Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεξουαλική επαφή και αίμα


Recommended Posts

Καλημέρα και πάλι από μένα!!!!

Λοιπόν όπως γνωρίζετε οι περισσότερες κοπελίτσες, τον προηγούμενο μήνα είχαμε με τον Θοδωρή κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες για μπεμπάκι!

Μετά από 3 μέρες καθυστέρησης, μου ήρθε η ρουφιάνα και με πέθανε στον πόνο!

Λοιπόν, πέρα από το ότι ήταν η χειρότερη περίοδος που έχω περάσει τα τελευταία 10 χρόνια,με ζαλάδες, τάση για εμετό, φοβερό πόνος στις ωοθήκες, τραβήγματα, τσουξήματα κλπ συνέβη κάτι το οποίο δεν μου έχει ξανασυμβεί!

Μόλις έφυγε η ακατανόμαστη, μετά από 2-3 μέρες το κάναμε με τον Θοδωρή και μόλις τελειώσαμε και πήγα να πλυθώ(συγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά πρέπει να σας πω όλο το ιστορικό μπας και βρω μια λύση :blink: :silly: )

Βγήκε μια κατακόκκινη βλέννα( και πάλι συγνώμη! :blush: ) αλλά μαζί με ρευστό αίμα!

Τι μπορεί να ήταν αυτό;Δεν πιστεύω να ήμουν έγκυος με περίοδο και αυτό να ήταν σημάδι τίποτα αποβολής;...Ή μήπως μπορούσε να ήταν και αυτό;

Υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω για να μάθω κάτι παραπάνω;

Σε γυναικολόγο δεν έχω πάει ακόμα γιατί ο δικός έχει πεθάνει και δεν έχω εμπιστοσύνη σε κάποιον άλλον!Τι πρέπει να κάνω και ποια η γνώμη επίτου θέματος;;; :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mporei na einai k ypoleimata periodou na min exeis katharisei kala. diladi.

alla to kalytero pou exeis na kaneis einai na breis ena gynaikologo na exeis.. giati se ligo kairo tha erthi o pelargos na mn psaxnese teleytaia stigmi!

sou euxomai ta kalytera polla filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ τετουλίνα μου!Μακάρι να ήταν κάτι τέτοιο!!!

Όσο για γυναικολόγο έχω κάποια υπ΄όψην μου από το νοσοκομείο "Αλεξάνδρας"

γιατί εκεί θα ήθελα να γεννήσω όταν έρθει η ώρα η καλή!Έχω ακούσει μεν ότι είναι πολύ καλή αλλά ξέρεις τώρα...ο γυναικολόγος που είχα ήταν εκείνος που ξεγέννησε την μάνα μου σε εμένα, και όπως και να έχει η εμπιστοσύνη που του είχα ήταν φοβερή!!!

Πρέπει όμως να πάω σύντομα!!!

Ευχαριστώ και πάλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αποκλείεται όντως να ήτανε τα τελειώματα....... κι εμένα μου έχει τύχει ουκ ολίγες φορές.........

Για να έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο όμως...... μίλησε κάποια στιγμή σε γιατρό.... που ούτως ή άλλως πρέπει να έχεις, δε νομίζεις?????

;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ 5ΗΜΕΡΩΝ Κ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΑΦΗ.ΑΛΛΑ ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΠΗΓΕΝΕ.Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...