Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ωραιο γαινεται ρε θενα,..αλλα αν δε το σοκιμασεις..βεβαια κυκοφορουν διαφορα και σε πολλες τιμες οποτε προβληματιζομαι..εχω δει ας πουμε και με 10 ευρω..οποτε κατι παιζει..αν παντως το παρεις,ενημερωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΜΠΑΛΛΑ , ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΟΝΤΩΣ , ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΣΑΝ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ Κ ΜΕΤΑ , ΟΣΟ ΚΑ8ΑΡΑ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΙΣ8ΑΝΟΜΟΥΝ ... ΑΠΛΥΤΑ ! (καλα είμαι κ λιγο βαρεμένη με αυτά...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

EXΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΜΠΑΛΛΑ , ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΟΝΤΩΣ , ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΣΑΝ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ Κ ΜΕΤΑ , ΟΣΟ ΚΑ8ΑΡΑ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΙΣ8ΑΝΟΜΟΥΝ ... ΑΠΛΥΤΑ ! (καλα είμαι κ λιγο βαρεμένη με αυτά...)

Τις βρομιές τις έβγαζε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Τζούλια, Θένα, Σωσώ

Είμαι σχετικά καινούρια στο φόρουμ, αλλά η συζήτησή σας αυτή γι αυτή τη Biowashball μου κίνησε την περιέργεια. Εψαξα σχόλια κι εντυπώσεις και αλλού (πχ cleverspending.gr) και τελικά την αγόρασα τον περασμένο Ιούλιο. Είμαι μέχρι τώρα πολύ ευχαριστημένη και σας ευχαριστώ που αναφέρατε το θέμα.

Φιλάκια,

Ρίτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...