση???

ΜΑΖΙ θα τους δειρουμε τους βρωμοιταλους! :angry::angry::angry: Εχω παραγγειλει και εγω εδω και ενα μηνα κουρτινα για το δωματιο του Γιωργου και το μαγαζι κανει εισαγωγη απο εργοστασιο της Ιταλιας. Ακομα περιμενω και οταν πηρα για παραπονα μου ειπανε οτι φταινε οι προμηθευτες στην Ιταλια και αν θελω να παραγγειλω κατι αλλο...Ναι, αλλα εμενα αυτο μου αρεσε και αυτο πληρωσα! Και πηρα ασορτι μοκετα με την συγκεκριμενη κουρτινα! Τους χεζεις τωρα ή οχι??? Και εμενα τελος του μηνα μου ειπανε θα ερθει το υφασμα (κατα 90%). Τωρα παλι θα κανω ενα τηλεφωνο και αν δεν...μας βλεπω για Ιταλια!

:blink::blink: Καλά, είναι απίστευτοι!!!! Δεν ξαναψωνίζω από Ιταλία!! Νόμιζα ότι ήμουν απλά γκαντέμω, αλλά μάλλον είναι γενικό φαινόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

:blink::blink: Καλά, είναι απίστευτοι!!!! Δεν ξαναψωνίζω από Ιταλία!! Νόμιζα ότι ήμουν απλά γκαντέμω, αλλά μάλλον είναι γενικό φαινόμενο![/quote:at5lubwt]

Ναι, μαλλον γενικο ειναι το φαινομενο! Μεσω ιντερνετ τα παρηγγειλες? Εγω οχι, απο μαγαζι! Αλλα τοτε δεν μου ειπαν οτι το υφασμα δεν υπαρχει και θα το κανουν εισαγωγη απο Ιταλια, ε βεβαια, προκειμενου να πουλησουνε, δεν τους νοιαζει τιποτα!Ντροπη τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου καλα υποθετεις!δεν μπορω μακρια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με διαβαζεις καλα αυτες τις μερες!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!εγω τις δουλειες τις κανω μπας και με πιασει κανας πονος.αλλα μπαααα..απο τοτε που εκανα την εξεταση απο κατω...αντιο πονοι! :( :( :( ξερεις τι πονους ειχανομιζα πως θα γεννησω!και εσυ δεν καθεσαι με τον Γιωργακη.τρεχεις και δεν φτανεις!γενικα δεν εχεις βοηθεια ή αυτο το διαστημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

το μεσημερι σφουγγαρισα,ξεσκονισα,επλυνα μπανιο,συμμαζεψα,καθαρισα παγκο κουζινας και εβαλα πλυντηριο πιατων.πηγα για ψωνια,πηγα πηρα τον αποστειρωτη,πηγα περπατησα μονη μου 1 ωρα γιατι ο αντρας μου κοιμοταν(ο καημενος πτωμα ηταν),πηγα ξανα για ψωνια σ'ενα σουπερ απεναντι απο το σπιτι μου αλλα δεν ειχε πατατες και πηγα σε ενα αλλο με το αμαξι.με το που γυρισα εφτιαξα μουσακα.μου πηρε 1,5 ωρα.οσο ψηνοταν εκανα ντουζακι.αυτα.περδικι ειμαι τωρα!!εε??σημερα θα βαλω 5 πλυντηρια ρουχων..

Καλά, έτσι και τα έκανα εγώ αυτά θα γεννούσα επιτόπου ή θα λιποθυμούσα από την κούραση έτσι όπως είμαι :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου, το σκεφτηκα το θεμα της καραμελιτσας και να σου πω που κατεληξα τελικα? Νομιζω λοιπον, οτι η κοριτσαρα αργει τοσο πολυ γιατι θελει να κανει εντυπωσιακη ''αφιξη'', να μιλανε ολοι γι αυτην, καταλαβαινεις, πως κανουν οι VIP, ε, καπως ετσι...Ειναι σταρ η κοπελα, πως να το κανουμε! :ohmy:

Την εχω ψυχολογησει εγω τη νυφουλα μου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

η κοριτσαρα αργει τοσο πολυ γιατι θελει να κανει εντυπωσιακη ''αφιξη'', να μιλανε ολοι γι αυτην, καταλαβαινεις, πως κανουν οι VIP, ε, καπως ετσι...Ειναι σταρ η κοπελα, πως να το κανουμε! :ohmy:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αναστασία, το birth stories το έχει στο μακεδονία TV κάθε μέρα το απόγευμα.

Άννα, ναι, από το ίντερνετ τα παρήγγειλα από το www.newbabyland.com . Έχει τις καλύτερες τιμές αλλά αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ενταξει, να μην ειμαι και αχαριστη, αυτο το διαστημα δεν εχω βοηθεια γιατι μαμα+πεθερικα λειπουν διακοπες! Ο μπαμπας μου εδω ειναι, αλλα τρεχει και αυτος με τη δουλεια του...

Η μαμα μου βοηθαει αρκετα και με το παιδι και με το σπιτι, απλα τωρα που ξεκινησε δουλεια και η αδερφη μου, της κραταει την μικρη, οποτε οσο προλαβαινει και αυτη, εχει και το δικο της σπιτι... Οσον αφορα την πεθερα μου, εκεινη μου κραταγε το παιδι εξ ολοκληρου οταν δουλευα, τωρα 1-2 απογευματα την εβδομαδα, αλλα τι να προλαβω? Να ξεκουραστω ή να καθαρισω το σπιτι?

Ο αντρας μου παλι ερχεται απο τη δουλεια καθε μερα κατα τις 5, και αυτος κουρασμενος ειναι, αλλα οσο μπορει τον κραταει λιγο να κοιμηθω εστω και μια ωριτσα (οχι καθημερινα ομως...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!!

τι κανετε ????

Βασουλααααααα να σου ζησει ο μπεμπουλης :woohoo: :woohoo: να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος και σε εσενα καλη λοχεια..περιμενουμε νεα σου ...

Αναστασια μου η μπεμπα δεν λεει να βγει ακομα απο οτι βλεπω ...ελπιζω να αλλαξει γνωμη ... :P:P πες της οτι οτι την περιμενουν εξω κατι κουκλοι μπεμπουληδες μηπως και ερθει στην αγκαλιτσα σου ... :P:P

Κατερινα μου ( soupitsa) το κρεβατακι του μπεμπη το πηρα απο θεσσαλονικη αλλα επειδη δεν υπηρχε στο καταστημα θα μου το εστελναν απο Ιταλια ..με πηραν την περασμενη εβδομαδα και μου ειπαν οτι βρισκεται στο καταστημα εκανε περιπου ενα μηνα να ερθει ομως ...επισης να ξερεις πως τον Αυγουστο τα περισσοτερα εργοστασια στην ιταλια κλεινουν για περιπου 15 μερες ..αυτο μου το ειχαν πει σε ολα τα μαγαζια με παιδικα κρεβατακια..θα σου τα στειλουν σιγουρα απλα μπορει να καθυστερισουν λιιιιιγο παραπανω ...εχει καιρο που τα παρηγγειλες ????

ΜΑΝΝΟΥΛΑ κι εσυ περιμενεις να σου στειλουν απο Ιταλια ????ελπιζω να σας παρουν τηλ αμεσα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Βασιλικουλα καλημερα! Τι κανεις εσυ, πως ειναι τα διδυμομωρα σου??? Φιλια να τους στειλεις! :kiss::kiss::kiss:

καλα ειμαστε!!! εδω στριμωχνομαστε :P:P:P:P:P

μα πως συμπεθεριασατε ολες και εγω δεν βρηκα μια νυφη για το γιο μου???? :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι και εγώ πάλι!!!!

έπλυνα το μπάνιο μου και σιδέρωσα και 2 πλυντήρια γι'αυτό εξαφανίστηκα για λίγο...

Βασιλική μου και εγώ τπτ...καμία νύφη για τον γιό μου...δεν μου δίνεις τη δικιά σου να συμπεθεριάσουμε και εμείς;;;χαχαχαχαχα

Βασούλα μου τι κάνεις;;;έχω πολύ καιρό να σε πετύχω!!!

Αναστασία ακόμα εδώ;;χαχαχαχα

είσαι συαθερή αξία γι'αυτό δεν λέει να βγει η καραμελίτσα!!!

βρε κορίτσια πολύ ταλαιπωρία τραβάτε με τις παραγγελίες από την Ιταλία βλέπω...

Αννούλα μου ζωήρεψε ο Γιωργάκης, ε;;;αυτά είναι τα ωραία όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

καλα ειμαστε!!! εδω στριμωχνομαστε :P:P:P:P:P

μα πως συμπεθεριασατε ολες και εγω δεν βρηκα μια νυφη για το γιο μου???? :silly: :silly: :silly: :silly:[/quote:3l8ziadj]

:laugh: :laugh: :laugh: τελειωσε και η αναλογη εκπομπη που παρουσιαζε η Καραβατου! :laugh: :laugh: :laugh:

Με την κορη εκανες τιποτα ή εχει την ιδια τυχη με τον αδερφουλη της? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...