Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

εδο εχτεσ εβρεξε...το σαβοατο μονο μπουμπουνιτα ιχε....

καριτσια να πουμε "χρονια πολλα"σε ολεσ τησ Ππρασκεβουλεσ....η βουλεσ..η βιβεσ...ολεσ καλε ολεσ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΙ Ο ΤΗΝ ΕΠΙΤΙΜΙΤΕ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

Πιπίτσα μου τουλάχιστον Φθινόπωρο, να έχουμε και λίγο δροσούλα..

Να ζήσουν οι Παρασκευούλες, Βούλες κλπ!!!

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΟΛΟ ΧΙΜΟΝΟ ΕΚΙ ...ΧΙΟΝΙΖΙ ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου στην Κύπρο αρχίζουμε να καταλαβαίνουμε χειμώνα από Νοέμβρη και μετά (συνηθως)! Οκτώβρη έχουμε ψυχρούλα, όχι πάντα, και πού και πού καμιά βροχούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και απο μενα και καλη βδομαδα να εχουμε. Να ζησουνε οι Παρασκευες, Σκευη. Βουλες!!

Μαρακι μου ο πατερας μου ειναι εργολαβος και θα ασχοληθει με το χτισιμο και μπογιατισμα του σπιτιου αλλα κατι ειπες για κεραμικα για τα οποια ψαχνω αυτο το διαστημα! γυριζα παιδια ολη την παρασκευη και σαββατο και με ειχε πιασει φοβερος πονοκεφαλος. δεν μπορω..δεν αντεχω. κουραστηκα και το ασχημο μπερδευτηκα. μου αρεσει ενα πραγμα σε καθε τοπο που παω ειναι και καπω ακριβα και το ασχημο δεν συγκρατω το μερος που πηγα και τι μου αρεσε εκει. μου κανουν και προσφορες αλλα παλι ξεχναω!

Παντως κοριτσια και εγω προτιμω χειμωνα γιατι με κουραζει το καλοκαιρι.μου αρεσει η θαλασσα και η παραλια αλλα προτιμω να εχει και λιγη δροσια!

Χρυσα μου μου, Πιπιτσα μου, Diosa μου, Νινα μου σας στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου!

Γιωργο μου εσυ τι κανεις? τι νεα?

παντως κοριτσια δεν σας προλαβαινω..1-2 μερες να κανω να μπω και εχω τοσα πολλα να διαβασω που δεν μπορω να τα θυμαμαι ολα και να απαντησω σε ολα! συγνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Νίνα μου στην Κύπρο αρχίζουμε να καταλαβαίνουμε χειμώνα από Νοέμβρη και μετά (συνηθως)! Οκτώβρη έχουμε ψυχρούλα, όχι πάντα, και πού και πού καμιά βροχούλα!!!

διλαδι δεν χιονιζι....εγο προτιμο το χιονι .παρα την βροχι..

οταν χιονιζι ιμε πολι μα πολι χαρουμενι... :woohoo: :woohoo: μου θιμιζι την πατριδα μου.... :dry::dry: κανο σαν μικρο παιδακι... :blink::blink: τον παρακαλο να με παι στο βουνο να παιζο με χιονι :blink::blink: μικρο παιδακι σασ λεο...

ανδιτεθο ο ανδρασ μου οταν βλεπι χιονι...αρχιζι ..χριστο παναγιεσ. :angry::angry: ..επιδι πρεπι να βαλι αλισιδεσ... :laugh: :laugh: για να παι δουλε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου persia μου..

Υπομονή με το σπίτι και καλό κουράγιο!!

Εγώ πάντως είμαι του καλοκαιριού,Θαλασσα, ζεστούλα και βολτίτσες, δεν το αντέχω το κρύο! Τον Σεπτέμβρη παθαίνω κατάθλιψη :(:( Δεν τον θέλω τον χειμώνα καθόλου!!

Χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια γιορτάζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗ ΚΑΝΙΣ ΠΕΡΣΙΑ....ΤΡΕΧΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?????? ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ!!!!!..ΕΓΟ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΕ 120 ΤΕΤΡΑΓΟΝΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ2 ΜΙΝΕΣ...ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΟΛΟΚΡΙΡΟ ΣΠΙΤΙ...ΑΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ,ΕΧΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΑ ΑΣΚΟΛΙΕΣ,ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΣΟΥ ΦΕΒΓΙ ΤΟ ΜΙΑΛΟ....ΑΠΑ ΘΑ ΔΙΣΑΡΕΣΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρσια μου ευτυχώς δηλαδή που έχεις τον πατέρα σου..Για τα κεραμικά στείλε μου πμ και να κανονίσουμε συνάντηση να έρθεις να δεις ότι θες να πιούμε και το καφεδακι μας!

Νίνα μου και εγω τρελλαίνομαι για το χιονι!! Σε εμάς χιονιζει μόνο στα βουνά...Οπότε συνήθως πάμε εκδρομούλες για να το χαρούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ..ΕΔΟ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΕΓΟ ..ΒΟΥΝΟ ΙΝΕ...ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΖΙ,ΑΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΟΣΙ....ΤΟ ΣΤΡΟΝΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ 3 Η 4 ΧΡΟΝΙΑ..ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΧΙΟΝΙΖΙ,ΚΟΥΒΑΛΑΟ ΤΟ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΑΝΟ ,ΚΟΝΔΑ ΣΤΑ ΠΡΙΝΙΑ...ΕΚΙ ΠΑΝΔΑ ΕΧΙ ΧΙΟΝΙ...ΕΕΕΕ ,ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΝΕΒΡΙΑΖΙΙΙΙΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο! εγω τους ειπα να πληρωσω καποιον να μου κανει ολο το σπιτι απο πλευρας διακοσμησης γιατι εμενα δεν μου κοβει τιποτα! Μαρακι μου θα κανονισω να ερθω μια μερα με το Λουκα μιας και ερχεται Λευκωσια για τη δουλεια του οποταν θα σου στειλω π.μ μια μερα πριν να κανονισουμε να τα πουμε και απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Κ.Τ.Κ. μου απότι βλέπω στο τικεράκι σου έχεις ένα κοριτσάκι να σας ζήσει κοπέλα μου και να τη χαίρεστε!!

Πες μας για σένα... προσπαθείς για 2ο?

καλημερα κοριτσια απο την ομορφη και βροχερη θεσσαλονικη!μολις σας βρηκα την περασμενη βδομαδα σας εχασα κιολας γιατι πηγαμε στη μαμα μου και δεν ειχα υπολογιστη εκει!

ναι προσπαθω για δευτερο αλλα δεν μας καθεται!που θα μας παει ομως!θα ερθει καποια στιγμη,δεν μπορει!

να υποθεσω απο το θεμα οτι κι εσεις προσπαθητε ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

DIOSA έγραψε:

καλημερα κοριτσια απο την ομορφη και βροχερη θεσσαλονικη!μολις σας βρηκα την περασμενη βδομαδα σας εχασα κιολας γιατι πηγαμε στη μαμα μου και δεν ειχα υπολογιστη εκει!

ναι προσπαθω για δευτερο αλλα δεν μας καθεται!που θα μας παει ομως!θα ερθει καποια στιγμη,δεν μπορει!

να υποθεσω απο το θεμα οτι κι εσεις προσπαθητε ετσι?[/quote:33fhq32m]

καλοσ ιρτεσ ...κ.τ.κ....

να σου χερεσε το παιδακι σου....και με το καλο να ερτι και το δεφτερο...

ναι ολεσ σε "ασκισισ" ιμαστεεεεε...η σκεδον ολεσ....αλα οπουνανε θα ξεκινανε και αφτεσ ,που τορα ξεκουραζουντε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

Να κοπιασεις Νινα μου οποτε θες.. εμεις εδω θα ειμαστε να σε περιμενουμε!

μακαρι να ιταν τοσο εφκολο.....αλα οπουσ ιπα...μου πεφτι λιγο μακριαααα...αλα πολι θα το ιτελα κοριτσια να βρισκομαστε ολεσ μαζι .....εχουμε να ριξουμε κλααααμμμμμαααα....ολεσ μαζιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

ευχαριστω νικουλινα μου!!!ευχομαι πολυ πολυ συντομα ολες να ζησουμε μαγικες στιγμες με ενα μωρακι στην κοιλιτσα!!!!!!

μακαριιιιι.....μακαριιιιιι.....σιντομαααα :woohoo: ακουστε φιλιναδε σιντομααααα :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

KALIMERA SAS KORITSIA !!!!

TI NEA EXOUME EXEI MIA EBDOMADA NA MPO EXASA KANA KALO NEO ?

TI MOU KANETE ?

POS INE OI KIPRIOPOULLES MAS?

PEDIA AUGOUSTO THA RTOUME LEFKOSIA THA PAME MADISSON KAI GENIKA THA GIRISOUME LEFKOSIA KATASTIMATA ....

:kiss::kiss:

hello george......

τη κανισ ?

μπααα δεν εχασεσ τιποτα...απλοσ επιδι ολεσ δισκολεφτικαμε να μπουμε στο φορουμμμμ....αν ιχαμε κανενα νεεο θα το ιχαμε γραψι με μεγαλα και κοκινα γραματα να φενουντε..... :laugh: :laugh: :laugh: να γβαζι ματιιι....διλαδι :laugh: :laugh:

σου εχο και μια καλι φοτο....θα σου αρεσιιιι..ιμε σιγουριιιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας αφηνω για την ωρα γιατι πεινασε η μικρη μου και της εταξα να κανουμε και πτι φου σημερα κι αν κατσω κι αλλο στον υπολογιστη δεν θα προλαβουμε τιποτα!!!τα ξαναλεμε μετα!!!χαρηκα που μπηκα στην ομορφη παρεουλα σας!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eimaste Giwrgo mou, toulaxiston prospa8oume!

makari t.k.t na ginoun ola opws ta les.. pantws koritsia egw fovamai polu! eite na min meinv egkyos eukola..eite na meinw kai kati na paei strava! xriste mou ti anemeli pou itan i prwti egkumosuni..telika i moira mas paizei polla para3ena paixnidia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K καλώς ήρθες στην παρέα μας..Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να σου έρθει και το δεύτερο!!

Νίνα μου να έρθεις με τον αντρούλη σου!! Τι καλά να μπορούσαμε να συναντηθούμε ΟΛΕΣ και ΟΛΟΙ!!!

Άντρια μου θα σε ενημερώσουμε..Τουλαχιστον τα κυπριόπουλα όπως λέει και ο φίλος μου ο Γιώργος να συναντηθουμε!!!

Πέρσια μου όλες νομίζω έχουμε τους ίδιους φόβους αλλά δεν το βάζουμε κάτω και πρέπει να προσπαθήσουμε να αποβάλουμε τους φόβους μας γιατί μόνο έτσι θα μπορέσουμε να το απολαύσουμε!!

Γιώργο τι νέα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

σας αφηνω για την ωρα γιατι πεινασε η μικρη μου και της εταξα να κανουμε και πτι φου σημερα κι αν κατσω κι αλλο στον υπολογιστη δεν θα προλαβουμε τιποτα!!!τα ξαναλεμε μετα!!!χαρηκα που μπηκα στην ομορφη παρεουλα σας!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

φιλακιαααα...και οταν μπορισ..πεσ μασ κατι για σενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...