Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες(και όχι μόνο!!) στην παιδική ηλικία!!


tirogaridaki

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Όντως αυτή με το μαγιό... την κοιτάω και γελάω μόνη μου... :)

Ελευθερία μου, τί ματάρες καταπληκτικές είναι αυτές!!!!

Σαυροπιγκουινάκι, κι εσύ κι ο καλός σου ήσαστε πολύ όμορφα μωρά... Σίγουρα θα βγει πανέμορφο το ζουζουνάκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Όντως αυτή με το μαγιό... την κοιτάω και γελάω μόνη μου... :)

Ελευθερία μου, τί ματάρες καταπληκτικές είναι αυτές!!!!

Σαυροπιγκουινάκι, κι εσύ κι ο καλός σου ήσαστε πολύ όμορφα μωρά... Σίγουρα θα βγει πανέμορφο το ζουζουνάκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

Πολύ ωραίο το θέμα κορίτσια!:laugh:

Όλες κουκλίτσες και στην παιδική ηλικία!

Ελευθερία μου νομίζω θα ήταν περιττό να σου πω οτι ο γιος είναι ολόιδιος η μαμά:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψαχνω και εκείνο που δείχνουμε τις κοιλιές μας οι τότε εγκυ΄μονούσες!!!Θελω κ εγώ να δω την κοιλιά μου...που είναι εκείνο το θέμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν 8υμαμε πως λεγοταν το θεμα.Το κακο ειναι οτι κατι εχει το σιτε και αν πατησεις αναζητηση σε βγαζει σε μια σελιδα και μετα δεν σου δινει τις αλλες.Αρα αν δεν θυμηθουμε το ονομα το θεματος δυσκολα :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmummy..είσαι ίδια ο γιος σου!!!Απαπαπα...μεγάλη ομοιότητα!!!

To agoraki moy τι σέξυ πόζες είναι αυτες;; ΤΑ έβγαλες όλα στη φόρα;;;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου ωραιες οι φοτο δεν λεω αλλα σας παρακαλω προσπα8ηστε να μην βαζετε "γυμνουτσικες" .Εμεις 8α της δουμε 8α χαρουμε για τα παιδακια μας αλλα δυστηχως υπαρχουν και αυτοι οι κεραταδες που καραδοκουν οι ψυχανωμαλοι οι παιδεραστες αρχικα μην τους δινουμε "τροφη" για τα ματια τους και μετα συγουρα 8α εχουν τροπο τα κα8αρματα να "περνουν" τις φοτο στο pc τους.Χιλια συγνωμη βρε κοριτσια αλλα οσο σκεφτωμε οτι καποιος κανει οφθαλμολουτρο τα αγγελουδια μας μου ερχετε να ουρλιαξω απο τα νευρα μου.Φυσικα και δεν εχουμε κανενα κρουσμα εδω μεσα αλλα ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει :( .Και παλι σας ζητω συγνωμη.Με τις πιο παλιες εδω το ειχαμε ξανασυζητηση το 8εμα παλιοτερα.Φιλια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa, εχεις δικιο και εγω το ειχα σκεφτει αυτο με το που εκανα την εγγραφή μου στο forum:dry: ...Αλλα για τη φωτο μου δεν το σκεφτηκα αχ και ειναι τοσο αθωα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου το καταλαβενω απολυτα οτι δεν το ειχες σκεφτει.Και εγω οταν ειχα πρωτο μπει περυσι ειχα βαλει τετοιες φοτ και οι πιο παλιες μου ειχαν πει το ιδιο που σου ειπα και σενα.Απο τοτε δεν ξανα εβαλα φοτο γυμνη.Απλα μου την "δινει" να γινομαστε βορας καποιον ανωμαλων.Ελπιζω να μην με παρεξηγησες καλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...