Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τί έγινε καλέ κορίτσια σήμερα????????????????

Γιατί μείναμε τόσο στάσιμες καλέ??????????????????????

Πάω να ξαπλώσω λιγάκι.......................

Δεν είμαι καθόλου καλά.....................................

Πονάω............ πάάάάάάρα πολύ πονάω αυτή τη φορά γμτ..........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Τί έγινε καλέ κορίτσια σήμερα????????????????

Γιατί μείναμε τόσο στάσιμες καλέ??????????????????????

Πάω να ξαπλώσω λιγάκι.......................

Δεν είμαι καθόλου καλά.....................................

Πονάω............ πάάάάάάρα πολύ πονάω αυτή τη φορά γμτ..........................

Ναι βρε Πιπίτσα μου πολύ ησυχία και τώρα που δεν έχω πολύ δουλειά,είχα όρεξη για κουβεντούλα..

Βρε καλό μου γιατί δεν δοκιμάζεις τα feldene που σου είπα και την άλλη φορά?

Εγώ πονούσα πάρα πολύ κάποτε που έβαζα μέχρι και ενέσεις!Και με τα feldene με περνάει αμέσως!!Δοκίμασέ τα,δεν χάνεις και τίποτα!

Ελπίζω να ηρεμήσεις σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έχω πει (τρομάρα μου!!!!!!!!!!!!!!!) ν΄ αποφεύγω όσο μπορώ να "χαπακώνομαι".............. αν και το πήρα το Ponstan....... εδώ και 1 ώρα αλλά δεν....................

"Κινητό φαρμακείο" είχα καταντήσει κάποτε..............

Το έχω υπόψιν μου πάντως καλή μου..................

Thanks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΦΙΛΙΝΑΔΕΣΣΣΣΣ ΓΙΡΙΣΑ.....

Ααα Νίνα μου...Μια ώρα είπες..Άργησες..Θα σε μαλώσω... :laugh: :laugh: :laugh:

Για καφεδάκι είχες πάει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΧΡΙΣΑ...ΠΙΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΙΡΟΣΟ ΚΑΤΙ ΧΡΕΙΙΙ ΠΟΥ ΕΧΟ...ΣΤΟ ΚΟΤΣΟΒΟΛΟ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΙΡΟΣΑ ΕΠΙΔΙ ΙΧΑΝΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΣΤΙΜΑ....ΓΕΑΒΑ ΠΙΓΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΜΑΓΙΡΕΒΑΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?????????

ΕΓΟ ΔΕΝ ΕΧΟ ΙΔΕΑ....ΔΟΣΤΕΜΟΥ ΜΙΑ ΙΔΕΕΑ...

ΕΣΙΣ ΤΗ ΦΙΑΧΝΕΤΕ?

ΑΑΑΑ ΧΡΙΣ Ο ΑΔΕΛΦΟΣΜΟΥ ΙΝΕ ΓΕΝΙΜΕΝΟ 9/08...ΑΛΑ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΟΧΙ ΧΡΙΣΑ...ΠΙΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΙΡΟΣΟ ΚΑΤΙ ΧΡΕΙΙΙ ΠΟΥ ΕΧΟ...ΣΤΟ ΚΟΤΣΟΒΟΛΟ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΙΡΟΣΑ ΕΠΙΔΙ ΙΧΑΝΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΣΤΙΜΑ....ΓΕΑΒΑ ΠΙΓΑ...

Αντε μωρέ τζάμπα ο δρόμος..και τώρα που ψάχνουμε και την βενζίνη με το σταγονόμετρο :woohoo: :silly:

Σαββάτο θα πάω Κατερίνη το πρωί,έχω μια δουλίτσα.Και εγώ και ο άντρας μου έχουμε σόι εκεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κι εγώ!!!!! Βρήκα και παπούτσια για το γάμο! Θα τα βγαλω φώτο να μου πείτε τη γνώμη σας..Από 120 ευρώ τα πήρα 60!!! Φορεμένα είναι πιο ωραία αλλά θα βάλω φώτο σε λίγο!

Νϊνα μου κι εσύ βόλτες??

Χρύσα΄μου ήρθα να σου κάνω παρέα!

Πιπίτσα μου ξάπλωσε και προσπάθησε να κοιμηθείς, θα νιωσεις καλύτερα!

Κ.Τ.Κ τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΜΑΓΙΡΕΒΑΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?????????

ΕΓΟ ΔΕΝ ΕΧΟ ΙΔΕΑ....ΔΟΣΤΕΜΟΥ ΜΙΑ ΙΔΕΕΑ...

ΕΣΙΣ ΤΗ ΦΙΑΧΝΕΤΕ?

ΑΑΑΑ ΧΡΙΣ Ο ΑΔΕΛΦΟΣΜΟΥ ΙΝΕ ΓΕΝΙΜΕΝΟ 9/08...ΑΛΑ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.....

Το καλύτερο παιδί είναι τότε ο αδερφός σου,αφού είναι λιονταράκι.. ;) :laugh: :laugh:

Όσο για φαί κ εγώ δεν έκανα τίποτα εχθές,είχα γιατρό μετά βγήκαμε έξω για ένα ποτάκι κ πάει το φαί.

Καμιά ομελετίτσα στα γρήγορα θα κάνω για τον αντρούλη μου μετά την δουλειά!Ευτυχώς θα φύγω κανονικά στην ώρα μου!

Κάνε καμιά μακαρονάδα στα γρήγορα,ή αυγά με ντομάτες που είναι και καλοκαιρινό και γρήγορο.Επίσης και κεφτεδάκια με σάλτσα είναι ωραία..

μιαμμ μιαμμ άνοιξε η όρεξή μου τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΛΕΟΦΟΡΙΟ ΠΙΓΑ....ΕΓΟ ΔΕΝ ΟΔΙΓΟ...ΜΟΝΟ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ...

ΞΕΡΟ ΝΑ ΟΔΙΓΟ...ΚΑΙ ΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟ VW ΠΟΛΟ..ΕΚΙΝΟ ΜΕ ΑΦΙΝΕ ΝΑ ΟΔΙΓΟ..ΕΤΣΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΚΙΝΓ...ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΙ ΑΜΑΞΙΑ....ΑΛΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΡΑΜΕ ΚΕΝΟΥΡΙΠ VW ΚROSPOLLO...ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΟΣΕ ΠΟΤΕ ...O ΣΙΓΟΥΝΙΣΣΣΣΣΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου εγώ φτιάχνω φακές!!!

Κι εγώ έχω γενέθλια το Σάββατο αλλά δεν ξέρω αν μου ετοιμάζει τίποτα ο καλός μου..πέρσι μου είχε κάνει έκπληξη beach party!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γύρισα κι εγώ!!!!! Βρήκα και παπούτσια για το γάμο! Θα τα βγαλω φώτο να μου πείτε τη γνώμη σας..Από 120 ευρώ τα πήρα 60!!! Φορεμένα είναι πιο ωραία αλλά θα βάλω φώτο σε λίγο!

Μπράβο βρε Μαράκι,άντε πάει κ αυτό..

Βάλε φωτο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΕΧΙ ΠΟΛΑ ΝΕΒΡΑΑΑΑ...ΑΛΑ ΚΙΑ ΕΓΟΟΟΟ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΙΜΑΣ....

ΑΝΤΕ ΜΑΡΑΚΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΟ ΦΟΤΟΟΟΟΟΟ....

ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ ΦΑΙ....ΜΑΛΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΡΙΖΑΚΙ....ΔΑΞΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΦΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟ....ΧΑΧΑΧΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Νίνα μου εγώ φτιάχνω φακές!!!

Κι εγώ έχω γενέθλια το Σάββατο αλλά δεν ξέρω αν μου ετοιμάζει τίποτα ο καλός μου..πέρσι μου είχε κάνει έκπληξη beach party!!

Αχ μπράβο του!! Εγώ πέρισυ δουλευα στα γενέθλιά μου και πέθανε και ο παππούς του άντρα μου οπότε ήταν πολύ χάλια!Πρόπερσυ τρέχαμε για τον γάμο και δεν έκανα τίποτα,να δούμε φέτος..Ακριβώς μια εβδομάδα μετά είναι η επέτειός μας που θα την γιορτάσουμε στην Μήλο.Σκέφτομαι να του κάνω καμια έκπληξη αλλά δεν ξέρω ακόμα τί!

Όσο για τις φακές αύριο λέω να κάνω γιατί έχω πάρα πολύ καιρό να φάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΡΑΤΙΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΙΕΣ !!!!!!!!!!!ΤΟΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ....ΟΛΑ ΘΑ ΕΞΟΔΑ ΠΛΙΡΟΜΕΝΑ...ΕΤΙΜΑΣΟΥ .....ΦΕΒΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΕΕΕΕ ΜΑΡΑΚΙ,ΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΡΑΤΙΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΙΕΣ !!!!!!!!!!!ΤΟΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ....ΟΛΑ ΘΑ ΕΞΟΔΑ ΠΛΙΡΟΜΕΝΑ...ΕΤΙΜΑΣΟΥ .....ΦΕΒΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα θα πάμε εμείς και μετά θα έρθει η Μαρία για τα δικά μου birthday.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Τώρα θα πάμε εμείς και μετά θα έρθει η Μαρία για τα δικά μου birthday.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:3j3u84s4]

ΣΟΣΤΙΙΙΙΙΙΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΛΑ ΑΠΑΝΔΙΣΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙ ΙΤΑΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟΟΟΟ ΚΕΝΟΟΟΟΟΟΟ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κατάφερα!!!

Νίνα μου εννοείται να ΄'ρθειτε!! Μακάρι να μπορούσαμε να συναντηθούμε όλες μαζί και να κάναμε πάρτυ!!!!

Λοιπόν περιμένω απόψεις για το παπούτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...