Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Λετίσια τι λες? Σιγά μη τους δώσεις και φιλοφωρήματα! Καλέ δεν είναι δημόσιο! Πληρώνουμε για να είμαστε εκεί και είναι υποχρεωμένοι να κάνουν αυτό που θέλουμε! Αν γίνεις πιεστική δεν θα μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο!

Λενίτσα είναι αυτά που είναι φαρδιά στο πλάι και είναι ψηλοκάβαλα! Σκέψου ότι στο νοσοκομείο και αν έχεις πολύ αίμα σου βάζουν δύο σερβιέτες slipad αυτές που παίρνουν οι γιαγιάδες για την ακράτεια! Στο νοσοκομείο σου δίνουν τα μιας χρήσης που είναι το γνωστό διχτάκι! Αυτά όμως δεν ξέρω αν κρατάνε σταθερή τη σερβιέτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω σταγονιτσα....εγω πηρα αυτα της sloggi... ειχαν εκπτωση 50% οποτε απο 14 ευρω τα 2 μονο 7 ευρω!!!!χιχιιχιμε εχει πιασει κριση οικονομιας!!!! :P

leticia νομιζω πως ειναι ατυχες γεγονος αυτο που λες!!!! γιατι οι νοσοκομες που εχει ειναι πολυ ευγενικες και εξυπηρετικες!!! τουλαχιστον οταν νοσηλευτηκα εμεινα κατα ενθουσιασμενη απο τις κοπελες!!! Δεν νομιζω να χρειαζεται να μοιρασεις λεφτα για να προσεξουν το μπεμπακι!!!μην ανυσηχεις για τετοια...

λενιτσα οχι δεν εκανες χαζομαρα, και γω κανονικα πηρα, απλα πηρα και 2 μεγααααααααααλα μπας και εχω μεγαλη ροη και δεν με βολεψουν αυτα που εχω ή αυτα τα μιας χρησης του νοσοκομειου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι δινουν μιας χρησης οποτε δεν ειναι απαραιτητο να παρουμε βρακακια μεγαλα.αλλωστε γυρω στην 3η μερα μπορουμε να βαλουμε always long που ειναι μια χαρα.

οσο για μπουρμουαρ δεκαρα δε θα παρουν..εχω και τη δικια μου μαια που θα με βοηθησει..και αμα με τσαντισουν θα μακουσουν σε ολο το μητερα...αντε γιατι εχω και τις ορμονες μου..2οοο τουλαχιστον θα σκασουμε.. :angry::angry:

μεγια σε ολο τα κοριτσακια που ψωνισατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι μπορουμε να γλιτωσουμε ανλου μου καλο ειναι..εχει να φυγει πολυ ευρω ακομα...μεγιαααα..

κοριτσια μαλλον εγω σας εβαλα τη σκεψη για πλυσιμο πορτμπεμπε...θελω να το πλυνω το εσωτερικο γιατι εκει θα κοιμαται και το βραδυ απτην 1η μερα..το καροτσι δεν το πειραζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ?ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ Η ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.ΑΝΤΕ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ!!!! :woohoo: :woohoo: ΩΧ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΡΕΛΑ Η ΟΡΕΞΗ....ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς το εσωτερικό κάλυμμα του πορτ μπεμπε που θα κοιμάται τους πρώτους μήνες βγαίνει κατευθείαν και πανεύκολα οπότε μάλλον θα το μουλιάσω για λίγη ώρα στη μπανιέρα όπως και τις πάντες από την κούνια. Ένα ξέπλυμα θέλουν εδώ που τα λέμε δεν έχουν κ καμιά τρελή βρωμιά.

Όσο για τα τεράστια σλιπάκια θα πάρω 1-2 για τις πρώτες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενιτσα και γω ετσι λεω..λιγο μουλιασμα με proderm να φυγει η σκονη απο τις αποθηκες που τα βααζουν..δεν εχουν λεκεδες..

και κουνουπιερα που επλυνα μια χαρα εγινε και μυριζει και ωραια..

καλε να παρω και γω 1-2 βρακες? με βαλατε σε πειρασμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ?ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ Η ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.ΑΝΤΕ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ!!!! :woohoo: :woohoo: ΩΧ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΡΕΛΑ Η ΟΡΕΞΗ....ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μόλις πριν λίγο ξύπνησα! Τι ωραίος που είναι ο απογευματινός ύπνος? Αχ! Ας κοιμηθούμε τώρα γιατί μετά..... :huh:

Τώρα χτύπησα και ένα κομμάτι γαλακτομπούρεκο! Δεν είμαι και πολύ των γλυκών αλλά ήθελα κάτι να μου γλυκάνει το στόμα μου! ;)

Μπαίνω στο δωμάτιο της μπουμπούς και λέω σε λίγο καιρό θα μπαίνω και θα την βλέπω εκεί μέσα! Πλησιάζει ο καιρός! Αχ άντε να περάσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!Τί μου κάνετε?Βλέπω είμαστε ολες στις προετοιμασίες!!!Κι εμείς βάψαμε το δωματιο του μπεμπη μας και τωρα μενουν τα υπολοιπα διακοσμητικα και κουνια κλπ, που ακομα δεν εχουμε αποφασισει απο που θα παρουμε!!!Αντε πλησιαζει ο καιρός...εμενα μου αρεσει να λεω εχω ακομα 8 εβδομαδες παρα 2 μήνες, ακουγεται πιο λιγο ετσι!!!

Barbiepa καταρχήν εχω ξεχασει να σου πω οτι φαινεσαι πολυ γλυκουλα στη φωτογραφια, αν και εισαι λιγο μακρια!!!Με γεια τα επιπλακια και με το καλό να ερθειη πριγκιπισσα σας!!!

Leticia η αληθεια ειναι οτι εχω ακουσει κι εγω οτι στο μητερα δεν τηρουν πολυ τους κανονες, αλλα μην στεναωριεσαι μετα σπιτι σας θα ειναι πιο καλα τα πραγματα.Σιγουρα βεβαια οταν πληρωνουμε ενα σκασμο λεφτα θα πρεπει να κανουν οτι τους λεμε, προσπαθησε το παντως, εστω και με φωνες!

Eri sex ακουω ???(αλλα εγω δεν βλεπω!!!) Μπραβο κοριτσακι!!!Κι εω εχω λαλησει εδω που τα λεμε!!!Μετα θα παρουμε το cosmopolitan να θυμηθουμε πως γινεται!!!

Στα υπόλοιπα κοριτσακια που ξεχασα πολλα φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia ti kanete??? emeis pigame simera ston giatro mas :) ola mia xara o koritsaros mas pige 1730 nane kala to paidaki mou pire 700gr se 5 evdomades :ohmy::ohmy::ohmy:

koritsia to ninaki mou exei girisi kai einai me ta podia pros ta kato elpizoume na erti stin thesi tis :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια παω να ξαπλωσω!!! με επιασαν παλι πονακια...!!!

Stacey μην αγχωνεσαι,...ετσι κι αλλιως ο μπεμπακος σου θα κοιμαται μαζι σου τον πρωτο καιρο, οποτε την κουνια ψαξε αρκετα μεχρι να δεις τι θα παρεις!!!

Μπραβο μιρια..μια χαρα η μπεμπουλα!!!Σε ποια βδομαδα εισαι??? δεν νομιζω οτι χρειαζεται να ανησυχεις...μεχρι την 34 εβδομαδα εχουν χωρο λεει ο γιατρος να κανουν κωλοτουμπες μεσα μας!!!

Καληνυχτα κουκλακια!! παω να την πεσω γιατι νομιζω θα γεννησω με αυτους τους πονους και τις συσπασεις!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stacey ευχαριστώ πολύ!

Μιρια αντε μπράβο μια χαρά το κοριτσάκι σας! Μην ανησυχείς έχει ακόμα χώρο για να γυρίσει!

Ανλού μου όλα καλά? Περαστικά να είναι ρε κοριτσάκι? Βιάζεται το μπεμπάκι σου να βγεί? Να κάτσει φρόνιμα εκεί που είναι να του πεις και να μην ταλαιπωρεί την μανούλα του!

Εγώ κοριτσάκια πριν καμιά ώρα πήγαμε με τον αντρούλη μου να πάρουμε σουβλάκια για να φάμε και εκείνη την ώρα που πήγα να μπω στο αυτοκίνητο καθώς κατέβαινα το πεζοδρόμιο έπεσα σε μια λακούβα γύρισε το πόδι μου και έπεσα κάτω! Ευτυχώς έβαλα το χέρι μου και το γονατό μου και δεν χτύπησα στην κοιλιά! Ο αντρούλης μου τα έπαιξε! Τι να πω? Στα καλά καθούμενα! Τέλος καλό όλα καλά!

Σας καληνυχτώ και εγώ πάω να ξεκουραστώ! Ελπίζω να μην πρηστεί ο αστράγαλος από το στραμπούληγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barbiepa μου ελπίζω να είσαι καλά!! Φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρατε!

Ευτυχώς όλα καλά. Τελικά πρέπει να προσέχουμε πάρα πολύ όσο περνά ο καιρός. Ε ρε τι περνάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια...Κάθε μέρα που ξυπνάω αισθάνομαι όλο και πιο πρησμένη...Προσπαθώ να ανοιγοκλείσω τις παλάμες μου και με πονούν ελαφρώς...όπώς και η λεκάνη μου.Υπομονή ένας μήνας έμεινε...

Χθες τελείωσα με το συμμάζεμα των ρούχων του μωρού...αχ πότε θα έρθουν τα μωρά μας? Ανυπομονώ...

Ευχαριστώ σχετικά με τις απαντήσεις σας...Εννοείται πως δεν πρόκειται να δώσω μία παραπάνω...

Barbiera και εγώ πριν 2 εβδομάδες με το που πήγα να βγώ απο το μπάνιο γλύστρησα και έπεσα στα πλαινα.άσε τρόμαξα για λίγο...Είναι καλά προστατευμένα τα μωράκια μας εκέί μέσα....Τώρα με την κοιλούμπα δεν βλέπουμε μπροστά μας... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΚΥΒΩ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!ΑΠΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΔΕ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΡΟΠΑΛΑ!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ!ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΛΥΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ ΒΓΗΚΕ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΚΛΙΠΣΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΛΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Σ'ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 20 ΛΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!ΞΕΝΟΙΑΣΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΒΑΡΒΙΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΣΟΥ; ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ!!ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σήμερα ευτυχώς είμαι καλύτερα! Αν εξαιρέσεις ότι ξεκίνησα να μην κοιμάμαι καλά! Ξυπνάω 3-4 φορές για τουαλέτα και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ! Δεν βολεύομαι πουθενά! Βαριογκομάω σαν γιαγιούλα! :unsure:

Όσο για το πέσιμο θα πρέπει να προσέχουμε πολύ κορίτσια! Πολύ εύκολα γυρνάει το πόδι μου!

Λετίσια και εγώ το ίδιο παθαίνω και στα χέρια και στα πόδια! Ευτυχώς δεν έχουν πρηστεί πολύ τα ποδαράκια μου, αλλά από πόνο απλά δεν υπάρχει! :( Φαντάζομαι ότι και εσύ μετά το πέσιμο θα περίμενες πως και πως να ακούσεις το μπεμπάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Barbie ελπιζω να μην ποναει το ποδαρακι αλλο!Εμενα ο αντρας μου για το μπανιο μου πηρε κατι αντιολισθητικα γιατι φοβαται μην πεσω!!!Σημερα βαριεμαι αρκετα αλλα θα βρω κατι να κανω!!!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

anlou μας πως εισαι σημερα? καλυτερα? ξεκουρασου σημερα, μην κανεις τιποτα..τηλεορασουλα και pc..

barbie μας τρομαξες λιγακι..τελος καλο ολα καλα! χανουμε το κεντρο βαρους μας με τα κοιλουμπονια να βαραινουν..

μιρια μπραβο. παει και το δικο σου μωρακι βουρ για το 2κιλο!

εχουν καιρο ακομα να γυρισουν τα μπεμπακια..αλλα πειτε τους και σεις κατι..

"ΓΥΡΝΑ-ΓΥΡΝΑ" :laugh: :laugh:

Και γω χθες ειχα αρκετες συσπασεις, δηλαδη πανω απο 10 φορες πετρωσε η κοιλια μου, δεν ειχα πονους βεβαια..αλλα ειμαι και μονη μου κ φοβηθηκα λιγο (γιατι τωρα αντρουλης επιασε και 2η δουλεια και ερχεται 9.οο το βραδυ :dry: )

και ενοειται οτι τη βερα ουτε στο αριστερο χερι δεν την ανεχομαι πια..οσο για τα πατουσακια πονανεεεε... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεεερα!!!

μπαρμπι μου χαρηκα που δεν επαθες τιποτα, τρομαξα που διαβασα το χθεσινο μηνυμα!!! προσεχε ρε κουκλιτσα μου!!!

οσο για το θεμα του υπνου...βασανο!!! εκτος του οτι ξυπναω συνεχεια για τουαλετα ή για νερο, δεν βολευομαι και πουθενα...μια ποναει η λεκανη, μια η κοιλια...και οταν ξυπναω ειμαι πρησμενη παντου, χερια ποδια...και ουτε να τα λυγισω μπορω ουτε να περπατησω καλα καλα...πονανε!!!!Λες και καποιος με βαραει :huh::huh:

εκλεισα ραντεβου κοριτσακια με τον γυναικολογο την πεμπτη, οποτε την πεμπτη θα μαθω και τελικα για το πποτε θα κοψω και τα χαπια μιας και την αλλη βδομδα μπαινω στον μηνα μου! Εχω αγχωθει παρα πολυ, γιατι εδω και 3 μερες που εχω πονους περιοδου μονο με τα χαπια σταματανε οι συσπασεις...οποτε αν μου κοψει τα yutopar δεν νομιζω να μου παρει και πολυ για να γεννησω!!! :ohmy: ανυπομωνω δεν λεω...αλλα φοβαμαι κιολας πολυ!!!!!

παω να μαγειρεψω λιγο τα φασολακια μου και θα τα πουμε σε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ μου καλημερα. μηπως μπορεις να μου πεις τι παρεχει το μητερα..σερβιετες, μωρομαντηλα, πετσετες..κλπ?

τι απο αυτα χρεωνουν?

αν παω να αγορασω σερβιετες εγκυμοσυνης π.χ ΤΕΝΑ, μωρομαντηλα, θα μπορω να γλιτωσω αυτες τις εξτρα χρεωσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανλου μου μην αγχωνεσαι και μη φοβασαι..απο την 36η βδομαδα τα μωρακια ειναι ολοκληρωμενα..η φιλη μου που γεννησε στις 15/8 ηταν 36η εβδομαδα και σε 3 μερες βγηκε απο το ΓΑΙΑ. μια χαρα ειναι η μπεμπουλα της, λιγο μινιον αλλα υγιεστατη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται barbie ότι ανησύχησα αλλα ευτυχώς χτύπησα ελαφρά...την Πέμπτη έκλεισα και εγώ ρνβ για υπέρυχο.Ο αντρούλης μου είναι ανυπόμονος να δει τον κανακάρη του :P

Σταγόνα θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ αν π.χ. σερβιέτες κτλ τα χρεώνουν έξτρα ή είναι μέσα στην τιμή....αν μπορείς πες μας, διαφορετικά να αγοράσω δικές μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...