Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

stacey το σοκ που επαθες στην αρχη το παθα και εγω!!!!! εκλαιγα συνεχεια και δεν ξερω αν ηταν θεμα ορμονων η οχι παντως ειχα παθει σχεδον καταθλιψη!!!!!εκλαιγα και ρωταγα τον αντρα μου συνεχεια αν θα τα καταφερω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανλού εγώ έχω μια μικρή εμπειρία έχοντας τέσσερα ανήψια και εκτός αυτού το πρώτο μου ανήψι επειδή η αδερφή μου έμεναν δίπλα μας το έχω σχεδόν μεγαλώσει! Το άλλαζα (με είχε κατουρήσει κιόλας μια φορά πολύ γέλιο), το τάιζα, το έκανα μπάνιο, το έντυνα, το έβαζα για ύπνο κ.λπ. Αλλά άλλο είναι να είσαι εσύ υπεύθυνη για ένα μωρό! Θα δείξει πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε! ;)

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αν και τα συζητούσαμε πριν λίγο καιρό τα είχα ξεχάσει ότι αφορά το ΙΚΑ.

Ναι σήμερα το βράδυ είναι κάνουμε το doppler επιτέλους και μετά θα πάμε στο γιατρό μας για να δει την εξέταση και να μου πει πότε θα με δει. Θέλω να δω και με τα βλαστοκύτταρα τι θα κάνω! Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να τα δώσουμε σε ιδιωτική τράπεζα οπότε πρέπει να βρούμε κάποια καλή. Εσείς τι σκέφτεστε να κάνετε με αυτό το θέμα?

Stacey άντε πήγαινε σπιτάκι να ξεκουραστείς! Όσο έχει ζέστη τόσο πιο πολύ κουράζεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαζω τα νεα σας συνεχεια...με το καλο ολες σας...

να παρετε κ καθαρο οινοπνευμα μην το ξεχασετε, χρειαζεται για τον αφαλουτσο (ετσι τον λεει ο γιος μου) του μωρουλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stacey και anlou και εγώ μια από τα ίδια...Δεν έχω ιδέα από μωρά και φοβάμαι πως δεν θα τα καταφέρω.Όσο για τη γέννα..αφήστε καλύτερα.Φρικάρω όταν το σκέφτομαι.

Barbie ενημέρωσέ μας μόλις γυρίσεις από το γιατρό σου για το doppler.Η διεύθυνση πολύ κατατοπιστική,την είχα βρει και εγώ παλιότερα και από εκεί ετοίμασα τη λιστούλα μας.

Χρυσάνθη_ραφαέλ ευχαριστούμε :kiss:.Δεν το είχα σκεφτεί καθόλου αυτό για τον "αφαλούτσο" :laugh: :laugh:

Εγώ κορίτσια ξύπνησα χάλια σήμερα.Μαλλον στραβοκοιμήθηκα και σηκώθηκα πιασμένη.Πονάει η πλάτη μου,η μέση μου,όλα μου...Σαράβαλο κατάντησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! ουφ γραψατε πολλα μια βδομαδα τωρα..κουραστηκα να διαβαζω.. :P μου λειψατε καλε!!

λοιπον κοριτσακια εγω ξετρελαθηκα με τη θαλασσα...μουλιασα στο νερο αυτες τις μερες.. τελεια αισθηση να μη νιωθεις το βαρος σου..βεβαια αλλαζα 3 μαγιω..πολυ κουραση..και μου ανοιξε και η ορεξη..και πρεπει να πηρα 2 κιλα..τωρα επιστροφη στη ζεστη..

Η μπεμπα μου ηταν ησυχη αυτες τις μερες των διακοπων..ισως επειδη δεν της εδινα πολυ σημασια..μπανια, βολτες κλπ...τωρα που γυρισαμε σπιτι χοροπηδαει... :laugh:

καλοριζικα τα καροτακια,λικνα,ρουχαλακια σας!μεγια!

barbie καλα αποτελεσματα.εγω εχω δευτερα doppler. πες μας αυριο τι σου ειπαν..

για τις συσπασεις και γω αν θυμαστε εχω εντονες εδω και 10 μερες. η μαια μου πε να παιρνω 3 φορες τη βδομαδα μαγνησιο προληπτικα. πετρωνει η κοιλιτσα..τσιτωνει..και νιωθεις σαν να θες να σκασεις..συνηθως οταν κουραζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena μου εμεις βαψαμε 3 τοιχους απαλο ροζ και εναν κεντρικο απαλο λιλα. τα επιπλακια ειναι χρωμα βανιλια. για αυτοκολλητα πηραμε αυτοκολλητα που μπαινουν με νερο και σφουγγαρι και μοιαζουν σαν να ταχεις ζωγραφισει με πινελο.. νεραιδες κ καστρα..

αν θες δες στο http://www.wallies.com/wallpaper-big-mu ... es-934.php

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια καλημέρα!

Εχθές πήγαμε στον doctor και κάναμε το doppler! Κορίτσια μια χαρά :):) :silly: :P;)

Ο γιατρός μου είπε ότι την μεγαλώνεις πολύ καλά την μπεμπούλα! Το αμνιακό υγρό είναι σε φυσιολογική ποσότητα και ο πλακούντας είναι grade 2. :huh: Τι πάει να πει αυτό δεν ξέρω! Αν ξέρει καμιά σας τότε ασ με διαφωτίσει! Από ότι μου είπε όλα είναι πολύ καλά! Είμαστε με το κεφαλάκι μας κάτω, ο πωπουδάκος μας είναι πάνω αριστερά και το ένα το χεράκι μας το είχαμε κοντά στο στοματάκι μας!! Αχ κορίτσια ανυπομονώ να την κρατήσω στην αγκαλιά μου!

Είχα κάνει και εξετάσεις αίματος και του της πήγα όλα καλά και ο αιματοκρίτης ανέβηκε από 32.8 σε 33.3. Δόξα το Θεό όλα μια χαρά!

Αυτά με την μπεμπουλίνα μου!

Ραφαέλ μου ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτεσαι! Και εμείς σε σκεφτόμαστε! Ο μικρός σου αντρούλης τι κάνει;

Μαμουνάκι καλώς μας ήρθες! Από ότι μας λες τα πέρασες τέλεια!! Άντε μπράβο και του χρόνου με την μπεμπούλα σου! Το δωματιάκι σας ακούγεται τέλειο! Άντε σιγά σιγά όταν τα τελειώνουμε να βάζουμε καμιά φωτογραφία από τα δωματιάκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIE ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΠΟΣΟ ΖΥΓΙΖΕΙ Η ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?

ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΡΩΤΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΗΓΕΣ ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΑΤΡΟ Η ΟΧΙ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε κοντά στα 1.800γρ. μεγαλώσαμε κατά περίπου 200γρ. μέσα σε μία βδομάδα! Κοντεύουμε τα 2 κιλά!!! :P

Ερη μου να τον πάρεις το γιατρό σου, να τον ενημερώσεις! Εκείνος θα σου πει τι να κάνεις και να μην έχεις και εσύ καμιά αμφιβολία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ερωτηση ακομα.ΕΧ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ??ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barbie μου, καλημερα!!!Μπραβο για τα αποτελεσματα του doppler!!!Μια χαρά η μπουμπου!!!Αντε κι εγω σε δυο εβδομαδες θα την κανω και αυτη την εξεταση!!!

Eri μου δεν παιρνεις τον γιατρο σου καλυτερα???Ετσι να εισαι ησυχη!!

Mamounaki καλως ηρθες από τα μπανακια σου!!Κι εγω θα παω το σαββατοκυριακο να κανω την φαλαινιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa τελεια τα αποτελεσματα ε? και σχεδον 2 κιλα? μπραβο κοριτσακι μου! μεγαλωνουν τα γλυκουλια μας!!!

ερη μου παρε το γιατρο μην τον ντρεπεσαι, γιαυτο πληρωνονται. πρεπει να ξερει για τις συσπασεις σου, και ισως σου δωσει και σενα κατι προληπτικα..

επισης πες του για τις εξετασεις...εγω ειχα ενημερωσει αμεσως τηλεφωνικα..που να περιμενεις μια βδομαδα...

εμενα στις εξετασεις εγραφε ΣΙΔΗΡΟΣ ΟΡΡΟΥ. αν δεν το λεει ετσι, δες αν εχει συμβολο Fe.

ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙ....ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ...ΚΛΑΨ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαμουνάκι δόξα το Θεό! Τώρα πια δε φαίνεται ολόκληρη στον υπέρηχο γιατί έχει μεγαλώσει αρκετά!

Δεν το πιστεύω πως πέρασε ο καιρός! Αλλά τώρα μου φαίνεται ότι ο καιρός περνάει πιο αργά, ίσως επειδή πλησιάζει η ώρα και ανυπομονώ!!!

Εγώ ξέχασα να τον ρωτήσω αν μπορώ να κάνω μπάνιο! Θα πάρω όμως τηλ. αν το θυμηθώ το απόγευμα!

Τελικά δεν πήγα σήμερα στο ΙΚΑ, θα πάω αύριο το πρωί! Για να δούμε πόσα θα μας δώσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και γω εχω αγωνια..βλεπω και ονειρα τελευταια πως γενναω και μου φερνουν τη μπεμπα και κοιταω να δω σε ποιον μοιαζει, και αλλα τετοια κουφα..

και φοβαμαι και λιγακι..ουφ!!

barbiepa ναι ρωτα για μπανακι..αν μπορεις θα ειναι τελεια!

α και την επομενη φορα που θαπας ρωτα τον γιατρο σου τι γνωμη εχει για βλαστοκυτταρα.αν θυμαμαι καλα αποφασισατε για ιδιωτ.τραπεζα??εμενα παντως με απετρεψε απο τις ιδιωτικες τραπεζες κ μου εδωσε να διαβασω ενα σχετικο αρθρο..ψαξτο λιγο..γιατι ειναι και ακριβα και χωρις αποτελεσμα για τα μωρακια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia ειδα οτι γεννας 2 μερες μετα απο μενα στο ΜΗΤΕΡΑ..λοιπον οταν γεννησω θα σου γραψω αριθμο δωματιου να επισκεφτουμε η μια την αλλη..χιχι!μηπως εχεις δει τιμοκαταλογο ΜΗΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμουνάκι τον είχα ρωτήσει! Η απάντηση του ήταν αν έχεις χρήματα κάντο. Πριν καιρό είαχ καταλήξει στο να τα δώσω στην δημόσια τράπεζα, αλλά μιλώντας με έναν γνωστό ο οποίος το είχε ψάξει πολύ για το παιδί του που γεννήθηκε πριν ένα χρόνο, ότι είναι καλύτερα να αποθηκευτούν σε ιδιωτική τράπεζα γιατί η ιατρική έχει προχωρήσει και προχωράει κάθε μέρα στο θέμα των βλαστοκυττάρων, μου είπε να σκεφτείς ότι στο εξωτερικό φτιάξαν απόλυτα συμβατό τεχνητό μέλος σώματος από βλασοτκύτταρα και σιγά σιγά προχωράει!

Τι να σου πω; Καλύτερα να τα δώσω τώρα παρά μετά να χτυπάω το κεφάλι μου ότι τότε δεν τα έδωσα! Τώρα αυτό που μένει είναι να δω που θα τα δώσω! Έχω μια γνωστή η οποία δουλεύει σε νοσοκομείο και είναι μέσα στα πράγματα και είχε τον ίδιο γιατρό με εμένα και το έχει ψάξει γιατί τα έδωσε πριν ένα χρόνο όταν γέννησε την κόρη της, οπότε θα την ρωτήσω σε ποια τράπεζα τα έδωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομως σε ενα ντοκιμαντερ που ειδα στη νετ ελεγε οτι αν ενα παιδακι νοσησει απο μια ασθενεια π.χ του αιματος, τοτε τα βλαστοκυτταρα του παλι θα νοσησουν. δεν εχει νοημα για το ιδιο το παιδι. ισως για το αδερφακι του αν ειναι συμβατο να μπορει να σωθει..και ελεγε οτι απο δημοσια τραπεζα ειναι πιο ευκολο να σωθει το παιδι, εφοσον βρεθει συμβατος δοτης. ψαχνω να βρω το ντοκιμαντερ στο ιντερνετ..

http://exandas.ert.gr/el/kentriko-eksan ... mo-kyttaro

http://news.ert.gr/el/ygeia/eidiseis/37 ... ou-eksanta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω το είχα δει λίγο!! Έστω όμως για το αδερφάκι του ή για κάποιον άλλο συγγενή που είναι συμβατός θα βοηθήσει! Εγώ έχω ακούσει ότι ένα παιδάκι είχε κάποιο πρόβλημα και η μητέρα του γέννησε το αδερφάκι του μόνο και μόνο για να χρησιμοποιήσει τα βλαστοκύτταρα για να σωθεί το πρώτο της παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΟΙΞΕΙ.ΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΦΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ?ΑΝ ΠΑΛΙ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΓΩΗΣΤΙΚΟ?ΑΝ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ?ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑΝ ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ....Α!!ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑ.ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΔΡΑΣΤΗΡΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

μια ερωτηση ακομα.ΕΧ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ??ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

HCT,ειναι ο αιματοκριτης,το σιδηρο δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταγονιτσα καλα αποτελεσματααααα!!!υπομονη για τις ωρες που θα μεινεις νυστικη... :laugh:

για τα βλαστοκυτταρα και γω συμφωνω μαζι σου!

και οπως λεει στην εκπομπη ΕΞΑΝΤΑΣ εσεις θα φυλαγατε ποτε φιαλες αιματος σας, μηπως και τα χρειαστειτε στο μελλον? υπαρχει τραπεζα αιματος για το λογο αυτο..

θελει πολυ σκεψη παντως κοριτσακια μου, και απο το κρατος δεν υπαρχει σαφης ενημερωση!!!

σταγονιτσα εμενα δεν ειναι πολυ δραστηρια..πρωι και βραδυ μονο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stagona mou kala apotelesmata na exeis aurio pou sigoura tha einai diladi min agxonese... :) emena to koritsaki mou itane poli isixo tis duo proigoumenes meres alla simera pali arxise na drastiriopieite :P ti kanei arage kai den stamata..... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη εξεταση για σιδηρο ειναι ξεχωριστη ποτε δεν ειναι μεσα στην γενικη....

κ ο σιδηρος λεγεται σιδηρος κανονικα.αλλα αν εχεις καλο αιματοκριτη κ αιμοσφαιρινη κ ο σιδηρος θα ειναι καλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...