Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!Πως τα περνατε;Εγω χτες πηγα Καλαμο μια βολτιτσα και απολαυσα δροσια!Καλος και ο Μαραθωνας αλλα παραεχουμε υγρασια και κουνουπια!Αυριο θα δω το μωρακι μου!Αχ να ναι ολα καλα!

Λενακι Δεσποινουλα το ξενυχτησατε βρε χτες με την κουβεντουλα!Βρε κοριτσια ενα πριεργο πραγμα που εχω!Εχω εννοια εννοειται να παει καλα η εγκυμοσυνη και να ειναι καλα το μωρακι μου αλλα οσον αφορα στην γεννα δεν ανχωνομαι καθολου!Αυτο που με ανχωνει ομως ειναι το μετα που θα εχω το μπεμπε μου σπιτι..... :blink::blink: να το ταισω να το κανω μπανιο..... :dry::dry: μου φαινονται βουνο αυτα!Ελπιζω να μου γεννηθει το περιβοητο ενστικτο της μανας γιατι αλλιως καηκαμε :P:P θα κανω 3 ωρες να το κανω μπανιο το μωρο μου!

Μαρακι Μαριαλενα Ειρηνη Ζωουλα bibibo και σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΛΥΚΑ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :):)

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ δωστου να καταλαβει με τις βολτες :laugh: :laugh:

εμεις εχθες ειχαμε παρεουλα σπιτι αλλα σημερα και εγω θελω βολτες ;)

κοριτσια ευτυχως που εχω και εσας και μαθαινω διαφορα .ουτε καν ηξερα οτι υπαρχουν συμβουλοι θηλασμου :blink:

ΛΕΝΑΚΙ τελειοοοοοοοο το βιντεακι ,αχ και τα δικα μας ετσι θα κανουν ?

ΜΑΡΙΕΛΕΝ μου θα την παρω και εγω να την ρωτησω αν πρεπει να κανω καμια προετοιμασια .ευχαριστω για τις λεπτομερειες αντε περιμενω εντυπωσεις . :lol::lol:

εγω ΙΩΑΝΝΑ πριν μεινω εγκυος κοιμομουν τοσο βαρια που αναρωτιωμουν καλε θα ακουω το μωρο? :blush: τωρα παλι που εμεινα ξυπναω με το παραμοκρο ηδη .λες η φυση να προνοει ? :laugh: :laugh: ασε αυτο με το μπανιο με το ενα χερι τρεμει η ψυχη μου :unsure:

κοριτσια και εγω με το ζορι κρατιεμαι να μην κανω αγορες .ειπαμε να περιμενουμε και εμεις μεχρι το νοεμβριο .τωρα βεβαια την αλλη εβδομαδα που θα δουμε το φυλλο αν με πιασει καμια καταναλωτικη μανια δεν ξερω :lol::lol::lol:

πωπω με επιασε και εμενα πολυλογια :laugh: :laugh:

κοριτσακια μου φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες και στις κοιλιτσες σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου γκαστρουλίνια καλημέρααααααα!!!

Τι μου κάνετε σήμερα? εγώ είμαι πολύ χαρούμενη!! ένοιωσα και εγώ επιτέλους το μπεμπέ να κουνιέται!!!! χθες βράδυ και ενώ ξάπλωσα το ένοιωσα και πάλι σήμερα το πρωι αχ τι ευτυχία απ τις πιο όμορφες στιγμές της εγκυμοσύνης!!!!

Χθες βράδυ το ξενυχτίσατε βλέπω Λενάκι και Δεσποινάκι :P

Πρωτότοκα κοριτσάκια μην αγχώνεστε καθόλου για την περιποίηση του μωρού. Αχ πόσο μου θυμίζετε εμένα που ξενύχταγα βράδια ολόκληρα να σκέφτομαι πως θα το κάνω μπάνιο μη μου γλιστρίσει μη το ένα μη το άλλο.

Ακόμη και πως θα το αλλάξω με προβλημάτιζε ένα σωρό απορίες κουβάρι στο μυαλό μου κάθε βράδυ όσα βιβλία και να διάβαζα πάντα έτρεμα στην ιδέα. Και μόλις γέννησα ως δια μαγείας μετά από λίγες ώρες απ την καισαρική με το που έκλαιγε το μωρό έβαζα τον άντρα μου αν με σηκώσει και με τους ορούς στα χέρια την άλλαζα πάνα δεν ήθελα να την αλλάζει κανείς άλλος. Όσο για το μπάνιο όταν γυρίσαμε στο σπίτι, έβαζα λίγο νεράκι στο μπανιεράκι της και με το ένα χέρι ναι με το ένα ποιός θα μου το έλεγε, την κράταγα και με το άλλο την έπλενα είχα βέβαια και τον σύζυγο σταντ μπαί :P

Η φύση κορίτσια μου έχει προνοήσει για όλα είναι αυτό το μητρικό ένστικτο που έρχεται ως δια μαγείας με το που θα δείτε το μικρό σας πλασματάκι. Γι αυτό μη κουράζετε το μυαλουδάκι σας καθόλου και μην αγχώνεστε για τίποτα. Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!!

Μαράκι μου ρώτα τη γιατρό σου να σου πει αν χρειάζεται να πάρεις κάτι πριν την άμνιο.

Άπλωσα και πάλι την σεντόνα μου και σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά μια μια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!! Χαρουμενη Κυριακη να εχουμε ολες μας!!! :)

Τι κανετε;;;

Ιωαννα μου αυτα ειναι τα γνωστα αγχοι μιας πρωτοκοτης!

Οπως ειπε ομως και η Μαριελεν δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι ετσι.

Θα γεννησεις και ολα θα σου βγαινουνε τοσο φυσικα και ουτε που

θα το πιστευεις! Οσο για το μπανιο ειναι πιο ευκολο απο οσο

φαινεται.Αν το κρατησεις το μωρακι οπως σου δειξουνε δεν θα εχεις

κανενα προβλημα! Εγω παλι ημουν πολυ αφασια με ολα αυτα.Δεν αγχωθηκα

ποτε για τιποτα! :lol:

Μαρακι μου και τα δικα σας μπεμπακια ετσι θα κανουν σε λιγο

καιρο στην κοιλιτσα και δεν θα πιστευεις στα ματια σου με οτι βλεπεις!

Θα μαθετε πολλα απο εμας της δευτεροτοκες! :) Συμβουλοι υπαρχουνε ναι και μαλιστα ειναι πολυ χρησιμοι.Αξιζουν οσα λεφτα και να δωσεις.

Μαριελεν ενιωσες το μπεμπε!!! :woohoo: Τελεια δεν ειναι;;

Τωρα θα το νιωθεις καθε μερα!!!

Σημερα θα μαγειρεψει η πεθερα κοτοπουλο στον φουρνο με πατατες και γλιτωνω το φαι! Για την μικρη εχω κρεατοσουα απο χτες.Τι καλα.

Ωρα να σιδερωσω λιγο γιατι σαν πολλα να μαζευτηκαν παλι! :lol:

Σας φιλω γλυκα ολες και τα λεμε αργοτερα παλι!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μενα κοριτσια!!!! :)

Τι ζέστη ειναι αυτή??? Λιώνωωωω...τόσα χρονια στη Θεσσαλονικη με την Χαλκιδικη στα ποδια μου και βαριομουνα να παω... φέτος που ειμαι στην Αθήνα την πεθυμησα την χαλκιδικουλα μου....

Μarielen τι καλα που ενιωσες το νινι σου... :laugh: :laugh: εγω αν και ειναι νωρις ακομα εχει τύχει να νιώσω κανα δυο πεταρισματα στην κοιλιτσα μου...δεν ξερω αν ηταν ο νινις μου ή καποιος μυικος σπασμος...δεν ξερω πως ειναι να το νιώθεις... :) θα μαθω σε λιγο καιρο και εγω...

Όσο για τα αγχη που αναφέρατε να μην σας πω ποσο αγχωνομαι για ολα...προσπαθω ομως να διατηρω την ψυχραιμια μου ακομα γιατι αλλιως ολο κρισεις πανικου θα παθαινα :unsure:

Ευχομαι σε όλες μια ομορφη Κυριακη και σε οσες ειναι στη θαλασσα να κανουν και καμια βουτια για μένα που η μονη βουτια που μπορω να κανω ειναι στον καναπε... :cheer:

Φιλακια!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ?ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ .ΑΧΧΧΧΧ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ :silly: :silly: :silly:

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ :):)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΟ ΦΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΙς ΑΝΙΨΙΕΣ . :P:P ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΘΕΙΑ ,ΕΙΔΙΚΑ Η ΜΙΚΡΗ :cheer::cheer:

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΒΟΛΤΑ :):)

ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΣΝΟΜΠΑΡΑ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ,ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ :blush::cheer::cheer:

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ .

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!

Τι κανετε?Πως περασατε την Κυριακη σας??

Εγω αλλα περιμενα και αλλα ηρθαν.

Πηγαμε στους φιλους μας και φαγαμε μακαρονια με κοκκινιστο,

ενω εχθες φαγαμε μακαρονια με κιμα.Και για καφε τελικα δεν πηγαμε.

Αυριο ηταν να παμε θαλασσα και παιζεται.

Χαλια,χαλια,χαλια...

Ελενη μου αντε ενιωσες κι εσυ το μπεμπακι σου,ε???

Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!Πολυ χαρηκα!!!!!

Βικυ μου οταν κατι το θεωρουμε δεδομενο,δεν το εκτιμαμε.

Κι εμεις εχουμε παραθαλασσιο στην Καβαλα και τωρα και τι δε θα εδινα για να ημουν εκει,ενω τοσα χρονια ουτε να το δω.

Βρε Λενακι τοσα ρουχα λερωνετε??????Συνεχεια σιδερωνεις.

Ελα και σε μενα,εχω ενα πλυντηριο,οχι πολλα πραγματα!!!!!!

BREEZE μια χαρα περιποιηση απολαυσες σημερα!!!!!!!

Τι αλλο εχει το προγραμμα????

Κοριτσακια μου μολις ερθουν τα μπεμπακια μας ολα ως δια μαγειας θα παρουν το δρομο τους!!!!!!Οχι αγχος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω τα γκαστρουλίνια μου. Μόλις επιστρέψαμε απ την βολτίτσα μας. Πήγαμε σε μια καφετέρια που έχει μεγάλο εξωτερικό παιδότοπο και πετύχαμε σε πάρτυ γενεθλίων όπου γινόταν πανικός από παιδομάνι. Η μικρή μου φυσικά που να ξεκολλήσει να φύγουμε. Εμένα το κεφάλι μου έγινε καζάνι απ τις φωνές 2 ώρες εκεί. Αλλά χαλάλι το ευχαριστήθηκε το πουλάκι μου. Τώρα έπεσε ξερή για νάνι. Θα πάω και εγώ τώρα μιας και αύριο θα σηκωθώ πουρνό πουρνό να πάω στο ΙΚΑ να μου γράψουν το σίδηρο και το φυλλικό του μηνός και τα φάρμακα της άμνιο.

Δεσποινάκι σε κυνηγάει το μακαρόνι βλέπω. Τώρα που το πες καλή είναι μια μακαρονάδα με κοκκινιστό για αύριο μου έδωσες ιδέα. Εσύ φαντάζομαι ούτε να τα δεις θα θέλεις τουλάχιστον για μια εβδομάδα.

Μαράκι μου άντε όπου να ναι θα το νοιώσεις και εσύ. Σήμερα εμένα ήταν ήσυχο μέχρι στιγμής ίσως τώρα που θα πάω να ξαπλώσω να το νιώσω πάλι.

Λενάκι ελπίζω να ξεμπέρδεψες με το άτιμο το σίδερο δεν το μπορώ με τπτ λέμε.

Βικουλίνι και εγώ παρόλο που είμαι σε νησί φέτος δεν την παλεύω τη ζέστη με τπτ πόσο μάλλον στην Αθήνα. Αυτό σκέφτομαι που θα ρθω την Πέμπτη πως θα την παλέψω. :S

Σας εύχομαι καλό βράδυ και όνειρα γλυκά!! πολλά πολλά φιλάκια κοριτσάκια μου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα :)

Τι κανετε? Πως περασατε το σαββατοκυριακο?

Εγω μια απο τα ιδια, το πρωι ηρθαμε κι ανοιξαμε το μαγαζι και μετα φυγαμε για χωριο με σκοπο να παμε και για μπανιο, αλλα στη πορεια αλλαξε γνωμη η παρεα :angry:

Να ρωτησω κατι τις φιλες που εχουν ηδη ενα παιδακι και ειναι τωρα εγκυουλες? Τα παιδακια τα παιρνετε αγκαλιτσα? Εγω μεχρι στιγμης, μιας και ειναι η μικρη τεσσαρων χρονων, αποφευγω να τη παιρνω αγκαλια :huh:

Ομως χτες χτυπησε λιγακι το κακομοιρο κι εκλεγε,ε και την πηρα μια αγκαλιτσα για να ξεχαστει. Μετα με εποιασε ενας φονος μηπως εκανα βλακεια που τη πηρα αγκαλια γιατι δε ξερω ακομα αν "εχει δεσει το παιδι" οπως λενε οι παλιες :dry: Βεβαια δεν ενιωσα κανενα πονο ουτε ειδα καθολου αιμα, αλλα η μικρη μου ειναι 15 κιλα και φοβηθηκα λιγο.....

Το ξερω οτι σκεφτομαι χαζα ωρες ωρες αλλα τι να κανω αφου ετσι ειμαι :unsure:

Αυτα με τις ανησυχιες μου, φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Ηρθε η μερα που θα δω παλι το νινακι μου!ΤΟ απογευμα παω γιατρο και θα κανονισουμε επιτελους την αυχενικη!!!Μεσα στις επομενες 10 μερες πρεπει να την εχω κανει!

Δεσποινακι μου θα ερθουν κι αλλα Σαββετοκυριακα μην σε στεναχωρει που αυτο ηταν λιγο χαλια!Εμενα χτες με τσακισανε στις επισκεψεις....ολη μερα ημουν ορθια και σερβιρα :S:S ευτυχως με βοηθαει και ο αντρουλης μου!

Ελενη μου σε ποια εβδομαδα εισαι;Δεν νομιζω να πειραζει να παιρνεις αγκαλιτσα το παιδακι σου!Απλα σηκωνε την προσεκτικα.Αν δεν την παιρνεις καθολου αγκαλια θα αρχισει να ζηλευει το μωρο απο τωρα!

Παω στο μαγαζι μου κοριτσια να δουλεψω να μου περασει κι η ωρα γιατι με εχει πιασει μια ανυπομονησια-αγωνια σημερα να δω το νινι μου......

Φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα σε όλες!!! μια όμορφη εβδομάδα να έχουμε όλοι!!

2220088orrmbh42xi.gif

Απόψε ζήτημα να κοιμήθηκα 2 ώρες μια ανησυχία ένα κακό, τελικά έπρεπε να σηκωθώ απ τις 5.30 μιας και έπρεπε να πάρω σειρά στο ΙΚΑ για να μου γράψουν τα συμπληρώματα του μήνα :S μόλις ξεμπέρδεψα και νοιώθω εξαντλημένη. Ελπίζω σε ένα μεσημεριανό υπνάκο για να συνέλθω.

Ελένη μου εγώ δεν τολμώ να σηκώσω τη μικρή μου καθότι σχεδόν 30 κιλά!! αγκαλίτσες μόνο καθιστή και ξάπλα κάνουμε. Τώρα αν τη σήκωσες μια φορά δεν πειράζει αλλά γενικά να προσέχεις, κάτσε και μετά πάρτη αγκαλίτσα είναι καλύτερα έτσι.

Ιωάννα μου άντε με το καλό να δεις και εσύ το νινάκι σου,γιατί κακά τα ψέμματα μόνο όταν τα δούμε στον υπέρηχο ηρεμούμε εντελώς.

Πολλά φιλάκια σε όλες σας να έχετε μια όμορφη μέρα!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna123456 έγραψε:

Καλημερα κοριτσακια μου!Ηρθε η μερα που θα δω παλι το νινακι μου!ΤΟ απογευμα παω γιατρο και θα κανονισουμε επιτελους την αυχενικη!!!Μεσα στις επομενες 10 μερες πρεπει να την εχω κανει!

Δεσποινακι μου θα ερθουν κι αλλα Σαββετοκυριακα μην σε στεναχωρει που αυτο ηταν λιγο χαλια!Εμενα χτες με τσακισανε στις επισκεψεις....ολη μερα ημουν ορθια και σερβιρα :S:S ευτυχως με βοηθαει και ο αντρουλης μου!

Ελενη μου σε ποια εβδομαδα εισαι;Δεν νομιζω να πειραζει να παιρνεις αγκαλιτσα το παιδακι σου!Απλα σηκωνε την προσεκτικα.Αν δεν την παιρνεις καθολου αγκαλια θα αρχισει να ζηλευει το μωρο απο τωρα!

Παω στο μαγαζι μου κοριτσια να δουλεψω να μου περασει κι η ωρα γιατι με εχει πιασει μια ανυπομονησια-αγωνια σημερα να δω το νινι μου......

Φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ιωαννα μου μπηκα στη 14η εβδομαδα απλα δε μπορω να βαλω τικερακι γιατι ειμαι ασχετη των ασχετων :dry:

Με το καλο να δεις το νινακι σου :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα από το τρελονήσι. Γειτόνισσα, αν είχε συμβεί κάτι με το σήκωμα του βάρους νομίζω κάτι σύμπτωμα θα είχες τι στο καλό...όλες σηκώνουμε, ψώνια, κουτιά, όλο και κάτι θα τύχει. Εγώ πήγα για τρέξιμο ως συνήθως Σάββατο πρωί και το φχαριστήθηκα πολύ, τις υπόλοιπες μέρες γυμναστική εντός σπιτιού. Τώρα αν κάποτε με θυμηθεί αυτή η κοιλιά και φουσκώσει δεν ξέρω πώς θα πηγαίνω, αλλά θα πηγαινω!! Σε ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες για Πάτρα!! Θα το ψαξω πολύ κι εγώ! Δεν είχα πρόβλημα να γεννήσω στο νοσοκομείο εδώ, αλλά θέλω να κάνω επισκληρίδειο οπότε θα πάω σε ιδιωτικό στην Πάτρα (εκτός αν το μωρό έρθει νωρίτερα).

Πήγα πάλι στη γιατρο για υπέρηχο την προηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν είδαμε φύλο...δεν έχει τρισδιαστατο υπέρηχο το νοσοκομείο εδώ βλέπετε....τα νεύρα μου.... (έχω λυσσάξει). Και φυσικά ΔΕΝ μπορώ να κρατηθώ με τα μωρουδιακά, αλλα προς το παρόν κάθομαι ήσυχη. Το καλό είναι ότι όταν θα γεννήσουμε (all together τι καλα!!), θα είναι περίοδος εκπτώσεων (πεθερά θέλω καρότσι, κούνια, καρεκλάκι αυτοκινήτου, πολλά ζητάω?). Μόνο ένα τζιν εγκυμοσύνης έχω παραγγείλει απο ίντερνετ.

Σας φιλώ σταυρωτά τώρα για΄τι είμαι στη δουλειά και μου έρχονται 2 ταλιμπάν πελάτες ντουγρού...φιλιάαααααααααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουσκοκοιλιτσες μου καλημερα σας . :):)

ΕΛΕΝΗ να λες στην παρεα το νινη θελει να κανει μπανιο δεν κανει να του χαλασετε το χατηρι ;)

νομιζω δεν πειραζει να σηκωνουμε αγκαλια αλλα παιδακια αλλα με προσοχη και καλυτερα καθιστες .

θα σας δωσει οδηγιες η ειρηνουλα για τικερακι ειναι ειδικη στις οδηγιες .φιλακια ειρηνακι πως τα περασατε στο μπαρακι στο βουνο ?

ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ αφου εισαι και αυπνη και εξαντλημενη σημερα μην κανεις τιποτα ξεκουρασου :):)

ΙΩΑΝΝΑ μου αντε θα περιμενουμε νεα απο το νινακι σου θελουμε λεπτομερειες ετσι ? :lol::lol:

φιλακια προς το παρον σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vickoulini σου πέρασαν τα τραβιγματάκια στην κοιλιά;;;

BREEZE πόσο δίκιο έχει για την θρομβοφιλία!!! Εγώ πάντως όσες φιλενάδες μου παντρεύονται … όλες τις στέλνω για εξετάσεις και ευτυχώς με ακούνε και πάνε. Και δεν είναι μόνο αυτό. Δε φτάνει να έχεις κάνει 1 αποβολή… το παραπεμπτικό πρέπει να γράφει «καθ’ εξήν αποβολές» που σημαίνει πάνω από τουλάχιστον 2. Εμένα οι γιατρός μου είχε πει να πω πως είχα 2 αποβολές και όχι 1. Σύστημα και αυτό!

THEODOSIADOU ωχχχ άρχισαν οι κλωτσιές!!! Αχ τι καλά!!! άντε και στα δικά μας κορίτσια!!!

Konstans να είσαι καλά κουκλίτσα μου!!! Να μπαίνεις να μας λες τα νεάκια σου! Να προσέχεις τον εαυτό σου!!!

ioanna123456 περιμένουμε τα νέα από τον υπέρηχο!

KALLI5 , dat , bibibo , ioanna123456 , Lenaki26 , Marielen , geozouli , aggeliki27 καλημέρα σε όοοοολες!!!!

Για τα κοριτσάκια που θέλουν να βάλουν τικεράκι, Ελενίτσα και Αγγελικούλα δείτε εδώ:

Πηγαίνεις

- Προφίλ

- Επεξεργασία

- Επεξεργασία προφίλ

- Φόρουμ

- Και εκεί που λέει Υπογραφή κάνεις επικόλληση τον κωδικό από το τικεράκι που έφτιαξες που ξεκινά κάπως [url=http://

- Ενημέρωση

Ελπίζω να πετύχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Είμαι κι εγώ γκαστρούλα του Μαΐου, σε μια βδομάδα κλείνω το α' τρίμηνο και την Παρασκευή πάω για αυχενική. Χαίρομαι που μπαίνω στην παρέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!τι μου κανετε?εγω περασα ενα ομορφο σαβ-κο αγκαλια με τον αντρουλη μου κ την μικρη μου!βολτες μπανακια στην θαλασσα κ πολυ ξεκουραση.απλα σημερα μου βγηκε ξινο.εκανα δουλιτσες σπιτι εβαλα πλυντηρια(5 παρακαλω)εφτιαξα φαγακι κ τωρα θα ξεκουραστω λιγακι για να Σιδερωσω αργοτερα τα ρουχα!αχ ατιμο σιδερωμα!βρε κοριτσια χθες ενιωσα κ γω κατι σαν κλωτσια.μετε να ναι το νινι?αν κ η γιατρος μου πε απο την 16η εβδολαδα θα το ακουσω σαν δευτερη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!!!

σήμερα το πρωί πήγα για το α τεστ!! Είδαμε στον υπέρηχο το αγοράκι μου!!! ήτανε ανάποδα με το κεφάλι προς τα κάτω και μας ταλαιπώρησε λίγο για να το δούμε καθαρά, αλλά η γιατρός τα είδε όλα καλά!!! Φαινόντουσαν ματάκια, αυτάκια.. αλλά το καλύτερο απ' όλα ήταν οι πατουσίτσες. Έχει μια φωτογραφία απίστευτη στον υπέρηχο!!! :laugh: :laugh: έχει πάρει και βάρος, είναι179γρ ο γλυκός μου!!! όλα καλά! τώρα θα τον ξαναδώ αρχές Σεπτέμβρη :(:( θέλω κι άλλο!!!

Τώρα κάνω δουλίτσες μέχρι να έρθει ο αντρούλης να φάμε.. σφουγγαρίζω με διαλείματα :lol: ουφ πάω να συνεχίσω!

Φιλάκια πολλά σε όλες :kiss::kiss: anna καλωσήρθες! με το καλό η αυχενική και καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλως ηρθες Αννα!!!!!

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!!!

Το πρωτο σου παιδακι ειναι???

Βασια μου ενιωσες κι εσυ το μπεμπακι σου?Αχ τι καλα!!!!!!!

Αντε μια μια ολες να παιρνουμε σειρα!!!!!!!!!

Εμενα κοριτσια η δικη μου ειναι βραδινος τυπος.

Ξεκινα τους χορους μετα τις 10,λετε να κρατησει αυτο το ωραριο κι οταν γεννηθει???

Ζωουλα μου ποσο μεγαλωσε ο παιδαρος σου!!!!!!!!!!!!!

Αχ του το μωρε!!!!!!!!!!!!!

Υπομονη τωρα ενα μηνα μεχρι να το ξαναδειτε!!!!

Ελενη χαρα στο κουραγιο σου!!!!!!!!!

Αυτο το ΙΚΑ δεν παλευεται με τιποτα.Νιωθω πολλη τυχερη που ειμαι στο δημοσιο και δεν εχω ολη αυτη τη γραφειοκρατια να με παιδευει.

Ιωαννα ειδες το μπεμπακι σου???Ολα καλα????

Φιλακια στα μωρακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!! :)

Τι κανετε;;

Βλεπω ολες περασατε ενα ομορφο Σαββατοκυριακο και πολυ χαιρομαι!

Εδω εβρεχε συνεχως και ετσι μειναμε μεσα! Σημερα ομως του δωσαμε και

καταλαβε! Πηγαμε για ψωνια με την μικρη μου και πηραμε και οι 2 ρουχαλακια! Τι ωραια που ηταν! :)

Δεσποινακι μου καλες βουτιες!!! Οσο για τα ρουχα που ρωτησες

δεν προλαβαινει να αδειασει το καλαθι αν εχεις ενα παιδι! Θα με θυμηθεις σε λιγο καιρο που θα ερθει η μικρουλα σου! ;)

Μαριελεν τι ταλαιπωρια και αυτο με το ΙΚΑ! Καλα σου γραφουνε και τις βιταμινες;; Εδω της πληρωνεις απο την τσεπη σου.

Ζωουλα μου μεγαλωσατε βρε! φτου φτου!!! Β επιπεδου ποτε θα κανεις;;

Αννα καλως ηρθες στην παρεα μας! Με το καλο το μωρο σου! Το πρωτο σου ειναι;;

Ελενη εγω την περνω την μικρη αγκαλια.Ειναι 10 κιλα αλλα καμια φορα δεν μπορω να το αποφυγω.Προσεχω ομως παντα και την κραταω στο πλαι. Συνηθος ομως κανουμε καθηστες αγκαλιτσες!

Τα φιλια μου σε οσες δεν ανεφερα! Καλο μεσημερακι να εχουμε! Παω για νανι!! :):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια? που είσαστε?? Δεσποινούλα έκανες μπανάκι?? κι εγώ θέλωωωω!!!!!!!!

ιωάννα πες μας κι εσύ τα νέα!! τι κάνει το μπεμπάκι??

Λενάκι μου κι εγώ θέλω να πάω για ψώνια αλλά το σκέφτομαι με τη ζέστη εδώ.. Την Β-επιπέδου θα την κάνω μέσα Σεπτέμβρη, δεν έχω κλείσει ραντεβού ακόμα.

Μου λείπει η κολλητή μου που μένει εδώ κοντά και την έβλεπα συνέχεια.. θα έρθει 20 Αυγούστου και την περιμένω πως και πως!! Θέλω βόλταααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλες!!!!!!!

Τι κανετε?

Εμεις πριν απο λιγο γυρισαμε.Εκανα και μπανιο και τωρα χαλαρωνω.

Μετα τη θαλασσα εισαι τοσο ηηηηηηηρεμος!!!!!!!

Το νερο ηταν καταπληκτικο,ζεστο,δεν ειχε πολυ κοσμο αλλα ειχε αερα και κυμα (δε με πτοεισαι ομως)!!!!!!

Λενακι το ριξατε στα ψωνια,ε????

Με'γεια σας!!!!!!!!!!!!!!Καλοφορετα να ειναι!!!!!!!!!!!!

Τοσο ασιδερομανι μαζευεται????????Ωχ....Δεν πειραζει,γερα να ειναι.

Ζωουλα μου θα ερθει η κολλητη σου και μετα ποιος σας πιανει!!!!!!!!

Υπομονη και ξεκουραση μεχρι τοτε για να εχεις δυναμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...