Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι λέει;

Πολύ ζέστη σήμερις, τάχω παίξει και έχω πλακωθεί και στις δουλειές... Αντί να κάνω τρελίτσες που είμαι στη 12η μέρα σήμερα... Αλλά ρε κορίτσια, άφού έκλεισα έναν χρόνο προσπαθειών, φοβάμαι πλέον και να ελπίζω. Οπότε καλύτερα δουλειές, που έχουν και κάποιο αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Speranza μου καλημέρα...Καλές οι δουλίτσες αλλά κάνε και καμιά προσπάθεια..ποτέ δεν ξέρεις! Και μην το βάζεις κάτω..θα έρθει το σποράκι πού θα πάει!!!

Νίνα μου εσύ τι κάνεις??? εγώ ζεσταίνομαι!!! Χάλασε το κλιματιστικό στο σπίτι και έχουμε σκάσει..Πήγε ο καλός μου να αγοράσει ένα τώρα αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσουν να μας το βάλουν σήμερα αλλιώς μέχρι τη Δευτέρα θα σκάσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παιδακιάα!! Επιτέλους μετά απο μία ολόκληρη μέρα κατάφερα να μπω... :angry::angry::angry: Αλλά τώρα λείπετε όλες-όλοι... :(:( αν καταφέρω να μπώ τα λέμε αργότερα φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera....th kanete?

εγο ιμε μια χαρα...εβαλα σκοπο να γινουμε μαβρι μεχρι θα φιγουμε στησ διακοπεσ..... :huh::huh::huh: ιλιοτεραπιαααααααα..... B)B)B) και ο καιροσ βοιται πολι σε αφτο...

εσισ που χατικατε?? η δεν μποριτε να μπιτε στο φορουμ?εγο 2 μερεσ ποσπαθο...αλα μολισ εμπενα με πετουσε εξο....

μαρακι τη εγινε με το κλιματιστικο? σασ το εβαλαν? εγο περιμενα μια εβδομαδα να μου το περασουνε...και ιταν και δεκεμβριοσ μινα.... :blink::blink::blink:

ιπολιπεσ που ιστε?

χρισανθι..καπου διαβασα θα καλα νεεα ...μραβο...ιδεσ που πανδα η ελπιδα θετενι τελεφτεεα....ο θεοσ πανδα ινε κονδα μασ...μασ ταλεπορι ,αλα μασ δινι και χαρεσ...

πιπιτσα.περσια...thes...που ιστε?????? ουτε ενα σιμαδι ζωι.... :angry::angry:

σιμπετερα ιδι μου λιπισ.....τελικα δεν πιγα θαλασα....καναμε ασκισισ.. ;););) ..ααα ποσ ιπαμε εχτεσ και σιμερα για κοριτσι....και αγριο και μετα αυριο για αγοριιι....διλαδι ιπαρχι μια πιτανοτιτα για κοριτσι :blush::blush::blush: μεχρι τορα...ακομα δεν τελιοσε η μερα.... :dry::dry: σοστι??????? αλα παμε δινατα για το αγοριιιιι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αντε φιλακια ρουφικτααααα... :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίνα μου!!! Ευτυχως μας έφτιαξαν χθες το κλιματιστικό...Το σπίτι έγινε χάλια και μέχρι να συγυρίσω ήμουν πτώμα από την κούραση!

Εδώ στο σπίτι είμαι και σε΄λίγο θα μαγειρέψω! Για μπανάκι δύσκολο γιατί είναι η περίοδος ακόμα..

Νίνα μου ασκήσεις ακούω ε??? Εμείς λόγω των μύκητων έχουμε να κάνουμε ασκήσεις πάνω από 2 εβδομαδες...οπότε μην μου λες τέτοια!!!

Φιλάκια σε όλες και εύχομαι να περνάτε καλά!!! Θα τα πούμε αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....Καλή εβδομάδες σέ όλες και όλους!!

Τι κάνετε???? Ακόμα κοίμάστε???

Νίνα μου μύκητες πέρασαν σε εμένα αλλά όχι στον καλό μου..

Άντε πού είστε να πούμε καμιά κουβέντα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνεις????????????????????

Εγώ πίνω το καφεδάκι μου και σε λίγο θ΄ανεβώ στην Αγία Παρασκευή ν΄ανάψω το καθιερωμένο μου κεράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί συννεφιά είναι αυτή όμως........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑΑ...ΚΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ..

ΠΟΣ ΙΣΤΕ?

ΔΑΞΙ ΜΑΡΑΚΙ ΞΙΠΝΙΣΑ...ΟΛΟ ΦΟΝΑΖΙΖ ΞΙΠΝΙΣΤΕ....ΑΝΤΕ ΞΠΝΙΣΑ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΣΙΜΕΡΑ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΗ...ΕΧΙ ΟΡΕΕΑ ΔΡΟΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΚΙΜΙΤΙΚΑΜΕ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΛΙ..ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΟΝΑΜΕ...ΤΟ ΚΑΛΙΤΑΡΟ ΙΠΝΟ...ΑΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΙΝΟΥΝ...ΟΛΟ ΞΙΠΝΙΣΤΕ ΞΙΠΝΙΣΤΕΕΕ...ΟΛΟ ΤΣΙ ΑΚΟΥΓΑ :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα βροχούλα..................

Παρά ζεστούλα..................

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα..

Καλή εβδομάδα να έχουμε.

Τί κάνετε?

Κ εμείς έχουμε πολύ συννεφιά και το πάει για πολύ βροχή πάλι!

φιλιναδα...ποσ περασεσ?...

εφτιχοσ αρχισε να βρεχι προσ το απογιβμα....δεν σασ χαλασε την μερα εχτεσ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πιπίτσα μου...Αναψε ένα κεράκι και για μας...

Νινα μου τι νόμιζες πως όλη τη μέρα θα σε αφηνα να περάσεις στο κρεβάτι? Εχουμε και μια συζήτηση εδώ!!!

Χρύσα μου πώς πέρασες???

Βροχή και δροσούλα ε??? Εμείς ζέστη και πάλι ζέστη!!!

Θέλω να έρθει ο Χειμωνας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε τάξει τον αδελφούλη μου στην Αγία Παρασκευή (είχε ένα πολύ σοβαρό ατύχημα στα μάτια, όταν ήταν πολύ μικρούλης, αλλά ευτυχώς όλα πήγανε SUPER.....) τον έταξε η μάνα μου στην Αγία Παρασκευή............. κάθε χρόνο του ανάβω κεράκι, εκτός από πέρισυ, που ήμουν εκτός Αθηνών........

Καλέ Μαράκι......... όχι χειμώνας από τώρα κοριτσάκι..............

Ναι Nikulina μου, οι Παρασκευούλες γιορτάζουνε σήμερα!!!!!!!

Κι η Βούλα μας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία περάσαμε,ήμασταν μεγάλη παρέα!

Το Σαββατο το βράδυ αργά άρχισε να μας βρέχει πολύ,με αστραπές βροντές και τα σχετικά.Ήμασταν με σκηνή και επειδή φοβάμαι και τα μπουμπουνητά τρομοκρατήθηκα λίγο :S:S:blink::ohmy::ohmy: αλλά ευτυχώς δεν κράτησε πολύ. :unsure:

Εχθές επιστρέψαμε νωρίς το απόγευμα οπότε Νίνα μου η βροχή με έπιασε στο σπίτι!Προλάβαμε και την ευχαριστηθήκαμε την Θάλασσα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...