Μετάβαση σε περιεχόμενο

326 χοριακή, 16 μέρες μετά τη σύλληψη !!!


Recommended Posts

τατατάαααααα !!!

εεεεεε ΝΑΙ λοιπόν !!! 326 χοριακή και σύλληψη 4 Ιουλίου !

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!

ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αντε βρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

παει και συ!!!

κοριτσακι μου καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!

τωρα θα χεις το κουταβι και το νινακι να φροντιζεις :woohoo: :woohoo:

μπραβο μαρακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis

τι ωραιααααααααααααααααααααα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly:

τι καλαααααααααααααααααααα

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

συγχαρητηριααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου,μαζι!!!!τι καλα!και το λεγαμε,μαζι θα μεινουμε!αντε και στα υπολοιπα κοριτσακια ευχομαι!ολα να πανε καλα για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θηρίο!!!

Είδες που τον προηγούμενο μήνα μας ρωτούσες για συμπτώματα και σου είπαμε να ηρεμήσεις και να μη το σκέφτεσαι…!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!

Το έπιασες το νόημα και το κυριότερο … έπιασες το ΝΙΝΙ!!!!

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΗ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ....ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΗ...(ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΕΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟ-ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ)

ΕΥΧΟΜΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΕΓΩ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ...ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ

ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΚΟΥΚΛΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΣΕ 9 ΜΟΝΘΣ!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

mpravo koritsaki!!!!na sas pane ola teleia kai se 9 mines na exete to moraki sas agkalitsa!!!!!

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑ

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ!!!!

ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑ ΤΩΡΑ...

ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΡΩ ΕΚΕΙ ΣΕ ΕΦΑΓΑ...

ΠΙΟΥ ΠΙΟΥ (ΗΧΟΣ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΛΙ) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμπρος λοιπον ας γκαστρωθουμε ολες μαζι :lol: :silly:

Πολλη μου αρεσει αυτο το καλοκαιρι, εχει φερει πολλα μωρακια!

Μαλλον ο πελαργος ηρθε κι εμεινε :woohoo:

Αντε κοριτσακι και σ' εσενα συγχαρητηρια, τα καταφερες βρε!!!

Με το καλο το μωρακι σου :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα είδατε ;;!! Τρίτη με επιασε τρέλα και δεν κρατιόμουν αλλο, κάνω hometest.gr που δεν ήξερα κιόλας πως φαίνονται τα θετικά, βλέπω το αρνητικό clear blue και τρώω την πρώτη κρυάδα...

Τετάρη βράδυ κάτι εγινε, παρεξηγηθήκαμε με τον φώτη και δεν μπορούσα να σταματήσω να κλαίω !!! σαν τη χαζή !!!

Πέμπτη από το πρωί πάλι τα ίδια! κλάμα ανεξήγητο ! ε και κάνω τεστ το μεσημέρι, clear blue και βλέπω ΝΑ ενα σταυρό !

ξανακάνω Παρασκευή με πρωινά ούρα, πάλι ΝΑ ο σταυρός ο θετικός...

αλλα αργήσαμε την χοριακή γιατί θέλαμε να την γράψουμε στο βιβλιάριο κλπ κλπ, ΞΑΝΑΚΑΝΩ τεστ της hometest.gr, είχε απομείνει 1, ετσι από καημό να δω πως βγαίνουν αυτά θετικά, και βλεπω την πεντακάθαρη γραμμή !!! Γολγοθάς μέχρι να γράψουμε την εξέταση και να την θεωρήσουμε στο ταμείο μας (ΟΑΕΕ) οπότε... πάω σήμερα... και ΝΑ ενα αγχος για το αποτέλεσμα και το πόσο είναι ανεβασμένη η χοριακή...

αλλα μάλλον όλα καλά, ε;

καλό δεν είναι το νούμερο για αρχή 4η εβδομάδας κύησης ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

και σε εψαχνα σημερα να δω τι εγινε....

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

θα γινεις μανουλα....η χοριακη σου ειναι τελεια...απολαυσε το φιλεναδα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!Αλλη μια στο club των εγκυων.Μπραβο Μαρακι μας ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!Περιμενετε μας ερχομαστεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τσούπρες σας ευχαριστώ ΟΟΟΛΕΣ για τις ευχές σας !!!

και γω εύχομαι ΣΥΝΤΟΜΟΤΑΤΑ ολα τα κοριτσια που προσπαθούν και θέλουν μωράκι, να εχουν θετικά αποτελέσματα !

εγώ ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει...

καλαααα και εγώ, η ΑΡΧΙφοβιτσιάρια με τις ενέσεις... σήμερα ήταν το πιό γλυκό τσίμπημα που εχω φάει...ααααααχχχχχ...!!!!

επίσης εχω τρελό κατούρημα ! και πονάκια χαμηλά στην κοιλιά, κέντρο όμως ! ούτε δεξιά ούτε αριστερά ! και υγρά... σαν να μου φεύγουν τσισάκια καθε τρείς και λίγο στο εσώρουχο!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ !!! ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ !!!

9 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ !!! ΕΛΑΤΕ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβαινω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπαινω πρωι βλεπω εγκυμοσυνη, μπαινω μεσημερι βλέπω εγκυμοσυνη, μπαινω απογευμα το ίδιο :woohoo: :woohoo:

Ο Ιουλιος τρελάθηκε και μοιράζει φουσκωτες κοιλιές :laugh: :laugh:

Ολα τα καλα σου ευχομαι και ελα στη καινουρια μας παρεούλα να τα λέμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo paidakia sygxarhthriaaaaaaaaa,

olo kala nea na akoume , o Ioulios na ferei kai se mas to polupo8to aggeloudi/a.

Na exeis mia hremh kai egkymosynh kai na krathseis to mwraki sou/ to 8auma aggalitsa!!!!

Filakiaaaaaaaaa :P

Polu xarika kai simera :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχετε αναφέρει πολλά θέματα και βαριέμαι να κάνω ξεχωριστή παράθεση στο καθένα! 1ον... όσον αφορά το σκυλί, γατί, πουλί και όποιο άλλο κατοικίδιο έχει ο καθένας, επειδή σπούδαζα κτηνιατρική... είναι λάθος να τα απομακρύνεις! Μετά μπορεί να σου βγουν προβλήματα στις συμπεριφορες και του ζώου και του παιδιού! Αν ο παιδίατρος λέει κάτι τέτοιο για ένα ζώο που είναι "καθαρό" και περιποιημένο (εμβόλια, αποπαρασειτώση και καθαρισμό) να αλλάξετε παιδίατρο!!!  2ον... εγώ ακόμα εκτός απο κάτι λίγα φορμάκια που μου έχουν φέρει διαφόρων μεγεθών απο ένα κοριτσάκι που μεγάλωσε πια... δεν έχω αγοράσει τίποτα και όπως έχω ξανά πει... ούτε πρόκειται πριν τον 7ο. Κατά τη γνώμη μου θα χρειαστούμε αρκετά ζιπουνάκια (~15) και καμιά 10αριά φορμάκια. Τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει και μου έχουν πει στα σεμινάρια που έχω παρακολουθήσει μέχρι στιγμής! 3ον... τελικά μάλλον έχω πολλή ευαίσθητη κοιλιακή χώρα που την αισθάνομαι συνέχεια την μπουμπού!!!😂 Βέβαια ακόμα είναι πολύ ακανόνιστες και οι ώρες και οι κινήσεις... Μετά τις 27 εβδομάδες αποκτούν μοτίβο! Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!
    • Μα δε χρειάζεται να τα έχεις σε απόσταση καλή μου! Και να ξέρεις ότι είναι πολύ προστατευτικά με τα παιδιά! Δεν κινδυνεύει το μωράκι σου απο το σκύλο σου!!!
    • Κ εγω νομιζω είναι αρκετά. Αλλα σκέφτομαι τωρα Μηπως το 0-3 είναι μεγάλο για νεογέννητο; Η μαμα μ μου ειπε να τα παρω 0-3 😝
    • Εμένα όταν είχε γεννηθεί που είχε έρθει το λαμπραντορ στο σπίτι απλά δεν την έφερα σε επαφή σε το σκυλί και χρησιμοποίησα πανες αγκαλιάς οταν ηθελα  να την πάρει κάποιος αγκαλιά για να μην έρχεται σε επαφή με τα ρούχα και με τυχόν τρίχες του σκύλου.. αλλά μετά που ξανά ήρθε ο σκύλος όταν ήταν 3 μηνών τους άφησα κανονικά να έρθουν σε επαφή ρώτησα και την παιδιατρο και μου έδωσε το οκ από την στιγμή που σκύλος ήταν με όλα τα εμβόλια που πρέπει με είπε η γιατρός 🤷‍♀️ 
    • 12 κορμάκια πήρα. 10 0-3 και 2 newborn.    φορμάκια πήρα 5 κοντομάνικα Και 10 μακρυμάνικο.   Τωρα δεν ξερω. Πρεπει να παρω κι Αλλα newborn; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...