Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Νίνα μου,(επιτέλους!!!)Πιπίτσα μου κ Γιώργο μου..

Γιώργο κ εγώ δεν πόνεσα (ευτυχώς),εγώ το έκανα εχθές και θα πάρω τα αποτελέσματα την Πέμπτη γιατί την άλλη εβδομάδα ο γιατρός μου θα λείπει!

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια,όταν κάνω οποιαδήποτε εξέταση..με τρώει το άγχος.. :pinch:

Περαστικά σου Πιπίτσα μου,αχ αυτή η άτιμη..Δεν πάει διακοπές??Ας πάρει καμια άδεια για κανένα 9μηνο.. :woohoo: Δεν πειράζει για το proficiency θα προετοιμαστείς καλύτερα για τον Μάιο και θα το πάρεις!

Νίνα μου αν είναι για να μην είσαι μόνη σου να ξεκινήσω κ εγώ τις ασκήσεις ;):blush: ..να μην είσαι παραπονεμένη :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣ.???????????????????.. :dry::dry: ....ΑΑΑΑ ΧΡΙΣΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑ...ΕΓΟ ΞΙΠΝΟ ΣΙΝΙΤΟΣ ΚΑΤΙΣ 10 Η ΩΡΑ.....ΝΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΟ ΤΕΜΠΕΛΑ ΙΜΕ...ΣΕ ΑΚΟΥΟ ,ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΛΕΣ?ΑΛΑ ΕΓΟ ΚΙΜΑΜΕ ΑΡΓΑ ΔΙΛΑΔΙ 2 ΜΕ 3... :ohmy::ohmy: ..ΜΑ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΜΟΥ ΛΙΠΙ Η ΦΙΛΙΝΑΔΑ ...ΜΑ ΑΦΤΙΝ ΜΙΛΟΥΣΑ ΤΟΣΙ ΟΡΑ.... :laugh: :laugh:

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΔΙΛΑΔΙ ΣΕ 18 ΜΕΡΕΣ ΦΕΒΓΙΣ????...ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΠΟΣ ΘΑ ΜΑΤΟΥΜΕ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ????????? B)B)B)

ΛΙΠΟΝ ΟΣΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΠΡΟΣΟΧΙ ΤΟΡΑ ΒΓΑΛΟ ΝΟΜΟΣ!!!!!!!!! ΑΚΟΥΣΤΕ ....ΟΣΟ ΠΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΧΟΥΝΕ ΙΠΟΧΡΕΟΣΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΠΟΣ ΠΕΡΝΑΝΕ..... :woohoo: :woohoo:

ΣΙΝΦΟΝΙΤΕ??????? ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΟΟΟΟ... :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣ.......ΑΑΑΑ ΧΡΙΣΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑ......

Έλα βρε Νίνα μου.. :blush: μια πλακίτσα έκανα...

nikulina έγραψε:

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΔΙΛΑΔΙ ΣΕ 18 ΜΕΡΕΣ ΦΕΒΓΙΣ????...ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΠΟΣ ΘΑ ΜΑΤΟΥΜΕ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ?????????

πιο νωρίς θα φύγω.Άδεια παίρνω Απο 09/08,αλλά Παρασκευή 06/08 μετά την δουλειά θα πάω Χαλκιδική λίγες μέρες!

Σάββατο 14/08 πετάω για Μήλο και το tickeraki μετράει για τότε..

Άρα σε 10 μέρες φεύγω!!!

Σίγουρα πριν φύγω Μήλο γύρω στις 12-13 Αυγούστου θα είμαι σπίτι και θα μάθετε νέα μου,αλλά για την Μήλο δεν ξέρω..Αν βρω κανένα internet καφέ θα μπω για λίγο.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου να πας στο γιατρό!!!Θες δεν θες εμείς θα σε στείλουμε :laugh: !!!

Χρύσα μου χαίρομαι που όλα είναι καλά και είμαι σίγουρη ότι και τα αποτελέσματα τέλεια θα είναι...Άντε λοιπόν αρχίζουν οι ασκήσεις!!!

Γιώργο μου στη δουλειά ε?? Εσύ πού θα πας διακοπές??

Νίνα μου συμφωνώ με το νόμο σου!! Φυσικά εγώ δεν ξέρω αν θα πάω διακοπές ακόμη, σκεφτόμασταν για Αγγλία να καλέσουμε και τους συγγενείς για το γάμο!!

Πιπίτσα μου μην στεναχωριέσαι για τα αγγλικά και μπράβο σου που δεν το βάζεις κάτω και πεισμώνεις..είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις!!Κι όσο αφορά την ακατανόμαστη εύχομαι να είναι η τελευταία για τους επόμενους 9 μήνες!!!

Άντρια, Πέρσια τι κάνετε??? Οι υπόλοιπες???DIOSA μου φαίνεται πως μπήκες εντατικά στο πρόγραμμα με τις ασκήσεις? Πού είσαι και γκρινιάζει η συμπεθέρα???

Εγώ παιδιά δεν βάφω τα μαλλιά μου οπότε το έχω γλυτώσει!! Έχουν μακρύνει πάρα πολύ και δεν θα τα κόψω μέχρι το γάμο!!

Χθες πήγα και διάλεξα τα στέφανα και πο΄λύ συγκινήθηκα! Είδα και το νυφικό μου αλλα δεν το δοκίμασα μέχρι να χασω κιλά!! Το έχω βάλει στοχο...5 είναι τα άτιμα πού θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου κι εμείς για διακοπές δεν λέγαμε να πάμε κάπου αλλά μας έχουν πρήξει συγγενείς στην Αγγλία να πάμε..Έτσι αν τα καταφέρουμε θα πάμε 5 μερούλες!! Βέβαια μόνο τα εισιτήρια θα πληρώσουμε...Αλλά είναι και τα έξοδα του γάμου πολλα!!

Χρύσα μου δηλαδη στα γενέθλια σου δεν θα είσαι εδω να σου ευχηθούμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΙΨΙ Η ΔΟΥΛΕΑ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?????????

ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΡΙΕΣΕ...

ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ ΕΚΙ....ΑΛΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!....ΕΤΣΙ ΤΙΜΟΣΑΜΕ...ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΚΑΙ Η ΥΕΛΙΖ ΘΑ ΣΙΜΦΟΝΙΣΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

pedia ego apo 1 Aug tha paro 2 weeks adia epistrefo piso 16 aug. den tha mporesoume na pame kapou diakopes alla tha tin vgaloume Kipro xalara makria apo tin doulia .tha pao tis thallases mou ke tis voltes mas. kapos etsi tha perasoume fetos. min xexnoume oti 18 aug. peripou ipologisame oti tha kanoume tin spermategxisi . patosame ligo me tis 3 sinexomenes spermategx.pou kaname etsi fetos den exei taxidia pedia.

makari na erti to moro kai den pirazi taxidia exo polla na kano ke meta..

filiaxxx

Έτσι ακριβώς George..μετά θα κάνετε ταξιδάκια οι τρείς σας..

Πάτε τώρα να χαλαρώσετε και να περάσετε τέλεια.Και μόλις γυρίσετε με γεμάτες τις μπαταρίες θα κάνετε την σπερματέγχυση και θα πάνε όλα souper!!!

maraki24 έγραψε:

Καλημέρααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Μαράκι, πάνω που θα σε φώναζα κ εσένα να ξυπνήσεις..

:P :P

Τί κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου δηλαδη στα γενέθλια σου δεν θα είσαι εδω να σου ευχηθούμε???

Χαλκιδική θα είμαι οπότε θα βρώ τρόπο να μπώ... ;)

Χάνω εγώ τις ευχές...

Μπαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΙΨΙ Η ΔΟΥΛΕΑ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?????????

ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΡΙΕΣΕ......

Λες ε??Μπα..Για δέκα μέρες λέω να κλείσω και το κινητό..ποτέ δεν ξέρεις..

nikulina έγραψε:

ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ ΕΚΙ....ΑΛΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!....ΕΤΣΙ ΤΙΜΟΣΑΜΕ...ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΚΑΙ Η ΥΕΛΙΖ ΘΑ ΣΙΜΦΟΝΙΣΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...

Κ εγώ πιστεύω πως θα βρώ οπότε θα μάθετε νέα μου..Αν δεν βρώ όμως μην μου θυμώσετε.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

se efxaristo xrisa mou etsi ine . den exo parapono prin 3 xronia pigame parisi 8 meres koritsia ena sas leo otan mporeso tha xanapao itan telia e TELEIA! Ax... tote den xerame tipota gia to provlima mou ...

Παρίσι ήθελε πολύ ο άντρας μου να πάμε γαμήλιο ταξίδι!!

Κ εγώ βέβαια αλλά ήθελα και κάτι πιο εξωτικό,που έχεις μια φορά την ευκαιρία να πας(λόγω δουλειάς,άδειας,χρημάτων)..Έτσι και με την βοήθεια των φίλων μας πήγαμε τελικά κάπου αλλού.Του υποσχέθηκα όμως πως θα πάμε με την πρώτη ευκαιρία..Δυστυχώς 2 χρόνια δεν την είχαμε..Δεν πειράζει ..Θα πάμε κάποια στιγμη κατευθείαν στην eurodisney ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου καλά είμαι, σε λίγο θα πάω να δω για παπούτσια και μετά για ιδιαίτερο!!!

Γιώργο μου τα έχω οργανώσει όλα!!! Απλά ψάχνω για παπούτσια νυφικά και δεν είδα κάτι που ν αμε ενθουσιάσει. Μάλλον θα πάω Λεμεσό. 16 Οκτωβρίου είναι ο γάμος!! Να κοπιάσετε με φουσκωμένη κοιλίτσα εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙ...

ΛΙΠΟΝ ΕΝΑ ΨΙΦΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ ,ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΟ....

ΕΣΙ ΜΑΡΑΚΙ ΙΣΕ 25 ΧΡΟΝΟΝ ..ΤΗ ΜΑΛΙ ΝΑ ΒΑΦΙΣ???????....ΕΓΟ ΘΑ ΜΙΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΙΝΕ ΑΣΠΡΑ....ΚΑΙ ΦΕΝΟΥΝΤΕ Η ΑΤΙΜΕΣ....

ΚΑΙ ΒΑΛΙ ΜΠΡΟΣ ΝΑ ΧΑΣΙΣ ΚΙΛΑ...ΑΛΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΦΙΚΟ..ΝΑ ΜΙΝ ΦΤΑΣΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΦΤΕΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΡΕΧΙΣ ΓΙΑ ΑΛΟ ΝΙΦΙΚΟ....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΙΣ ΚΙΛΑ...ΚΑΙΚΕΣ!!!!

ΑΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΘΑ ΛΙΨΙ ΓΙΑ ΚΑΠΙΕΣ ΜΕΡΕΣ...Η ΚΑΛΙΤΕΡΙ ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΕΧΙ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Μιλήσατε καθόλου με την συμπεθέρα σου??[/quote:1q4vzj2r]

ΟΧΙ..ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΙΜΑΔΙ ΖΩΙ.... :dry::dry:

ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ????????

ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΕΜΕΝΑ ΠΙΣΟ.... :laugh:

ΤΡΕΧΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΙΜΕΡΑ...ΤΡΕΧΙΙΙΙ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο…………….

Πολλές φορές περνάμε πολύ καλύτερα όταν η άδεια «αναλώνεται» χωρίς διακοπές τύπου ταξίδια, κτλ. αν με πιάνεις……… θαλασσίτσα………… μπανάκια………… το βράδυ χαλαρά «αλά μπαλκονέ»………… κανένα ποτάκι…………… κανένα σινεμαδάκι θερινό……… εεεεε……… κι όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλή διάθεση να υπάρχει……………

Καλημέρα Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό το ρημάδι το Πτυχίο……………….. την ψυχή θα με βγάλει…………… μέχρι να το πάρω!!!!!!!!!!!!! Αλλά όχι…………….. δεν τα παρατάω…………… θα διαβάσω ακόμη περισσότερο…………. και πιο οργανωμένα, τώρα έδωσα μόνη μου, χωρίς καθοδήγηση από Φροντιστήριο…………. και σίγουρα……………. «έχασα στα σημεία»………… που λέμε…………..

Αααααα…………… τώρα που το θυμήθηκα…………….. όταν παντρεύτηκα εγώ…………. 5 χρονάκια πριν………….. από την ημέρα που δοκίμασα κι «έκλεισα» το Νυφικό μου…………. ως την ημέρα του Γάμου………….. έχασα 8 κιλά!!!!!!!!!!!!! Καλέ από μόνα τους φύγανε………… μέσα σε διάστημα………… 3 μηνών……………… έτρεχα για τις ετοιμασίες του Γάμου & ξεχνούσα να φάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

maraki24 έγραψε:

Χαλκιδική θα είμαι οπότε θα βρώ τρόπο να μπώ... ;)

Χάνω εγώ τις ευχές...

Μπαααα[/quote:1t9b0spx]

ΚΙΤΑ ΧΡΙΣΑ ...ΑΝ ΜΑΣ ΠΛΙΡΟΝΙ ΘΑ ΕΞΟΔΑ...ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΟΥΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΔΑ... :laugh: ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑΣ...ΝΑΖΙΣΙΣ ΧΡΙΣΟΥΛΑ.....ΘΑ ΙΠΟΛΙΠΑ ΤΟΤΕ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΗ ΛΕΣ ΜΑΡΑΚΙ?ΙΣΕ?ΑΝ ΜΑΣ ΠΛΙΡΙΝΙ ΘΑ ΕΞΟΔΑ ΒΕΒΕΑ!!!!!!!!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Ναι, ναι Ελάτε!!! :woohoo:

:dry::huh::huh::dry: Όλα τα έξοδα ε??

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

ΚΙΤΑ ΕΜΙΣ ΕΦΟΥΜΕ ΑΜΑΞΙ.. ;) ...ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΙΓΟΥΝ ΘΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΓΙΑ ΒΕΝΖΙΝΙ. :angry::angry: ..ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΜΕ....Ε ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΚΙΝΙ ΝΑ ΚΙΜΙΜΑΣΤΕ...ΔΕΝ ΖΙΤΑΜΕ ΠΟΛΑ.....ΑΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ ΕΧΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΞΟΔΑ....ΕΧΙΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ....ΜΟΝΟ ΑΦΤΟ....ΑΠΟ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΜΕΧΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ ,ΘΑ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΕΜΙΣ ΚΑΤΟΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΕΠΙΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ... ΠΟΥ ΘΑ ΚΙΜΙΤΙ.... :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου εννοείται..Αν μας πληρώνει τα έξοδα φύγαμεεεεε :laugh:

Γιώργο μου σε όλους θα στείλω πρόσκληση!!! :)

Λοιπον κορίτσια και αγόρι!!! Έφυγα για κάτι δουλίτσες και επιστρέφω σε 2 ωρίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

ΚΙΤΑ ΕΜΙΣ ΕΦΟΥΜΕ ΑΜΑΞΙ.. ;) ...ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΙΓΟΥΝ ΘΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΓΙΑ ΒΕΝΖΙΝΙ. :angry::angry: ..ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΜΕ....Ε ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΚΙΝΙ ΝΑ ΚΙΜΙΜΑΣΤΕ...ΔΕΝ ΖΙΤΑΜΕ ΠΟΛΑ.....ΑΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ ΕΧΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΞΟΔΑ....ΕΧΙΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ....ΜΟΝΟ ΑΦΤΟ....ΑΠΟ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΜΕΧΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ ,ΘΑ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΕΜΙΣ ΚΑΤΟΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΕΠΙΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ... ΠΟΥ ΘΑ ΚΙΜΙΤΙ.... :S:S:S[/quote:2m3zhb5r]

οκ λοιπον..Άντε ελάτε..Χώρο για σκηνές έχουμε μπόλικο!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

25.vasso78

26.Κ.Τ.Κ

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...