Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή όρεξη συμπεθέρα!!! Καλέ που να έχουμε και 2 άντρες! Ένας φτάνει και περισσεύει!!Ειδικά άμα είναι και καλοφαγάς ο άντρας άσε όλο φτιάχνουμε μεζεδάκια και πιτσούλες και κεκάκια και κρεμούλες!! και μετά να τα κιλάα!! Που να ταϊζεις και 2!! Master chef θα γίνουμε στο τέλος!!

Οι φωτογραφίες όντως είναι όλες για να πιάσεις αγόρια!!

Καλύτερα!! χεχε να τα βλέπουμε συνέχεια να μην κάνουμε κανένα λάθος όταν έρθει εκείνη η ώρα!!!

Α συμπεθέρα εμείς αποι εδώ και πέρα συνέχεια έτσι t1543.gif θα πρέπει να είμαστε δηλαδή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΝΕ ΦΑΓΑΝΑΣ. :S:S ..ΤΡΟΙ ΘΑ ΠΑΝΔΑ ΕΚΤΟΣ ΨΑΡΙ. :x:x ...ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΔΙΙΙ.... :pinch::pinch:

ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΕΧΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΕΜΟΝΟΠΙΤΑ.... :blink::blink: ΑΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΙ ΓΙΝΙ ΦΟΥΝΟΣ....ΜΑΛΟΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΠΕΣΙ ΟΛΙ ΝΙΧΤΑ... :blink::blink:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΚΟΥΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΕΜΙΣ!!!!!!!!!!!!!!ΑΦΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΟΡΙΑ ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και λεμπνόπιτα συμπεθέρααα!! Μπράαααβο!! Τώρα θα βρείς σίγουρα τις θερμίδες που έψαχνες!!! :P:P

Άσε συμπεθέρα δύσκολη στάση διαλέξαμε... θα ζοριστούμε λίγο παρπάνω αλλά τι να κάνουμε!! :P:P το αποτέλεσμα μετράει!!

Ενώ για κορίτισι είναι πανεύκολο!! Ξαπλώνεις ανάσκελα και είσαι κυρία!!

Ούτε η μέση σου ζορίζεται ούτε τίποτα!!! Τυχερές αυτές που θα πάνε για κορίτσι :laugh: :laugh: εμείς συνέχεια κουρασμένες θα είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ???? ΔΙΛΑΔΙ Η ΕΛΕΝΙ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΙ 4 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΙ??????????? ΔΕΝ ΠΙΑΣΤΙΚΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙ ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΑ????

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΙ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΑ ΕΓΟ ΘΕΛΟ ΛΙΓΙ ΤΡΕΛΙΤΣΑ...ΑΚΟΥ ΕΚΙ ΜΟΝΟ ΑΝΑΣΚΙΛΑ...ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΙΠΝΟΣ ΑΝ ΙΜΕ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ...ΑΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΙΠΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΝΑΣΚΙΛΑ....ΤΟΥ ΓΙΡΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΤΙ.....ΧΙΧΙΧΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΚΑΙ Η ΛΕΜΟΝΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΤΡΟΜΕ ΜΕ ΠΑΓΟΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΟ....ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΕΧΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΕΡΜΙΔΕΣ.....ΔΙΝΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ.....ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ συμπεθέρα μου εγώ ποτέ δεν κοιμάμαι ανάσκελα.. μόνο στο πλάι και μπρούμητα... ανάσκελα δεν βολεύομαι με τίποτα!!

Πω πω πολλές θερμίδες βρήκατε απόψε εσείς!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα συμπεθέρα και όνειρα γλυκά!!! Η ζαλάδα θα είναι απο τις πολλές θερμίδες!!! θα σου έλεγα πως να τις κάψεις αλλά έχεις και το τεχνικό πρόβλημα.. άρα μόνο ύπνο απόψε!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι και γω εδω! τωρα περιμενω αποτελεσματα απο εξετασεις για να μαθω πωσ πεθανε το μικρο μου πανω στη γεννα και υπολογιζω απο οκτ να προσπαθω κι εγω.καλη επιτυχια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!kali arxi loipon na exoume!!!!!!thelo kai go na mpo stin lista sas!mporoooooooooooo?????ekana tin deuteri prospatheia exosomatikis ton iounio eixa thetiko apotelesma apla eixa poli aimoragia kai katalavainete to apotelesma!!!!psila to kefali kai pame pali apo tin arxi!!!!!!kali epituxia!!!!!!!!lolli fusa pali,kai su aneme mas,mou eixes ferei poli gouri!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σααας!! Βλέπω καινούργια κοριτσάκια... καλώς ήρθατε κοριτσάκια μου στην γουρλίδικη λίστα μας!!

Ζαχαρένια μου λυπάμαι πολύ που έχασες το μωράκι σου κοπέλα μου...Δεν θα σου πω κάτι άλλο γιατί ξέρω πολύ καλά ότι τα λόγια δεν βοηθάνε οτι και να σου λένε!! Θα σου πω μόνο ότι χαίρομαι που θα ξανααρχίσεις τις προσπάθειες!!!Να είσαι δυνατή και να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά! Θα έρθει το μωράκι που περιμένεις και θα έρθει για να μείνει!! :) Απο Οκτώβριο μαζί λοιπόν!! :kiss::kiss:

dafni μου και βέβαια μπορείς να μπείς στη λίστα μας.. το ρωτάς???λυπάμαι που δεν κρατήθηκε το μωράκι σου και εύχομαι την επόμενη φορά να μείνει στην κοιλίτσα και τους 9 μήνες!!! και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!

Πάμε πάλι απο την αρχή λοιπόν...και θέλουμεεε πολλάααα φουυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυ τώρα που πήραμε φόρα!!!!! :kiss::lol:

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΑ......ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΑΑ

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑΜΟΥ ΚΑΛΟΣ ΙΤΡΑΝ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΛΙΠΟΝ ΔΑΦΝΙ08 ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΚΑΛΟΣ ΙΡΤΑΤΕ...ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΤΙ ΓΡΙΓΟΡΑ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΣΑΣ....ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΕΧΟ ΔΙΑΒΑΣΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΙΠΙΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΠΑΜΕ...ΑΛΑ Ο ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΓΙΡΝΑΙ ΠΙΣΟ...ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΛΕΝΕ ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΟΝΙ ΜΑΣ ΚΑΝΙ ΠΙΟ ΔΙΝΑΤΕΣ...ΛΙΠΟΝ ΚΕΦΑΛΙ ΨΙΛΑ {ΟΠΟΥ ΛΕΙ ΚΑΙ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ,ΔΙΟΣΑ Η ΘΕΑ}ΚΑΙ ΠΡΟΧΟΡΑΜΕ ΠΙΟ ΔΙΝΑΤΕΣ ΠΡΟΣΤΑ......ΔΑΦΝΙ08..ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΜΑΤΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΑΛΑ ΜΙΝ ΧΑΝΙΣ ΕΛΙΠΔΑ...ΠΑΛΕΨΕΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΙΣ..ΚΙΤΑ ΤΗΝ LOLLIPOP...ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ... ;););)

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕ ΓΙΩΡΓΟ... :):):)

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΦΙΛΙΝΑΔΑ.. ΝΟΡΙΣ ΞΙΠΝΙΣΕΣ ΣΙΜΕΡΑ..ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΠΙΓΕΣ??ΚΑΙ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΣ ΕΧΟ ΜΕ ΠΙΟΝ ΝΑ ΠΙΟ ΤΟ ΚΑΦΕ ΜΟΥ... :P:P:P:P

ΧΡΙΣΑ,ΜΑΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΔΙΜΙΤΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ...ΕΣΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΔΟΜΟΥΛΕΣ ΙΣΕΤΕ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ..ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΟΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΕΓΟ ΕΧΟ " ΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ" ΟΠΟΥΣ ΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΧΡΙΣΑΝΘΙ..ΕΛΙΠΙΖΟ ΝΑ ΝΙΟΘΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΣΙΜΕΡΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

ΠΙΟΝ ΞΕΧΑΣΑ?

ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΠΙΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΕΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ12... :P:P:P

ΑΧ ΛΙΠΑΜΕ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΙΟΝ ...ΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ,,,ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΘΑ ΕΡΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΕΣ....ΑΔΤΕ ΕΜΙΣ ΠΟΥ ΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΝΑ ΑΦΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΙ ΜΑΣ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΟ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σεσένα Γιώργο!! :):)

Συμπεθέρα πήγα τον γαμπρό σου για εμβόλιο γιαυτό έλειπα... μετά πήγα και για καφέ στη μανούλα μου (πήρα και το φαγάκι μου για σήμερα :P:P ) και ηρθάααα πωπω πολύ ζέστη έχει πάλι σήμερα!!

Εσύ τώρα που είσαι πάλι?? εεεε? πάλι βόλτεςς? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΕΔΟ ΙΜΕ ΑΚΟΜΑ....ΧΑΖΕΒΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ... :blink::blink:

ΟΝΔΟΣ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΚΕ ΕΔΟ....ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ.ΕΠΙΔΙ ΕΨΙΣΑ ΚΑΤΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ...ΘΕΛΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕΛΙΤΖΑΝΟ ΣΑΛΑΤΑ

:angry: :angry: ...ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΙΓΟΥΜΕ ΘΑΛΑΣΑ. B)B) .ΕΓΟ ΘΑ ΚΑΤΟΥΜΕ ΣΤΗΣ ΞΑΠΛΟΣΤΡΣ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΝΑ ΚΑΝΙ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΙ... :angry::angry::angry: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλά θα κάνετε που θα πάτε για μπανάκι.. εσύ θα κάνεις υπομονή συμπεθέρα μέχρι να καθαρίσεις και μετά θα είσαι πάλι free για μπανάκι!!!

Και εγώ πως και πως περιμένω να έρθει η Δευτέρα να πάω στον άντρα μου!! Το σπίτι εκεί είναι στην παραλία και εγώ μόλις φεύγει ο άντρας μου για δουλειά (10 η ώρα) πάω στην παραλία και κάθομαι όλη μέρα... είναι ΤΕΛΕΙΑ!! το απογευματάκι έρχεται και ο αντρούλης μου (κατά τις 4-5 )κάνει και αυτός το μπανάκι του μετά πάμε μαζί σπίτι.. αν και τη Δευτέρα περιμένω και εγώ περίοδο ελπίζω να προλάβω να κάνω τουλάχιστον ένα μπανάκι μέχρι να έρθει!!

Καλά να περάσετε στην παραλία σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ???????????????ΑΧ ΤΗ ΟΡΕΕΑ...ΠΟΛΙ ΑΝΔΕΞΕΣ ΧΟΡΙΣ ΑΦΤΟΣ.....ΑΧ ΕΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΧΟΡΙΣ ΑΦΤΟΣ...ΞΕΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΕΒΓΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΤΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΙΣΙ,ΕΓΟ ΠΕΦΤΟ ΠΟΛΙ ΨΙΣΟΛΟΓΙΚΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑΤΗ ΟΜΟΣ..ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΙΝΕΧΙΑ ΝΑ ΚΛΕΟ...ΝΟΜΙΖΟ ΑΝ ΘΑ ΙΧΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΙΤΑΝ ΑΛΙΟΣ....

ΑΛΑ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΘΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΙ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΧΟΡΙΣ ΕΜΕΝΑ...ΕΔΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΣΠΙΤΙ.ΟΛΟ ΜΕ ΨΑΧΝΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΘΕΛΙ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙΙΙ.....ΑΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ....ΦΕΤΟΣ ΚΛΙΣΑΜΕ 19 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ....ΑΠΟ ΘΑ 16 ΜΟΥ ΙΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....ΜΠΑ ΜΠΑ ΜΜΜΕΕΕΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕΛΑΚΟΝΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΜΑΝΤΙΣΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ άν δεν ήταν ο ΟΤΕ στη μέση δεν θα καθόμουν εδώ θα είχα πάει ήδη...αλλά είχα και άλλα να κάνω και σήμερα τελείωσα... το εμβόλιο του γαμπρού σου ήταν η τελευταία δουλειά που είχα εδώ.. Και ο αντρούλης μου συνέχεια μου γκρινιάζει ότι του έλειψα αλλά θα πάω την Δευτέρα γιατί το Σ/Κ έχει πολύ δουλειά και δεν έρχεται καθόλου το μεσημέρι στο σπίτι... Συμπεθέρα ο δικός μου 10 μέρες που ήμουν στο νοσοκομείο έφυγε μόνο για 2-3 ωρίτσες να έρθει σπίτι να κάνει μπάνιο και να αλλάξει ρούχα και αυτό με το ζόρι... Αφού να φανταστείς ούτε τη μάνα μου δεν άφησε να κάτσει μαζί μου ένα βράδυ μόνο όταν βγήκα απο το χειρουργείο έμεινε και η μαμά μου και αυτός μαζί μου!!! εμείς είμαστε κοντα 9 χρόνια μαζί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΙ ΕΚΑΤΣΑ ΜΟΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ...ΒΛΕΠΙΣ ΕΓΟ ΙΧΑ ΤΗΝ "ΤΕΛΙΑ ΑΠΟΒΟΛΙ"ΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ...ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΕ ΟΤΑΝ ΧΑΝΙΣ ΚΑΙ ΕΓΕΝΑΣ ΑΜΕΣΟΣ ΦΙΖΙΛΟΓΙΚΑ....ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΟ ΜΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΙΝΙΤΙΚΕ ΕΚΙ ΜΑΖΙΜΟΥ....ΔΙΛΑΔΙ ΚΙΤΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΔΕΝ ΚΙΜΙΤΙΚΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΔΙΔΙΜΟΣ ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΙ ΕΦΚΟΛΑ ΤΑ ΣΙΝΕΣΤΗΜΣΤΑΤΟΥ...ΠΟΝΟΥΣΕ ΑΛΑ ΔΕΝ ΕΔΙΧΝΕ ..ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΔΑΚΡΙΖΙ ΑΛΑ ΚΡΙΒΟΤΑ....ΕΚΙΝΟΣ ΞΕΣΠΑΣΕ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΙΨΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΚΙΣΤΗ ΣΤΟ ΣΤΙΤΟΣ..ΕΚΙ ΔΕΝ ΑΝΔΕΞΕ..ΑΦΤΟ ΕΧΙ ΓΙΝΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ...ΜΟΥ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ 2 ΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ ΝΑ ΚΛΕΙ...ΘΑ ΕΒΓΑΛΕ ΟΛΑ....ΤΟ ΧΡΙΣΟ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ συμπεθέρα καλά να περάσετε!!!

Με την κύστη όλα καλά τώρα? Εύχομαι να είναι, γιατί και εγώ σε αυτό το θέμα έχω μια ευαισθησία και κάποια χρόνια πριν είχαμε φρικάρει όταν ανακάλυψα μια μπιλίτσα στο δεξί στήθος που τελικά δεν ήταν τίποτα... Εμείς έχουμε και ιστορικό στην οικογένεια 2 αδερφές του μπαμπά μου είχαν και το κατάλαβαν η μία στα 34 και η άλλη στα 36 ευτυχώς τώρα μετά απο θεραπείες είναι και οι δύο καλά!! Εγώ όμως κάνω κάθε χρόνο εξετάσεις γιατί η κληρονομηκότητα παίζει μεγάλο ρόλο!!! Αχ θεούλη μου όλοι καλά να είμαστε και να έχουμε την υγεία μας, Αυτό είναι το πιο σημαντικό!! Βέβαια να έχουμε και τα μωράκια μας που τόσο πολύ θέλουμε!! Όλα τα άλλα είναι ασήμαντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΙΜΕΡΑ...Η ΔΕΝ ΙΣΟΥΝ ΣΕ ΝΙΧΤΕΡΙΝΙ ΒΑΡΔΙΑ ΣΙΜΕΡΑ???ΕΜΙΣ ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΞΟ....

ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΣΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΔΑΞΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΝΙΟΘΟ ΑΚΟΥΜΑ ΚΑΠΙΕΣ ΕΝΟΧΛΙΣΙΣ,ΑΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΙ ΣΟΒΑΡΕΣ....6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΙΠΕΡΙΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΤΗ ΣΤΑΔΙΟΥ ΙΝΕ...ΑΝ ΜΙΚΡΙΝΕ Η ΑΝ ΙΝΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΑΔΙΟ...ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΧΡΙΑΣΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ....

ΚΑΛΙ ΝΙΧΤΑ...ΚΑΙ ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΆΥΤΗ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!! ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ!!! ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!! ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...