Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ????


Recommended Posts

γεια σε ολες!!! :kiss:

εχω την εξης χαζη απορια, :blush: συμβαινει και σε σας να ''φευγουν'' τα ''σπορακια'' εκτος μετα την ολοκληρωμενη επαφη,η μονο σε μενα συμβαινει?ετσι γινεται?παντως μετα τις επαφες μενω για κανενα δυωρο στο κρεβατι ξαπλωμενη..

βρισκομαστε στον τεταρτο μηνα προσπαθειων και λεω να ειναι ο τελευταιος και να μεινω εγκυος!καιρος δεν ειναι? :angry: αντε μην τα παρω τωρα!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai olo to brady na katseis ksaplvmeni pali kapia tha fygoun!!!!

den mporoun na aporofithoun...kai gw to idio anxos eixa me sena kai twra exw mia mpempoulitsa 4 minwn!!!ena sporaki einai arketo !!!! :):):):)

efxome me to kalo na xeis se ligous mines to diko sou zouzounaki!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα-Ν έγραψε:

γεια σε ολες!!! :kiss:

εχω την εξης χαζη απορια, :blush: συμβαινει και σε σας να ''φευγουν'' τα ''σπορακια'' εκτος μετα την ολοκληρωμενη επαφη,η μονο σε μενα συμβαινει?ετσι γινεται?παντως μετα τις επαφες μενω για κανενα δυωρο στο κρεβατι ξαπλωμενη..

βρισκομαστε στον τεταρτο μηνα προσπαθειων και λεω να ειναι ο τελευταιος και να μεινω εγκυος!καιρος δεν ειναι? :angry: αντε μην τα παρω τωρα!!!!!! :lol::lol:

η απορια σου δεν ειναι χαζη.....αλλα ναι σε ολες μα ολες γινεται αυτο οποτε μη ανησυχεις...δεν χρειαζεται ουτε να μενεις ξαπλωμενη 2 ωρες....ουτε καν μιση ωρα.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ατενοχωριεσαι κοπελα μου!σε ολες μας συμβαινει αυτο.δεν μπορουν ολ ανα πανε εκει που πρεπει...εγω καθομουνα ενα 10λεπτο και μετα πηγαινα τουαλετα σκουπιζομουνα και ξαναξαπλωνα!

πιασαμε το νινι μας οταν καναμε σεξ μερα παρα μερα για ενα μηνα!ετσι πιαστηκε το σπορακι μας!και τωρα περιμενουμε να γεννηθει!

καλη επιτυχια!!!α...εκαν και κερακι καμια φορα..ξερεις ψηλα τα ποδια για 3 λεπτακια αφου εκσπερματιζε ....χαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω τα ιδια καναμε μου φαινεται!χαχαχαχαχαχαχα!!!μην εχεις αγχος Μιχαελα!και εγω το ιδιο νομιζα..εγω καθομουν κανα 1-2 λεπτα στο κρεβατι μετα την πραξη,ειτε ξαπλωμενη ειτε κερακι που λεει και η αγαπη παραπανω(Αργυρω για σενα χυπαει η καμπανα) .επειτα πηγαινα εκανα ντουζακι και μετα εκανα οτι ηθελα..συνεχιζαν να βγαινουν και μετα το μπανιο στο εσωρουχο αλλα αυτο ειναι αναποφευκτο.κατι εισχωρει....!!ενα μυστικο!!η σταση που βοηθαει να μεινεις πιο ευκολα εγκυος ειναι στα 4!ειναι δοκιμασμενο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια τι μου θυμησατε..οταν προσπαθουσαμε στο πρωτο μας κοριτσακι μετα απο 6 μηνες ειπα και γω να δοκιμασω την κατακορυφο οποτε με το που τελειωνουμε εγω κατευθυαν τα ποδια πανω οποτε ο αντρας μου που δεν ειχε ιδεα γιατι το κανω τι μου λεει???μισο λεπτο ρε αγαπη μου 5 λεπτακια να ξεκουραστω και μετα συνεχιζουμε...ειχα πεθανει στα γελια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια και εγώ όλο βραδύ κάθομαι στο κρεβάτι και το πρωί που θα σηκωθώ πάω στο μπάνιο αλλά κάποια φεύγουν δεν μένουν το ξερώ… άλλο πια να κάνουμε για να τα κρατήσουμε μέσα μας… εγώ πίστευα πως την νύχτα που κοιμόμαστε μένουν μέσα και το πρωί δεν φεύγουν αλλά έκανα λάθος :angry::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!Κ ΕΓΩ ΤΙΝ ΕΙΧΑ ΤΙΝ ΑΠΟΡΙΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΙΝ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑ 4 Κ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa..a re koritsia me kanate kai gelasa..me ta katakorufa...(alexandra mummy me ton antra sou..)!ki o giatros mou eipe 10 lepta kai meta na plenomai ekswterika..auto!alla tha dokimasw opws leei kai i muriam kai sta 4..xixi..den pame kala..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!Κ ΕΓΩ ΤΙΝ ΕΙΧΑ ΤΙΝ ΑΠΟΡΙΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΙΝ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑ 4 Κ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!

τςςςςς προστυχες με κανατε και κοκκινησα!!!

Καλε αν το κανουμε στα 4 για να πιασουμε τον διαδοχο

ΔΕΝ θα βγει ΚΩΛΟπαιδο?????

ααααααααααααααααααααααααααχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

muriam έγραψε:

τςςςςς προστυχες με κανατε και κοκκινησα!!!

Καλε αν το κανουμε στα 4 για να πιασουμε τον διαδοχο

ΔΕΝ θα βγει ΚΩΛΟπαιδο?????

ααααααααααααααααααααααααααχαχα :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:1evqj000]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ζαχαρενια!ζαχαρενια!!!εγω στα 4 την επιασα τη μπεμπουλα μου!!!λες να μου βγει κωλοπαιδο? :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ παντως απο πεισμα καλα κρατει!περιμενω πως και πως μπας και κανει την εξοδο της αλλα εχει..γινατι!!!

ελπιζω αν μην επιβεβαιωθεις.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

περα απο τη πλακα..ολες οι φιλες της αδερφης μου εμειναν εγκυος στη σταση αυτη.τυχαιο?.....δεν νομιζωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: χαχαχαχ!!!!!καλα ειστε απαιχτες!!!μανουλες και μελλοντικες μανουλες,με καλυψατε πληρως με τις προστυχο-απαντησεις σας!! ;) στην αρχη το κοροιδευα το κατακορυφο αλλα αυτο το μηνα το δοκιμασα και συνεχιζω χι χι!αυτο στα 4 δεν το δοκιμασα αλλα χμμ κατι θα κανουμε και γι'αυτο!!αχ η μανα κανει θυσιες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια έχω κατουρηθεί στα γέλια.... :laugh: :laugh: :laugh:

Τί είναι αυτά που λέτε;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Όλες λίγο πολύ το έχουμε αναρωτηθεί, αλλά ακούω εδώ για κεριά κλπ κι εχω λιώσει στο γέλιο.... :laugh: :laugh: :laugh:

Πλάκα πλάκα κορίτσια ξέρετε ότι σε κάθε εκσπερμάτιση παράγονται εκατομμύρια σπερματοζωάρια;;;;;Ε, δεν μπορεί...όσα και να βγουν έξω κάποια, θα πάνε και προς τα μέσα να συναντήσουν τα ωαριάκια σας.... :P:P:P:P:P:P

Εγώ ποτέ δεν ασχολήθηκα με τέτοια θέματα γιατί δόξα το Θεό έμεινα με την πρώτη έγκυος....

όμως τώρα που το λέτε κατά πάσα πιθανότητα ήμουν κι εγώ στα 4... :blush::blush::blush::blush: όχι για αυτό το λόγο...Απλώς έτσι με βολεύει.... :blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ενταξει με πεισατε!!στα 4 οκ!!! :laugh: :laugh:

μηπως να βαζαμε εκεινο το σηματακι το κοκκινο με το χ διπλα στον τιτλο??χαχαχαχα :P:P:P :laugh: :laugh:

μιας και πηραμε φορα,μια ερωτηση, το καθε μερα τανι τανι χαλαει τη συνταγη της συλλυψης?δεν το κανουμε επειτηδες,μας βγαινει :blush::blush: :silly: αντε και κανα ρεπο που και που....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντε καντε και θα με θυμηθειτε!!!θα πινετε νερο στο ονομα μου.. :P :silly: :lol::lol::lol::lol:

υπαρχει και εξηγηση γι'αυτο αλλα δεν θα τη γραψω γιατι θα με μαζεψει το ηθων! :blink::lol::lol::lol::lol::lol: δεν λεει να γεννησω τη καραμελιτσα μου στο κελι33!

καλη επιτυχια και περιμενουμε ανακοινωσεις!!!! :lol::lol::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι ειναι αυτα που διαβαζω?????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ειμαι κατω στα πατωματα και χτυπιεμαι....δεν πιανεστε :lol::lol::lol:

πλακα πλακα ομως και εγω το τριτο μου τωρα κατα πασα πιθανοτητα στα 4 το εκανα.. :blush::blush::blush:

Και μετα απο λιγο διαστημα βρισκονται οι αντρες μας και αναρωτιουνται γιατι ετσι ξαφνικα πλεον αρεσει στις γυναικες η συγκεκριμενη σταση :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :P:blink: :woohoo: :laugh: :cheer: με κανατε και γελαω μονη μου!!! Παντως οσον αφορα την αρχικη απορια, μου ειπε και ο ιδιος ο γιατρος μου να μη σηκωνομαι αμεσως, ουτε ποδια πανω ουτε τιποτα λεει (φανταστειτε ποσα ακουει...) απλα λιγο ξαπλωμενη μεχρι να υγροποιηθει το σπερμα και να ταξιδεψει. Απλα μου ειπε να παρατηρησω και αν το πρωι σηκωθω και τρεχει σα νερο να του το πω γιατι συνηθως αυτο σημαινει οτι δεν εχει καλη κινητικοτητα το σπερμα. Ομως οτι θα φυγει και καποια ποσοτητα ειναι λογικο, μην ανησυχεις! Δε χρειαζεται και πολυ για να γινει η "ζημια"! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα προθτυχουλεθ!!!

ρε σεις πιαστηκα...ειμαι απο χθες στα 4...να αλλαξω θεση?

μιλατε ντεεεεεεεεεε...τα μισα λετε...να κατσουμε στα 4 να κανουμε κερακια. αλλα δεν λετε ποση ωρα......κοντευω να τυλιχτω και να μεινω ετσι για παντα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλημερα προθτυχουλεθ!!!

ρε σεις πιαστηκα...ειμαι απο χθες στα 4...να αλλαξω θεση?

μιλατε ντεεεεεεεεεε...τα μισα λετε...να κατσουμε στα 4 να κανουμε κερακια. αλλα δεν λετε ποση ωρα......κοντευω να τυλιχτω και να μεινω ετσι για παντα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με πέταξε έξω και προσπαθούσα πόση ώρα να μπω.

καλά είσαι θεάααα έχω πεθάνει στο γέλιο!!!!!! :laugh: :laugh:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...