Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

μπράβο Δεσποινούλα! Το απογευματινό μπανάκι είναι το πιο ωραίο!!!

Άσε έχουνε φύγει όλοι αλλά η κολλητή που την είχα και κοντά μου λείπει πιο πολύ απ' όλους.. μη φανταστείς ότι θα έρθει και θα πάρουμε τους δρόμους, έχει και δύο παιδιά!!! Αλλά μόνο να κάτσουμε για καφέ στο μπαλκονάκι να τα πούμε μου φτάνει!!

Τώρα που είπες σιδερομάνι, σήμερα σφουγγράρισα, σιδέρωσα και με έχει πιάσει η μέση μου :( δεν είμαι για πολλά πολλά!! μαζεύονται τα άτιμα τα ρούχα και τώρα όμως, φαντάζομαι μετά με το μωρό!! Τα μωρουδιακά τα σιδερώνεις με άλλη όρεξη όμως ε? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αληθεια ειναι οτι το απογευμα η θαλασσα ειναι πιο ζεστη και την ευχαριστιεσαι περισσοτερο.

Εννοειται οτι τα μωρουδιακα τα σιδερωνεις με περισσοτερη ορεξη.

Ειναι και τοσοδουλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ ενας καφες στο μπαλκονι με μια φιλη και κουβεντουλα κι εμενα μου εχει λειψει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε να περάσει το καλοκαίρι να μαζευτεί ο καθένας σπίτι του.. :):) να δροσίσει και λιγάκι γιατί αυτή η ζέστη δεν παλεύεται!!! άνοιξα τώρα μήπως και φυσήξει λίγο.. δεν το μπορώ και όλη μέρα το κλιματιστικό.. αλλά φυσάει ζεστό αέρα :ohmy::ohmy:

πολύ γκρινιάρα είμαι ε?? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εισαι γκρινιαρα Ζωουλα,εγκυουλα εισαι!!!!!!!!!

Κι εμενα με πιανει πολλες φορες η γκρινια.Οι ορμονες ειναι.

Το δικο μας το a/c σβηνει μονο οταν φευγουμε απο το σπιτι.Και το βραδυ με αυτο κοιμομαστε,αλλιως δεν παλευεται η ζεστη.

Θα περασει το καλοκαιρι,θα ερθει και ο χειμωνας και θα περιμενουμε τα μπεμπακια μας να μας γεμισουν τις αγκαλιες μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο!!!! κι εγώ έτσι τα σκέφτομαι, μην κοιτάς που μου βγαίνουν αλλιώς ;);)μάλλον οι ορμόνες είναι, δίκιο έχεις..

άντε να έρθει ο χειμώνας, να ξεκινήσουμε τα ψώνια, τις ετοιμασίες.. θα ασχολούμαστε με τα μωρά και θα περνάει πιο ευχάριστα η ώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι οι ορμονες και οτι ολη μερα δεν εχουμε τι να κανουμε

και τρωγομαστε με τα ρουχα μας.

Αχ θα περασει ο καιρος και θα αρχισουν οι ετοιμασιες και τα ψωνια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!Δεν διαβασα πολλα γιατι με περιμενουν στον κηπο για φαι ειπα ομως να σας πω τα νεα μου!!!!Ειδα το νινακι μου εχει μεγαλωσει ειναι 5.5 εκατοστα και ολο χορευε!

Κουναγε χερακια ποδαρακια ολα!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Επισης ο γιατρος μου ειπε πως το πιθανοτερο ειναι να ειναι κοριτσακι!!! :silly: :silly: :silly: :silly: Θα το σιγουρεψουμε στην αυχενικη την οποια θα κανω στις 20 του μηνα!!!Εχω τρελλαθει :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειμαι ερωτευμενη με το ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: Φιλια σε ολες θα τα πουμε κι αυριο που θα σας διαβασω!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες;;

Εβαλα την μικρη για υπνο,εκανα και το φαγακι μου για αυριο μιας και

εχει ο αντρουλης μου ρεπο και εκατσα να χαλαρωσω!

Ιωαννα μου 5.5 εκατοστα!!! :woohoo: Τελεια!!! Και μαλλον κοριτσακι!! Ακομα πιο τελεια!!! Αλλα μην το δενεις κομπο ακομα.Ειναι νωρις!

Δεσποινακι τι ωραια που πηγες για μπανακι! Οντος το απογευμα η θαλασσα ειναι υπεροχη.

Ζωουλα δεν εισαι καθολου γκρινιαρα! Απλα τωρα στην εγκυμοσυνη δεν ειμαστε ευχαριστημενες με τιποτα. :lol:

Τα μωρουδιακα οντος σιδερωνοντε πιο ευχαριστα.Την πρωτη φορα που τα ειχα αγορασει και τα επλυνα μολις πηγα να τα σιδερωσω κατακαψα τα χερια μου τοσο τοσοδουλικα που ειναι! :laugh:

Μου πηρε καιρο να το συνηθισω.Το καλο ειναι οτι τα τελειωνεις γρηγορα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna μου μεγάλωσε το μωράκι ε?? τέλεια!!! δεν είναι φοβερό όταν το βλέπεις να κουνάει χεράκια, ποδαράκια?? άντε στην αυχενική με το καλό θα έχει μεγαλώσει ακόμα πιο πολύ και θα το δεις καλύτερα!!! :):)

Λενάκι μου τι κάνεις?? Περιμένω πως και πως να πάρω τα πρώτα ρουχαλάκια, να αρχίσω να τα πλένω, να τα τακτοποιώ. Γι' αυτά δεν με νοιάζει το σίδερο, θα είναι τα μόνα που θα τα σιδερώνω με χαρά!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια :):)

Τι κανετε? Ολα καλα? Εγω τα ιδια, μετραω τις μερες να παω στο γιατρο να δει την αυχενικη μου, να δω και το παιδακι μου ;) Μια βδομαδουλα ειναι αυτη, θα περασει. Ακομα δεν εχω νιωσει κατι αλλα ειναι νωρις ακομα(14η εβδομαδα) ομως εχει φουσκωσει η κοιλια μου και φαινεται για τα καλα :blink: Αυτο δε το περιμενα, στη κορη μου φανηκε η κοιλια μου στον πεμπτο μηνα...... Αυτα τα νεα μου. Εσεις ξυπνησατε? Αντε καλε, ξυπνηστε!!! :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!καλε με ξυπνησες με τις φωνες σου :)!μπιμπιμπο μου κοιμουνται οι υπναρουδες μας!καλε κ μενα η κοιλια μου εχει φουσκωσει πολυ...ολοστρογγυλο μπαλονακι εχει γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΞΥΠΝΗΣΑ :blush: ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ :):)

ΜΠΡΑΒΟ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ :cheer::cheer: ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗΡΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ? :laugh: :laugh:

ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ,ΟΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ :angry:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΕΦΕΥΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ;)

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ :):)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα εγω να δειτε γκρινια, το ασχημο ειναι οτι ξεσπαω σε ολους, ενα περιεργο πραγμα, αφου ο αντρας μου λεει οτι θα κανω αγορι γιατι εχω αγριεψει πολλη, στη κορη μου δεν ημουνα ετσι.... Αληθεια για πειτε, τι λετε εσεις αγορι η κοριτσι θα κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γλυκά μου κοριτσάκια καλημέρα. Χθες είχα μια πολύ όμορφη μέρα αφού περιποιήθηκα λίγο τον εαυτό μου μετά από πολύ καιρό, έκανα μασκούλες έφτιαξα νυχάκια το βράδυ πήγαμε στη συναυλία της θεάς Χαρούλας Αλεξίου και περάσαμε τέλεια!!!!!Είχα καιρό να περάσω τόσο καλά το είχα ανάγκη να μου φύγει λίγο το άγχος του ταξιδιού μου. Σήμερα έπλυνα τα τελευταία ρούχα να φτιάξω αύριο βαλιτσούλα γιατί πρωί πρωί Πέμπτη αναχωρούμε για Αθήνα.

Απ ότι βλέπω οι ορμόνες όλων μας έχουν βαρέσει κόκκινο βρε κοριτσάκια μου, μια από τα ίδια εγώ πάλι είμαι πολύ ευσυγκίνητη και κλαίω με το παραμικρό, παθαίνω ψιλοκατάθλιψη ώρες ώρες :(

Κάλλη μου και μένα σα μπαλόνι φούσκωσε η κοιλιά μου σα να είμαι 6 μηνών και... πόσο θα γίνει όταν πάω στον 9 ? :unsure:

Ελένη μου άντε μια βδομαδούλα υπομονής ακόμη και θα το δεις το νινάκι. Εγώ τη Δευτέρα πρώτα ο Θεός θα το ξαναδώ.

Πολλά φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου τρέχω να προλάβω τις δουλειές μου και έχω μπόλικες σήμερα. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκοκοιλίτσες!!!

Νομίζω στα νεύρα δε με φτάνει καμιά!

Ξέρετε τι έκανα εχθές;;;

ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΑ!!!

Διαφωνούσαμε για το πότε έπρεπε να πάω μια συγκεκριμένη επίσκεψη που ήθελα να την συνδυάσω και με το Σ/Μ και ενώ του έλεγα πως δεν είναι σίγουρο και απλώς το σκεφτομαι αυτός μου έλεγε διαφωνώ και δε πρέπει να πας την συγκεκριμένη στιγμή. Ότι και να του έλεγα πως ακόμα είναι υπό συζήτηση, αυτός επέμενε στα δικά του. Ώσπου έκανε τη λάθος κίνηση να πάει να μου κλείσει το στόμα.

Δε ξέρω τη λύσσα με έπιασε αλλά είχα τέτοια νεύρα και τον δάγκωσα τόσο πολύ που το σκεφτομαι από εκείνη την στιγμή και ανατριχιάζω.

Πως το έκανα εγώ αυτό;

Από εκείνη την στιγμή του ζητάω να μου το δείξει και να του ζητήσω συγνώμη και δε μου κάθεται.

Με το δίκιο του…

Αχ κορίτσια μου … δεν είμαι καλά…

╔══╗

╚╗╔╝

╔╝(¯`v´¯)

╚══`.¸. MY BABY ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια κ απο μενα σας πεθυμησα πω πω ειχα να μπω αρκετα χαμος που να τα διαβασω ολα!

Ειρηνη μου μη στεναχωριεσαι ο αντρουλης σου κραταει λιγα μουτρακια αλλα σιγουρα καταλαβαινει ..τις ορμονες ψευτοκλαψε κ εσυ λιγο :) θα ξεθυμωσει αμεσως

marielen κανει να βαφουμε νυχι εγω το σταματησα. κ μασκες εχουν χημικα -κ φυτικες συνηθως- κανει να βαζουμε;κατα τ αλλα καταθλιψη κ εγω αλλα λογω διαφορων προβληματων :( τεςπα θα περασουν

Οσο για σιδερο κοριτσια δεν αντεξα με τοση ζεστη κ πιεση τα εστειλα στην πεθερα μου ευτυχως ειναι βολικια δε λεει τιποτε

bibibo λενε αγριευεις στην οψη στο αγορι οχι στο χαρακτηρα.Αλλοι ομως λενε οτι στο κοριτσι αγριευεις γιατι σου τραβαει την ομορφια.Κ αυτο με τις κοιλιες αργοτερα αν ειναι μυτερη δηθεν αγορι ή στρογγυλη κοριτσι ,ισχυει; :blink:

breeze κ εγω ευχομαι να τελειωσει το καλοκαιρι πρωτη φορα στη ζωη μου,ειμαι καθηγητρια κ οποτε τελειωνε κ ξαναρχιζαμε δουλεια..στεναχωρια!τωρα θα δω αν θα παω σχολειο για λιγο αν και πεθυμησα κ τα παιδακια απο κει :P

Λενακι πατριδα τι εγινε με διαγωνισμο κερδισες;

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου αγρίεψες για τα καλά!! :P Μη στεναχωριέσαι πουλάκι μου θα του περάσει. Όπως σου είπε και το filaki κάντου χαρίτσες και σύντομα θα το ξεχάσει.

filaki μέχρι στιγμής δεν είχα βάψει νύχι αλλά μετά το πρώτο τρίμηνο μια δυο φορές δεν νομίζω ότι κάνει κακό. Όσο για τις μασκούλες χρησιμοποιώ φυτικά προϊόντα με βάση φρούτα. Ήδη έχω αφήσει το μαλλί άβαφτο δεν πάει να αφήνω και τα υπόλοιπα. Μας τονώνει και λίγο ψυχολογικά να περιποιούμαστε και λίγο τον εαυατό μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα μας τονωνει εγω ρωτησα γιατρο μπορω να κανω ανετα ανταυγιες που δεν ερχονται σε επαφη με δερμα κ γενικα μυρωδιες δε με ενοχλουν σημερα θα τις κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Καλημέρα φουσκοκοιλίτσες!!!

Νομίζω στα νεύρα δε με φτάνει καμιά!

Ξέρετε τι έκανα εχθές;;;

ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΑ!!!

Διαφωνούσαμε για το πότε έπρεπε να πάω μια συγκεκριμένη επίσκεψη που ήθελα να την συνδυάσω και με το Σ/Μ και ενώ του έλεγα πως δεν είναι σίγουρο και απλώς το σκεφτομαι αυτός μου έλεγε διαφωνώ και δε πρέπει να πας την συγκεκριμένη στιγμή. Ότι και να του έλεγα πως ακόμα είναι υπό συζήτηση, αυτός επέμενε στα δικά του. Ώσπου έκανε τη λάθος κίνηση να πάει να μου κλείσει το στόμα.

Δε ξέρω τη λύσσα με έπιασε αλλά είχα τέτοια νεύρα και τον δάγκωσα τόσο πολύ που το σκεφτομαι από εκείνη την στιγμή και ανατριχιάζω.

Πως το έκανα εγώ αυτό;

Από εκείνη την στιγμή του ζητάω να μου το δείξει και να του ζητήσω συγνώμη και δε μου κάθεται.

Με το δίκιο του…

Αχ κορίτσια μου … δεν είμαι καλά…

╔══╗

╚╗╔╝

╔╝(¯`v´¯)

╚══`.¸. MY BABY ..!!!

Αγαπητή μου,εγώ σε περνάω!!1 φορά τον χαστούκισα επειδή αργούσε να ετοιμαστεί για να πάμε κάπου και τα είχα πάρει γιατί είδε ότι είμαι κάπως και άρχισε να δικαιολογείται αντί να ετοιμάζεται να τελειώνουμε και μια φορά του πέταξα παγωμένο νερό από το ψυγείο γιατί είχαμε τσακωθεί και με κοιτούσε κάπως...Μην νιώθεις άσχημα..Απλά εξήγησέ του ότι οι ορμόνες σου κάνουν πάρτυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα εγω εκανα αυχενικη σημερα ..... ετυχα σε @##$# γιατρο αφου βγηκα εξω κ εκλεγα απο τα νευρα μου .. :angry::angry::angry::angry::angry:

εκτος του οτι δ μου γυρισε ΚΑΝ την οθονη να δω το μωρακι μας που περιμενα πως κ πως αυτη την στιγμη

ελεγε οτι κοτσανα του ερχοταν στον ανδρα μου αφου μου λεει λυγμενα πρεπει να περνει αυτος .....

δ μου ειπε τπτ για το μωρο εγω τον ρωταγα κ ξερετε τι μου ελεγε?????????? :angry::angry::angry::angry:

αααααααααααα πολυ καλη αυτη η ερωτηση ......αααααααααααααα κοντευα να τον σφαξω ....

παλι καλα που ειδε το μωρακι μας ο ανδρουλης μου κ μου τα ελεγε μετα ...κουνιοταν ελεγε το ενα του ποδαρακι κ ηταν με το κεφαλι κατω το σκατουλι μου .....για φυλο ουτε λογος κατσαμε κανα 15 εκει κ ο υπεριχος κρατησε 5 λεπτα αφου δ αντεξα κ εβαλα τα κλαματα οταν βγηκα ......... ηθελα κ γω να το δωωωωωωωωωωωω :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps:

αλλα ειναι καλα ..γερο μου ειπε απ'οσο μπορω να δω οχι με σιγουρια μα τι !@#$@#!$

χερακια ποδαρακια βλεπετε???????? του λεω....

μμμμμμμμμ πολυ καλη ερωτηση ...προσπαθω μου λεει :ohmy::ohmy::blink::blink::blink::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου :):)

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μου βγηκες εκτος εαυτου ε ?μην στεναχωριεσαι τωρα κανε αυτο που σου ειπαν και τα κοριτσια λιγο δακρυ παραπανω και λιγες αγαπουληνιες ;) τι να κανουμε ας δειξουν και αυτοι λιγο κατανοηση

αχ ΜΑΡΙΕΛΕΝ θα περασατε τελεια στην αλεξιου :):) καλα εκανες και εκανες και την περιποιηση σου .εγω που ρωτησα τη γιατρο μου μου ειπε οτι νυχια επιτρεπονται κρεμες μασκες και τετοια επισης αρκει να μην ειναι πολυ δυνατες και να μην εχουν μεσα ρετινολες AHA ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΕς ΕΝΩΣΕΙς για την αποτριχωση γκρινιαζε λιγο . :blush:

ΦΙΛΙΩ εκανες και το εστειλες στην πεθερα <αφου ειναι και καλη :cheer::cheer:

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου σιγουρα ολα ειναι ενταξει .μα τι βλακας αυτος ο γιατρος . :blink: δεν σου εδωσε τον υπερηχο και την διαγνωση σου ?εκει πρεπει να αναφερει οτι ειδε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

κοριτσια καλησπερα εγω εκανα αυχενικη σημερα ..... ετυχα σε @##$# γιατρο αφου βγηκα εξω κ εκλεγα απο τα νευρα μου .. :angry::angry::angry::angry::angry:

εκτος του οτι δ μου γυρισε ΚΑΝ την οθονη να δω το μωρακι μας που περιμενα πως κ πως αυτη την στιγμη

ελεγε οτι κοτσανα του ερχοταν στον ανδρα μου αφου μου λεει λυγμενα πρεπει να περνει αυτος .....

δ μου ειπε τπτ για το μωρο εγω τον ρωταγα κ ξερετε τι μου ελεγε?????????? :angry::angry::angry::angry:

αααααααααααα πολυ καλη αυτη η ερωτηση ......αααααααααααααα κοντευα να τον σφαξω ....

παλι καλα που ειδε το μωρακι μας ο ανδρουλης μου κ μου τα ελεγε μετα ...κουνιοταν ελεγε το ενα του ποδαρακι κ ηταν με το κεφαλι κατω το σκατουλι μου .....για φυλο ουτε λογος κατσαμε κανα 15 εκει κ ο υπεριχος κρατησε 5 λεπτα αφου δ αντεξα κ εβαλα τα κλαματα οταν βγηκα ......... ηθελα κ γω να το δωωωωωωωωωωωω :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps: :klaps:

αλλα ειναι καλα ..γερο μου ειπε απ'οσο μπορω να δω οχι με σιγουρια μα τι !@#$@#!$

χερακια ποδαρακια βλεπετε???????? του λεω....

μμμμμμμμμ πολυ καλη ερωτηση ...προσπαθω μου λεει :ohmy::ohmy::blink::blink::blink::angry::angry::angry::angry:

Μα καλά...Που πήγες και την έκανες?????Απαράδεκτο!!!Πόσο τους πλήρωσες? Εγώ είχα μια οθόνη απέναντι και έβλεπα τα πάντα!!Μας εξηγούσε ό,τι έβλεπε και γενικά ήταν πολύ καλά...Ο υπέρηχος κράτησε περίπου 30 λεπτά και επειδή είχε χαλάσει το μηχάνημα που γράφει σε DVD τον υπέρηχο,μας άφησε να το πάρουμε με κάμερα!!Και πληρώσαμε 130 ευρώ μαζί με PAP-A!!Έπρεπε να κάνεις φασαρία!!!!!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

Σημερα πηγαμε θαλασσα το πρωι,τελικα το απογευματινο μπανιο ειναι πολυ καλυτερο.Το πρωι ειναι μονο ταλαιπωρια.

Απο νευρα βλεπω ειμαστε ολες!!!!!!

Ειρηνακι και Αννα σα να το παρακανατε εσεις μαλλον...

Οσον αφορα το καλωπισμο,εγω δε σταματησα να βαφω τα νυχια μου,ο γιατρος δε μου το απαγορευσε.Ολα τα εχουμε κοψει,ας κανουμε και κατι για μας,εκτος απο το να περιμενουμε να περασει ο γιατρος.

Πωλινακι μου τι @#$!@#$ γιατρος ηταν αυτος!!!!!!!!!

Αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!

Δεν πας και σε κανεναν αλλον να καμαρωσεις το βλασταρι σου???

Ιωαννα μου μεγαλωσε το ζουζουνι σου,ε???????

Μπραβο καρδια μου???????

Ξεχασα κατι???????

Φιλακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU,Εγώ αν δεν είχα άντρα με τόσο καλό και ήπιο χαρακτήρα,θα με είχε πιάσει από τα μαλλιά και θα με πέταγε έξω και καλά θα έκανε...Τον είχα προειδοποιήσει όμως ότι με κάποιες συμπεριφορές δεν ελέγχω τα νευράκια μου... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα πιστευω οτι ολοι οι αντρουληδες κανουν πολλη υπομονη

και επισης πιστευω οτι οταν με το καλο γεννησουμε,θα τους τα πληρωσουμε ολα αυτα τα νευρακια :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
    • Καλησπέρα @AGAPOULLA1993! Το αντιμετώπισα κ εγώ αυτό με την μικρή μου. Διήρκησε λιγο παραπανω απο χρονο , μετα σταδιακά τα προσθέσαμε κ τώρα στα 2.5 έτη τρώει τα πάντα.  Ως προς τον θηλασμό ναι , δεν έτρωγα τίποτα που να περιέχει έστω κ ίχνη. Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή αλλά μετά είναι μια συνήθεια. Εμείς θηλασαμε μέχρι τα 2 έτη,  οπότε όπως καταλαβαίνεις το περάσαμε μαζί!! Σου στέλνω μπόλικη δύναμη και υπομονή!! 
    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
    • Εγω γενικα κοιμάμαι το βράδυ λίγο όταν αλλαζω πλευρό ζορίζομαι και η ζεστη με ενοχλεί αρκετα αλλά γενικα κοιμάμαι ακόμα  εγω καμία φορά πονάω ανάμεσα από τα πόδια στους προσαγωγούς με πιάνουν κάτι απότομα για λίγο και με αφηνει  Και τα πόδια μου πρήζονται αρκετά αλλά γενικα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα  ακόμα τουλάχιστον 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...