Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ??


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ?? ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΚΙΝΑΝ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 20, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΟΥΡΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι εγω ετσι καταλαβα την εγκυμοσυνη μου. Ειχα βεβαια και τρεις μερες καθυστερηση, πολλες καουρες και ενα βραδυ γεματο αναγουλες και εμετους. Το επομενο πρωι εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο. Ευχομαι να εισαι εγκυος!! Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι εγω στην αρχη ειχα αναγουλες, καουρες μου εμφανιστηκαν στον 6ο μηνα κ μετα .Ευχομαι να εισαι εγκυουλα κ ας ξεκινησαν τοσο νωρις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΟΥΡΕΣ..ΜΕΧΡΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.. ΜΑΚΑΡΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ. ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.. ΟΙ ΒΛΕΒΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΜΟΝΟ ΓΥΡΩ ΣΤΗ ΘΥΛΗ Ή ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΕΓΩ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ Κ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΕΝΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΥΠΟΨΙΕΣ Κ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ nanabill!! ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ 3 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΙΔΕΑ.. ΜΑΚΑΡΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως λιγο αιμα υπαρχει πιθανοτητα να εμφανιστει κατα την εμφυτευση, δε θελω να σε γεμισω ελπιδες αλλα ολα μοιαζουν πολυ θετικα! Μακαρι να εισαι! Μην αναλυεις τοσο τα συμπτωματα για φουσκωμα στο στηθος , πονακια κτλ γιατι καμια φορα ξεγελουν, εγω τους δυο προηγουμενους μηνες ειχα συμπτωματα αλλα μαλλον ηταν ολα στο μυαλο μου γιατι το ηθελα τοσο πολυ. Αυτο το μηνα δεν το περιμενα για να ειμαι ειλικρινης, ουτε ενιωθα και τπτ εκτος απο τις αναγουλες που σου ειπα που πλεον δεν ηταν στο μυαλο μου, εκανα το τεστακι και βγηκε θετικο! Μακαρι να εισαι δεσποινακι! Μας ενημερωνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΜΕΤΑ ΤΗΝ 3η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΑ!!! ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΙΛΟΞΕΚΙΝΗΣΑΝ, ΕΙΠΑ "ΜΠΑ, ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΘΑ'ΝΑΙ", ΟΜΩΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ, ΕΜΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ, ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ "ΕΥΚΟΛΗ" ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ. ΠΑΝΤΩΣ, ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΛΟΙΟ ΜΕ 10 ΜΠΟΦΟΡ!!! ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ? ΕΠΙΣΗΣ, ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ 'Η ΤΡΙΔΥΜΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ, ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ??? ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ??? ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ (ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ...), ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ (ΛΟΓΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ), ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΕΤΣΙ... ΕΠΙΣΗΣ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΕΒΕΣ??? ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΛΕΤΕ Ή ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ??? ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ (ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMAMIA2010 έγραψε:

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΜΕΤΑ ΤΗΝ 3η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΑ!!! ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΙΛΟΞΕΚΙΝΗΣΑΝ, ΕΙΠΑ "ΜΠΑ, ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΘΑ'ΝΑΙ", ΟΜΩΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ, ΕΜΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ, ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ "ΕΥΚΟΛΗ" ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ. ΠΑΝΤΩΣ, ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΛΟΙΟ ΜΕ 10 ΜΠΟΦΟΡ!!! ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ? ΕΠΙΣΗΣ, ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ 'Η ΤΡΙΔΥΜΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ, ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ??? ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ??? ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ (ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ...), ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ (ΛΟΓΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ), ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΕΤΣΙ... ΕΠΙΣΗΣ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΕΒΕΣ??? ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΛΕΤΕ Ή ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ??? ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ (ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ)

Εγώ στην τρίτη μου εγκυμοσύνη είχα καούρες από την αρχή έως το τέλος της , μακάρι να είσαι (που μάλλον είσαι) κ να μην έχεις ούτε μια φορά καούρα , μόνο που το θυμάμαι απορώ πως άντεξα εννέα μήνες τέτοια ταλαιπωρία.

Σου εύχομαι τα καλύτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...