Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

K.T.K sugnwmi pou egrapsa pio nwris la8os t onoma sou:)!

eukolo na t leme duskolo pistevw stn pra3i..tespa..elpizw o 8eos na valei t xeri tou k ola na pane kala! suntoma oles na exoume nea an kai pistevw polu suntoma 8a exoume nea apo t Nina mas kai t Giwrgo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

persia έγραψε:

kala eimaste Giwrgo mou, toulaxiston prospa8oume!

makari t.k.t na ginoun ola opws ta les.. pantws koritsia egw fovamai polu! eite na min meinv egkyos eukola..eite na meinw kai kati na paei strava! xriste mou ti anemeli pou itan i prwti egkumosuni..telika i moira mas paizei polla para3ena paixnidia!

περσια...ολε φοβομαστε....να μιν ξαναγινι ...αλα κοπελα μου ,δεν θα αφισουμε το φοβο να μασ πλακοσι....το κεφαλι ψιλασα και προχοραμεεε...και θα γιρισουμε και το αλο μαγουλο....μασ τραγιξε ενα γερο χαστουκι ο θεοσ αλα θα του γιρισουμε και το αλο μαγουλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

K.T.K sugnwmi pou egrapsa pio nwris la8os t onoma sou:)!

eukolo na t leme duskolo pistevw stn pra3i..tespa..elpizw o 8eos na valei t xeri tou k ola na pane kala! suntoma oles na exoume nea an kai pistevw polu suntoma 8a exoume nea apo t Nina mas kai t Giwrgo!

ΑΜΙΝΝΝΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕΕΕΕ...???????????? ΤΗ ΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟ? ΚΑΙ ΕΣΙ ΤΟ ΙΔΙΟ???

ΑΜΙΝΝΝΝ ΚΑΙΙΙΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕ??????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

K.T.K καλώς ήρθες στην παρέα μας..Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να σου έρθει και το δεύτερο!!

Νίνα μου να έρθεις με τον αντρούλη σου!! Τι καλά να μπορούσαμε να συναντηθούμε ΟΛΕΣ και ΟΛΟΙ!!!

Άντρια μου θα σε ενημερώσουμε..Τουλαχιστον τα κυπριόπουλα όπως λέει και ο φίλος μου ο Γιώργος να συναντηθουμε!!!

Πέρσια μου όλες νομίζω έχουμε τους ίδιους φόβους αλλά δεν το βάζουμε κάτω και πρέπει να προσπαθήσουμε να αποβάλουμε τους φόβους μας γιατί μόνο έτσι θα μπορέσουμε να το απολαύσουμε!!

Γιώργο τι νέα??

ΜΑΡΑΚΙ...ΦΙΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΤΟ ..ΑΝ ΘΑ ΕΡΤΟ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙΙΙ...{ΟΝΙΡΑ...ΟΝΙΡΑΑΑ}..ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΑΟ ΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΧΟΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥΥΥ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν αξιώθηκα ν΄ανεβώ στην Αγία Παρασκευή τελικά.....................

Πονάω πάρα πολύ.......... διάθεση 0!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι έτσι το άφησα γι΄ άλλη φορά...................

Άντε να έρθει η άτιμη.............. να ησυχάσω................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

piga to proi 19 leptakia ekliisia prin pao doulia ke proskinisa tin Agia paraskevi kai emta efyga an den ixa doulia tha thela na mino!

Bravo σου που πήγες!!!!!!!!!!!!!! Βοήθειά σας!!!!!!!!!!!!!!! Να δώσει η Αγία Παρασκευή να πάνε όλα τέλεια................ να σας έρθει το πολυπόθητο νινί!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Αχ, έκανα 1 ώρα να διαβάσω όλες τις σελίδες, αλλά νομίζω ενημερώθηκα επαρκώς!

Persia μου κουράγιο με το σπίτι. Να δεις πόσο χαρούμενη θα είσαι όταν με το καλό τελειώσει κ τότε θα ξέρεις πως άξιζε η κούραση κ η αναμονή... Έχεις δίκιο πάντως, η ανεμελιά της πρώτης εγκυμοσύνης πέρασε ανεπιστρεπτί...

Diosa θεωρητικά πονάμε λιγότερο στην περίοδο μετά από μια εγκυμοσύνη. Πάντως η κουμπάρα μου 2 ζουζούνια έκανε κ πάλι πονάει την πρώτη μέρα...

Νίνα όπου κ να πάτε διακοπές, καλά θα περάσετε, είναι σίγουρο! Όσο για τις άσπρες τρίχες, εγώ έχω από τα 18 μου, είναι κληρονομικό. Βάφω τα μαλλιά μου κάθε 2 μήνες, είναι θαύμα πως δεν έμεινα καραφλή! :blink:

Pipitsazouzouna με γεια τα μαλλιά!

Κ.τ.κ καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου κ με το καλό ένα μωράκι ακόμα!

Έχετε δίκιο για τις εκπτώσεις. Αν δεν πάει κανείς τις πρώτες μέρες, μετά δύσκολα βρίσκει κάτι. Εγώ λόγω κιλών δυσκολεύομαι πολύ. Θα πάω το απόγευμα να αλλάξω κάποιες...παρορμητικές αγορές! :dry: Μετά θα πνίξω τον πόνο μου στις τσάντες, ως συνήθως!

Εμείς το Σ.κ. πήγαμε κ πάλι στη Λεπτοκαρυά. Μπανάκι, ξεκούραση, όλα καλά. Ο γυρισμός είναι λίγο δύσκολος, λόγω έργων στον δρόμο. Έβρεχε κιόλας χθες... Το επόμενο θα έχω περίοδο κ θα μείνουμε σπιτάκι μας.

Έγραψα πολλά, το ξέρω, αλλά δεν είχα γράψει τίποτα 4 μέρες, δικαιολογούμαι, έτσι? :woohoo:

φιλιά σε όλους! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ.....ΤΗ ΚΑΝΙΣ ΔΙΜΙΤΡΟΥΛΑ??????

ΕΜΙΣ ΜΑΛΟΝ ΣΤΗ ΡΟΜΑΝΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ...ΑΦΟΥ ΘΑ ΙΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΕΚΙ...ΚΑΙ ΘΑ ΦΙΓΟΥΜΕ 14 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥΣ....ΑΛΑ ΘΑ ΚΑΤΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ...

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΒΑΨΑ ΤΟ ΜΑΛΙΜΟΥ...ΙΠΑ ΤΟΠΕ ΠΡΙΝ ΝΑ ΦΙΓΟ ..ΝΑ ΙΜΕ ΟΜΟΡΦΟΥΛΛΛΛΑΑΑΑΑ....ΤΟΡΑ ΝΑ ΘΑ ΒΑΨΟ,ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑ ΘΕΛΟ ΒΑΨΙΜΟ...ΤΟΡΑ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ..ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΑ ΜΟΥ ΑΝΙΓΙ ΤΟ ΧΡΟΜΑ ΤΟΥ ΜΑΛΙΟΥ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΡΙΒΙΙΙ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ?? ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΕΒΡΕΧΕ ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΕΧΙ ΙΛΙΟ...ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΙΣ 7....Η ΚΑΛΙΤΕΡΙ ΟΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιώργο!

Νίνα κ εμένα αγριεύει το μαλλί κ ανοίγει από τον ήλιο. Αλλά το καλοκαίρι δεν με νοιάζει καθόλου! Από Σεπτέμβριο πέφτει κούρεμα κ σουλούπωμα! Τα δικά μου είναι καστανά ανοιχτά (το φυσικό μου δεν θυμάμαι πια πώς είναι :blink::blush: ) κ λίγο πιο κάτω από τον ώμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΟ ΙΝΕ ΜΙΣΙ ΚΑΣΤΑΝΙ ΚΑΙ ΜΙΣΙ ΑΣΠΡΙ..ΤΟ ΦΙΣΙΚΟ....ΑΛΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΚΟΚΙΝΟΜΑΛΑ....ΕΕΕ ΔΑΞΙ ΟΧΙ ΚΟΚΙΝΟ ΚΟΚΙΝΟ,ΑΛΑ ΚΟΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΒΙΣΙΝΙ....ΚΑΙ ΘΕΛΟ ΟΠΟΥΣ ΔΙΠΟΤΕ 2 "ΜΠΟΙΕΣ"ΟΠΟΥΣ ΛΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ,ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙ.ΑΛΑ ΕΧΟ ΜΠΟΛΙΚΟ ΜΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K εγώ τα είχα κόκκινα σκούρα αρκετά χρόνια. Μου θύμιζαν όμως έναν έρωτα της εποχής :huh: κ τα άλλαξα όταν γνώρισα τον Στέλιο μου. Είσαι τυχερή που έχεις πολύ μαλλί, εγώ περνάω φάσεις ανάλογα με τις εποχές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΙΜΕ ΚΟΚΙΝΟΜΑΛΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 18 ΧΡΟΝΙΑ...ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΤΙΕΣ ΑΝΔΑΒΙΕΣ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΘΑ ΛΙΠΙΤΙΚΑ ΘΑ 45 Ε ΠΟΥ ΠΛΙΡΟΣΑ ΣΤΟ ΚΟΜΟΤΙΡΙΟ ...

ΝΑ ΣΕ ΡΟΤΙΣΟ...ΕΠΙΟΔΙ ΕΓΟ ΣΠΑΝΙΑ ΒΛΕΠΟ ΤΗΛΕΟΡΙΣΙ ΕΛΛΙΝΙΚΙ{ΕΧΟ ΔΟΡΙΦΟΡΟΣ ΡΟΜΑΝΙΚΟ},ΤΗ ΙΠΑΝΕ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΣΤΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ? ΙΡΤΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΙ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΦΟΥΛΑΡΙ ΘΟ ΑΜΑΞΙ ,ΕΠΙΔΙ ΛΕΙ ΠΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΙ ΒΕΝΖΙΝΙ....ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νίνα μου. Απεργούν οι οδηγοί των βυτιοφόρων κ των φορτηγών, οπότε δεν θα μπορεί να γίνει εφοδιασμός των βενζινάδικων. Λένε πως η απεργεία θα κρατήσει πολύ, αν δεν ικανοποιηθούν τα αιτήματά τους, αν δηλαδή "ανοίξει" το επάγγελμα των οδηγών. Είχαν αποφασίσει να γίνει αργότερα η απεργεία, αλλά δυστυχώς άλλαξαν γνώμη. Βοήθειά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΡΤΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΣΤΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΕΔΙΝΑΝ ΒΕΝΖΙΝΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 30 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΟ...ΑΝ ΙΤΕΛΕ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΒΑΛΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑΝ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...ΟΛΙ ΝΑ ΘΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΙΝΕ...ΑΠΟ ΠΑΝΔΟΥ...ΔΙΛΑΔΙ ΚΑΠΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΙ ΛΕΦΤΑ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙ? ΤΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΙ...ΤΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΙΙΙΙΙΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ, βέβαια... Τώρα που υπάρχει ανάγκη, κάνουν ό,τι θέλουν... Είναι παράνομο αυτό. Είναι υποχρεωμένοι να πουλούν όση ποσότητα βενζίνης θέλει ο πελάτης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα..

Δεν μπόρεσα να μπώ πολύ το πρωί γιατί είχα δουλίτσα!

Τί κάνετε?Είδα μιλάτε για τρίχες :woohoo: :woohoo:

Εγώ έχω κάνει όλα τα χρώματα και κατέληξα ξανα σχεδόν στο φυσικό μου.Καστανό σοκολά.Βέβαια τώρα με τον ήλιο όπως λέγατε ανοίγει πολύ γρήγορα.Το φυσικό μου τα καλοκαίρια είχε κόκκινες φυσικές αντάυγιες,αλλά δεν μ'άρεζαν τότε!

Τα έχω κάνει ξανθά,μαύρα,κόκκινα μέχρι και μελί με λιλά ανταύγιες ένα φεγγάρι(ευτυχώς δεν κρατήσανε πολύ).Τί να κάνω είχα πλούσιο πολύ μακρύ μαλλί και με κάνανε πειραματόζωο :silly: :silly: :laugh: Το καλύτερό μου νομίζω ήταν το κοκκινάκι που είχα.

Στις 21:00 έχω ραντεβού στον γιατρό για τεστ ΠΑΠ και έχω ψιλοαγχωθεί. :S:S:huh: Δεν ξέρω γιατί.. :dry: Ελπίζω όλα να είναι καλά.

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία στο τεστ ΠΑΠ Χρύσα! (Σαν να είναι εξετάσεις για το πανεπιστήμιο ακούστηκε αυτό :blink: ) Όλα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς. Καήκαμε στο χυλό κ φυσάμε κ το γιαούρτι, που λέει κ η παροιμία. Έγώ δεν πήγα ακόμα σε γιατρό, να φανταστείς... Η ανωριμότητα σε όλο της το μεγαλείο! :pinch:

Γράψε μας όταν έχεις νέα, έτσι? Καλά, κ πιο πριν, τα αποτελέσματα του τεστ ΠΑΠ αργούν λίγε μέρες, ε? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλή επιτυχία στο τεστ ΠΑΠ Χρύσα! (Σαν να είναι εξετάσεις για το πανεπιστήμιο ακούστηκε αυτό :blink: ) Όλα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς. Καήκαμε στο χυλό κ φυσάμε κ το γιαούρτι, που λέει κ η παροιμία. Έγώ δεν πήγα ακόμα σε γιατρό, να φανταστείς... Η ανωριμότητα σε όλο της το μεγαλείο! :pinch:

Γράψε μας όταν έχεις νέα, έτσι? Καλά, κ πιο πριν, τα αποτελέσματα του τεστ ΠΑΠ αργούν λίγε μέρες, ε? :kiss:

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου.Αργούν 3-4 μέρες νομίζω.Δεν θυμάμαι..

Θα πάω να δώ τί θα μου πεί..

Καλά καλέ εσύ ακόμα δεν πήγες??Αχ θα σε μαλώσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους.

Τί κάνετε?Κανείς δεν εμφανίστηκε ακόμα?Μετά θα έχω δουλίτσα και είπα να μπώ τώρα!

Πήγα εχθές στον doctor και μου είπε ότι όλα είναι πολύ καλά.

Έκανα και το ΠΑΠ και την Πέμπτη θα πάρω τα αποτελέσματα!Μου είπε αν θέλω μπορώ να ξεκινήσω τις προσπάθειες!

Μιλήσαμε αρκετή ώρα,του είπα ότι έχω ξεκινήσει το filicine εδώ και ένα μήνα και μου είπε ότι έκανα πολύ καλά.Μόνο καλό κάνει,κακό δεν κάνει!

Όλα καλά λοιπόν..Άντε να πάμε και διακοπούλες να χαλαρώσουμε....... B)B)B):lol::whistle:

Ξυπνήστεεεεεεεε!!!!

Φιλιά

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνεις???????????

Εγώ υποφέρω………. αντιλαμβάνεσαι……… ήρθε η άτιμη……… στην ώρα της κιόλας………..

Δεν πειράζει………. Next month!!!!!!! Τι να κάνουμε?????? Αν και δε θέλει να έρθει………… το ξέρω…………

Κόπηκα στο Proficiency.............δεν το περίμενα............ ήμουν τόσο σίγουρη.......... κι είμαι εντελώς "στις μαύρες μου" σήμερις.................... θα οργανωθώ, θα πάω σε Φροντιστήριο & θα ξαναδώσω τον επόμενο Μάη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κι ο Θεός βοηθός................

Καλά αποτελέσματα στο PAP, εγώ έχω ακόμη, το Μάρτιο έκανα!!!!!

Πάω να δω ποια μανουλίτσα θα ψηφίσω για το flexibathaki!!!!!!!!!!!!!!

Τα λέμε…………….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΞΙ ΞΙΠΝΙΣΑ......ΟΛΟ ΦΟΝΑΖΙΣ......ΕΧΤΕΣ ΜΑΡΑΚΙ ..ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΙ ΧΡΙΣΑ....ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΑΦΙΣΕΤΕ ΝΑ ΚΙΜΙΤΟ???????????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????? ΧΑΧΑΧΑΧΑ....

ΚΑΛΙΜΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ??? ΠΟΣ ΙΜΑΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ??????

ΧΡΙΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ......ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΟΛΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ{ΔΕΝ ΒΛΕΠΟ ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ}.....ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΕΣΙ ΑΣΚΙΣΙΣ..ΝΑ ΜΙ ΙΜΕ ΜΟΝΟ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...