Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

miria έγραψε:

kalo mesimeri koritsakia apoti vlepo eiste oles kala......

simera argisame na 3ipnisoume den kimame kala vre koritsia to vradi to paidi m den m epitrepi na kimame sta plagia :S an kai den exo poli megali kilia otan girno sto plaei arxisi tis klotsies :blush: eseis pos mporite na kimaste?????

μιρια μου συμβαινει και εμενα πολλεσ φορεσ.μολισ παω να γυρισω αρχιζει και κλωτσαει σαν να του εχω στριμωξει καποιο μελοσ του σωματοσ του και θελει να το βγαλει.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

miria έγραψε:

kalo mesimeri koritsakia apoti vlepo eiste oles kala......

simera argisame na 3ipnisoume den kimame kala vre koritsia to vradi to paidi m den m epitrepi na kimame sta plagia :S an kai den exo poli megali kilia otan girno sto plaei arxisi tis klotsies :blush: eseis pos mporite na kimaste?????

Εμένα δόξα το Θεό δεν με ενοχλεί το βράδυ όταν είναι να κοιμηθώ! Τουλάχιστον δεν την καταλαβαίνω! Αλλά ξυπνάω πολλές φορές το βράδυ για να πάω τουαλέτα ή να πιω νερό ή δε βολεύομαι!! Μόνο τον απογευματινό ύπνο ευχαριστιέμαι πολύ! Μπορώ να κοιμάμαι 3 ώρες συνεχόμενες και όταν ξυπνάω θέλω να συνεχίσω τον ύπνο μου αλλά έλα που θέλω να μαγειρέψω ή να κάνω καμιά δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

anlou ειμαι καλυτερα εχω μειωσει τα χαπια σε τρια την ημερα αλλα βεβαια δεν κανω τιποτα απο δουλειεσ και τετοια.μου ειπε ο γιατροσ οτι αν θα ειμαι οκ θα μου τα κανει 3 μισα.εσυ πωσ εισαι?

ωραια!!!!! και γω μια απο τα ιδια...τρια χαπια την ημερα!!!μετα το 6ωρο εχω ενα προβληματακι μεχρι το επομενο χαπι αλλα το παλευω!!!το σαββατο θα παω για εξετασεις αιματος και την δευτερα θα μιλησω με τον γιατρουλη μου για να δουμε αν θα μειωσω τα χαπια στο μισο ανα οκταωρο!!!! αλλα σε γενικες γραμμες αυτη η εβδομαδα ειναι πολυ καλυτερη!εχω βαρεθει να καθομαι....χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria έγραψε:

kalo mesimeri koritsakia apoti vlepo eiste oles kala......

simera argisame na 3ipnisoume den kimame kala vre koritsia to vradi to paidi m den m epitrepi na kimame sta plagia :S an kai den exo poli megali kilia otan girno sto plaei arxisi tis klotsies :blush: eseis pos mporite na kimaste?????

χαχαχαχ και μενα μερικες φορες με κλωτσαει περισοοτερο οταν ξαπλωνω στο πλαι....αλλα σε γενικες γραμμες το μικρουλακι μου ειναι πολυ ησυχο το βραδυ!!!!!! μετα τις 12 μιση περιπου μεχρι το πρωι κανει απολυτη ησυχια!!!!λες και καταλαβαινει οτι ειναι ωρα υπνου :cheer: την ημερα ομως ολο σπρωχνει...μια αριστερα μια δεξια....μπουνιες κλωτσιες απ'ολα!!!!!σκετο ζιζανιο!!!!!!ειδικα οταν ειμαι στο πλαι κανει παρτυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

ωραια!!!!! και γω μια απο τα ιδια...τρια χαπια την ημερα!!!μετα το 6ωρο εχω ενα προβληματακι μεχρι το επομενο χαπι αλλα το παλευω!!!το σαββατο θα παω για εξετασεις αιματος και την δευτερα θα μιλησω με τον γιατρουλη μου για να δουμε αν θα μειωσω τα χαπια στο μισο ανα οκταωρο!!!! αλλα σε γενικες γραμμες αυτη η εβδομαδα ειναι πολυ καλυτερη!εχω βαρεθει να καθομαι....χαχαχαχαχα[/quote:1v9jrdzr]ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΘΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...ΕΙΧΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΠΟΣΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ 4-5 ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

ωραια!!!!! και γω μια απο τα ιδια...τρια χαπια την ημερα!!!μετα το 6ωρο εχω ενα προβληματακι μεχρι το επομενο χαπι αλλα το παλευω!!!το σαββατο θα παω για εξετασεις αιματος και την δευτερα θα μιλησω με τον γιατρουλη μου για να δουμε αν θα μειωσω τα χαπια στο μισο ανα οκταωρο!!!! αλλα σε γενικες γραμμες αυτη η εβδομαδα ειναι πολυ καλυτερη!εχω βαρεθει να καθομαι....χαχαχαχαχα[/quote:1cw29vjf]ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ax ta kakomira ta morakia mas einai strimogmena ekimesa :P makari na einai kala kai as kimame kai orthia :silly: ti na kanoune kai auta pou einai klismena toso kairo mesa se ena sakoulaki :P:P nomizo prepi na tin balo kai ego se programa upnou na kimate to bradi kai na kanei tis zouzounies tis to proi :silly:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μιρια κοιμαμαι με τρια τεσσερα μαξιλαρια.βαζω ενα στα ποδια, ενα μικρο κατω απτην κοιλια ενα αναμεσα στα ποδια...χιχιχ δεν χωραμε στο κρεβατι απτα μαξιλαρια, αλλα με βολευουν πολυ. εχω διαβασει οτι ειναι καλο να κοιμομαστε πλαγια, απτην αριστερη μεριά και οχι ανασκελα. ετσι προσπαθω να κοιμαμαι αλλα αμα αρχιζει τις κλοτσιες...αστααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω σταγονιτσα, το κοκκινο θα παρω, εχεις δικιο. το ξερω οτι αγχωνομαι για χαζα πραγματα..αλλα ολη μερα με αυτα ασχολουμαι και στο τελος μπερδευομαι...χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρια μου δεν φαινεται καθολου το τικερακι σου.πατα πανω σε ενα δικο μας για να σε βγαλει στο site pregnology. get the code δεξια στην οθονη.κανε copy paste τους κωδικους στο προφιλ σου. αν θυμαμαι καλα...καπως ετσι γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stagona μου εγω εχω λιγες περισσοτερες! κανω καμια 15αρια τουλαχιστον, οταν ειμαι ξυπνια δηλαδη και τις καταλαβαινω, αλλα ο γιατρος μου χε πει οτι μια την ωρα και εντελως ανωδυνη ειναι φυσιολογικο γιατι προετοιμαζεται η μητρα! οσο για τον τραχηλο ειναι κλειστος μονο αυτο μου πε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

stagona μου εγω εχω λιγες περισσοτερες! κανω καμια 15αρια τουλαχιστον, οταν ειμαι ξυπνια δηλαδη και τις καταλαβαινω, αλλα ο γιατρος μου χε πει οτι μια την ωρα και εντελως ανωδυνη ειναι φυσιολογικο γιατι προετοιμαζεται η μητρα! οσο για τον τραχηλο ειναι κλειστος μονο αυτο μου πε.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΨΩΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ, 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΙΛΟ!!!ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΤΕΛΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ.

ΩΡΑΙΑ Η ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ WINNIE ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΜΠΕΜΠΕ ΑΚΟΜΑ, ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo mena koritsakia!!! eimai neo melos kai den exw bgalei kala kala akrh me to ti ginetai akribws alla tha prosarmostw ;) egw perimenw to prwto mou paidaki gurw sths 28 okt kai eimai polu enthousiasmenh kai anupomonh! shmera akana thn kampulh kai mou bghke super se kana duo bdomades tha arxisw siga siga ta psonia gia th mikrh mou ... avta apo mena pros to paron :) tha xarw polu na kanw pareoula me esas ...makia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso δωσε μια μικρη προκαταβολη να το κανεις κρατηση και στο δινουν οποτε το ζητησεις. εμενα δεν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο το συγκεκριμενο χρωμα και θα μου το φερουν αρχες Σεπτεμβρη.. σιγουρα ειπανε..αν το ειχε εγω θα το παιρνα..ειμαι τρελλη θελω να τα βλεπωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaa den blepo kamia edo opote prepei na kimaste oi perisoteres... logiko einai tetia ora :blush: ego den mporo na kimitho stenaxorithika apopse me kapio thema kai den eimai kai poli kala nomiza oti mu telione to o3igono tora niotho ligo kalitera alla exo kai kati ponous xamila... asta na pane eimai kai to moro m katalave oti i manoula den einai kala kai strifogirnaei sinexos :S elpizo eseis na eixate ena kalo bradi

poupoulaki kalosorises kai esu stin parea mas na exeis kai esu mia kali egkimosini... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω να γραψω μερες γιατι νοσηλευομαι μετα απο ρηξη υμενων πριν 2 βδομαδες και. Εκτοτε ειμαι ακινητη στο νοσοκομειο και παλευουμε να κερδισουμε χρονο. Δεν ξερω ολο αυτο τι σημαινει και πως θα παει, ειναι δυσκολη κι επικινδθνη η κατασταση κυριως για προωρο τοκετο, λοιμωξεις και προβλημα στο εμβρυο με το σπασμενο σακο. Το εμβρυο αυτο ειναι το μικροτερο απο τα 2... Αλλος ενας Γολγοθας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAgr έγραψε:

Εχω να γραψω μερες γιατι νοσηλευομαι μετα απο ρηξη υμενων πριν 2 βδομαδες και. Εκτοτε ειμαι ακινητη στο νοσοκομειο και παλευουμε να κερδισουμε χρονο. Δεν ξερω ολο αυτο τι σημαινει και πως θα παει, ειναι δυσκολη κι επικινδθνη η κατασταση κυριως για προωρο τοκετο, λοιμωξεις και προβλημα στο εμβρυο με το σπασμενο σακο. Το εμβρυο αυτο ειναι το μικροτερο απο τα 2... Αλλος ενας Γολγοθας...

ΜΑΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mara μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη βιαστούν τα μπεμπάκια σου να βγούνε ακόμα!! Να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά γιατί και η ψυχολογία πιστεύω ότι παίζει ρόλο! Άντε κοριτσάκι κουράγιο.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

mariaso 10/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki 28/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας poupoulaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

Αχ βρε Μαρα ευχομαι ολοψυχα ννα πανε ολα καλα με τις μπεμπουλες σου..λιγο υπομονη να κάνουν ακομα, να παρουν λιγο βαρος και μετα θα ειναι ολα καλα!

Μιρια να σκεφτεσαι μονο το μπεμπακι σου, να μην στεναχωριεσαι για τιποτα..

και γω ειχα παντως δυσκολη νυχτα, το ματι γαριδα απο τις 3.00-6.00.ελυνα sudoku και η μπεμπα εριχνε κλωτσιες..καταπληκτικα περασαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

καλημερα κοριτσακια μου!

Αχ βρε Μαρα ευχομαι ολοψυχα ννα πανε ολα καλα με τις μπεμπουλες σου..λιγο υπομονη να κάνουν ακομα, να παρουν λιγο βαρος και μετα θα ειναι ολα καλα!

Μιρια να σκεφτεσαι μονο το μπεμπακι σου, να μην στεναχωριεσαι για τιποτα..

και γω ειχα παντως δυσκολη νυχτα, το ματι γαριδα απο τις 3.00-6.00.ελυνα sudoku και η μπεμπα εριχνε κλωτσιες..καταπληκτικα περασαμε!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Και εμένα χθές το βράδυ ήταν πολύ δραστήρια!!! Ήμουν στο πλάι ξαπλωμένη και πίεζε μάλλον με τα πόδια της τη μία πλευρά και χτύπαγε στην απέναντι!! Τι να πω δεν ξέρω!! Αυτό που με τρέλανε χθες ήταν ότι όλη την ημέρα ήταν ήσυχη και ανησύχησα, οπότε ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να τη σκουντάω και να της μιλάω και μετά από 2 λεπτά τσούπ ξύπνησε η ζουζουνίτσα! Φοβερό έχουν αρχίσει και έχουν επαφή με τον έξω κόσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...