Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Βάζω τη λίστα μας πρώτη πρώτη... Άντε παίδες με γειά το

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε βρε να τα χιλιάσουμε... :woohoo: :silly: ..Με άλλον τίτλο όμως.. ;)

Μπράβο DIOSA μου καλά έκανες..

Μέχρι το Νο3 να έχουμε πάει όλες-οι στην κάτω λίστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΟΣΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟ.. :laugh: :laugh: ΟΠΟΥΣ ΒΛΕΠΟ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΓΙΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΠΟΥ ΓΙΝΑΜΕ ΠΟΛΕΣ???????????ΚΑΙ ΑΝΔΡΑ ΣΕ ΠΑΡΕΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΡΑΚΑΛΟ... :laugh: :laugh: :laugh:

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Αθηνα μενω κανονικα.

Δεν εχω κανεναν εδω...μονη σαν το λεμονι...

Για διακοπες καλα ειναι οχι για να μενεις...εγω εμαθα αλλιως κ μου φαινεται χαλια...

ΧΡΙΣΑΝΘΙ ΣΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΑΠΟΛΙΤΑ...ΕΓΟ ΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΜΑΜΙΑ..{ΣΟΥ ΙΠΑ ,ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΙΜΕ ΞΕΝΙ.. }ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΟ...Η ΓΟΝΙΣ ΙΝΕ ΕΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΜΕΝΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ...ΣΤΟ ΜΙΛΑΝΟ

ΟΝΔΟΣ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ...ΕΓΟ ΔΙΣΚΟΛΕΦΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΦΙΛΕΣ..ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΧΟ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΙΝΕ ΕΛΙΝΙΔΕΣ,ΑΛΑ ΔΟΥΛΕΒΑ ΜΑΖΙΤΟΥΣ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΣΤΙ ΜΕ ΓΝΟΡΙΣΑΝ...ΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣ ΦΕΛΙΝΑΔΕΣ..ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΤΙΚΑΝ ΠΟΛΙ ΟΤΑΝ ΙΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ...

ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΒΕΒΕΑ ΕΧΟ ΕΣΑΣ ΕΔΟ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΙ ΜΕ ΚΑΠΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε νικουλινα μπορεις να καταλαβεις πως νιωθω...ευτυχως που εχω κ το αγορακι μου που με τρελαινει ολη μερα...αλλιως θα ειχα τρελαθει στη μοναξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια μου...με το δεξί κορίτσιαααα!!!!

Αχ ναι Χρύσα μου να φύγουμε απο'δω να πάμε αλλού!! :P:P:P:P (στο ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!)

Νίνα και σόι γίναμε και φίλες γίναμε και πολύ καλά κάναμε!!! Συμπεθερούλα μου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΝΕ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...

ΒΕΒΕΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΟ ΔΟΥΛΕΒΑ,ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ..ΕΠΙΤΑ Ο ΑΝΔΡΣ ΜΟΥ ΔΟΛΕΒΙ ΜΕΧΡΙ 4 ..4,20 ΙΝΕ ΣΙΠΤΙ....

ΤΟΡΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΔΙΣΚΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΕΡΧΕΤΕ ΑΦΤΟΣ...ΑΛΑ ΕΧΟ ΕΔΟ ΤΗΣ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΙ Η ΟΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΟΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ Η ΚΕΝΟΥΡΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΡΟΤΑΝΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΙΜΑΣΤΕ ΣΙΜΠΕΤΕΡΣ....ΕΚΙ ΘΑ ΔΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΣ ΜΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ....ΧΑΧΑΧΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω δουλευα στην αθηνα εδω δεν βρισκεις δουλεια...τουλαχιστον κατι που να μου ταιριαζει...τωρα περιμενω να γυρισω αθηνα κ βλεπουμε...κ μενα ο αντρας μου γυρανει νωρις 3 ειναι εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑΝΘΙ..ΤΟΡΑ ΕΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΛΟ..ΑΣΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΤΡΟΓΕ ΝΑ ΒΡΟ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕ ΝΑ ΦΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ...ΒΕΒΕΑ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ..ΜΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΙΧΑ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ..Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΕΛΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΙ ΤΟΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ..ΠΑΙΔΙ ΤΕΛΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑχα Νίνα λες να μας περάσουν για τρελλές?? ΜΠαααα δεν νομίζωω!! :whistle::whistle:

στις φωτογραφίες που έβαλες μόνο ένα σχόλιο έχω να κάνω!! Η καλή μέρα απο το πρωϊ φαίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου μην το γελάς καθόλου... τον περασμένο χειμώνα είχε φτάσει 7,5 κιλά ο γαμπρός σου!! τίποτα δεν τον εμποδίζει να γίνει σαν τον γάτο της φωτό!!

Και εδώ έχει ζέστη αλλά όχι όπως χθες.. είχε βγάλει αεράκι πριν αλλά τώρα σταμάτησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΤΡΕΛΙ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΑΣΑ ΜΟΥ ΓΙΡΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΙ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ.....ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΕΧΟ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ ΣΤΗΝ ΚΙΛΙΑ...ΠΑΝΟ ΣΕ ΑΦΤΗΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΤΑΤΟΟ...{ΤΟΡΑ ΛΕΤΕ...ΤΗ ΤΡΕΛΙ ΙΣΕ??} ΚΑΙ ΟΜΟΣ...ΟΣΟΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΕΡΝΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ,ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΠΑΙ ΚΑΤΕΦΤΙΣ ΕΚΙ...ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΙΝΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ...ΔΑΞΙ ΜΟΥ ΜΑΒΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΟΝΔΙ{ΕΔΟ ΓΕΛΑΤΕ}ΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΚΙ ΤΑΤΟΟ...

ΤΟ ΕΧΟ ΣΙΖΙΤΙΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ....

ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΙΜΟΥΝ ΕΝΔΕΛΟΣ ΑΝΔΙΤΕΤΙ...ΜΕ ΑΦΤΑ...

ΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Νίνα μου και εγώ αυτό ετοιμαζόμουν να σου πώ... νύσταξα και εγώ!!! Άντε θα τα πούμε αύριο πάλι Φιλάκια.... και να μου χαιδέψεις και την νύφη μου εκ μέρους μου!!! (Είδες τι καλή πεθερά που είμαι?? :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ... :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ,ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΟ ΟΠΟΥΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΡΟΙΝΙ ΙΜΕ ΣΙΜΕΡΑ....ΞΙΨΝΙΣΑ ΝΟΡΙΣ ΣΙΜΕΡΑ ΑΠΟ...ΠΟΝΟ...ΕΝΦΑΝΙΣΤΙΚΕ Η ΚΙΡΙΑ. :dry::dry: ..ΚΑΙ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΙΝΕΣ ΠΟΝΑΟ..ΠΟΛΙ.. :huh::huh: .

ΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΜΕΡΑ ΚΛΙΝΟ 5 ΜΙΝΕΣ :(:(:( ..ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑΣ??ΕΓΟ ΣΑΝ ΕΧΤΕΣ ΤΑ ΘΙΜΑΜΕ ΟΛΑ...

ΑΝΤΕ ΞΙΠΝΙΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!...

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΕΣΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΙΨΝΙΣΕΣ...ΑΔΤΕ ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΙΡΕΜΙ ΜΕΡΑ ΣΙΜΕΡΑ... :kiss::kiss::kiss:

ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΣΕ ΑΦΙΝΟ ΝΑ ΚΙΜΙΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ,ΑΦΟΥ ΠΑΛΙ ΙΧΑΜΕ ΝΙΧΤΕΡΙΝΙ ΒΑΡΔΙΑ...ΠΑΛΙ 2 ΠΙΓΑΜΕ ΓΙΑ ΙΠΝΟ... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ......

Μπήκα λίγο στο θέμα της εξωσωματικής να δώ μήπως έχουμε νεότερα απο την lollipop και είδα ότι άλλη μια κοπέλα που είναι στη λίστα μας είναι έγκυος!

Gioulaki μου συγχαρητηρια και σε 'σένα !!Εύχομαι τα καλύτερα!!!

Περιμένουμε νεότερα!!

Το 2 θα είναι γουρλίδικο,την μέρα που το ανοίξαμε 2 εγκυμοσύνες..

Τυχαίο....Δε νομίζω.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίνα μου,

Ναι σήμερα θα έχω μια πολυυυυυυυυυυυυυ ήρεμη μέρα.. ;)

Ισως κρυωσες απο το κλιματιστικό ή την θάλασσα και γι αυτό να πονάς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ...ΕΧΟ ΠΟΝΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΜΟΝΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΑΝΙΞΑΜΕ...ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟ ΣΤΟ 27..ΚΑΙ ΣΤΟ LOW......ΘΑΛΑΣΑ ΔΕΝ ΠΙΓΑ.ΔΙΛΑΔΙ ΔΕΝ ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΑΠΟ ΚΙΡΙΑΚΙ...ΣΚΕΦΤΟΥΜΟΥΝ ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ ΙΜΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΡΟ ΚΑΠΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ Η ΚΡΙΟΜΑ...

ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΟ ΠΕΡΑΠΟΝΑ ,5 ΜΙΝΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΝΧΑΡΙΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ gioulaki....ΠΟΛΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ...ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΜΙΑ ΟΜΑΛΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ....ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΟΣΟ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ...ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΣΙΝΧΑΡΙΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ gioulaki....ΠΟΛΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ...ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΜΙΑ ΟΜΑΛΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ....ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΟΣΟ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ...ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝΕ..

Όλες το αξίζουμε!!! Θα έρθει και η σειρά μας,κοντά είναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...