Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

ΝΑΙ ΧΡΙΣΑ ΕΧΙ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙΣΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΤΙ...

ΑΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΙΡΤΕ ΠΟΛΙ ΕΧΚΟΛΑ,ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΙΣΚΟΛΟ,

ΟΝΔΟΣ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΓΙΑ ΑΦΤΕΣ...

ΤΟ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ..ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ..ΑΠΟ ΑΛΟΥ ΙΡΤΕ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ,ΤΗ 2...:):):)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλές-πολλές καλημερίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλορίζικο το Νο 2 καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μιλάμε πολύ φαίνεται............

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια στις "γκαστρουλίτσες" μας Lollipop και Gioulaki!!!!!!

Με το καλό κοπέλες μου...... να είναι υπέροχες οι εγκυμοσύνες σας!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Άντε κορίτσια μου.............

Ποιές έχουνε σειρά τώρα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑ...ΚΑΛΙΜΕΡΑ ...

ΕΓΟ ΜΙΠΟΣ ΤΟ ΑΛΟ ΜΙΝΑ ΘΑ ΕΧΟ ΣΙΡΑ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΟ ΑΛΟ ,ΜΙΠΟΣ ΤΑ ΙΝΕ ΤΟ ΠΑΡΑΑΛΟ...

ΤΗ ΚΑΝΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ??

ΕΓΟ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΝΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΙΚΟΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΑ...ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΙ Ο ΠΟΝΟΣ....ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΠΕΣΙ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ...ΣΦΙΝΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζουζουνίτσα μου,τί κάνεις??

Εμείς..να μιλάμε?? Όχι καλέ απλά είπαμε ν'ανοίξουμε το 2 μπας και αλλάξει η τύχη μας.. :silly: :woohoo:

Νικουλίνα τσιπουράκι για τον πόνο?? Δεν το ήξερα :blink: εγώ μόνο feldene παίρνω.. :woohoo: .Σε βλέπω σε λίγη ώρα να μας γράφεις και κανένα χικ χικ...(λόξυγκας ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΧΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΝΟ ΠΟΤΟ ΜΕ ΠΟΛΙ ΑΛΚΟΟΛ...ΟΤΑΝ ΙΜΟΥΝ ΜΙΚΡΙ Η ΣΙΝΧΟΡΕΜΕΝΙ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΕΠΙΔΙ ΙΧΑ ΠΟΛΙ ΠΟΝΟ ,ΠΑΝΔΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΕΝΑ ΣΙΦΙΝΑΚΙ ΔΙΝΑΤΟ ΠΟΤΟ...ΟΝΔΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ,,ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΑΝΙ...ΙΡΕΜΙ ΠΟΛΙ Η ΚΙΛΙΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΙΝΕ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟ ΑΛΟ ΠΟΝΟ ΣΕ ΟΛΙ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΔΟΥ,ΔΙΛΑΔΙ "ΟΛΟΚΡΙΣΕΣ"3 ΜΕΡΕΣ...ΧΑΧΑΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Nikulina μου!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Τι να κάνεις με την περίοδο!!!!!!! Μόνον υπομονή μπορείς…… κι εγώ παθούσα είμαι….. εμένα πάντως, όταν κινούμαι γενικότερα, με τις δουλειές κτλ. εκτός της πλημμύρας πονάω και πολύ περισσότερο!!!! Οπότε ξάπλα…. κανένα βιβλιαράκι…. και θα περάσει, πού θα πάει…. κι από φάρμακα…. ουδέποτε παίρνω τίποτε, γιατί δεν με πιάνει…. Επομένως…… όπως αντιλαμβάνεσαι….. απλώς ανέχομαι τους «παλιο-πόνους!!»

Γεια σου Χρύσα μου τι κάνεις???? :kiss::kiss::kiss:

Καλά μου είσαι????????

Ναι βρε….. εννοείται…. Δε μιλάμε καθόλου!!!!!!!!!!!!!!

Παρεπιπτόντως….. το 2 είναι ένα πολύ-αγαπημένο μου νουμεράκι………… generally speaking!!!!!!!

Ενδιαφέροντα αυτά που μας λες για το τσιπουράκι, Nikulina μου!!!!! Εάν το έκανα εγώ πάντως….άσε….έχω που έχω μία «πολύ ανάποδη» περίοδο γενικότερα….. άστο…. δε θα παλεύεται μετά καθόλου…… άτιμες παλιο-ορμόνες…… με παιδεύουνε μια ζωή……. ουφ…… τα πήρα τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι άλλα κούκλες??????

Υ.Σ.: Καλέ….. τι έπαθε πάλι το Mammy μας σήμερις…… κι όλο έξω με πετάει??????

Πάλι σέρνεται?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Γεια σου Χρύσα μου τι κάνεις???? :kiss::kiss::kiss:

Καλά μου είσαι????????

Ναι βρε….. εννοείται…. Δε μιλάμε καθόλου!!!!!!!!!!!!!!

Παρεπιπτόντως….. το 2 είναι ένα πολύ-αγαπημένο μου νουμεράκι………… generally speaking!!!!!!!

Ενδιαφέροντα αυτά που μας λες για το τσιπουράκι, Nikulina μου!!!!! Εάν το έκανα εγώ πάντως….άσε….έχω που έχω μία «πολύ ανάποδη» περίοδο γενικότερα….. άστο…. δε θα παλεύεται μετά καθόλου…… άτιμες παλιο-ορμόνες…… με παιδεύουνε μια ζωή……. ουφ…… τα πήρα τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι άλλα κούκλες??????

Υ.Σ.: Καλέ….. τι έπαθε πάλι το Mammy μας σήμερις…… κι όλο έξω με πετάει??????

Πάλι σέρνεται?????

Καλα είμαι κορίτσι..στην δουλειά είμαι και είναι πολύ χαλαρά,σπάνιο πράγμα για Παρασκευή..Λείπουνε οι περισσότεροι κ έχω την ησυχία μου!

Πραγματικά το mammy σέρνεται! Δεν μπορούσα να μπώ άσε που είχα γράψει ένα κατεβατό και το έχασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSA..ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΞΙΝΙΣΙ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ..ΤΟΣΙ ΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΤΟ ΝΑ ΜΠΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.....

ΠΙΠΙΤΣΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ..ΕΜΕΝΑ ΠΙΑΝΙ,ΚΑΙ ΣΕ Ο ΠΙΟ ΦΙΛΙΝΑΔΑ ΙΠΑ,ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΙΑΝΑΝΕ....ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΝΟΣΤΙΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΦΙΝΑΚΙΑ...ΒΕΒΕΑ ΕΓΙΝΕ ΤΙΦΛΑ..ΚΑΙ ΚΙΜΙΤΙΚΕ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ...ΚΑΙ ΟΝΔΟΣ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΕ ΤΕΛΙΚΑ...

ΛΙΠΟΝ ΤΟ ΞΕΚΑΤΑΡΙΖΟ,,ΕΝΑ ΣΦΙΝΑΚΙ,ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΙ 10 ΛΕΠΤΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΙΝΕ ΠΑΡΕΛΤΟΝ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κοιτάξω να το δοκιμάσω κάποια στιγμή Nikulina μου αυτό που λες με το τσιπουράκι………. λιγάκι δύσκολο για με πάντως, που γενικά δεν πίνω κιόλας………..

Καλύτερα που έχεις ησυχία Χρύσα μου………. να είσαι κι εσύ πιο χαλαρή, βρε αδελφέ….. είναι και Παρασκευή…………. η αγαπημένη μου μέρα…………..

Κοριτσάκια……….. μιας & το Mammy δε λέει σήμερις…………. μου έχει σπάσει τα νεύρα που σέρνεται έτσι……… θα τα ξαναπούμε αργότερα……..

Πάω να σιδερώσω………… :angry::angry::angry::angry: κι έπειτα έχω και S/M, γιατί αύριο θα λείπουμε απ΄το πρωϊ…….

Ααααααααααααα…………… έχετε και τα καλημερούδια της γατουλίτσας της γειτόνισσας μου…….. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το έρμο……. έχει μπει στο σαλόνι………… με ακούει που της φωνάζω «Mini…… όχι μέσα!!!!!!»………… με βλέπει που την "κλ@νω" κανονικότατα…………. και με κοιτάει μ΄ ένα παραπονιάρικο βλεμματάκι!!!!!

Η ζουζουνίτσα μου μωλέ………… λέω να της δώσω 1 φετάκι γαλοπούλα……….. «να θα το κάνει!» Την αγαπάω πολύ μωρέ……. αλλά φοβάμαι……. έχω ακούσει τόσα για τις γάτες και το τοξόπλασμα………….. ούτε χαδάκια δε δέχεται η μουσίτσα πάντως……… μόνο «μυτίτσες» αν κάνουμε…………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρεςςςςςςςς!!!!!!

χρύσα82 μάλλον έχεις τυχερό χέρι και εσύ και η diosa!!Λες και κάνετε μαγικά στη λίστα!!!!! ;)

Nikulina γειά σου εσύ και τα τσίπουρά σου!!!!! :laugh: :laugh: ωραίο το τσίπουρο το γνήσιο πάντα, την επόμενη φορά θα το δοκιμάσω και εγώ, άν πονάω βεβαια, γιατί η αλήθεια είναι ότι μέχρι τώρα δεν την καταλαβαίνω την ακατανόμαστη!!!!!!!

pipitsazouzouna οσες φορές και αν σου έχω γράψει .... δεν απαντάς. τυχαίο???? :laugh: χα χα. Σκέφτηκα μήπως δεν σου αρέσει η minnie. :(

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες!!!!! :P:P:P:P

Καλοφουσκωτο το Νο2 και συντομα!!!!!!!

Προς το παρον δεν εχω νεα.....καθομαι σε αναμενα καρβουνα!!!!Περιμενω το αποτελεσμα της χοριακης το μεσημερι κ εννοειτε οτι θα σας ενημερωσω οποιο κι αν ειναι αυτο ;) .

Nikulina πεθαινω με τις εικονες που ανεβαζεις (στο εχω ξαναπει) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημερα πολυλογουδες!!!!! :P:P:P:P

Καλοφουσκωτο το Νο2 και συντομα!!!!!!!

Προς το παρον δεν εχω νεα.....καθομαι σε αναμενα καρβουνα!!!!Περιμενω το αποτελεσμα της χοριακης το μεσημερι κ εννοειτε οτι θα σας ενημερωσω οποιο κι αν ειναι αυτο ;) .

Nikulina πεθαινω με τις εικονες που ανεβαζεις (στο εχω ξαναπει) :)

Εμείς ακολουθούμε το δρόμο που χάραξες!!!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα και περιμένουμε τα νέα σου!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Maria12!!!!!!!!!!! Καλέ……….. γιατί να μην σου απαντήσω κοριτσάκι μου??????????? Έχω κάτι μαζί σου και δεν το ξέρω?????????????? Απλώς………… δεν συμπίπτουν οι ώρες που μπαίνουμε……. προφανώς…………… Άσε που μου αρέσει πάρα πολύ η Minnie..........................

Anemos…. Καλή σου ημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πώς πάνε τα κέφια?????????????????

Γλυφιτζουράκι μου............. μία χαρά αποτελέσματα θα έχεις, καλή μου, στη χοριακή σου!!!!!!!!!!!!!! Don't worry!!!!!!!!!!!!!!! Be happy!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

KALIMERIZO TIN PIO GEMATI ZOI PAREOULA!!!

:kiss:

TI KANOUN TA KORITSIA MAS SIMERA? imagesCAYS42LK-20100716.jpg

καλά είναι τα κορίτσιααααα!!!!

το αγόρι μας καλά?

Παρασκευη σήμερα ωραία μέρααααα!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους!!!!

Lollipop εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!!!!! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!

Άντε κάνατε την αρχή εσύ και το gioulaki στην λίστα μας.Εύχομαι να ακολουθήσουμε σύντομα και οι υπολοιπες-οι!

Γιώργο δεν σε παρεξηγούμε άλλωστε κ εμείς δουλεύουμε..(φαίνεται ε?..) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλή σου ημέρα Maria12!!!!!!!!!!! Καλέ……….. γιατί να μην σου απαντήσω κοριτσάκι μου??????????? Έχω κάτι μαζί σου και δεν το ξέρω?????????????? Απλώς………… δεν συμπίπτουν οι ώρες που μπαίνουμε……. προφανώς…………… Άσε που μου αρέσει πάρα πολύ η Minnie..........................

Anemos…. Καλή σου ημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πώς πάνε τα κέφια?????????????????

Γλυφιτζουράκι μου............. μία χαρά αποτελέσματα θα έχεις, καλή μου, στη χοριακή σου!!!!!!!!!!!!!! Don't worry!!!!!!!!!!!!!!! Be happy!!!!!!!!!!!

δεν συμπίπτουν οι ώρες μας όντως αλλά σου αφήνω και εσένα μηνυματάκιαααααααα!!!!!!! Κολλάει και αυτό και είναι δύσκολο να διαβάσουμε τα προηγούμενα! :kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΑ{ΓΙΩΡΓΟ!!!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΙΠΑ}..I,M BACK... :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΩΡΓΟ ΠΟΛΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΓΛΙΚΟ....ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΠΡΟΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ....ΕΓΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΑΤΙ :angry::angry::angry: ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΝΑ ΕΡΤΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣ ΕΚΙ ΚΑΤΟ ΤΗ ΕΝΟΙΣ?ΑΤΗΝΑ?

ΛΙΠΟΝ ΓΙΟΡΓΟ ΕΓΟ ΣΕ ΠΛΙΡΟΦΟΡΟ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΜΕΝΙΣ ΕΣΙ..ΑΛΑ ΠΡΟΤΑ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΕΔΟ ,,ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΣΟΥ ΜΕΝΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΤΟ...ΚΑΙ ΕΓΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΛΑΤΡΕΒΟΥΜΕ ΘΑ ΓΛΙΚΑ.... ;);););)

ΠΙΠΙΤΣΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΙΣΕΣ ΝΑ ΣΙΔΕΡΟΣΙΣ...ΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ,ΕΠΙΔΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΘΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟ..ΚΑΙ ΕΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΤΤΤΤΙΙΙΙΙ!!!!!!!!! :x:x:x

ΜΑΡΙΑ12..ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΣ. :blink::blink::blink: ..ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΟ 5 ΜΙΝΕΣ ΔΕΝ ΙΧΑ ΠΟΝΟ ,ΑΛΑ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΕ ΞΙΨΝΙΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ... :dry::dry:

ΛΟΛΛΙΠΟΠ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΜΙΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΙΝΕ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΙ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ...ΧΑ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ????? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Ααααααααααααα…………… έχετε και τα καλημερούδια της γατουλίτσας της γειτόνισσας μου…….. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το έρμο……. έχει μπει στο σαλόνι………… με ακούει που της φωνάζω «Mini…… όχι μέσα!!!!!!»………… με βλέπει που την "κλ@νω" κανονικότατα…………. και με κοιτάει μ΄ ένα παραπονιάρικο βλεμματάκι!!!!!

Η ζουζουνίτσα μου μωλέ………… λέω να της δώσω 1 φετάκι γαλοπούλα……….. «να θα το κάνει!» Την αγαπάω πολύ μωρέ……. αλλά φοβάμαι……. έχω ακούσει τόσα για τις γάτες και το τοξόπλασμα………….. ούτε χαδάκια δε δέχεται η μουσίτσα πάντως……… μόνο «μυτίτσες» αν κάνουμε…………

ΠΙΠΙΤΣΑ ΕΓΟ ΕΧΟ ΜΙΑ ΓΑΤΟΥΛΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΟΥΤΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΠΟ ΑΦΤΗΝ ...ΤΗΝ ΕΧΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...

ΙΝΕ ΕΠΙΚΙΝΔΙΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΙ ΚΑΝΟ ΕΝΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΙ ΤΑ ΚΑΚΑΤΗΣ{ΣΙΓΝΟΜΙ}.....ΚΑ ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΟΧΙ ΠΡΙΝ...ΕΓΟ ΕΧΟ ΚΑΝΙ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΛΑ ΤΟ ΣΟΜΑ ΜΟΥ ΕΧΙ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΣΙ ΑΝΤΙΣΟΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΙΤΟΣ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω΄όλα!

Εγώ πήγα με τη μαμά μου για ψώνια και αγόρασε φόρεμα για το γάμο μου..πολύ ωραίο κόκκινο σκούρο με ασημί πετρούλες!! Έίχε και εκπτώσεις και το πήρε 159 ευρώ!!

Θα πάω για ιδιαίτερο σε λίγο άρα δεν θα σας προλάβω...θα σας διαβάσω μετά με την ησυχία μου...

Φιλάκια κουκλίτσες μου!!!

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ.. :kiss::kiss::kiss:

ΜΠΡΑΒΟ Η ΜΑΝΟΥΛΑ...ΚΟΚΙΝΟ ΣΚΟΥΡΟ....ΜΑΡΕΕΕΣΙΙΙΙ :laugh: :laugh: :laugh:ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΤΗΜΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

MARIA12 KALA IME ENTAXI ANIPOMONO NA XEKINISOUME PALI PROSPATHIES DEN ANTEXO NA PERIMENOUME ETSI KE NA PERNA O KEROS KE NA MIN KANOUME TIPOTA .AN PROLAVOUME 20 IOULIOU THA XEKINISOUME PALI PROSPATHIES ME SPERMATEGXISI KAI EUXOME NA PETIXOUME!!!!

APO TIN OMORFI KIPRO IME PEDIA GIAFTO SAS LEO THA ERTHO NME TIN GINEKA MOU NA SAS DO OTAN ME TO KALO THA EXO TO MORAKI MOU STIN AGALIA MOU! :lol:

FILIA XXXXX :kiss::kiss::kiss:baby_dust-20100716.gif

Όλα να σας πάνε τέλεια και να έρθετε και οι 3!!!!

Θα σας περιμένουμε!

Καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα... συνάδελφοι!! :P:P τι κάνετε σήμερα? Μία ώρα προσπαθούσα να μπω!! :angry:

Τι διάβασαααα? και άλλο κοριτσάκι έμεινε έγκυος?? Αχ πολύ χάρηκα!!! ειδικά όταν μαθαίνω ότι τα καταφέρνουν κορίτσια που προσπαθούν τόσο καιρό και με τόσες δυσκολίες χαίρομαι ακόμα πιο πολύ!!

gioulaki μου σου εύχομαι να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι!! (η και 2 η και 3 όσο περισσότερα τόσο καλύτερα :P )

και να έρθεις να μας κάνεις και εσύ φουυυ φουυυ!! (πω πω δεν θα ανάψουμε καθόλου κλιματιστικά φέτος μου φαίνεται!! θα κάνουμε και οικονομία!! :P )

Καλέ πολύ τυχερό μας βγήκε το Νο2 μου φαίνεται!! Αχ τι καλάαα!!!

Χρύσα μου πολύ μου άρεσε που έβαλες και χρωματάκι στις εκυμοσύνες!!

Και λέω όταν με το καλό τα κορίτσια μάθουν και το φύλο να τα χρωματίζουμε αναλόγως!! ε?

Νίνα μου πονάς συμπεθερούλα μου? :(:( περαστικά σου!! :kiss::kiss: Έσύ με άφησες να κοιμηθώ αλλά η μαμά μου όχι με πήρε 9 η ώρα να πάω να πιούμε καφέ..δεν μπόρεσα να της χαλάσω το χατίρι και πήγα..Αλλά τελικά καλά έκανα αμα ξυπνας νωρίς είναι πιο καλά!!

Lollipop εύχομαι η χοριακή σου να βγεί 1544879874874854 :P:P περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρα και σεσένα Γιώργο!!! Ε αφού σε έχουμε στην παρέα μας έπρεπε να κάνουμε τις απαραίτητες διευκρινήσεις!! :)

Πιπίτσα μου οι γάτες αν έχουν κάνει τα εμβόλια τους δεν κινδυνεύεις αμα τα χαιδεύεις...άσε που εγώ είμαι απο μικρή μέσα στις γάτες και τώρα έχω έναν γάτο (7χρόνια) και όταν έκανα τις εξετάσεις για τοξόπλασμα βγήκα αρνητική!! Καλύτερα να είχα βγεί θετική για να μην έχω το άγχος στην εγκυμοσύνη..Αλλά αν δεν κόλλησα εγώ δεν θα κολλήσει κανείς!! :):)

Καλημέρα και στις 2 Μαρίες μας φιλάκια κούκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ...ΤΗ ΙΝΕ ΑΦΤΟ?...ΑΜΑΝ ΘΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΦΙΑΞΟ ΚΑΝΕ ΝΑ ΓΛΙΚΟ.....

ΑΑΑΑ ΓΙΟΡΓΟ ΜΙΝ ΒΑΛΙΣ ΑΛΑ ΓΛΙΚΑ.....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΓΙΜΟΝΟΥΣΕΣ ΠΙΑ....ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΡΕΞΙΣ ΠΙΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ...

ΕΓΟ ΣΕ ΛΙΠΙΤΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΙΣ,ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ,Η ΜΑΜΑ ΙΝΕ ΜΑΜΑ...ΟΤΙ ΛΕΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΙΣ!!!!!!!!!ΣΟΥ ΙΠΕ ΚΑΦΕ,ΑΜΕΣΟΣ ΕΣΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΙΣΟΥ...

ΜΙΑ ΑΠΟ ΘΑ ΙΔΙΑ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΗΝ ΠΙΠΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...