Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλημερα κοιλιτσες!!Πως ειστε σημερα;;Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!!

Δεσποινακι πηγατε τελικα βολτιτσα μολις γυρισε ο αντρουλης σου;;Επεσε ξερος με τις ομορφιες σου;;;; :):)

Ελενη μου κι εγω νομιζω πως δεν πρεπει να νηστεψεις!Ασθενης και οδοιπορος αμαρτιαν ουκ εχειν.Εμεις οι εγκυουλες ειμαστε κατι ενδιαμεσα θα ελεγα :) Μην αισθανθεις καμια αδυναμια και σου ερθει ζαλαδα ;)

βικυ μπραβο θετικες σκεψεις πρεπει να κανουμε!Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι ;)

Ρεββεκα που βρισκεσαι κοριτσι μου;Περνατε ωραια με την οικογενεια;

Ειρηνακι ΜΑρια Λενακι Ζωουλα Μαριαλενα και σε οσες ξεχασα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: στις κοιλιτσες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια κοριτσακακια μου .

ΕΛΕΝΑΚΙ δεν χρειαζεται να νηστευεις εμενα ο πνευματικος μου μου ειπε να μεταλαβω χωρις να νηστεψω καθολου . :)

εγω εχθες πηγα κομμωτηριο κουρευτηκα λιγο και μου τα εφτιαξε και λιγο και μετα πηγα και στην φιλεναδα μου .ειχαμε κανονισει να ερθει η κοπελα σπιτι της να μας φτιαξει νυχια . ;)

τελικα πηρε ο αντρας μου τηλεφωνο και μου λεει .καλα που εισαι λειπεις 4 ωρες σχεδον . :huh: ειδες του λεω αγαπη μου θελει κοπο και χρονο η ομορφια :lol::lol:

αλλα δεν εχω παραπονο με πηγε βολτα παραλια για φαγητο μετα :):)

κοριτσια μην λετε για κιλα εγω εχω παρει 6 ηδη .εγκεφαλικο θα παθει η γιατρος :P:P

μολις ηρθε η πεθερα μου .θα παμε λαικη να παρω κανα φρουτακι παραπανω μπας και σταματησω να τρωω . :lol::lol:

κοιλουμπιτσες μου φιλακια πολλα πολλα και γλυκα . :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές τελικά ήταν μέρα ομορφιάς...

Και εγώ το πήγα το κομμωτήριο αλλά τελικά έχασα την συνάντηση ... χιχι

Είχε μπεί στο αθόρυβο κατά λάθος το μόνο κινητό που είχα και δε μπόρεσα να τις βρω.

Δε πειράζει ... απόλαυσα έναν οραιώτατο φυσικό χυμό στα Λιοντάρια!

Σήμερα λέω να πάμε σε ένα πολύ ωραίο Πισινα Μπαρ εδώ στη περιοχή, πάνω στο βουνό με υπέροχη θέα.

Μιας και το έσκασε ο σύζηγος ... να το εκμεταλευτούμε και εμείς!

Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZE έγραψε:

καλημερουδια κοριτσακακια μου .

ΕΛΕΝΑΚΙ δεν χρειαζεται να νηστευεις εμενα ο πνευματικος μου μου ειπε να μεταλαβω χωρις να νηστεψω καθολου . :)

εγω εχθες πηγα κομμωτηριο κουρευτηκα λιγο και μου τα εφτιαξε και λιγο και μετα πηγα και στην φιλεναδα μου .ειχαμε κανονισει να ερθει η κοπελα σπιτι της να μας φτιαξει νυχια . ;)

τελικα πηρε ο αντρας μου τηλεφωνο και μου λεει .καλα που εισαι λειπεις 4 ωρες σχεδον . :huh: ειδες του λεω αγαπη μου θελει κοπο και χρονο η ομορφια :lol::lol:

αλλα δεν εχω παραπονο με πηγε βολτα παραλια για φαγητο μετα :):)

κοριτσια μην λετε για κιλα εγω εχω παρει 6 ηδη .εγκεφαλικο θα παθει η γιατρος :P:P

μολις ηρθε η πεθερα μου .θα παμε λαικη να παρω κανα φρουτακι παραπανω μπας και σταματησω να τρωω . :lol::lol:

κοιλουμπιτσες μου φιλακια πολλα πολλα και γλυκα . :kiss::kiss::kiss:

Breeze εξομολογηθηκες πρωτα η κοινωνησες χωρις να εξομολογηθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως εξομολογουμαι και μετα μεταλαμβανω .αλλα αυτη τη φορα δεν θα μπορεσω γιατι θα λειπει ο πνευματικος μου .θα εξομολογηθω ομως με την πρωτη ευκαιρια .ο ιδιος μου ειπε να το κανουμε ετσι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια δεν αντεχω και εγω καθολου πια μεσα στο σπιτι βαρεθηκα .

ειρηνακι καλα εκανες και εκατσες και ηπιες το χυμουλη σου και ξεσκασες και να πας και στο μπαρακι σημερα δεν ειναι να χανουμε ευκαιρια οταν ειναι διαθεσιμοι οι αντρες μας ;):cheer::cheer:

φετος λεγαμε και εμεις να ερχομασταν κρητη διακοπες αλλα ειχαμε αλλαγη λογω μπεμπε :lol::lol:

τωρα περιμενω το σεπτεβρη για να παω στη μανουλα μου

:) :)

δεσποινακι που εισαι ?αρχισες και εσυ τις βολτες ? :lol::lol:

φιλακιααααααα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;;

Μια χαρα εμεις! Εχουμε ηλιο σημερα.Περιμενω να γινει η κρεατοσουπα και να βγουμε με την μικρη βολτουλα!

Μερα ομορφιας χτες ε;; Συννενοημενες εισασταν και φτιαχτηκατε ολες μαζι;;; :laugh: Και εγω σκεφτομαι να κουρευτω αλλα υα το κανω μαλλον οταν κατεβω Ελλαδα.Λεω να κανω και καμια ανταυγια ετσι για αλλαγη!

Νυχακια θα κανω οποσδηποτε στην κολλιτη μου που εχει μαγαζι.

Επιτρεπετε λετε να κανω μονιμο τζελ;; Κανενα γαλλικο λεω που μου αρεσει πολυ.

Ελενη και εγω ξερω πως οι εγκυες δεν χρειαζετε να νηστευουνε.

Δεσποινακι μου τζαμπα το στολισμα ε;; Φανταζομαι πως θα ξενερωσες...

Ειρηνακι μου να περασετε τελεια σημερα! Ποσο θα ηθελα να ημουν εκει! :)

Ιωαννα,Βασια,Μαρακι,Μαριελεν,Ζωουλα και σε οσες σιγουρα ξεχασα τα φιλια μου και ευχες για ενα ομορφο Σαββατοκυριακο!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε???

Εχθες ηταν πολυ χαλια η μερα.Τελικα οχι μονο εκατσα στο σπιτι,

δεν πηγα πουθενα αλλα και ο αντρουλης μου ηταν να σχολασει 10 και ηρθε 4 το πρωι,λογω δουλειας. :angry:

Και σημερα μεσα μεχρι το απογευμα που λεμε να βγουμε για ενα καφεδακι,

ελπιζω να μην κατσει παλι καμια στραβη και μεινω μεσα...

Λενακι μου ειχα ρωτησει για τζελ και μου ειπαν οτι δεν επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη.Ρωτα κι εσυ ομως να δουμε τι θα σου πουν.

Καλη βολτουλα!!!!!!!!!!

BREEZE νομιζω οτι πηρε ενα καλο μαθημα περι περιποιησεως!!! ;)

Θα σου ξαναπει τωρα τιποτα????

Καλα εκανες,να ξεσκασεις κι εσυ λιγο.

Ειρηνακι τον ηπιες το χυμουλι στα λιονταρια,ε???Τυχερη!!!!!!!!

Καλα να περασετε σημερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια σας χαιρετώ. Δεν πολυμπαίνω μιας και ετοιμάζομαι για αναχώρηση. Βέβαια μέχρι την Πέμπτη που αναχωρώ έχω μέρες αλλά ήθελα να καθαρίσω λίγο το σπίτι, είχα μπόλικο σιδέρωμα να τα αφήσω όλα έτοιμα στον αντρούλη μου που θα μείνει μοναχούλης. Μόνο φαγητά λέει δεν θέλει να του φτιάξω θα μαγειρεύει εκείνος να περνάει και την ώρα του, κάτι είναι και αυτό. Εγώ έχω αρκετό άγχος όσο πλησιάζουν οι μέρες του ταξιδιού και της εξέτασης βεβαίως.

Το απογευματάκι πάμε μπανάκι και γυρίζουμε σχεδόν βραδάκι. Έχει υγρασία πολύ και αφόρητη ζέστη δεν υποφέρεται :S

Δεσποινάκι μου εύχομαι σήμερα να απολαύσετε τη βολτίτσα σας επιτέλους!!!

Λενάκι ρώτα να σιγουρευτείς για το τζελ πρώτα.

Ειρηνάκι ζηλεύω ψηλά σε βουνό και πισίνα μπαρ!!! φαντάζομαι θα χει δροσούλα εκεί, ότι πρέπει να απολαύσεις ένα καφεδάκι ουπς χυμό ήθελα να πω :P

Σας αφήνω πάω να φάω τα γεμιστούλια μου που έφτιαξα σήμερα μιας και το λιγουρευόμουν μέρες τώρα :silly:

Σας φιλώ όλεεεεες γλυκά γλυκά και σας εύχομαι ένα όμορφο και ξεκούραστο Σαββατοκύριακο!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!!!!!!!

Ολα καλα θα πανε.

Θετικη σκεψη και η δικη μας θετικη ενεργεια θα ειναι διπλα σου!!!!!!!

Μα καλα ολες θαλασσα πατε??Μονο εγω μενω στεγνη και καθαρη!!!!!!

Γεμιστα,ε???Μιαμ μιαμ μιαμ.

Εγω θα κανω μακαρονια με κιμα!!!!!!

Καλη σας ορεξη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! Τι μου κάνετε??

Δεσποινακι ευχομαι να πας σημερα την βολτούλα σου... :) Εμένα με εβγαλε χτες ο αντρας μου... :):) αλλα λίγο το παρακαναμε και κουράστηκα και σήμερα με πονάει λιγο η κοιλιτσα μου.. :(

Νιώθω μικρα τσιμπιματάκια-τραβιγματάκια (δεν ξέρω πως να τα περιγραψω). Αν συνεχίσουν μεχρι το απόγευμα θα πάρω τηλ. τον γιατρό...

Μarielen ζήλεψα τα γεμιστούλια σου τώρα..γιαμ-γιαμ :) Εγώ πάλι σαλάτα θα "μαγειρέψω" :P Τι να κανω αφου δεν μπορώ να παω σούπερ να ψωνίσω... τώρα που θα ερθει ο αντρας μου θα τον στείλω να κανει τα ψώνια.. :)

Φιλακια σε ολες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ κορίτσια έφαγα του σκασμού!!!μπαμ θα κάνω :S μα μου αρέσουν τα άτιμα τα γεμιστά τόσο πολύ!!!!! :silly:

Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για τα εμψυχωτικά σου λογάκια τα έχω ανάγκη :kiss::kiss::kiss:

Βικουλίνι αυτά τα τραβηγματάκια και τα πονάκια σε στιγμές της ημέρας είναι φυσιολογικά μεγαλώνει η μήτρα γι αυτό. Μην ανησυχείς, αν όμως πονάς πολύ πάρε το γιατρό σου να ησυχάσεις.

Έλα να φάμε γεμιστούλια έκανα ολόκληρη ταψάρα να χουμε και αύριο. Δε λέει να ξαναμαγειρεύω με αυτή τη ζέστη.

Φιλιά πολλά κοριτσάρες μου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ με αυτά τα γεμιστούλια!!! :):) έχω πείνα τρομερη και ο αντρούλης ακομη να έρθει από την δουλειά... :( τον περιμενω πως και πως...

Marielen μου σε ευχαριστω γιατί με καθησυχασες... :) μεγαλωνει ο μπεμπουλίνος μου και γι'αυτο τα νιώθω... :) Δεν ποναω και πολυ, απλα είναι ενοχλητικα...Ας βγαλω τις ασχημες σκεψεις από το μυαλο μου...

Φιλια πολλα... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIELEN μου σε καταλαβαινω γιατι και εγω ολο αυτο σκεφτομαι την παρακεντηση .

αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα σιγουρευτουμε οτι τα νινακια μας ειναι ενταξει . :):)

καλα κανετε και πατε για μπανακι με την κορακλα σου το απολαμβανετε και περνατε καλα ;):):)

πωπω κολαση τα γεμιστα και εγω οταν κανω μια ταψαρα φτιαχνω :silly: :silly:

βικουλινη μην ανησυχεις αυτο που λενε τα κοριτσια ειναι βεβαια και εσυ μην κουραζεσαι πολυ και αν αγχωθεις παρε το γιατρο σου .

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ σημερα οπωσδηποτε να πας βολτιτσα :):)

λενακι καλο το τζελ και κραταει αλλα απο κατω το νυχι γινεται χαλια εγω μια φορα εκανα και μετα εκανα 2 μηνες να συνεφερω τα νυχια μου .

τις τελευταιες μερες με ενοχλει συνεχεια το εντερο μου αλλα αποφασισα να μην του δωσω σημασια :P:lol::lol:

ειπαμε θετικη σκεψη σε ολα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου πότε θα την κάνεις εσύ με το καλό την άμνιο? Και εγώ προσπαθώ να σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά γιατί να σκέφτομαι το αντίθετο? όλα καλά θα μας πάνε. Με γέμισε και αισιοδοξία ο γιατρός μου προχθές που πήγα. Με διαβεβαίωσε ότι όλα θα πάνε καλά όσο και τα αποτελέσματα απλά πρέπει να το κάνουμε λόγω ηλικίας. Μου έδωσε και φάρμακα που θα πάρω πριν πάω για εξέταση και θα συνεχίσω και μετά για λίγες μέρες, αντιβίωση, χαλαρωτικό για τη μήτρα και παυσίπονο. Μου είπε μία μέρα θα μείνω χαλαρή στο σπίτι όχι ξάπλα. Και μετά απλά λίγο παραπάνω προσοχή. Όλα καλά θα μας πάνε Μαράκι μου και θα δούμε και το φύλο επιτέλους!!! Όλα καλά και σε σένα εύχομαι :kiss::kiss:

Νυστάζω αλλά έχω φουσκώσει απ τα γεμιστά και δεν πάω να ξαπλάρω :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΕΛΕΝ μου εγω θα την κανω 17/8 στο ΙΑΣΩ και εγω .

και εμενα το ιδιο μου ειπε η γιατρος μου οτι δεν ειναι τιποτα και οτι την κανω μονο λογω ηλικιας αλλιως οι εξετασεις ειναι μια χαρα .εμενα βεβαια δεν μου εδωσε φαρμακα μου ειπε οτι θα μου πουν στο ιασω τι θα παρω μετα την παρακεντηση ,για να την παρω ενα τηλεφωνο μηπως πρεπει να κανω καμια προετοιμασια ?και επισης μου ειπε οπως και οδικος σου οτι δεν χρειαζεται να ειμαι εντελως ξαπλα απλα χαλαρα για μια μερα .αχ θα δουμε τα ζουζουνια μας .

βρε κοριτσια θελω να κανω μια ερωτηση .αφου τοσες κοπελες εχουν προβλημα θρομβοφιλιας πια γιατι δεν τις περιλαμβανουν τις εξετασεις αυτες στον προγεννητικο ελεγχο ?πρεπει πρωτα να παθεις δηλαδη ?μπορει να ειναι βλακεια αυτο που ρωταω αλλα το σκεφτομαι γιατι τωρα τελευταια το ακουω συχνα πυκνα ειδικα στο σαιτ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσακια μου μην αγχωνεστε!!!!!!!!!!!!

Ολα καλα θα πανε με τις αμνιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θετικη σκεψη και ενεργεια!!!!!!!!!!!!!

Εγω επιτελους ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑ ΒΟΛΤΑ. :woohoo: Ναι,ναι,καλα διαβασατε.

ΕΙΧΑ ΕΞΟΔΟ. :laugh:

BREEZE δυστυχως καποιες εξετασεις δεν τις κανεις,αν δεν παθεις.

Βεβαια υπαρχουν φορες που τις κανεις,αλλα δε δειχνουν κατι κι ομως παθαινεις (οπως εγω). Ειναι να μη σου τυχει.

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!!!!!!!!!!

Marielen λεω να κανω μεθαυριο κι εγω γεμιστα.Ζηλεψα.

Αυριο μας εχουν τραπεζι ενα φιλικο ζευγαρι,οποτε γλιτωνω το μαγειρεμα.

Βικυ συμφωνω με τα κοριτσια.Ειναι το μπεμπακι που μεγαλωνει.

Αν κατι ομως σε ανησυχει,να παιρνεις το γιατρο σου.Ας ειναι και βλακεια,δεν πειραζει.

Βρε κοριτσια η Ζωουλα μας σα να χαθηκε...Που ειναι το geozouli,οεο???

Αχ κοριτσια,η μπεμπα με εχει τρελανει στις κλωτσιες και στα κουνηματα!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δυο μερες τωρα δεν εχω σταματησει να τη νιωθω,οταν καθομαι.

Οταν ειμαι ξαπλωμενη,δεν κουνιεται.Μαλλον τοτε χαλαρωνει!!!!!!!

Παλι σεντονι εγραψα.Με ακουει τουλαχιστον καμια ή μονη μου τα λεω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι και εγώ εδώ παρούσα!!!! Μόλις πήγε ο άντρας μου να βάλει τη μικρή για ύπνο. Ακόμη να συνηθίσει να κοιμάται μόνη της θέλει παρεούλα στο δωμάτιο της γιατί φοβάται. Οπότε βρήκα ευκαιρία να μπω λίγο.

Δεσποινάκι επιτέλους τα καταφέρατε και βγήκατε!!!Εμείς σήμερα αράξαμε σπίτι αύριο λέμε να πάμε καμιά βολτίτσα το απόγευμα.

Εγώ δεν το νοιώθω καθόλου ακόμη ευτυχώς που το είδα στον υπέρηχο ότι κουνιέται. Το πρώτο πράγμα που ρώτησα τον γιατρό είναι αν κουνιέται και με κοίταζε καλά καλά ο άνθρωπος!!! :P μάλλον επειδή είμαι γεματούλα δεν το νοιώθω ακόμη.

Μαράκι με μια μέρα διαφορά θα κάνουμε την άμνιο, όταν την κάνω θα μπω να σου γράψω εντυπώσεις. Εμένα μου είπε το πρωί στις 6 πριν την άμνιο να φάω καλά και να πάρω το πρώτο χάπι αντιβίωσης και ένα χάπι χαλαρωτικό της μήτρας το yutopar αν το θυμάμαι σωστά μου το χει γράψει δεν το χω πρόχειρο, επίσης θα πάρω και μόλις μπω για εξέταση άλλο ένα μαζί με το παυσίπονο μετά κάθε 8 ωρο αντιβίωση και χαλαρωτικό μήτρας, μέχρι να τα τελειώσω. Σε άλλες που έχω διαβάσει δεν δίνουν καν αντιβίωση η τα δίνουν μετά την αμνιο, μάλλον εξαρτάται από γιατρό σε γιατρό.

Άντε το άπλωσα και εγώ το σεντονάκι μου :P και πάω για νανάκια!!

Σας φιλώ όλες όνειρα γλυκά με μέλι και με ζάχαρη. Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marielen έγραψε:

Είμαι και εγώ εδώ παρούσα!!!! Μόλις πήγε ο άντρας μου να βάλει τη μικρή για ύπνο. Ακόμη να συνηθίσει να κοιμάται μόνη της θέλει παρεούλα στο δωμάτιο της γιατί φοβάται. Οπότε βρήκα ευκαιρία να μπω λίγο.

Δεσποινάκι επιτέλους τα καταφέρατε και βγήκατε!!!Εμείς σήμερα αράξαμε σπίτι αύριο λέμε να πάμε καμιά βολτίτσα το απόγευμα.

Εγώ δεν το νοιώθω καθόλου ακόμη ευτυχώς που το είδα στον υπέρηχο ότι κουνιέται. Το πρώτο πράγμα που ρώτησα τον γιατρό είναι αν κουνιέται και με κοίταζε καλά καλά ο άνθρωπος!!! :P μάλλον επειδή είμαι γεματούλα δεν το νοιώθω ακόμη.

Μαράκι με μια μέρα διαφορά θα κάνουμε την άμνιο, όταν την κάνω θα μπω να σου γράψω εντυπώσεις. Εμένα μου είπε το πρωί στις 6 πριν την άμνιο να φάω καλά και να πάρω το πρώτο χάπι αντιβίωσης και ένα χάπι χαλαρωτικό της μήτρας το yutopar αν το θυμάμαι σωστά μου το χει γράψει δεν το χω πρόχειρο, επίσης θα πάρω και μόλις μπω για εξέταση άλλο ένα μαζί με το παυσίπονο μετά κάθε 8 ωρο αντιβίωση και χαλαρωτικό μήτρας, μέχρι να τα τελειώσω. Σε άλλες που έχω διαβάσει δεν δίνουν καν αντιβίωση η τα δίνουν μετά την αμνιο, μάλλον εξαρτάται από γιατρό σε γιατρό.

Άντε το άπλωσα και εγώ το σεντονάκι μου :P και πάω για νανάκια!!

Σας φιλώ όλες όνειρα γλυκά με μέλι και με ζάχαρη. Πολλά φιλάκια!!!

Ονειρα γλυκα και καλη ξεκουραση!!!!!!!

Πολλα πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρουσα και εγω!!!! :)

Ολα καλα θα πανε κοριτσακια μου με την αμνιο σας!!! Οπως ειπαν

και τα αλλα κοριτσια θετικη σκεψη και ολα καλα!!

Δεσποινακι τελεια που βγηκες!!!!! Πως περασατε;;

Δεν μπορεις να δεις το βιντεακι ε;; Δεν καταλαβαινω γιατι.. :dry:

Σου βγαζει τιποτα;;

Βικακι οι πονοι ειναι φυσιολογικοι οπως λενε και τα κοριτσια.

Αν ανησυχεις πολυ παρε τον γιατρο τηλεφωνακι.

Η Ζωουλα μας οντως χαθηκε οπως και πολλα κοριτσια που γραφανε

στην αρχη..Ελπιζω να ειναι ολα καλα.

Και εγω αρχισα να νιωθω τον μπεμπη ολο και πιο πολυ καθε μερα και

τρελενομαι! :woohoo:

Καληνυχτα Μαριελεν!! Ονειρα γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Λενακι μου!!!!!!!!!!!!

Δεν ξερω γιατι δε μου τα εμφανιζει.

Στη θεση τους εχει το απολυτο κενο.

Μου ερχεται να βαλω τα κλαμματα.Θελω κι εγω να τα δω.

Περασα πολυ ωραια σημερα.Βγηκαμε με ενα ζευγαρι που ειναι κι αυτοι εγκυουληδες,η κοπελα δηλαδη.

Και αυριο εχω κλεισμενη ολη τη μερα μου σε βολτες.

Λενακι συνεχιζεις να βγαζεις πρωτογαλο??Εγω οποτε τα πειραζω,βγαζει.

Ειναι μαγευτικο να νιωθεις το μωρακι σου μεσα σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα σας βρισκω μρ τις βολτουλες σας!!! :)

Δεν ξαναεβγαλα απο τοτε που σας ειπα.Η πλακα ειναι οτι

ερχετε η Ειρηνη και παταει τα μεμε μου και λεει γαα μαμα! :laugh:

Εχει μια πορωση αυτο το παιδι με τα μεμε μου και ολο τα πειραζει.

Καλα που σταματησαν να πονανε και αντεχετε τωρα! χιχι

Για το βιντεακι δοκιμασε να πας στο YouTube και πατα με λατινικους

χαρακτηρες KINHSEIS EIRHNOULAS μηπως και στο βγαλει απο εκει.

Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απο τοτε που το ειπες το ελεγχω καθε 2-3 μερες και δε σταματα να βγαζει.Ρωτησα το γιατρο μου και ειπε οτι φυσιολογικο.

Αν βγαζω απο τωρα πρωτογαλο τι θα βγαλω,με το καλο οταν γεννηθει η μπουμπουκα μου????

Σωστη αγελαδα θα γινω!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Εκανα αναζητηση στο ΥΤ αλλα ακομη δεν εχει βγαλει τιποτα.

Ακομα ψαχνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρη σου θα μαλωνει με τον μπεμπη για το ποιος θα πρωτοθηλασει.

Θα θελει κι αυτη!!!!!!!!!

Εσεις πως περασατε σημερα????

Το βρηκα!!!!!!!!!!Εισαι στην 36η βδομαδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...