Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα !!!!

Τί κάνετε?Γύρισα νωρίς το απόγευμα,έκανα τις δουλίτσες μου και είπα να μπώ να δώ τα νέα σας γιατί έφυγα πολύ βιαστικά την Παρασκευή!

Καταρχήν να καλωσορίσω τα νέα μέλη της λίστας..Εύχομαι σύντομα εγκυούλες..

[Χρυσάνθη μου σε ρώτησα για τον καρυότυπο γιατί μου φάνηκε περίεργο που την πρώτη φορά δεν σου είπαν να κάνεις! Εμένα ο γιατρός μου,όταν έμπαινα στο νοσοκομείο,μου είπε να τους το ζητήσω.Μάλιστα κάποια στιγμή που ακόμα ήμουν στη διαδικασία τοκετού ξαναπήρε τον άντρα μου και του το υπενθύμησε.Ήταν και στο νοσοκομείο και ο γιατρός που πήγα για Β επιπέδου γιατί εργάζεται κ εκεί και το είπε στους γιατρούς απο μόνος του.Φυσικά το νοσοκομείο δεν αναλαμβάνει το κόστος και πλήρωσα 300€.(Το πήγαν στην ευρωγεννετική το δείγμα!)

Εύχομαι όλα να πάνε καλά.. :kiss: ]

Νινα μου τι υπογραφή είναι αυτή???Αχ αυτά τα αγόρια..

Τα διάβασα τα νέα σας πολύ γρήγορα και ήδη ξέχασα πολλά.πάω να τα διαβάσω καλύτερα .......

Φιλιά καλό βράδυ.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

Χρυσα μου δεν μου ειπαν να κανω γιατι η δισχιδη ραχη δεν θεωρειται χρωμοσωμιακο...σε σπανιες περιπτωσεις ειναι...κ μαλλον εγω ειμαι στην σπανιαν περιπτωση...

να φανταστεις οταν εγινε αυτο φυσικα μολις τελειωσα απο το ιασω την β επιπεδου πηγα κ στο μητερα...κ εκει μου συστησαν μια γιατρο κ θα με αναλλαμβανε γιατι δεν ηξερα αν ηθελα να μεινω στον προηγουμενο γιατρο...δεν του ειχα εμπιστοσυνη...κ εκεινη η γιατρος μου ειπε τυχαιο γεγονος κ τσακωθηκε με την αυτη που εκανε τον υπερηχο για το φολικο...(συννενοηση μπουζουκι)...τελικα την διακοπη την εκανα με τον προηγουμε γιατι ελεγα αφου με εβγαλε μια φορα απο το χειρουργειο θα με βγαλει κ την δευτερη...ασε που ειχα κανονισει με τον γιατρο να βγω σε 2 ημερες κ η αλλη μου ελεγε 5....δεν υπηρχε περιπτωση να αντεξω....

μετα απο αυτα παω σε εναν που κανει εξωσωματικες (ονομα μεγαλο) κ μου ειπε τυχαιο δεν χρειαζομαι καρυοτυπο...παω ξανα στην γιατρο του μητερα...μου ειπε ειναι τυχαιο κ δεν χρειαζομαι να κανω αλλο παιδι...κ τελικως κατεληξα να παω κ στον ειδικο στην προγεννετικη διαγνωση κ εκεινος μου ειπε παλι τα ιδια...οποτε κ εγω ακουσα τους ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ....δεν εκανα καρυοτυπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..... :P:P

ΧΡΙΣΑ ΠΟΣ ΠΕΡΑΣΕΣ? ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΣΑΡΕΣΙ Η ΙΠΟΓΡΑΦΙ ΜΟΥ????? ΕΓΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΙΙΙΙΙ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΠΟΥ ΙΣΕ ΟΝLINE??? :angry:

ΧΡΙΣΑΝΘΙ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το εχω παρει αποφαση...δεν μπορω να κανω κ κατι...αναμενω να δω γενετιστη τον σεπτεμβρη που θα ανεβω αθηνα κ καποιον στο τμημα εξωσωματικων κ βλεπουμε..λυσεις για ολα υπαρχουν τελικα,το θεμα ειναι μονο ποσο μπορω να αντεξω κ τι απωλειες θα εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΧΡΙΣΑΝΘΙ ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΜΙΝ ΧΑΝΙΣ ΟΜΟΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΙ ΣΚΕΨΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΞΕΡΑ ΤΑ ΣΟΣΤΑ ΛΟΓΙΑ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΙ ΝΑ ΕΧΙΣ ΠΙΣΤΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΟ....ΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΣΕ ΒΟΙΤΑΙ ΤΟΡΑ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΤΟ ΕΧΟ ΠΕΡΑΣΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΓΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΠΟΥΝΟΥΣΑ ΠΟΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑ...ΚΑΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΕΣΙ ΠΟΝΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια... Τι κάνετε? Εγώ σήμερα όλη μέρα δεν μπορούσα να μπω στο mammy :angry:

Νίνα μου ελπίζω στις 6 Αυγούστου να είναι όλα τέλεια!! ;)

Χρύσα μου καλώς ήρθες πάλι στο σπιτάκι σου!! Η υπογραφή της συμπεθέρας μου είναι ότι πρέπει για να μας θυμίζει πως πιάνεται το αγόρι!! :P:P

Χρυσάνθη μου συμφωνώ με όσα είπε η Νίνα... και εγώ δεν ήθελα κανείς να μου λέει τίποτα για πολύ καιρό... μη σου πω ακόμα και τώρα αποφεύγω κάποια πράγματα μόνο και μόνο για να μην ακούω τα ίδια και τα ίδια.. το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να έχεις πίστη και να μην πάψεις να ελπίζεις!! Και απο Σεπτέμβριο να σου πάνε όλα καλά!

Online είμαι συμπεθέρα απλά μπήκα και έκανα ένα ντουζάκι γιατί έσκασα!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα κοριτσια κανεις δεν το ξερει...αποφευγω να μιλαω σε ανθρωπουε που δεν ξερουν γιατι θα μου λενε βλακιες...τι να μου πουν μην στεναχωριεσαι, νεα εισαι...κτλ.ξερετε εσεις...ή κ αν μιλησω ο αλλοι πιστευτε οτι στεναχωριουντε?νομιζω οχι...γιατι ο καθενας κανει την ζωη του κ προχωραει...

αλλα κ στους δικους μου δεν λεω τιποτε να φανταστειτε...μονο με τον αντρα μου μιλαμε κ μου φτανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΣΚΑΜΕ....ΕΜΙΣ ΚΑΙΚΑΜΕ ΣΙΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΑ...ΠΙΓΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΙ ΠΑΡΕΕΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙΣΑΜΕ ΟΛΙ ΜΕΡΑ....ΕΓΟ ΒΕΒΕΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ,ΕΚΑΤΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΟΥΜΠΕΛΑ...ΕΕΕΕ ΚΑΙ ΕΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΜΕ ΒΡΙΚΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΙΛΙΟ!!!!! ΜΕ ΠΙΡΕ ΠΛΑΓΙΟ ΤΟΠΙΚΟ....ΧΑΧΑΧΑ....ΕΓΟ ΓΕΛΑΟ ΤΟΡΑ ΑΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΠΟΧΕΡΙ ΠΟΛΙ ...ΚΑΤΑΚΑΙΚΕ...ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΚΟΚΙΝΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κανω...αφου ωρες ωρες λεω...οταν μεινω ξανα (με ελαχιστες πιθανοτητες) θα το γεννησω κ μετα θα το πω...ολοι κανουν τους γιατρους κ ολοι λενε βλακειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑΝΘΙ...ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΩ...ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΓΝΟΡΙΖΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΟ ΤΕΜΑ....ΚΑΙ ΛΙΠΑΜΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ....ΑΧ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΙΤΕΛΑ ΕΓΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ,ΕΚΤΟΣ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΜΙΛΙΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΙ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΛΕΙ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΟΣ ΠΟΥ ΙΠΕΣ..ΠΟΥ ΙΜΕ ΝΕΕΑ ΚΤΛ....ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΙ ΝΑ ΕΧΙΣ ΚΑΠΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΘΑ ΠΙΣ,ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΕΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ,,,ΕΠΙΔΙ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΙΣ ΠΟΣ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΙΠΟΦΕΡΙ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣ ΙΠΟΧΕΡΙ ΠΟΛΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΙ ΕΤΣΙ......ΕΦΤΙΧΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ,ΒΡΙΚΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΙΟΤΟ ΤΟ ΛΕΟ ΕΔΟ...ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΜΕ ΒΟΙΤΑΙ ΠΟΛΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα βάλε κατευθείαν γιαούρτι πάνω στο δέρμα που κάηκε!! πασάλειψε το σαν κρέμα και άστο κανά μισάωρο και θα δείς δεν θα πονάτε καθόλου!! παίρνει όλο το κάψιμο!!

Αχ συμπεθέρα μου και εγώ από αύριο όλη μέρα στη θάλασσα θα είμαι!! Ανυπομονώ!!Ακόμα δεν έχω κάνει σεφτέ φέτος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου,μ'άρεσε βρε η υπογραφή σου γι'αυτό το είπα..Πέρασα πολύ ωραία,έκανα τα μπανάκια μου,μαύρισα λίγο..μια χαρά..

Χρυσάνθη μου τί να πώ.Ανεγκέφαλοι άνθρωποι.Με έβαλες σε σκέψεις τώρα,θα ρωτήσω τον γιατρό κι εγώ να δώ αν χρειάζεται να κάνω κάποιες εξετάσεις.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Κ εγώ μόνο με τον άντρα μου συζητάω γι αυτά τα θέματα,αν δεν περάσει κάποιος το ίδιο πράγμα είναι πολύ δύσκολο να καταλάβει.

Μου έκανε πάρα πολύ μεγάλη εντύπωση όταν συνάντησα έναν γνωστό μου εντελώς τυχαία μετά το περιστατικό και ήρθε κοντά μου με αγκάλιασε και άρχισε να κλαίει.Δεν είχα καταλάβει τί γινόταν μέχρι που μου είπε ότι πριν κάνουνε το μωράκι τους,είχανε χάσει άλλα τρία!Μιλήσαμε αρκετή ώρα και πραγματικά μου έδωσε πολύ κουράγιο!

Η μαμά μου είχε 2 αποβολές και μάλιστα η μία σαν κ εμένα στην 23η εβδομάδα,ξέρετε πότε το έμαθα??Την βραδυά που ήμουν στην αίθουσα τοκετού.Δεν μας το είχε πει μέχρι τότε!Έχει τρεις κόρες τώρα,εγώ είμαι η μεσαια.Κ όμως ούτε μαζί της δεν μπορώ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου γιατί όποτε πήγα να την ρωτήσω πώς τα κατάφερε,πως το ξεπέρασε ξεσπούσε σε κλάματα λέγοντάς μου όλα θα πάνε καλά,δες εμένα.

Όπως είπες Χρυσάνθη,μου φτάνει όμως που έχω τον άντρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ειδες ποτε δεν το ξεπερναμε τελικα...απλα μαλλον υποκρινομαστε...οτι ειμαστε καλα...κ η μαμα σου σιγουρα για χαρη σας δεν σας το ειπε ποτε...

εμενα περα απο εσας δεν με καταλαβαινει κανεις...δεν ειχα μιλησει ποτε με κανεναν για τετοια θεματα...γιατι πολυ απλα ειμαι η μοναδικη στον κυκλο μου που περναω ολα αυτα...

δεν θελω να μενω εγκυος ρε κοριτσια κ να κανω τροφοβλαστη καθε φορα γιατι ξερω...ειμαι τοσο ατυχη που παντα θα πρεπει να κανω διακοπη κ δεν μπορω...το ξερω κ το αισθανομαι οτι καθε φορα κατια θα βρισκεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....ΤΟΝ ΑΛΙΨΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ... :laugh: :laugh: ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ ΜΙΡΙΖΕ ΟΡΕΕΑ ΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΞΙΝΙΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΤΙΛΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ... :laugh: :laugh: :laugh: ΔΑΞΙ ΠΙΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΠΟΝ ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΠΟΥΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ... :laugh: :laugh: ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΙΣΚΑΙ ΕΣΙ ΑΥΡΙΟ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ??? ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΜΙΛΙΣΙΣ Η ΘΑ ΑΡΑΚΤΙΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΘΙΜΙΤΙΣ? :angry::angry::angry: ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΟ ΝΑ ΒΡΕΧΙΙΙΙΙΙ :angry::angry:

ΧΡΙΣΑ ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...

t1594.gif

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ...

t1507.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

εμενα περα απο εσας δεν με καταλαβαινει κανεις...δεν ειχα μιλησει ποτε με κανεναν για τετοια θεματα...γιατι πολυ απλα ειμαι η μοναδικη στον κυκλο μου που περναω ολα αυτα...

Γι αυτό είμαστε εδώ,για να στηρίζει η μια την άλλη..

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

δεν θελω να μενω εγκυος ρε κοριτσια κ να κανω τροφοβλαστη καθε φορα γιατι ξερω...ειμαι τοσο ατυχη που παντα θα πρεπει να κανω διακοπη κ δεν μπορω...το ξερω κ το αισθανομαι οτι καθε φορα κατια θα βρισκεται...

Μην απελπίζεσαι.

Κ δεν είσαι καθόλου άτυχη..έχεις τον γιό σου!!Αυτό σημαίνει δεν μπορεί να είναι τόσο άσχημα τα πράγματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...

t1594.gif

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ...

t1507.gif

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αν κάνω και τα δύο πάω για δίδυμα,αγόρι-κορίτσι????????

Πού τα βρίσκεις κιόλας.. :lol: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχω τον γιο μου κ ευχαριστω τον θεο γιαυτο...πιστευω αλλη στην θεση μου δεν θα ξαναεμενε μετα απο αυτα...

ειμαι ατυχη γιατι ολα τα περιμενα αλλα οχι αυτη την τρισωμια...κ αν το ψαξετε ειναι θανατηφορα τρισωμια κ τα εμβρυα σταματουν απο το 1ο τριμηνο...κ εγω εφτασα μεχρι εκει που εφτασα...κ σκεφτομουν κ αν τελικα γεννιοταν κ πεθαινε μεσα σε 10 ημερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εδώ μέσα κατάλαβα 2 πράγματα...

1ον ότι δεν είμαι η μοναδική που έπαθε κάτι τέτοιο...

2ον ότι υπάρχουν πολύ χειρότερα απο αυτό που έπαθα εγώ...

και το μόνο που μπορώ να πω μετά απο 2,5 μήνες είναι ότι είμαι τυχερή που είμαι ακόμα εδώ... τότε που μου το έλεγαν οι γιατροί δεν ήθελα να το ακούω...έλεγα ας είχα πεθάνει και εγώ... Αλλά μετά την συζήτηση που είχα με τον τελευταίο γιατρό που είδα... και όταν μου είπε πόσα πράγματα μπρούσα να είχα πάθει (ρήξη μήτρας, μόλυνση) και ότι ήταν πολύ επικίνδυνο αυτό που πέρασα... τα είδα λίγο διαφορετικά τα πράγματα...

Τουλάχιστον τώρα ναι μεν έχασα τα μωρά μου αλλά δεν έχασα τη δυνατότητα να κάνω άλλα παιδάκια... φανταστείτε να είχα χάσει την μήτρα μου... και μόνο που το σκέφτομαι ανατριχιάζω!!

Τέσπα... περάσαν τώρα αυτά θα τα κρατήσουμε ως μια ανάμνηση που πονάει αλλά ταυτόχρονα μας κάνει και πιο δυνατές και θα μάθουμε να κοιτάμε το μέλλον με ελπίδα για τα μωράκια μας που θα έρθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ειμαι ατυχη γιατι ολα τα περιμενα αλλα οχι αυτη την τρισωμια...κ αν το ψαξετε ειναι θανατηφορα τρισωμια κ τα εμβρυα σταματουν απο το 1ο τριμηνο...κ εγω εφτασα μεχρι εκει που εφτασα...κ σκεφτομουν κ αν τελικα γεννιοταν κ πεθαινε μεσα σε 10 ημερες?

Μην το σκέφτεσαι έτσι..Υπάρχουν και χειρότερα.

Θα πας στον γεννετιστή θα συζητήσετε,θα σου πεί τί μπορεί να γίνει και όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑΝΘΙ ΜΙΝ ΠΕΣΙ ΨΙΧΟΛΓΙΚΑ..ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ...ΞΕΡΟ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΥΚΟΛΟ...ΑΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣ ΘΑ ΠΑΣ ΘΑ ΚΑΝΙ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΠΟΥ ΕΧΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΙΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ...ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ{ΞΕΡΟ ΣΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΛΙ ΣΚΙΡΟ ΑΦΟ ΠΟΥ ΛΕΟ} ΟΤΙ ΘΕΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΙ...

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟ...ΛΙΠΟΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΟΡΙΣΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ ΠΙΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΧΙ ΚΑΝΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ,ΕΧΙ ΚΑΝΙ 6 ΕΞΟΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΙΟΘΕΤΙΣΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΚΑΝΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ,ΚΑΙ ΣΚΕΔΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΙΤΑΝ 3 ΧΡΟΝΟΝ....ΛΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΙΡΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΑΙ ΠΙΓΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΣΙ ΚΑΠΙΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΡΤΙ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΑΙ ΕΚΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΙΠΕΡΙΧΟ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΙΨΕ ΠΟΣ ΙΤΑΝ ΕΓΙΟΣ 2 ΜΙΝΟΝ!!!!!!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΡΕΛΕΚΕ.ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΣΙΝΕΧΙΑ ΔΕΝ ΙΔΕΝ ΔΙΝΑΤΟΝ ΔΕΝ ΙΝΕ ΔΙΝΑΤΟΝ ...ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΙΧΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΟΡΑΚΙ....Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΑΦΕΤΕ.....

ΚΑΙ ΘΑΒΜΑΤΑ ΓΙΝΟΥΝΤΕ..ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΙΣ ΠΙΣΤΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΣ ΑΝΧΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...