Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΙΩΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, θυμάστε σε ποιά εβδομάδα ένιωσε ο άντρας σας το μωρό σας?Είμαι 19 εβδομάδων και σήμερα ένω ξαπλώναμε ένιωσα κάποιες κινήσεις στην κοιλία μου και έβαλα το χέρι του επάνω μου και το ένιωσε και αυτος.Εχω μπερδευτέι, η γιατρός μου λεεί οτι σε μια με δυο εβδομάδες θα το νιώσω και οτί τώρα είναι το έντερο λόγω δυσκοιλιότητας απο τον σίδηρο??είναι δυνατόν να ένιωσε και ο άντρας μου ένα μικρό τιναγμα στο χέρι του από το έντερο??τι έντερο έχω πια....Είναι το πρώτο μας μώρακι και δεν ξέρω πως είναι να νιώθεις τις κινήσεις του μωρού.σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή είναι πολύ νωρίς μπορεί κ να είναι το έντερο εκτός κ αν είσαι τόσο πολύ αδύνατη γιατί το μωρό είναι πολύ μικρό για να κλωτσήσει κ τον άντρα σου εσύ μπορεί να το καταλαβαίνεις καμιά φορά αλλά αυτό λίγο δύσκολο ίσως μετά την 24 εβδομάδα

Άντε κ με ένα πόνο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εχω ακουσει πολλες φορες απο 21 εβδομαδων . εγω το ενιωσα πολυ νωρις 17 εβδομαδων ειχαμε κλωτσειες . δεν ηξερα οτι παιζει ρολο ποσο αδυνατη εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΧΘΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.. ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 20η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego exei poli kairo pou niotho to moraki mou alla o antras mou den katafere akomi na tin niosi an kai eimai stin 27 evdomada... vlepi tin kilia mou na kinite kai na e3ogkoni se simia alla molis vali to xeri tou stamata to trelokoritso ;) nomizo einai noris gia na to niosi o antra sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα το άκουσε γύρω στην 28η εβδομάδα...μην ανησυχείς μόλις γίνει η αρχή μετά θα είναι καθημερινή η επαφή τους...

Με το καλό να υποδεχτείτε το μωρό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αρχισα να το νοιωθω εντονα πριν τρεις εβδομαδες και ο αντρας μου ενα βραδυ πριν δυο...και προχθες παλι που αποφασισε να ασχολειθει μαζι μας γιατι μεχρι τωρα μονο η δουλεια τον νοιαζει εχει εξοδα βλεπεις... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 17Η ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΧΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...