Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Τέλεια νέα!!🙏 Με το καλό να πάνε όλα!! Κι εμένα μου είπε ότι αν έχει καλή θέση θα δούμε και το φύλο στην αυχενική!
    • Τώρα με έβγαλε 9+5 αλλά αλλάζει η ΠΗΤ άρα κ οι εβδομάδες  συνέχεια όποτε δεν δίνω βάση.    στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουμε την πητ κ θα πηγαίνουμε με αυτήν κ στις εβδομάδες 😊 Θέλω παρά πολύ ένα ακόμα Κορίτσι αλλά πιστεύω θα είναι αγόρι.  Η κόρη μου είναι γκρινιάρα κ δν κοιμάται καθόλου γενικά , ο γιος μου στο σπίτι είναι ήσυχος  κ κοιμάται κ μια ώρα το μεσημέρι πράγμα φοβερό αλλά  μόλις βγει από σπίτι είναι παρά μα παρά πολυ ζωηρός.    προτιμω λίγη ακόμα γκρίνια ειλικρινά 😂😂   αλλα αν πέσω έξω στο προαίσθημά μου θα είναι η πρώτη φορά! πάντως στις αυχενικές μου έμαθα 100% το φύλο των παιδιών μου γιατί είχαν καλή θέση (συνήθως δεν λένε φύλο στις αυχενικές, τουλάχιστον όχι με βεβαιότητα) . Τώρα με το αίμα είτε έχει καλή θέση είτε όχι θα μάθουμε 🤷🏼‍♀️  ΕΣΥ Αντωνία μου τώρα με τα δίδυμα ❤️τι πιστεύεις;;; 🥹😍
    • Ναι εντάξει έχεις ένα δίκιο σε αυτό γιατί εγώ σήμερα ας πούμε 37+5 έκανα ήδη τον 2ο καρδιοτοκογραφο αλλά οκ ο καθένας ακολουθεί ένα δικό του "πλάνο"...Μην αγχώνεσαι,όσο κοντευουμε είναι λογικό να υπάρχει παραπάνω ανησυχία αλλά αφού όλα τα υπόλοιπα είναι καλά χαλάρωσε και απόλαυσε τον τελευταίο καιρό γιατί μετά θα τα ζητάμε στην κοιλίτσα αλλά θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας 🩵🩷🩷🩵🩵🩷🩷🩵🧿🧿🧿🧿🧿
    • Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά πάει η μπεμπουλα σου μεγαλώνει🩷 εεε και εμένα μην νομίζεις από βαρος στα χαμηλό φυσιολογικό οριο είμαι ειδικά τα κορίτσια βγαίνουν και λίγο πιο μικρά από τα αγόρια  το καλό με εσενα είναι πως γέννησες φυσιολογικά όποτε αν θελησει να κάτσει η μπουμπου και πιο πολύ στην κοιλιτσα έχεις περιθώριο  και να πάρει πιο πολύ βαρος από το αγορακι σου 🥰
    • Έκανα πίεση…μόνο αυτό το σύμπτωμα είχα…δεν έπεσε ούτε με χάπι της πίεσης όποτε γεννησα!! Ήμουν πολύ τυχερή π είχα διαστολή καλή θέση το μωρό κ γέννησα φυσιολογικά, διαφορετικά θα πήγαινα με καισαρικη.    βρε δεν είναι λίγα…στην καμπύλη είναι στην 50η θέση εμένα στην 10η…μια χαρά είναι απορώ γιατί σε άγχωσαν… γεννιουνται πάνω από 3.5 λένε είναι υπέρβαρα κάτω από 3.0 λένε είναι λίγο…δε μπορώ να του καταλάβω πραγματικά…  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...