Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

ΚΑΛΙ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΛΙ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΩΡΓΟ...

ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΚΑΛΑ ΙΣΤΕ?

ΒΛΕΠΟ ΠΙΑΣΑΤΕ ΟΡΕΕΑ ΣΙΖΙΤΙΣΙ....ΔΙΔΙΜΑΚΙΑ....ΑΑΑΑ ΟΡΕΕΑ ΘΑ ΙΤΑΝ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΡΑ ΛΕΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΟ...ΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΔΕΞΕ ΤΟ ΕΝΑ ...ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΔΕΞΙΙ ΔΙΔΙΜΑΚΙ...ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΘΑ ΙΜΟΥΝ ΠΟΛΙ ΜΑ ΠΟΛΙ ΑΝΧΟΜΕΝΙ..ΝΑ ΜΙ ΣΑΣ ΛΕΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΙΧΑ,9 ΜΙΝΕΣ ΦΟΒΟ....ΟΜΟΣ ΑΝ ΕΡΧΟΥΝΤΕ 2 ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ ΘΑ ΙΝΕ...ΑΠΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΥΝΙΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΦΙΛΙΝΑΔΑ ΜΑΣ..ΤΗΝ ΓΛΙΦΙΝΓΙΟΥΡΙ!!!!!!!!!

ΠΟΣ ΙΣΕ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΠΕΣΜΑΣ ΤΑ ΕΣΤΙΜΑΤΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΑΤΕΣ ΠΟΥ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ?

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΣ ,ΣΟΥ ΔΙΝΟ ΜΙΑ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΘΑ ΜΠΑΝΙΑ...ΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟΡΑ ΘΑΛΑΣΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ,ΜΙΑ ΕΦΚΟΛΙ ΛΙΣΙ ΓΙΑ ΠΙΣΚΙΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Νίνα μας! Κι εγώ τό ίδο σκέφτομαι με σένα Νίνα μου για τα διδυμα..Καλά να είμαστε κι όλα θα γίνουν!

DIOSA μου καλό ταξίδι να έχεις!! Άντε θα δεις και τον αντρούλη σου επιτέλους!

Χρυσάνθη μου εγώ από όσα μου έχουν συμβεί ένα κατάλαβα..πως όσο το ψάχνουμε και διαβάζουμε διάφορα αγχωνόμαστε και παιδεόμαστε για το τίποτα! Σίγουρα δεν φταις εσύ για αυτό που σου συνέβει. Ο Θεός ήθελε να γίνει και εγινε..Να είσαι δυνατή κοπέλα μου!

Γλυφιντζουράκι μου γλυκό τι κάνεις? Πώς είσαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι μια χαρα κοριτσακια μου!Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον :kiss:

Νικουλινα μου δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα!Μου φαινεται σαν ψεμα!!!!Νομιζω οτι θα ξυπνησω κ θα ψαχνω με αγωνια παλι για ενεσεις :S

Ελπιζω να στρωσω σιγα σιγα :P:P

Αυριο θα παω να κανω ακομα μια χοριακη κ μακαρι να πανε ολα καλα!

Απο "συμπτωματα"...πολλα τσισακια,υπνο κ πονακια χαμηλα. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Εσεις τι κανετε???Ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΕΜΙΣ ΣΚΕΦΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΙΔΙΑ ,ΕΠΙΔΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ....ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΔΕΞΙ ΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ?ΤΟ ΔΙΚΟΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΟΡΑΚΙ ΙΤΑΝ 550 ΓΡ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΔΕΞΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ,ΠΟΥ ΝΑ ΙΤΑΝ 2????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι απο οσα διαβασα ηξερα τα παντα εκτος απο την τρισωμια 15...αφου οταν μου ειπαν απο το διαγνωστικο ηθελα να τους πω υπαρχει τετοια?

Απο ολα αυτα που περασα το αγχος την στεναχωρια...εχω βγαλει συμπερασμα:

οσο κ να αγχωνομαστε κ να στεναχωριομαστε στο εμβρυο δεν του κανουμε κακο...αν υπαρχει κατι παθολογικο μονο τοτε θα εχουμε προβλημα...κ μπορω να το αποδειξω...περισυ 13 ιουνιου μου ειπαν η μπεμπα τελος ειναι πολυ χαλια...3 μερες εκλαιγα κ δεν κοιμομουν την νυχτα...δεν την εχασα με κλωτσουσε συνεχεια...φετος απο την 6η εβδομαδα μεχρι κ που πηγα για β επιπεδου ημουν μεσα στο αγχος μην πεθανω απο τις βλακειες ενος, κ μες το αγχος μην εχει δισχιδη ραχη...η ειρωνια ειναι οτι αυτο το μωρο ειχε τρισωμια 15 κ θ επρεπε να το αποβαλλει ο οργανισμος μου απο το 1ο τριμηνο...ευτυχως δηλαδη που δεν το γεννησα κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ειμαι μια χαρα κοριτσακια μου!Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον :kiss:

Νικουλινα μου δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα!Μου φαινεται σαν ψεμα!!!!Νομιζω οτι θα ξυπνησω κ θα ψαχνω με αγωνια παλι για ενεσεις :S

Ελπιζω να στρωσω σιγα σιγα :P:P

Αυριο θα παω να κανω ακομα μια χοριακη κ μακαρι να πανε ολα καλα!

Απο "συμπτωματα"...πολλα τσισακια,υπνο κ πονακια χαμηλα. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Εσεις τι κανετε???Ολα καλα?

ΕΜΙΣ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΟΛΕΣ ΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ...

ΛΟΛΛΙΠΟΠ..ΠΕΡΑΝΑΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΡΕΕΑ ΕΜΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙ ΜΙΑ ΓΙΝΕΚΑ...

ΚΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΙΣ...ΜΟΡΙ ΤΟΡΑ ΝΑ ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΝΟΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΙΣ ΑΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΚΙΝΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕΤΟΥΣ{ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΘΑ ΕΧΙΣ ΣΙΧΝΑ},ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΙΣ....ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΠΟΛΕΣ ΑΛΑΓΕΣ....ΑΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΟΡΕΕΑ ΙΝΕ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΙΕΡΙΧΟΥΣ....ΕΜΙΣ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΟΡΟ ΜΑΣ ΚΛΕΓΑΜΕ ΣΑΝ 2 ΜΙΚΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου η δουλειά μου είναι για παιδιά με ειδικές ανάγκες, έχω ακούσει και δυστυχώς έχω δει πολλά τα μάτια μου και παιδάκια που ταλαιπωρούνται απίστευτα. Οπότε λογικό είναι να έχουμε ένα αγχος παραπάνω και είδικά μετά την απώλεια.

Νίνα μου εμενα στην 22η εβδομάδα ήταν 450 γρ...΄Και ξέρεις τι άκουσα σήμερα? Έχω μια θεία που δεν είναι και ο καλύτερος άνθρωπος και αυτή και η κόρη της που είναι στην ίδια ηλικία με εμένα. Πιάνει πολύ το μάτι τους και σχολιαζουν τα πάντα..Η νύφη τους δεεν τους μιλάει γιατί έχει φοβηθεί το μάτι της και σήμερα ρωτούσε η νύφη τη μαμά μου αν πριν αποβάλω με είχε δει η θεία μου. Και όντως με έιχε δει και χαιδευε την κοιλιά μου! Και ρωτάει η μαμά μου γιατί τι σημασια έχει και της είπε ότι με ζηλεύουν πολύ και πιάνει το μάτι τους και να τους προσέχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια θα λεω σε λιγο καιρο τα εχω κανει ολα....

πως λεμε τα κανω ολα μετα τις 2???

εκανα ενα παιδι με φυσιολογικη συλληψη, εκανα καισαρικη, εκανα μια διακοπη,εκανα φυσιολογικο τοκετο (μινι τοκετο) για το νεκρο μωρο....τωρα μου μενει να κανω μια εξωσωματικη κ να κανω διδυμα...

μην με κοροιδευτε αλλα θα περασω απο πολλα σταδια μου φαινεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρααααα καλημέρα Lollipop!!! Κορίτσια μου πρόσθεσα ακόμα ένα κοριτσάκι στη λίστα την vasso78 απο το Εξωσωματική Νο6 εύχομαι και η Βάσω σύντομα να κατέβει στην απο κάτω λιστα!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

25.vasso78

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιποπ καπου σε θυμαμαι...τωρα δεν θυμαμαι που εχουμε μιλησει...

εγω τον γιο μου δεν ξερω πως τον συνελαβα καν....αφου ημουν τοσο ασχετη με αυτα...προσπαθουσα 6 μηνες μεσα στο αγχος αλλα ποτε τις σωστες ημερομηνιες...κ ουτε καταλαβα οτι ημουν...στα αλλα 2 ηξερα ποτε θα ερθω σε επαφη κ το ηξερα μετα απο 7 ημερες οτι ημουν εγκυος...ειχα υπνηλια κ πονο στην κοιλια....αφου μια ημερα πηρα το μαξιλαρι κ το εβαλα αναμεσα στα ποδια μου κ εκει εμεινα το ηξερα...παντα οταν ειμαι εγκυος βαζω μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια...κ θυμαμαι στο τελευταιο σηκωθηκα την νυχτα κ πηρα το μαξιλαρι ασυναισθητα κ το εβαλα....επισης τρωω λουκανικα που δεν τρωω ποτε...κ φυσικα απο την 22ημερα μεχρι κ την 28 εχω σταγονες αιμα (απο την εμφυτευση)...

στο προηγουμενο ειχα αιμα κ ελεγα αποκλειεται ειμαι εγκυος κ σαυτο την 25η ημερα ειπα στον αντρα μου φιλα την κοιλια μου εχει μωρο....κ με κοροιδευε...η σιγουρια με εφαγε ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

εγω κοριτσια θα λεω σε λιγο καιρο τα εχω κανει ολα....

πως λεμε τα κανω ολα μετα τις 2???

εκανα ενα παιδι με φυσιολογικη συλληψη, εκανα καισαρικη, εκανα μια διακοπη,εκανα φυσιολογικο τοκετο (μινι τοκετο) για το νεκρο μωρο....τωρα μου μενει να κανω μια εξωσωματικη κ να κανω διδυμα...

μην με κοροιδευτε αλλα θα περασω απο πολλα σταδια μου φαινεται....

ΧΡΙΣΑΝΘΙ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΜΙΑΛΙΣΟΥ ΘΑ ΑΦΙΣΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥ ΠΙΣΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΛΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΑΦΤΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΙ ΝΑ ΙΣΕ ΠΙΟ ΔΙΝΑΤΙ...

ΑΧ ΕΓΟ ΓΙΑ 2 ΜΙΝΕΣ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΣΚΕΤΟ ΓΙΑ ΑΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΑΦΤΟΥ ΘΙΜΑΜΕ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΙΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ ,ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΑΛΟ ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟ...ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΝΟ...ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΛΑΞΑ ΓΝΟΜΙ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΑΝΙΠΟΜΟΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περισυ ετσι σκεφτομουν κ εγω στην αρχη...μετα με πεισαν οι γιατροι για το τυχαιο γεγονος κ το αποφασισα κ εγω κ ελεγα ολα θα πανε καλα....

τωρα αφου ξερω τι εγινε περιμενω να δω γενετιστη κ εναν με εξωσωματικη μαλλον στον παντο θα παω κ θα δω....τωρα με καποιον τροπο θα κανω παιδι...το πολυ πολυ να υοθετησω ενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρυσάνθη μου η δουλειά μου είναι για παιδιά με ειδικές ανάγκες, έχω ακούσει και δυστυχώς έχω δει πολλά τα μάτια μου και παιδάκια που ταλαιπωρούνται απίστευτα. Οπότε λογικό είναι να έχουμε ένα αγχος παραπάνω και είδικά μετά την απώλεια.

Νίνα μου εμενα στην 22η εβδομάδα ήταν 450 γρ...΄Και ξέρεις τι άκουσα σήμερα? Έχω μια θεία που δεν είναι και ο καλύτερος άνθρωπος και αυτή και η κόρη της που είναι στην ίδια ηλικία με εμένα. Πιάνει πολύ το μάτι τους και σχολιαζουν τα πάντα..Η νύφη τους δεεν τους μιλάει γιατί έχει φοβηθεί το μάτι της και σήμερα ρωτούσε η νύφη τη μαμά μου αν πριν αποβάλω με είχε δει η θεία μου. Και όντως με έιχε δει και χαιδευε την κοιλιά μου! Και ρωτάει η μαμά μου γιατί τι σημασια έχει και της είπε ότι με ζηλεύουν πολύ και πιάνει το μάτι τους και να τους προσέχω!!!

ΜΑΡΑΚΙ ..ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΒΟ ΣΤΟ ΜΑΤΙ...ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΒΟ ΣΕ ΑΦΤΑ...

ΜΙΝ ΒΑΣΑΝΙΖΙΣ ΤΟ ΝΕΕΑΦΤΟΣΟΥ...ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΣΕ ΖΙΛΙΨΟΥΝ? ΚΑΛΑ ΔΑΞΙ ΙΠΑΕΧΟΥΝΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΟΝΔΟΣ ΕΧΟΥΕΝΕ ΚΑΚΙΑ.....ΑΛΑ ΓΙΡΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΙ .....

ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΘΑΒΜΑΖΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΚΑΝΙΣ...ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΦΚΟΛΟ....ΕΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΔΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΟΥΝΕ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ,ΤΟΥΣ ΛΙΠΑΜΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Περισυ ετσι σκεφτομουν κ εγω στην αρχη...μετα με πεισαν οι γιατροι για το τυχαιο γεγονος κ το αποφασισα κ εγω κ ελεγα ολα θα πανε καλα....

τωρα αφου ξερω τι εγινε περιμενω να δω γενετιστη κ εναν με εξωσωματικη μαλλον στον παντο θα παω κ θα δω....τωρα με καποιον τροπο θα κανω παιδι...το πολυ πολυ να υοθετησω ενα...

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΟ!!!!!!!!!τωρα με καποιον τροπο θα κανω παιδι...το πολυ πολυ να υοθετησω ενα...

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΟ!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσανθη μου αυτό που λένε ότι όταν εμείς κάνουμε σχέδια ο θεός γελάει!! είναι τελικά πάρα πολύ σωστό!! και έγώ έτσι με πρόγραμμα το έκανα και ήξερα ακόμα απο την τρίτη μέρα ότι ήμουν έγκυος.. το ένιωθα και ο άντρας μου με κορόιδευε... απο την πρώτη φορά που πήγα στη γιατρό τη ρωτούσα αν είναι δίδυμα και μου έλεγε όχι και έλεγα δεν μπορεί μάλλον δεν τα βλέπετε και τελικά φάνηκαν την 9η εβδομάδα ότι ήταν δίδυμα (λόγω μονοζυγωτικών) και είχε χαζέψει η γιατρός μου έλεγε καλά πως το ήξερες? Τελικά τι έγινε... εκεί που πήγαιναν όλα καλά... ήρθαν τα πάνω κάτω... αυτό δεν το είχα βάλει στο πρόγραμμα.. νόμιζα ότι όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ...ΤΗ ΚΑΝΙΣ?

ΚΑΛΙ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟ...ΞΕΡΙΣ ΤΗ ΔΙΑΣΙΜΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ?ΞΕΡΙΣ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ?ΔΑΞΙ ΕΔΟ ΘΑ ΤΟ ΔΟΣΟΥΜΕ ΔΟΡΕΕΑΝΝ...ΑΛΑ ΠΟΣΕ ΑΛΕ ΓΙΝΕΚΕΣ ΠΟΥ ΙΝΕ ΕΚΙ ΕΞΟ ,ΠΡΟΣΠΑΤΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξερω οτι θα κανω κοριτσακι εχω διαισθηση...ετσι ειναι στο μυαλο μου απο παντα...τωρα με ποιο τροπο δεν ξερω ακομη...θα το βρω παντως...α επισης παντα ηξερα οτι θα εχω διδυμα αρα τον εχω τον τροπο...ο θεος μονο να ειναι διπλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου θα συμφωνήσω μαζί σου!! Όταν κάνουμε σχέδια ο Θεός γελάει μαζί μας! Κι εμείς λέγαμε 'οτι θα γεννήσω και στο γάμο θα έχουμε και το μωρό μας παρανυμφάκι και τέτοια...

Νίνα μου στο μόνο που πιστεύω είναι στην κακία κάποιων ανθρώπων..Και όσον αφορά τη δουλειά μου, είναι δύσκολο μεν αλλά αυτά τα παιδάκια μπορούν να σου δώσουν τόση αγάπη που ούτε μπορείς να τη φανταστείς! Βέβαια υπάρχουν και πολύ δύσκολες στιγμές αλλά είναι κι αυτά στο επάγγελμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρες κανένα ποσοστό από τις πωλήσεις που θα 'εχετε θα μου δώσετε??? Μιας και σας έδωσα και την ιδέα δηλαδή!!!! Άστε που θα προωθω τα βιβλία σας στην Κύπρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα φιλενάδες!! Καλημέρα και στον άντρα της παρέας!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Καλημέρα Μαράκι!! Κ εγώ πιστεύω στο μάτι!! Εχω πολλά παραδείγματα να σας πώ που μου έχουν συμβεί προσωπικά εμένα..Είναι τόσα πολλά όμως που θα πάρει ώρα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...