Μετάβαση σε περιεχόμενο

Arnitiko test!! :(


Recommended Posts

Koritsakia mou niw8w skata, niw8w mia axristi pou den katafernei tipota, eimai sta pro8ira na trella8w!!

Ekana ena test to prwi k vgike arnitiko..Posa test arnitika na dw, poses arnitikes xoriakes na piasw sta xeria mou? Sxedon 2 xronia k girizw pisw k lew ti ekana? pros ti autes oi 8isies? Apo ta 15 tsigara pou epina tin imera ta ekana 2 k polles fores ka8olou, den kanw tis douleies tou spitiou mou na min kourazome, prosexw pws kinoume mipws k eimai egkios k....to apotelesma? ka8e mina ENA ARNITIKO TEST..Poses e3etaseis,poses analiseis, posi stenaxwria , 3 topo8etiseis/spermatigxiseis k telika ti egine? ENA E3WMITRIO..Niw8w pws den exw alles antoxes pws e3antli8ika pws eimai etoimi na katareusw..

Poso klama pia..Stere4a!!

Signwmi an sas anastatwsa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Βρε κοπελα μου τη Δευτερα δεν σου ειπε ο γιατρος να κανεις το τεστ?

Μην απογοητευεσαι. Ηρεμησε λίγο και φροντισε να ξεκουραστεις και να χαλρωσεις το ΣΚ ωστε να επαναλλαβεις ηρεμη το τεστακι τη Δευτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σιγουρη πως τα εχεις ξανακουσει τα λογια της παρηγοριας κ ισως τα εχεις αρχισει κ να τα βαριεσαι.θελει υπομονη κ να μην το σκεφτεσαι συνεχεια.προσπαθησε να συνεχισεις την ζωη σου χωρις αυτο το μικροβιο που εχει εγκατασταθει στο μυαλο κ την καρδια σου.κ λεω μικροβιο γιατι δεν σου κανει καλο να το σκεφτεσαι συνεχεια.αλλαξε τον τροπο ζωη σου,συνεχισε την καθημερινοτητα σου,κανε τις δουλειες σου οπως πριν κ βγαλτο απο το μυαλο σου.οταν λοιπον χαλαρωσεις τοτε θα ερθει κ καμια κουραση δεν προκειται να το διωξει.εχεις σκονταψει κ ΑΠΑΙΤΩ να σηκωθεις!sorry για το απαιτω αλλα θελω να σε ταρακουνισω.αν παλι δεν θες τοτε κλεισε τα αυτια σου σε ολα οσα σου λενε κ συνεχισε οπως νομιζεις.νομιζω πως εχεις δυναμη μεσα σου.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν ηρεμησεις δεν θα τα δεις καθαρα τα πραγματα. Οταν σου λεει Δευτερα, για καποιο λογο το λεει. Εγω σου ειπα οτι δεν αντεχα δυο μερες πριν κ βγηκε αρνητικο, και τη μερα που μου ειπε ο γιατρος ηταν θετικη η χοριακη. Αν δεν ηρεμησεις το σπορακι θα το καταλαβει κ θα την κανει.

Παρε βαθιες ανασες και γέλα. Καμια φορα σκεφτομαι οτι με τη γκρινια μας και τη μιζερια , που μας πιανει διωχνουμε τα σπορακια που ερχονται.Θετικη σκέψη, βγες απο το μαμμυ και πηγαινε βολτουλα θα σου κάνει καλο.

Μονο μη στεναχωριεσαι σε παρακαλω, δεν υπαρχει λόγος, οχι ακομα τουλάχιστον ;)

Απο εμενα οση θετικη ενεργεια χρειαστεις την εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα (μην στραβομουτσουνιαζεις επειδη βγηκε - το τεστ καλη ειναι η μερα :) )

Παρε παραδειγμα το βιαστικο Gioulaki που εκανε τεστ νωριτερα κ απογοητευτηκε ενω η χοριακη την ημερα που επρεπε βγηκε θετικοτατη!!!

Ηρεμισε....η χοριακη ανιχνευεται ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΑΙΜΑ κ μερικες μερες αργοτερα στα ουρα!!!! Μπορει να ειναι πολυ μικρη η ποσοτητα στα ουρα σου ακομα κ να μην την "διαβαζει" το τεστ.

Ανασκουμπωσου κ παρε θαρρος για την Δευτερα!

Φιλακια πολλα κ ηρεμιστικα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Nai tin Deutera mou eipe alla k pali ti allazei? Afou den eimai... ARNITIKO KARAMPINATO!!!!!!!!!!!!

ρε συυυυυυυυυυ σπερματεγχυση εκανες ή δεν εχω παρει χαμπαρι τιποτις??

ΚΟΙΤΑ τι εγινε με το ΓΙΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

ΠΗΓΑΙΝΕ παλι την Δευτερα μωρεεεεεεε...με το κεφαλι ψηλααααααα!!!

ευχομαι τα καλυτερα του Θεουλη...το συντομοτερο!!!!!!

:kiss:

μην πεφτεις....μωρεεεεεεεε

υπαρχουν και χειροτερα....ΚΟΙΤΑ την μουρη μουυυυυυ....

ειναι μουρη αυτη για να γινει μανα???? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop mou eimai poli anipomoni k den einai kalo auto to 3erw.. Sigoura 8a dei3ei tin Deutera!!!

Oso gia sena kitrini fatsoula nai giati na min gineis mana? aaa min me kaneis na sou valw tis fwnes :angry: , to a3izeis pragmatika. to a3izeis k me to parapanw :kiss::kiss:

Sas euxaristw poli poli k tis dio :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχω ΣΧΕΔΙΟ:

θα πας παραλια ΟΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ το σαββατοκυριακο....

θα συνδεθεις με ενα φραπε...φρεντο οτι θες με καλαμακι ομως, ειναι σημαντικο :laugh: και θα πατησεις παυση-pause στις αρνητικες και στις σκεψεις γυρω απο φουσκωμενες κοιλιες,συμπτωματα κλπ....και θα λες, τσαλαβουτωντας στο νερο...πλιτς πλιτς.....ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

υποχρεωτικα να χει και κανα δεντρο να κατσεις στην σκια του....

μην γουρουνιασεις στον ηλιο...και να εισαι μακρια απο παιδια που σκουζουν στις παραλιες....!!! :laugh: :laugh: :laugh:

αι ξεκινα....ακομα εδω εισαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ! τι απαισιοδοξία ειναι αυτή !;

και εγώ δεν εκανα Τρίτη τεστάκια (μα κατούρησα ολο τον κόσμο εκείνη την ημέρα!) και ήταν αρνητικά ! την ίδια εβδομάδα, Πέμπτη ξανακάνω και τότε ήταν θετικό !

ελα τώρα ! τι ψυχολογία είναι αυτή !;

για βαλε μουσικούλα !

για σκέψου θετικά !

ΦΦΦΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου σου εύχομαι να μην περιμένεις άλλο. Δεν είναι ανάγκη να τα κάνεις όλα αυτά. Και βάρη μπορείς να σηκώνεις και δουλειές να κάνεις και τα πάντα. Μη το χεις συνέχεια στο νου σου. Αν είναι να έρθει θα έρθει και με ανάποδες κωλοτούμπες να κάνεις.

Μια φίλη που προσπαθούσε χρόνια πήρε ζωάκι στο σπίτι και ασχολιόταν όλη μέρα με κείνο. Έμεινε έγκυος μόνο και μόνο επειδή ξεχάστηκε με κάτι άλλο. Βρες και συ κάτι που σε κάνει χαρούμενη και επικεντώσου εκεί. Θα έρθει το μωράκι που ποθείς μη στεναχωριέσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρά τα λέει το papaki !!!!

και μεις andria ! πήραμε κουτάβι στις αρχές του Ιουνίου !!!!

μπορεί να έπαιξε και αυτό ρόλο !

πράγματι είναι πολύ όμορφο να εχεις ενα μαλλιαρό κατοικίδιο που να μπορείς να παιξεις μαζί του !!

τελειο αγχολυτικό !!!!!!

αν αγαπάς τα ζωάκια, δοκίμασέ το!

είναι δύσκολο στην αρχή, αλλα αξίζει τον κόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki mou twra prose3a pws kuoforeis..Na pareis agkalista sintoma to 8auma sou :)

Marigoula mou se euxaristw k egw skeftika gia ena koutavaki alla distixws o sizigos doulevei polles wres..Den 8elw na parw k na to amellw!!

Marigoula mou to 3erw pws den prepei na agxwnoume k na xalarwsw alla den einai k twra pou prospa8w alla edw 2 xronia oses talaipwri8ikan xronia k akomi talaiporountai opws emena mporoun na katalavoun.. S'euxaristw k pali!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria καλημέρα!

έχεις απόλυτο δίκιο να αγανακτείς και να νιώθεις ότι όλο αυτό σε "ρίχνει", όμως να έχεις ελπίδα πως όλα θα πάνε καλά! ήταν ίσως λίγο νωρίς για τεστάκι...αν κατάλαβα, σου είπε ο γιατρός Δευτέρα και το έκανες χτες, Παρασκευή? κάνε λίγη υπομονή μέχρι την Δευτέρα.σου στελνουμε πολλήηηηηη θετική ενέργεια για ένα θετικό αποτέλεσμα. φιλιά πολλά κ καλά μπανάκια τώρα το σ/κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου μην απελπίζεσαι σε παρακαλώ....'ολα θα γίνουν στο χρόνο τους...

τα τεστ πολλές φορές βγάζουν λάθος. Κ εμένα ένα Predictor είχε βγει αρνητικό κ ήμουν έγκυος.

Αν θες τη συμβουλή μου γιατί κάνεις όλα αυτά κάθε μήνα?

δηλαδή γιατι δεν ζεις όπως κ πριν? γιατι δεν κάνεις δουλειές, γυμναστική, βόλτες, μπ'ανια κ τα σχετικά?

εκτός βέβαια από αυτό το μήνα εαν έκανες σπερματόχυση απ ότι κατάλαβα που καλά έκανες κ πρόσεξες τους αλλους μήνες ζήσε κανονικά χωρίς τεστ κάθε μήνα.

Στο λέω εγώ που είχα εξωμήτριο κ αφαίρεση σάλπιγγας κ με έτρωγε το άγχος όσο περίμενα να ξεκινήσω προσπάθειες μετά την επέμβαση ότι δεν θα τα καταφέρω με μια σάλπιγγα κ δεν έκανα γυμναστική, δουλειές κ τα σχετικά. Πέρυσι τον ιούνιο που πήγα στην Πάρο δεν ήθελα να κάνω μπάνιο λόγο κρύας θάλασσας μην κρυώσει η μια κ μοναδική σάλπιγγα.κ τα πήρα στο κρανίο κ είπα ΄"αν αργήσω να κάνω παιδιά τι θα γίνει, έτσι θα ζω όλα τα χρόνια?"

κ τα ξέχασα όλα κ γύρισα έγκυος...

τώρα ακούω το μωρό μου που ξύπνησε κ ακόμα δεν το πιστεύω...

ΑΦΗΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΠΙΣΩ....ξεχασε τα όλα κ ότι είναι να γίνει θα γίνει...

Μη χαλάς το καλοκαίρι με άγχος όλες τα έχουμε πει...όταν ξεχάσαμε το θέμα μείναμε έγκυες...Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

andria έγραψε:

ρε συυυυυυυυυυ σπερματεγχυση εκανες ή δεν εχω παρει χαμπαρι τιποτις??

ΚΟΙΤΑ τι εγινε με το ΓΙΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

ΠΗΓΑΙΝΕ παλι την Δευτερα μωρεεεεεεε...με το κεφαλι ψηλααααααα!!!

ευχομαι τα καλυτερα του Θεουλη...το συντομοτερο!!!!!!

:kiss:

μην πεφτεις....μωρεεεεεεεε

υπαρχουν και χειροτερα....ΚΟΙΤΑ την μουρη μουυυυυυ....

ειναι μουρη αυτη για να γινει μανα???? :woohoo: tn8848_4a9be9f079d50-20100723.jpg[/quote:3pc6tca8]

Δεν αντεχω εχω πεθανει στα γελια .Εχεις πολυ πλακα ρε κοπελια , να σε παρω στις μαυρες μου να τα ξεχασω ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω όμορφη,δεν βαρεθηκες;;;

2 χρονια δεν βαρεθηκες;;;

εγω βαρεθηκα!!!

αν ειναι να ερθει θα ερθει...δεν μπορω αλλο.Κανω τη ζωη μου,ξεκουραζομαι,ανασυγροτουμαι και περιμενω τον αντρα μου να ερθει σε 4 μηνες γαιτι εμεις εχουμε κι αυτο το προβλημα οτι λειπει πολυ στο εξωτερικο να κανουμε εξωσωματικη.Θελει να πετυχει,εχει καλως δε θελει ας μη πετυχει.Ο θεος εχει ενα σχεδιο για ολους μας,εγω του ειπα αν θελει να μου χαρισει αυτο το δωρο θα του ειμαι ευγνωμων και θα το αγαπαω,θα το φροντιζω και θα το προσεχω για ολη μου τη ζωη,αν παλι δε θελει τουλαχιστον ας μας εχει καλα.Δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο πια.

εσυ ομως ομορφη,δε τελειωσες ακομα!σταματα αυτη την κακια συνηθεια να κανεις τεστ πριν την ωρα τους(το ιδιο εκανα κι εγω)και κανε οταν πρεπει.Αισιοδοξια και αγαπη και ερωτα με τον αντρουλη σου κι ισως η ΔΕΥΤΕΡΑ να ειναι μια απο τις πιο ομορφες μερες της ζωης σου.

μακαρι...!!!αντε σκασε ενα χαμογελο τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου τι έγινε καλέ???? Μάλλον θα είσαι σε κάποια παραλία τώρα αλλά...κάνε και αύριο το τεστ...και τι έχουμε πει???ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!

Θα έρθει το μωράκι..όσο το σκέφτεσαι κολλάς..χαλάρωσε και θα έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konna mou prin to e3wmitrio pou eixa ton Dekemvri pou eprepe na stamatisoume tis prospa8eies (entoli tou giatrou)ka8e mina pigena ston giatro gia gonimes i gia topo8etisi/spermategxisi k ka8e mina eixa k perissoteres pi8anotites na eimai y eixa k iatriki epemvasi etsi ka8e mina prosexa para poli,eimoun poli epifilaktiki gia to ti 8a kanw k gia to pou 8a paw :( ..3ekinisa pali entatika me epivle4i tou giatrou k auto ton mina..Euxaristw para poli gia ton xrono sou!!! :)

NANA2 mou wres-wres lew 8a ta paratisw,pws vare8ika,kourastika alla otan iremisw valw peisma k eipa ka8e mina 8a kanw tis topo8etiseis mou oses k an xreistei k 8a ftasw sto stoxo mou kapoia stigmi..Eimai poli peismatara :blink: ..To 3eka8arisa k tou andra mou pws den 8a afinw mina na pigenei xamenos k mou eipe oti 8elw egw k 8a einai sto plai mou...

Simpatriwtoula mou sheretoume :woohoo: :woohoo:..eimai poli kalitera twra alla iparxoun stigmes pou ligizw..Avrio lew gia xoriaki 3erw to apotelesma aplws 8a perimenei til o giatros gia na mou pei pws proxwrame k anagkastika prepei na tin kanw.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...