Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΤΥΠΙΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ


Recommended Posts

Κοριτσια ηθελα να αναφερω κατι που με εχει προβληματισει πολυ της τελευταιες εβδομαδες .

Ο Σταυρος οπως ξερετε ειναι 6 χροων και εχει αλλους 3 συνομηλικους φιλους ειναι η φοβερη τετραδα κανονιακ πενταδα ειναι αλλα ενας λειπει διακοπες .Καθε απογευμα κατεβαινον καρω κανουν ποδλατο παιζουν ειναι στη παιδικη χαρα και γενικοτερα επειδη η περιοχ ειναι τετοια μορουν και παιζουν ακομα .Το προβληαμ ειναι το ξυλο που παιζουν δνε μπορειτε να φανταστειτε να φευγουν μπουνιες νυχιες μαλλια κλωτσιες δνε ξερω αλαλ εμενα αυτη η εικονα δνε μου αρεσει και μαλιστα υπαρχει και η μοδα να λενε οτι εσενα δνε σε εχουμε φιλο και εκειγινετε το πεδιο μαχης κανονικο Σεραγιεβο :unsure: Περα οως απο τη πλακα η καταστασηαπο τη δικη μο πλευρα ειναι σοβαρη και αυτο επειδη φοβαμαιμην ανοιξουν κανενα κλεφαλι μην χτυπησουν αλλα γενικοτερα δνε μουα ρεσει καμια μρφη βιας .Μεχρι περσι ο Σταυρος δεν σηκωνε χερι δνε ξερω κατα ποσο εχει επηρεαστει .Εσας θα σς πειραζε το να παιζουν ξυλο η θα λεγατε παιδια ειναι θα τα βρουν; και το λεω αυτο επειδη οι γνωμες μεταξυ των γονιων ειναι διαφορετικες οποε να δνε συμφωνησουμε σε μια κοινη γραμμη νε θα βρουμε λυση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΛΕΞΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΠΟ ΤΗΝΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΞΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Η ΜΙΛΗΣΕ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ????Η ΒΙΑ ΦΕΡΝΕΙ ΒΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΕΑ???ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BANIA MOY DEN MOU ARESEI AUTO .

PREPEI NA MHLISEIS STOUS ALOUS GONEIS ALLA EINAI MEGALO PROBLHMA AN DEN SIMFONOUNE .

MPOREIS NA KANEIS PARATIRISH ESU STA PAIDIA ALLA PIUANO NAMHN THELOUN NA PAIKSOUN ME TON MIKRO META .

ENA PRAGMA POU PREPEI SIGOURA NA KANEIS EINAI NA MILISEIS STON GIO SOU KAI NA TOU PEIS NA MHN DEXETE APO KANENAN NA TON XTIPAEI .AN TON ARXISOUN NA TON XTIPANE NA FEUGEI LEGONTAS TOUS OTI DEN TOU ARESEI AUTO TO PAIXNIDI .

DEN SIMFONW ME THN APOPSH OTI PAIDIA EINAI THA PAIKSOUN KSILO ,NAI MPOREI ALLA MESA SE KAPOIA ANEKTA PLESIA OXI AUTO POU PERIGRAFEIS .

AKOMA KAI TO MPOREI TO LEW ME MEGALH EPIFILAKSH GIATI THIMAME TON ADERFO MOU POU SAN PAIDI KANANE KAPOIA TETIES KINISEIS OI FILOI TOU ALLA H MAMA MOU DEN TO DEXTIKE KAI EKANE PARATIRISH KAI STA PAIDIA KAI STOUS GONEIS .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως αυτο Αφροδιτη μου θεωρω οτι η βια θα φερει Βια ο Σταυρος μεχρι περσι συγκεκριμενα και το καλοκαιρι που περασε δνε απλωνε χερι μπορει να θυμωνε να τσακωοταν αλλα χερι δεν απλωνε .Καποια στιγμ ενας απο τους φιλους του μικροτερος λοιγο απο το Σταυο ειχε την επιθετικοτητα πιο εντονη σε σξμειο να μειλαει ασχημα στη μαμαμ τουδηλαδη ρε οριτσια πρωτη φορα το εβλεπα αυτο της μιλαγε αισχρα και εκεινη γελαγε δνε ειναι οτι μονο εβριε γενικα ο πιτσιρικας καιμενα περσε ο Σταυρος απο ενα σταδιο που μιλαγε με μερικες ασχημες λεξεις αλλα του εξηγησα οτι δν ειναι σωστο και σταματησε αυτο ομως τιποτα , φετος που μεγαλωσε ε ει ηρεμησει λιγο αλλα οχι σε τετοιο σημειο και σαν να μην εφτανε αυτο προστεθηκε και ενα νεο μελος στη παρεα που εει την ταση να βαζει πρωτον λογια να διχαζει τη παρεα να προκαλει με διαφορους τροπους να χυπαει χωρις να το παρουν οι αλλοι πρεφα καιη πλακα να καθετε καινα καλιει και μετα να λεει οτι τον χτυπησε η Ο σΤΑΥΟς Η ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ και τις πιο πολλες φορες γινεε το αντιθετο η εχει προαλεσει.Οπως καινα εχει εγω τοξυλο δνε μου αρεσει οσο παρεα και να κανω με τις μαμαδες δνε θα το βαλω πανω απο την ασφαλεια του παιδιου μου μαλιστα στη μια μαμ που μιλησα ειπε ελα μρε αστα παιδια ειναι θα τα βρουν ; ποτε οταν θα τρεχουμε στα νοσοκομεια ; στο κατω κατω εμενα δνε μο αρεσει να ειναι σημαδεμενος , με θεωρειτε υπερβολικη ; η αλλη μαμα τσαντιτστηκε με το πιο πανω παιδακι επειδη με το πο εμφανιζετε γιετε της τρελλης η αλληγ μαμα ειναι συμφωνη με μενα τι κατ πρπεπει αν γιενι αλαλ μονο στα λογια , εγω τους ανακοινωσα χτες οτι οταν βλεππω τετοια κατσταση ο Σταυρος θα ανεβαινει επανω αν εκεινος ευθυνετε αν οχι θα το αποτραβαω απο το παιχνιδι αυτο .

Με τη μιαμαμ κανω πολυ παρεα ειναι πολυ καλο κοριτσι αλλα τα παιδια μας σκοτωνονται δνε μπορουμε να βρεθουμε επισης μετα τον τεευταιο καβγα που ο Φιλος του τον Σταυρος τον χτυπησε στη πλατη τον γρατζονσε στο λαιμο και ο Σταυρος του τραβηξε τα μαλλια ο Σταυρος δενθελει να το δει καθολου το ειπα στη φιλμου ξερω σταναωρηθηκε αλλα πανω απο οα ειναι το παιδι μου και οταν βλεπω οτι γινετε χαμος δνε μπορω να πω ναι σε τετοιες καταστασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Βάνια θα "έμπαινα" στη μέση, θα τους εξηγούσα ότι το να χτυπάς δεν είναι παιχνίδι και θα απομάκρυνα το παιδί μου από αυτή την παρέα...γιατί δεν υπάρχουν άλλα παιδιά να κάνει παρέα? γιατί θα πρέπει να είναι με κάποια που δεν έχουν τρόπους καν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...