Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΓΙΕΛΙΑ...........


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΚ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ! ΚΑΘΩΣ ΕΠΛΕΝΑ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΠΛΕΧΤΕΙ Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΟΡΙΣΤΕ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΛΟ!ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΑΓΡΟΤΙΣΣΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΛΑΣΤΙΧΑ ΟΛΕΣ ΓΕΝΝΑΝΕ ΜΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ?ΕΛΕΟΣ!ΑΧ!ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ!ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΡΟΥΣΑ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοιτα να δεις!!!

Αυτο ακριβως ειπε στην πεθερα μου μια γιαγια γειτονισσα οταν εμαθε πως ο μικρος μου γεννηθηκε με καισαρικη τυληγμενος χειροποδαρα με τον λωρο...της ειπε ακριβως πως εχετε πολλα λαστηχα πεταμενα στην αυλη περνουσε η νυφη σου απο πανω και τυληχτηκε το μωρο!!!!!

Και εμενα μου φανηκε τοσο μα τοσο κουφο...δεν περειμενα να το ακουσω απο αλλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα!!!! Ακου και άλλα:

1) μην τρώς σαλιγκάρια γιατί το μωρό θα βγει σαλιάρικο

2) μην φας χταπόδι γιατί θα πνηγεί το μωρό (σαμπως θα το καταπιείς ολόκληρο και ζωντανό και θα το πιάσει με τα πλοκάμια του! )

3)μην κάθεσαι σταυροπόδι γιατί θα τυλιχτεί ο λόρος στο λαιμό του

4) μην πίνεις αναψυκτικά με ανθρακικό γιατί θα κουφαθεί το μωρό

5)μην κάνεις ηλιοθεραπεία όταν θηλάζεις γιατί θα ξυνίσει το γάλα σου

6) μην απλώνεις μωρουδιακά ρουχαλάκια μετά που θα πέσει ο ήλιος

μμμμμ... οταν θυμηθώ και άλλα κουλά θα σου τα γράψω!!!!

Απόλαυσε καλή μου την εγκυμοσύνη σου και άσε τις γειτόνισσες να τρων τα λυσσακά τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι κουφα ακουω????πρωτη μου φορα τ'ακουω ολα αυτα!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!φοβερες παντως!!!!ενα εχω να πω..οι μικροι ασχολουνται με τα "μικρα" και οι μεγαλοι με τα "μεγαλα"..λεγοντας μικροι και μεγαλοι δεν εννοω ηλικιακα .μη δινεις σημασια κοπελα μου σε αυτα..ασε να λενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η πεθερα μου μου ειπε το εξης κουφο:

αν πας στο σουπερ μαρκετ και ζηλεψεις να φας καμια ελια μην την παρεις στα κλεφτα γιατι το μωρο θα γεννηθη με μια μεγαλη ελια καπου στο σωμα ΝΤΟΙΝΓΚ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχααχαχα αστεια ειναι αυτα βρε κοριτσια αλλα προσωπικα εμενα με ανατριχιαζουν οταν μου λενε τετοια!!!αμαν με τις παλιογρουσουζες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

maryloo28 έγραψε:

4) μην πίνεις αναψυκτικά με ανθρακικό γιατί θα κουφαθεί το μωρό

!!

κι όμως αυτό το διάβασα σε μια έρευνα που είχε γίνει αν το βρω θα το παραθέσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τα ειχα ακουσει, αυτο ομολογω πως οχι!! :blink: εΓΩ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΜΑΡΑ, ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ,.

-εΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΛΕς Μ....ΚΙΕς ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΟΥΦΟ. Οποτε δεν τις κοβεις? :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου είπαν χθες το εξής απίστευτο!!!! Εχω αρχίσει και βλέπω babysitter και ήρθε μια "βρεφονηπιοκόμος" χθες το απόγευμα για να μιλήσουμε. Τη ρώτησα αν θα βγάζει βόλτα το παιδί (έχουμε πάρκο απέναντι) και μου είπε "Φυσικά αλλά δεν αφήνω να το ακουμπάνε γυναίκες". Οταν ρώτησα γιατί (νόμιζα οτι φοβόταν τα μικρόβια) μου είπε οτι αν μια γυναίκα έχει περίοδο και ακουμπήσει το παιδί στο πρόσωπο βγάζει κοκκινίλες :S:S:S ! Μοναδική εξαίρεση η μάνα! Δεν ήξερα που να κρυφτώ από τα γέλια...επίσης μου είπε οτι και στο μαιευτήριο δεν κάνει να σε επισκέπτεται κάποια που είναι αδιάθετη γιατί σου κόβεται το γάλα! Ασύλληπτο έτσι???

όπως φαντάζεσται απορρίφθηκε πανηγυρικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Ολα τα ειχα ακουσει, αυτο ομολογω πως οχι!! :blink: εΓΩ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΜΑΡΑ, ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ,.

-εΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΛΕς Μ....ΚΙΕς ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΟΥΦΟ. Οποτε δεν τις κοβεις? :P :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΥΛΙΧΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΩΡΟ.ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΡΙΑΚΙ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ.ΜΗΝ ΣΤΑΥΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΝΙΞΕΙΣ.ΜΗΝ ΞΥΣΤΕΙΣ ΑΝ ΛΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΣΚΑΕΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ.ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΘΑ ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ..... :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.ολα αυτα που ειπατε τα εχω ακουσει και γω.μα ολα μιλαμε.εγω ψιλοφοβομουνα να σου πω την αληθεια αλλα που να τα τηρησεισ ολα αυτα.ολα αυτα ερχονταπι απο παλια απο τισ γιαγιαδεσ.ειναι ομωσ και να γελασ ρε παιδι μου.χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΥΛΙΧΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΩΡΟ.ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΡΙΑΚΙ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ.ΜΗΝ ΣΤΑΥΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΝΙΞΕΙΣ.ΜΗΝ ΞΥΣΤΕΙΣ ΑΝ ΛΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΣΚΑΕΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ.ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΘΑ ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ.....

Κι ομως αν σας πω οτι ειμουν 7 μηνων και ειδα καρπουζια στον δρομο που γυρναγαμε με τον αντρα μου και λυσσαξα να παρουμε, αλλα εκει που ειμασταν δεν μπορουσαμε να κανουμε αναστροφη. Κι εκεινη την στιγμη εξυσα το κω....ρη μου :blush: Ο γιος μου γεννηθηκε με ενα ολοστρογγυλο σημαδι στο σημειο ακριβως που ειχα ξυστει! :woohoo: :woohoo: Τυχαιο? Δεν νομιζω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι ωραίο θέμα!!!Πολυ μου αρεσουν αυτά!!Θελω να μάθω κι άλλα!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εμένα η πεθερά μου μου είπε:

Να μην αφηνω απλωμένα μωρουδιακά το βράδυ(δεν ξέρω όμως τι παθαίνεις αν το κανεις...)- το κάνω συνέχεια B)

Να μην αφήνω γυναικα που εχει περίοδο να δει το παιδι(μεχρι να 40ντίσει)

Οταν μπουμε με το μωρο σπίτι πρωτη φορα να πατησουμε σε ενα σιδερο.

....και το καλυτερο....

Με τα πρωτα κακακια του μωρου να του βάλουμε λίγο στο στόμα!!!!!!Μπλιααααχχχχ!!!! :blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΑ....ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΝ ΦΥΛΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΚΑΙ ΛΕΓΑΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΝ....ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ,ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ,ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι μεγαλη ανοησια γιατι με τις σόδες που επινα στον πρωτο μου γιο ο κακομοιρης δεν θα επρεπε να ακουει καθολου!Κ πιστεψτε με εχει απιστευτη αντίληψη κ ακοή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΦΙΛΑΣ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΥΨΟΦΟΒΙΑ.ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΣΕΙ!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑΝΕ ΠΕΙ.ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 54 ΜΟΝΟ!!!!ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΑΠΟ ΚΛΕΙΔΑΡΟΤΡΥΠΕΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΛΛΗΘΩΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα τι μου θυμησατε τωρα!!!!!!!!!!!

ολα αυτα ακουγα κι εγω και που ειστε ακομη!!

εμενα ειναι 2 χρονων και μου λενε τα εξης:μην τον γαργαλας θα παθουν ζημια τα μπαλακια του χιχι

ο αφαλος του ειναι ακομη πεταχτος...σημαινει οτι δεν θελει αλλο αδερφακι

εχει μια φλεβιτσα(που την ειχα κι εγω μικρη στο ιδιο σημειο)που σημαινει επισης οτι δεν θελει να του κανω αδερφακι

αα και οταν τελικα ξαπλωνει και κανει τα ποδια του σταυροποδι μου λενε οτι θα κανω και 2ο γιατι το θελει το παιδι.

τελικα αυτος ο γιος μου πολυ αναποφασιστος ειναι χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa εμενα που καθετε σταυροποδι απο τοτε που εμαθε νακαθετε...και κοιμαται σταυροποδι.....εχει λυσσαξει για αδελφακι...χαχαχαχα

Γεννικα για να αναψυκτικα..οχι να κουφαθει..αλλα γεννικα να ξερετε πως ολα τα ακθρακουχα προκαλουν δυσφορια στο παιδι λογω του ανθρακικου...και σε ορισμενες περιπτωσεις καταχρησης μερικη κοφωση- αυτο ειναι αποδεδειγμενο επιστημονικα...

κατα τα αλλα ξερετε...να κουνατε συγκαταβατικα το κεφαλι και να λετε ναι σε ολα..και να κανετε αυτο που θελετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πραγματικά δε νομίζω πως αξίζει στην μπουμπού μου να έχει έναν τέτοιο πατέρα. Δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί του. 
    • Είναι απόλυτα κατανοητα όλα αυτά που νιώθετε.. περάσαμε κ μεις μια παρόμοια κατάσταση.. περίπου στις ίδιες ηλικίες με σας κάναμε εξετάσεις γιατί προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό.. εγώ με κάποια μικροπροβλήματα διαχειρισιμα αλλά ο σύζυγος χαλια σπερμοδιαγραμματα.. σκέτη απογοήτευση.. κάποιοι άνθρωποι χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συνειδητοποιήσουν αυτό που τους συμβαίνει.. και ο άντρας μου πέρασε αυτή την άρνηση που περιγράφεις ότι είναι ανίκανος κλπ (οι περισσότεροι άντρες νομίζω έτσι αντιδρούν) και επειδή στην πίεση είναι δύσκολος ο δικός μου τον άφησα να αποφασίσει μόνος του τι θέλει να κάνει.. είχε πολύ μεγάλη λαχτάρα για παιδάκι και σε εκείνη τη φάση με βοήθησε πάρα πολύ ο γυναικολόγος μου τον οποίο ο άντρας μου ακούει σαν θεό οπότε δεν του άφησε περιθώρια.. μετά από τρεις ουρολόγους πολλές βιταμίνες και διάφορα άλλα εμεις δεν είδαμε κάποια θεαματική βελτίωση.. οι θεραπείες των αντρών είναι τρίμηνες τουλάχιστον αλλά αξίζει εννοείται να δώσεις αυτόν τον χρόνο (αφού οι δικές σου εξετάσεις είναι καλές ) καταρχήν γιατί ο κάθε οργανισμός και το κάθε πρόβλημα είναι διαφορετικό και μπορεί να δείτε βελτίωση, ομως ισχύει ότι ακόμα και εξωσωματική να κάνετε ότι διορθώνεται το κάνουμε ώστε να πάμε με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις... απλά χρειάζεται ηρεμία (όσο γίνεται) και να είστε ενωμένοι να αντιμετωπίσετε μαζί τις δυσκολίες γιατι όλα φαίνονται βουνό το ξερω.. εμείς τελικά κάναμε εξωσωματική, έχω χαμηλή αμη  δεν γινόταν να περιμένουμε άλλο και έχουμε το αγοράκι μας και σε πληροφορω ότι ο αρχικα αρνητικός άντρας μου με εχει φάει να κάνουμε προσπάθεια για δεύτερο και είναι ήδη έτοιμος (από μόνος του) να ξεκινήσει όλες τις εξετάσεις από την αρχή γιατί φυσικά δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεται, έχουν περάσει και 3 χρόνια.. υπομονή και πίστη και εύχομαι να τελειώσει με τον καλύτερο τρόπο όλη η περιπέτεια σας!!!
    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...