Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.......


μαιρη3

Recommended Posts

:S Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια :kiss: για 3 μηνες εχω διακοψει καθε προσπαθεια γιατι μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ ηλιθιοι...γυρισε η μανα του αντρα μ κ με αποκαλεσαι με λιγα λογια στειρα χωρις να ξερει τπτ για μενα, για την προηγουμενη εγκυμοσυνη μ κ τα σχετικα τεσπα!κ ξενερωσα κ θυμωσα και υποσχεθηκα στον εαυτο μ να μη μπω στο τρυπακι να σκεφτομαι κ να αγχωνομαι κ καθε μηνα τεστ κ βλακειες!!εχασα γονιμες κ κανω αγαπουλες οποτε μ καπνισει!! :laugh: :laugh: συγνωμη για το μακρυ προλογο :blush: σε 6-7 μερες περιμενω περιοδο κ εχω κατι σουβλιες στη κοιλιτσα μ χαμηλα κ εναν απιστευτο πονο στη μεση μ ψηλα :huh: προχτες το βραδυ εφυγα τρεχοντας στη τουαλετα κ εκανα εμετουλι :S ετσι στα ξεκαρφωτα :ohmy: κ εχω κανα 2 νυχτες που θα ξυπνησω ειτε απο αναγουλα ειτε απο πονακια!το στηθος δε με ποναει ουτε πρησμενο ειναι!συγνωμη κ παλι για το κατεβατο αλλα ειχα αναγκη να τα πω!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

:S Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια :kiss: για 3 μηνες εχω διακοψει καθε προσπαθεια γιατι μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ ηλιθιοι...γυρισε η μανα του αντρα μ κ με αποκαλεσαι με λιγα λογια στειρα χωρις να ξερει τπτ για μενα, για την προηγουμενη εγκυμοσυνη μ κ τα σχετικα τεσπα!κ ξενερωσα κ θυμωσα και υποσχεθηκα στον εαυτο μ να μη μπω στο τρυπακι να σκεφτομαι κ να αγχωνομαι κ καθε μηνα τεστ κ βλακειες!!εχασα γονιμες κ κανω αγαπουλες οποτε μ καπνισει!! :laugh: :laugh: συγνωμη για το μακρυ προλογο :blush: σε 6-7 μερες περιμενω περιοδο κ εχω κατι σουβλιες στη κοιλιτσα μ χαμηλα κ εναν απιστευτο πονο στη μεση μ ψηλα :huh: προχτες το βραδυ εφυγα τρεχοντας στη τουαλετα κ εκανα εμετουλι :S ετσι στα ξεκαρφωτα :ohmy: κ εχω κανα 2 νυχτες που θα ξυπνησω ειτε απο αναγουλα ειτε απο πονακια!το στηθος δε με ποναει ουτε πρησμενο ειναι!συγνωμη κ παλι για το κατεβατο αλλα ειχα αναγκη να τα πω!!!
κ εχω κ αυτο το αισθημα πως ειμαι εγκυος εκτος αν με χει χτυπησει τοσο πολυ ο ηλιος που εχω παρακρουσεις :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου καταρχην μου αρεσει πολυ η αντιμετωπιση σου!!μπραβο σου!!εισαι υπερανω και το αποδεικνυεις!!

οσο για τα συμπτωματα...μου φαινονται γνωριμα...ευχομαι να εισαι εγκυουλα και σε 9 μηνες να κρατας αγκαλιτσα σου το θαυματακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω an-n για την αμεση απαντηση σου :kiss: μακαρι να ειμαι!!βεβαια δε τα χω δεσει κομπο ουτε τα πονακια ουτε τα συναισθηματα!!!! :) απλα απολαμβανω την υγεια μου τν αντρα μ και το καλοκαιρι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααχχχ!!!an-n εισαι εγκυος!!!!!τωρα ειδα το τικερακι!!!σου ευχομαι υγεια σε σενα κ το μπεμπακι σου!!κ μια υπεροχη εγκυμοσυνη :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):):):):):):)

εσυ καλα κανεις και δεν σιγουρευεις ακομα τπτ..ετσι χαιρεσαι πολλα περισσοτερα πραγματα καθημερινα.τη γνωμη μου σου ειπα ως εγκυουλα. :):lol: οσο για τους εξωτερικους παραγοντες μη δινεις σημασια..αυτο κανεις εσυ και πολυ καλα κανεις βεβαια..μακαρι ολες να ειχαν το ιδιο ψυχικο σθενος!απολαυσε οπως λες το καλοκαιρακι σου με το αντρακι σου και για τους αλλους πατα ενα χ!

ευχαριστω μαιρη μου!!!να εισαι καλα!!!!!ευχομαι συντομα να γεμισει η κοιλιτσα σου μ'ενα υγιες σπορακι!οσο για μενα..ευχομαι να ερθει η ωρα να γεννησω γιατι πραγματικα δεν μπορω αλλο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ποιο μηνα εισαι??θα ρθει η ωρα η καλη μη μου στεναχωριεσαι!!!λιγο κουραγιο ακομα παιδι μου κ θα κρατας ενα υπεροχο κ γλυκο πλασμα στην αγκαλια σου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον μηνα μου ειμαι..κανονικα πρεπει να γεννησω ως την κυριακη.εχω και κατι πονους-συσπασεις αυτη την ωρα και αν συνεχιστουν με βλεπω να πηγαινω στο νοσοκομειο..

ο τελευταιος μηνας ειναι μαρτυριο..υπαρχουν βεβαια και στιγμες που απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου παρολη την ταλαιπωρια αλλα και καποιες αλλες που νομιζω πως θα εκραγω!

ευχομαι να το ζησεις συντομα..ειναι πολυ ομορφη εμπειρια και ας ταλαιπωρουμαστε με διαφορους τροπους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα μιλας?????????!!!!! :woohoo: :woohoo: τι να σου πρωτοευχηθω?!δε ξερω!!!ειλικρινα σου μιλαω ευχομαι ΟΛΑ να πανε τελεια!!!ο θεος μαζι σου να μη σε αφησει στιγμη!!!!πονας πολυ??δλδ παιζει κ γεννησεις αποψε?αχ!δε πιστευω να εισαι μονη σου??ξυπνησε τους ολους!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα!!μ'εκανες και γελασα!!η αληθεια ειναι οτι ποναω αρκετα(ειδικα σημερα) εχει μεγαλη διαρκεια ..σχεδον 2.5 ωρες ποναω.συνολικα 40 συσπασεις ειχα ολη μερα..αρα πλησιαζει η μεγαλη ωρα!ειμαι με τον αντρα μου..μονο αυτον εχω εδω που ζουμε.μενουμε στο εξωτερικο και ειμαστε μονοι μας. :( αλλα θα ερθει και η μπεμπουλα μας και θα μεγαλωσει η οικογενεια!ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχουλες σου!!!!!!!ειναι πολυ σημαντικες για μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου παω να ξαπλωσω μηπως και μου περασουν οι πονοι..αν οχι θα παω στο νοσοκομειο με τον αντρα μου.χαρηκα πολυ που τα ειπαμε και ελπιζω συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!καληνυχτα!!!φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι να πας να ξεκουραστεις!!!!αντε παιδι μου καληνυχτα κ ονειρα γλυκα!!!φιλια!!!! :kiss::kiss: εννοειται να πας νοσοκομειο με το παραμικρο!!!!δυναμη κ χαμογελο ε? ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

:S Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια :kiss: για 3 μηνες εχω διακοψει καθε προσπαθεια γιατι μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ ηλιθιοι...γυρισε η μανα του αντρα μ κ με αποκαλεσαι με λιγα λογια στειρα χωρις να ξερει τπτ για μενα, για την προηγουμενη εγκυμοσυνη μ κ τα σχετικα τεσπα!κ ξενερωσα κ θυμωσα και υποσχεθηκα στον εαυτο μ να μη μπω στο τρυπακι να σκεφτομαι κ να αγχωνομαι κ καθε μηνα τεστ κ βλακειες!!εχασα γονιμες κ κανω αγαπουλες οποτε μ καπνισει!! :laugh: :laugh: συγνωμη για το μακρυ προλογο :blush: σε 6-7 μερες περιμενω περιοδο κ εχω κατι σουβλιες στη κοιλιτσα μ χαμηλα κ εναν απιστευτο πονο στη μεση μ ψηλα :huh: προχτες το βραδυ εφυγα τρεχοντας στη τουαλετα κ εκανα εμετουλι :S ετσι στα ξεκαρφωτα :ohmy: κ εχω κανα 2 νυχτες που θα ξυπνησω ειτε απο αναγουλα ειτε απο πονακια!το στηθος δε με ποναει ουτε πρησμενο ειναι!συγνωμη κ παλι για το κατεβατο αλλα ειχα αναγκη να τα πω!!!

Συγγνώμη βρε πουλάκι μου……………

Εάν κατάλαβα καλά…………………

Επειδή είπε κάποια «πολύ βαριά» κουβέντα η πεθερά…………………

Παράτησες την προσπάθεια?????????????????

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Μήπως θέλεις ξύλο????????????????

Δεν έχουμε πει πως τους ανθρώπους………… και τις συνθήκες γενικότερα που μας «αποθαρρύνουν» πρέπει να τους γράφουμε…………. εκεί που δεν πιάνει μελάνι????????????????????

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Δε στέκει καλά η γυναίκα πάντως…………. χαιρετίσματα να της πεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρούλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και κλ@σε όποιον έχει πρόβλημα με τον εαυτό του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήμαρτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε και γω εχω θυμωσει παρα πολυ... :angry::angry:

περαστικα σου με τετοια πεθερα...εγω παντως με το καλο αν ειχα τετοια πεθερα μολις ειχα θετικο τεστ θα της το τριβα στη μουρη... :silly: :silly: :silly:

σου ευχομαι ολοψυχα ενα μπαρμπαδακι στη κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα η πεθερα μου καθε φορα που με παιρνει μου λεει"ποτε θα κανετε παιδι" ολη την ωρα!!!!!!!!!!με ζαλιζει καθε φορα και μου τη δινει τρελα!!!!φυσικα της ειπα για την βιοχημικη μηπως και το βουλωσει λιγο!!!!!!ετσι πιστευω θα με αφησει λιγο!

μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!!!!!σου το ευχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna με κανες κ γελασα :laugh: οχι δε στεκει καλα!!!απλα ετσι τα παρατησα γιατι ξενερωσα κ πιο πολυ με τν εαυτο μου που μ χε γινει εμμονη!!!karkinaki μου οχι δε θα της το πω αμεσως θα ναι η τελευταια κ καταιδρωμενη που θα το μαθει!!!οταν γινει με το καλο!!nefeloula μου λυπαμαι για τη βιοχημικη :( αλλα να σαι σιγουρη οτι την επομενη φορα(που ερχεται συντομα)θα θρονιαστει το μπεμπακι σου :kiss: και το δικο μου ευχομαι :laugh: ευχαριστω κοριτσια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eseis pali kala eiste!!toulaxiston esas sas zalizoun giati thelloun na doun eggonaki emena h pethera mou molis anaferei kaneis tpt gia paidi leei den sas xreiazete!!!k tsinizei polu asxhma les k ths les oti tha pethanei se 5 lepta..o petheros mou de leei exw duo eggonia (apo ton allo tonn gio)den thellw allo!!!

k meta kserete ti kanw???????????10 maxairies ston kathena!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink::blink: σοβαρα μιλας????βρε ουυυυυυυυυυυυστ πες τους!!!αι στο καλο πια!!!εχουμε τη δικια μας τρελλα να πουλησουν τη δικια τους αλλου!!! :angry:επειδη εγω δε τα καταπινω αλλα τα φτυνω εχω κανει τη δικια μ στρουθοκαμηλο με βλεπει κ κρυβεται!οχι οχι δεν ειμαι νευρικη απλα εχω μεσογειακο ταμπεραμεντο σε 2πλη δοση :woohoo: :woohoo: χαχαχαχααχαχα :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εσάς σας τα λένε οι πεθερές. Έχω μια φίλη μου που τις έλεγε η μάνα της ότι δεν είναι νοικοκυρά, ότι και άλλες έχουν μείνει έγκυες και δεν κάνουν έτσι!!! (ήταν στην 23η εβδομάδα και σε όλη την εγκυμοσύνη της είχε λίγο αίμα - δεν έκανε δουλειές). Το αποτέλεσμα ήταν μια μέρα να την νευριάσει τόσο πολύ που έκλεγε όλη την ημέρα και τελικά της έσπασαν τα νερά. Το έχασε το μωρό :(:(

Έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει - την έβγαλε απο την ζωή της και τώρα προσπαθεί ξανά για ένα μπεμπέ (Τον άλλο μήνα θα γεννούσε....)

Όσους σαν πληγώνουν δεν χρειάζεται να τους έχετε στην ζωή σας...εσείς με τον άντρα σας να είσαστε καλά και όλους μα όλους του υπόλοιπους του γράφετε κανονικά!!

Εγώ δόξα ο θεός έχω μια υπέροχη μητέρα και μια καλή πεθερά (από τότε που παντρευτήκαμε και ιδιαίτερα όταν έμαθε ότι είμαι έγκυος πήρε τα πάνω της γιατί είχε μια ελαφριά κατάθλιψη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal καταρχιν ευχαριστω που με προσθεσες στη μαγικη σου λιστα :kiss: πως κανω τι?πως της εκοψα τον αερα??ενα βλεμμα κ λιγο φωνη(οχι τσιριδα απλα με σθενος)π.χεγω κυρα μου δε μασαω με τις μπουρδες σου κ να τις πεις εκει που σε παιρνει!ειναι απλο!!!!eygeniafrapa σοβαρα η ιδια της η μανα????τι να πω??!!!!οχι παλι καλα η μανουλα μου ειναι αστερι!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαίρη μου,

καλά έκανες και τα είπες και πιστεύω πως θα έχεις νιώσεις και καλύτερα από τις απαντήσεις που έχεις λάβει.

Αυτό που θέλω να σου πω κι εγώ είναι, να είσαι όσο πιο "αναίσθητη" γίνεται σε αυτά που ακούς και να μην αφήνεις να σε επηρεάσουν καθόλου.

Καλή τύχη και θετικά αποτελέσματα εύχομαι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATARXHN SOU EUXOMAI OLOPSUXA NA EISAI EGKUOS!!EIMASTE STHN IDIA FASH THS ANAMONHS KAI SE KATALAVAINW..TA SUMPTWMATA SOU KATI MOU LENE KALO!!OPWS EPISHS KAI ME TH PE8ERA!EMENA H DIKIA MOU POU EINAI KAI THS EKKLHSIAS OTAN EIXA MEINEI EGKUOS THS LEEI O ANTRAS MOU:MAMA PWS SOU FAINETAI NA GINEIS PALI GIAGIA??(EXEI 5EGGONIA APO TA ALLA PAIDIA) KAI TH APANTHSE H MOULARA:APAPA PANAGIA MOU!!AUTO MAS ELEIPE TWRA!!

FUSIKA KAI EKANA NOHMA STON ANTRA MOU NA MH SUNEXISEI TH KOUVENTA KAI EKEINH DE RWTHSE TIPOTA APO TH KAKIA THS! META APO MIA EVDOMADA EIXAME ENA ATUXHMA ME TH MHXANH KAI TO EXASA TO MWRAKI MOU..POTE DEN EMA8E TIPOTA..KI OUTE 8A MA8EI AN TELIKA KATAFERW NA KSANAMEINW EGKUOS. TESPA!ELPIZW NA EXEIS MIA TERASTIA XORIAKH!!!! :woohoo: :silly: KAI OSO GIA TH SKULA PE8ERA SOU..PES THS ANTE GEIA KAI MAKRUA!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!!

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΚΤ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos κ μενα της εκκλησιας ειναι κ καλα κ δηθεν!!ας μη μιλησω για τη δικια σου :angry::angry: πατσαβουρες!!!λυπαμαι για το μπεμπακι σου κ σου ευχομαι παρα παρα πολυ γρηγορα να φουσκωσει η κοιλιτσα πολυυυυυυυυυυυυυ!!!! :kiss::kiss: παντως πονακια σημερα δεν ειχα ισως γιατι ημουν ολη μερα αραχτη :dry: kat6 με το καλο να κρατησεις τη κοριτσαρα αγκαλια :kiss::kiss: αντε ναι να γινουμε κ μεις τουμπανα :silly: :woohoo: mirlitsa μου την εχω συνδεσει με δορυφορο κανονικα :silly: κ ναι νιωθω πολυ καλα :woohoo: :woohoo: ααααααααααααααααα!!!καλε τι μου πεταξε το αντρακι μου στα ξεκαρφωτα??? ''ρε αγαπη μου δε κανεις ενα τεστακι??δεν του χω πει τπτ!!δε θελω να τον ενθουσιασω γιατι μετα στεναχωριεται πιο πολυ!!!λετε να το αισθανεται κ αυτος??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...