Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νίνα μου σήμερα δεν μου κολλούσε πολύ το μαμμυ κ έτσι διάβασα πιο γρήγορα όσα γράψατε! ;)

Μαράκι με γεια τα παπούτσια! Καλοφόρετα! Είναι θεϊκά, αν είναι κ άνετα, όπως λες, θα είναι τέλεια!

Πιπίτσα περαστικά κ αγύριστα σου εύχομαι για τους επόμενους 9 μήνες! Όσο για το προφ, θα το πάρεις την επόμενη φορά, μην στεναχωριέσαι... :kiss:

Εγώ σήμερα έκανα φασολάκια λαδερά. Μας αρέσουν τα λεδερά πολύ, όλα, ακόμα και οι μπάμιες που δεν αρέσουν σε πολυ κόσμο. Δεν πήγαμε χθες για ψώνια τελικά, άργησε (πάλι) να έρθει από τη δουλειά ο άντρας μου, λέμε να πάμε σήμερα. Ουφ, δεν έχω πολύ διάθεση σήμερα, δεν ξέρω γιατί... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου ευχαριστώ!!! Τι έπαθες και δεν έχεις όρεξη? Εγώ χθες ήμουν έτσι αλλά μετά πήγα για τα στέφανα και ξεχάστηκα!

Γιώργο μου σε ευχαριστώ πολύ!!!

Νϊνα μαγειρεύεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ..ΜΑΡΑΚΙ ...ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΟΡΟ..ΘΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΚΟΥΖΙΝΑ....

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΓΙΣΙ ΚΑΜΙΑ ΟΡΑ ΣΙΜΕΡΑ...ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΠΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΚΑΠΙΟ....ΕΧΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γλύτωσα το σημερινό μαγείρεμα για το μεσημέρι :woohoo: :woohoo:

Θα πάμε να φάμε στους γονείς μου,έχουν μέρες να μας δουν και τους λείψαμε :)

Και τί θα φάμε??Τί άλλο..ψάρια!Μια χαρά και σουπίτσα και ψητά!

Δήμητρα κ εγώ την Πέμπτη θα ξαναπάω για ψώνια 2-3 πραγματάκια ακόμα θέλω να πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο δικός μου θα φάει τις φακές όταν γυρίσει και μετά θα πάει στο γήπεδο να δει το ποδόσφαιρο..οπότε δεν έχει άλλο φαγητό για σήμερα!!!

Χρύσα μου τέλειο και το ψαράκι!!!

Δημητρούλα μου έλα θα σε ανεβάσουμε εμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμ, τέλεια τα ψαράκια Χρύσα! Αχ, πού κατάντησα, μόνο το φαγητό με ξεσηκώνει! Μίλησα με τις βαφτισιμιές μου πριν λίγο, ούτε αυτό κατάφερε να μου φτιάξει τη διάθεση... Μάλλον "έπεσα" χειρότερα... Anyway, διάθεση είναι, αλλάζει εύκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εσύ είσαι νιάτο, δεν έχεις ανάγκη από μάσκες κ τέτοια! :laugh: Πάντως είναι καλή κ η... "συνταγή" εύκολη: Την αγοράζεις από το φαρμακείο (είναι γνωστής εταιρίας), πασαλείβεσαι :silly: κ σε 10΄ την αφαιρείς με νερό...

Μόλις μίλησα με τον άντρα μου... Πάλι να μείνει μέχρι αργά στη δουλειά... Πάνε τα ψώνια κ σήμερα... Αχ, δεν με θέλει η τύχη σήμερα, δεν με θέλει... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Α Α Α Α Α !!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ Ε Ε Ε Ε Ε !!!!!

Τι κάνετε κορίτσια..και φυσικά Γιωργάκη?? Χρόνια πολλά σε όλες όσες γιορτάζουν και με το καλό να βοηθήσει όλες και όλους η Αγία Ειρήνη να έρθει το πολυπόθητο μωράκι. Πήγα στην εκκλησία και δεν πρόλαβα τη λειτουργία..Άναψα όμως ένα κεράκι και προσευχήθηκα για όλες ΄μας και για το Γιώργο βέβαια..

Νίνα κοιμάσαι ακόμα????? Ξύπνααααα!!!

Χρύσα μου δουλίτσα?

Πιπίτσα μου εύχομαι να είσαι καλύτερα από χθες!

Δήμητρα μου, τι έγινε με τη μάσκα???Μπορεί να είμαι μικρή αλλά μια μάσκα πάντα μας ανανεώνει!!!Τελικά δεν πήγατε για ψώνια?

Χθες έγινε σεισμός στη Λευκωσία και τρομοκρατήθηκα! 'Ήμουν και μόνη στο σπίτι αφου ο καλός μου πήγε στο ποδόσφαιρο. Όσους ρωτούσα με πηραν για τρελλή και ότι έχω ψευδαισθήσεις αλλά...τελικά είχα δικιο!!!

Άντε οι υπόλοιπες πού είστε?

Άντρια, Πέρσια, Κ.Τ.Κ κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...