Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ...

ΕΓΟ ΣΕ ΛΙΠΙΤΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΙΣ,ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ,Η ΜΑΜΑ ΙΝΕ ΜΑΜΑ...ΟΤΙ ΛΕΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΙΣ!!!!!!!!!ΣΟΥ ΙΠΕ ΚΑΦΕ,ΑΜΕΣΟΣ ΕΣΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΙΣΟΥ...

ΜΙΑ ΑΠΟ ΘΑ ΙΔΙΑ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΗΝ ΠΙΠΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ...

Έτσι Νίνα μου σωστά τα λές... και εμείς μαμάδες θα γίνουμε...και θα ζητάμε και εμείς απο τα παιδιά μας να πίνουμε καφεδάκι παρέα!! (Αχ τι ωραία όνειρα είναι αυτααα)

Καλά να περάσεις συμπεθέρα μουυυυ!!! και εγώ θα βγώ σε λίγο γιατί θα έρθει ο κουνιάδος μου ο μικρός για καφέ..Είναι πολύ καλό παιδί...έρχεται μόνο και μόνο να δεί τι κάνω πως είμαι τώρα που λείπει ο αντρούλης μου, αν χρειάζομαι κάτι.. κάθε μέρα με παίρνει τηλ. να δει πως είμαι.. αυτός και η μαμά μου χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lollipop έγραψε:

Νεααααααααααααααααααααα

Εδω τα καλα νεααααααααααααααααααααα

χοριακη 450,48 :woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

BRAVOOOOOOOOOO.......ΣΙΝΧΑΡΙΤΙΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια παιδάκια! Καλορίζικο το Νο2, με πολλές- πολλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες!!! Η αρχή άλλωστε ήδη έγινε! Αχ, gioulaki, συγχαρητήρια! Όλα καλά να πάνε κ ο Θεός να είναι μαζί σας!

Αχ, έκανα 2 ώρες να διαβάσω όλα τα μηνύματα! Τρομερό κόλλημα έφαγε σήμερα το μάμμυ! Θα το βάρεσε κ αυτό η ζέστη...

Χρυσάνθη μου έχεις δίκιο... Όταν είσαι μόνος δεν είναι καλά ούτε στον Παράδεισο!!! Εύχομαι να πάρετε σύντομα τη μετάθεση που θέλετε!

Νίνα μου για τατού σκέφτομαι κ εγώ, αλλά ο άντρας μου ούτε να το ακούσει... Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ φοβάμαι μήπως το βαρεθώ...

Diosa αυτό το "συνάδελφοι" πολύ μου άρεσει!

Χρύσα Παρασκευή κ πολύ δουλειά δεν λέει!

Εγώ ακόμα δεν αποφάσισα για το Σ/Κ... Θα το αποφασίσω μάλλον τελευταία στιγμή!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΜΙΤΡΑ..Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΟΤΙ ΝΙΟΤΟ ΕΓΟ..ΑΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΚΑΠΟΥΣ ΘΑ ΝΙΟΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ,ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟ...ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΙΘΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΣΙΝΦΟΝΙΣΙ...ΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΧ Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΙΞΕΡΕ ΠΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΙ ΝΑ ΜΙΝ ΚΛΕΟ ΑΛΟ..

ΑΠΛΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΚΑΝΟ ΚΑΤΙ ΜΕΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΤΑ ΙΝΕ ΠΑΝΟ ΣΕ ΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΝΙ...ΑΦΤΟ ΤΟ ΛΕΟ ΕΓΟ..ΑΦΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...

ΤΟΥ ΕΔΙΞΑ ΑΦΤΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΦΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Νεααααααααααααααααααααα

Εδω τα καλα νεααααααααααααααααααααα

χοριακη 450,48 :woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ κοπέλα μου! Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου διάβασα για τα αποτελέσματά σου.

Έύχομαι να είναι κάτι που μπορεί με κάποιο τρόπο να ξεπεραστεί..(δεν γνωρίζω το θέμα)

Λές όμως ότι και το πρώτο ήταν έτσι..Δεν είχες κάνει περαιτέρω εξετάσεις? Καρυότυπο,ιστολογικές κλπ? Δεν το είχαν δείξει??

Εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα τιποτε δεν ειναι τυχαιο...

εγω μιλαγα περισυ στα γομαρια ολα που πηγα κ μου λεγαν βλακειες...η ιστολογικη δεν γραφει τρισωμια ελεγε το παθολογοανατομικο μονο...κ καρυοτυπο φυσικα δεν με αφησε κανεις να κανω...κ εγω το ζωον τους πιστεψα...

κ ο καρυοτυπος να δειξει οτι ηταν καλα μπορει να ξανασυμβει αυτο ειναι το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑΝΘΙ..ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΓΟ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΙΣ ..

ΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΣΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ....

ΝΑ ΕΦΑΡΙΣΤΙΣΙΣ ΣΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΟΣΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ...

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΠΟΣΟ ΑΣΚΕΤΙ ΙΜΕ..ΚΑΙ ΝΙΟΘΟ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΙΤΙΣΟ ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις τόσο δίκιο Χρυσάνθη... Η ιστολογική εξέταση που κάνουμε όλοι δεν λέει τίποτα... Δεν μας αφήνουν όμως να κάνουμε περαιτέρω εξετάσεις την πρώτη φορά, (δεν το λέει κανένας γιατρός, δεν τις χορηγούν τα ταμεία, κ στα νοσοκομεία δεν τις κάνουν αν δεν έχεις "καθ΄έξιν αποβολές"), γι΄αυτό έγραψα πως η πιο ηλίθια ατάκα γιατρού είναι το "τυχαίο γεγονός"!!! Τίποτα δεν είναι τυχαίο, όλα γίνονται από κάποια αιτία. Ψάξτε το με γενετιστή, αφού έχετε ένα υγιές παιδάκι δεν μπορεί να είναι τόσο άσχημα τα πράγματα, ε? Κουράγιο κ όπως σου ξαναέγραψα, ψηλά το κεφάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop!!!!

t2012.gif

Μπράβο κορίτσι μου πολύ χάρηκα!!! να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!

Αντε να αρχίσουν να φουσκώνουν οι κοιλίτσεεεεςςςς!!!

moms03.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου δεν γνωρίζω πολλά για τις εξετάσεις που αναφέρεις.. και δεν μπορώ να πω κάτι πάνω σ'αυτό...Το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι να μην στεναχωριέσαι και να μην χάνεις την ελπίδα σου... και όπως είπε και η Δήμητρα κουράγιο και ψηλά το κεφάλι!!!

Δημητρούλα μου συναδέλφισσα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Νεααααααααααααααααααααα

Εδω τα καλα νεααααααααααααααααααααα

χοριακη 450,48 :woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

συγχαρητηρίααααααα...τι τυχερη μερα ειναι αυτή?ετσι νακουμε για εγκυμοσυνες συνεχεια :silly:

με το καλο γλυφιτζουρακι να ρθει το μωρακι σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου πολύ γέλασα με αυτά που έβαλες στην υπογραφή σουυ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Και ναίι έτσι πιάνεται το αγόρι!!!!!!

tesh μου τι κάνεις κοριτσάκι μου?? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα έχω να πω...ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

Καλορίζικο κορίτσια μου και με το καλό να φουσκώσουν οι κοιλίτσες..

Συγχαρητήρια στην Lollipop και στο gioulaki!! Να έχετε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και υγιέστατα μωράκια!!! Πολύ χαίρομαι για σας κορίτσια...Φυσήξτεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Να καλωσορίσω τους νέους και τις νέες και ιδιαίτερα τον συμπατριώτη μου Γιώργο!!! Με το καλό σε όλες και όλους, να γεμίσει η παρέα μας μωράκια!!

Χρυσάνθη μου δεν κατάλαβα τι έγινε αλλά μην το βάζεις κάτω κοπέλα μου. Να είσαι δυνατή κοπέλα μου και μην σταματας να πιστεύεις στο Θεό.

Τι πάθατε με τα γλυκά????? Πάει η δίαιτα μου!! :laugh:

Το Σ/Κ θα πάω εκδρομούλα στην ωραία Πάφο (για όσες ξέρουν) σε ξενοδοχείο...

Φιλιά σε όλες και ελπίζω να τα καταφέρω αύριο να μπω να τα πούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου καλά να περάσετε στην εκδρομούλα σας!!! :kiss::kiss:

tesh μου καλά είμαι και εγώ...αγκαλιά με το κλιματιστικό! Αλλιώς δεν παλεύεται η ζέστη!! Βγήκα πριν να πλύνω το μπαλκόνι λίγο και έσταζα!!

Lollipop σε ευχαριστούμε για το φουυυυυυυυυυυυ!!!!!

Συμπεθεράαααααα!!! Που είσαι καλέ???? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ...ΝΑ ΠΙΓΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΨΟΝΙΑ...ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑΜΕ....ΔΕΝ ΜΕ ΧΟΡΟΥΣΕ Ο ΤΟΠΟΣ ΠΟΥΤΕΝΑ....ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΓΙΡΙΣΟ ΣΠΙΤΙ..... :angry::angry:

ΕΠΙΤΑ ΖΕΣΤΕΝΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ,ΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΙΚΑ ΕΝΙΟΣΑ ΕΝΑ ΑΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ...ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ,ΑΠΟ ΠΟΥ....ΑΝΙΓΟ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΤΗ ΝΑ ΔΩ ΜΑΣ ΦΙΣΟΥΣΕ Η LOLLIPOP....ΦΙΣΑ ΦΙΣΑ...ΟΡΕΕΑ ΙΝΕ.... :P:P:P:P

ΕΣΙ ΤΟΡΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΠΟΥ ΓΙΡΝΑΣ ?????????????????ΕΕΕΕ??????????ΤΕΤΙΑ ΟΡΑ ΜΟΝΙ ΣΟΥ????? :angry::angry::angry:

ΣΑΡΕΣΕ Η ΙΠΟΓΡΑΦΙ ΜΟΥ? ΠΙΟ?ΕΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ. :blush::blush::blush: ..ΚΑΠΙΟΣ ΑΛΟ ΘΑ ΕΒΑΛΕ ΟΧΙ ΕΓΟ.. :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συμπεθέρα μου τέλεια η φωτόοο πολυ γέλασααα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Να'σαι καλάαα!!!

Εγώ πήγα να βρώ κάτι θερμίδες που είχα χάσει!! :silly: :silly:

Με πήρε η μαμά μου τηλ. έφερε ο μπαμπάς μου παγωτό απο ένα μαγαζί που έχει τέλεια παγωτάααα Θεϊκά!!!και είχε πάρει και για μένα τα αγαπημένα μου καιμάκι και γιαούρτι με αγριοκέρασο :P !!!μιαμ έφαγα ένα τεράστιο μπωλ και ήρθα!!! Πω Πω έσκασα!!! δεν φτάνει που έχει ΤΙΣ θερμίδες το παγωτό έβαλα και Merenda απο πάνω!!! :P:P:P

Εσύ που πήγες πάλιιιι? Α συμπεθέρα σήμερα δεν συγχρονιζόμαστε καθόλου!! :):)

Και για την υπογραφή σου μην κάνεις ότι δεν ξέρεις!!! Ξέρεις και παραξέρεις!! :P:P

Που είστε όλοι απόψε καλέεεεε? h1003.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ ΧΑ ΕΔΟ ΙΜΕ ΚΑΛΕ... :laugh: :laugh: :laugh: .

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΕΡΜΙΔΑΡΕΣ ΨΑΧΝΟ...ΤΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΒΙΣ?????????? :dry::dry::dry:

ΛΙΠΟΝ ΙΡΤΕΜΕ ΑΠΟ ΘΑ ΨΟΣΙΑ ,ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΜΙΑ PIZZA.. :huh::huh::huh: ..ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΣ ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.. :unsure::unsure: ...ΤΟΡΑ ΤΡΟΜΕ PIZZA ΦΙΑΓΜΕΝΙ ΜΕ ΘΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ....... :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΕΧΟ...{ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΘΕΕΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟ ΜΟΝΟ ΕΝΑ}.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...