Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Βικυ εσυ εισαι δικαιολογημενη να εισαι και λιγο ατημελητη.

Εμεις οι γαϊδαρες που μια χαρα παμε και ερχομαστε???

Κατσε τωρα στο κρεβατακι σου και ξεκουρασου γιατι οταν βγει ο παιδαρος,θα θελεις να ξαπλωσεις και δε θα σε αφηνει.

Μαζευε αποθεματα!!!!!!!!!

BREEZE καληνυχτα και πολλα πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεσποινα (έτσι δεν ειναι το ονομα σου?, να μην σε λεω theodosiadou :) )

ο άντρας μου είναι πυροσβέστης και το να παρει μεταθεση ειναι πολυ πολυ δύσκολο αλλα ελπιζουμε μήπως και γινει κανένα θαυμα...

και εγω το σκεφτόμουνα να γεννησω Θεσσαλονικη αλλα μετα με την αποκολυση που επαθα δεν μπορουσα να πηγαινω πανω καθε 3 και λιγο...είναι και 5 ώρες ταξίδι... οπτε με 1000 ζόρια το πηρα απόφαση και βρήκα γιατρο εδω...

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,Δεσποινα ειναι το ονομα μου.

Πυροσβεστης,ε?

Ωχ ειναι ζορι να ειναι εδω στην Αθηνα...

Μακαρι να παρει μεταθεση οσο πιο γρηγορα γινεται

και να γεννησεις στη Θεσ/νικη.

Εννοειται οτι με την αποκολληση δεν εισαι για μετακινησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι λιγο ζόρι αλλα τι να κανουμε...

λοιπόν Δεσποινα μου σε αφήνω γιατι μολις ήρθε ο αντρούλης οποτε να παω να του κανω χαρούλες!!! :laugh: :laugh: :laugh:

καλό βραδυ σου εύχομαι οπως και σε όλες σας!!!

:kiss::kiss::kiss:

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γεια σας κοριτσάρες μου!!! Θα κάνετε όλες νανάκια τώρα φαντάζομαι. Μόλις βρήκα χρόνο να μπω είχα μια γεμάτη μέρα όλο τρέξιμο σήμερα. Πήγα πήρα τις εξετάσεις μου όλες πολύ καλές και πήγα και στο γιατρό όπου είδαμε το μπεμπέ. Σήμερα ήρθε και ο άντρας μου μαζί και περιμέναμε να δούμε φύλο αλλά μάταια :S το μικρό μου θαυματάκι είχε παλουκωθεί μπρούμυτα με κολλημένο το κωλαράκι του κάτω λες και το έκανε επίτηδες!!!! :P τι το σκούνταγε με τον υπέρηχο ο γιατρός τπτ δαύτο εκεί. Οπότε με την αμνιοπαρακέντηση θα μάθουμε σίγουρα υπομονή μέχρι τότε. Το καλό είναι ότι το είδαμε και ήταν μια χαρούλα όλα καλά μεγάλωσε το πουλάκι μου ξεχωρίζουν πλέον όλα χεράκια ποδαράκια κανονικό μωράκι.

Βικουλίνι καλωσήρθες στην παρεούλα μας.

Κορίτσια και εγώ μια από τα ίδια δεν έχω διάθεση για να φτιαχτώ. Ούτε νυχάκια βάφω ούτε τπτ άφησα και το μαλλί και βγήκε η ρίζα λέω να μη τα βάψω καθόλου τα έκοψα και πιο κοντά να μειωθεί το άλλο χρώμα, ευτυχώς δεν έχει διαφορά μεγάλη με το φυσικό μου. Εν τω μεταξύ ζεσταίνομαι και ιδρώνω τόσο πολύ που δεν στέκεται τπτ ούτε μέικ απ ούτε κονσίλερ ούτε μάσκαρα :dry: Οπότε αφήνομαι φυσική.

Πολλά φιλάκια σε όλες σας. Καλό βράδυ και όνειρα γλυκά!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki27 έγραψε:

bibibo μου σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, τα έχω ακόμα λίγο θολά στο μυαλό μου είναι η αλήθεια...Η βασική μου σκέψη είναι να γεννήσω Πάτρα στο Ολύμπιον (μου έχουν πει ότι είναι καλό), αλλά γιατρό δεν έχω βρει (γιατί πολύ απλά δεν γνωρίζω κανέναν στην Πάτρα). Μέχρι στιγμής πάω στο νοσοκομείο εδώ στο τρελονήσι (σε περίπτωση που το μωρό αποφασίσει να έρθει πρόωρα), είναι μία πολύ καλή γιατρός εδώ. Από όσο ξέρω το μαιευτήριο στην Πάτρα θα μας πάει περίπου 2000 ευρώ και άλλα τόσα ζητάνε οι ιδιώτες εδώ..δηλ. γύρω στα 4000 ευρώ. Δεν ξέρω, είμαι μπερδεμένη..αυτός ο Πατριαρχέας είναι καλός? Εσύ θα γεννήσεις στο 409?
Kαλημερα Αγγελικη :)

Αν εισαι ευχαριστημενη με τη γιατρο που βρηκες στο τρελονησι σου(πολλη μου αρεσε αυτο :lol: ) γιατι να τρεχεις στη Πατρα? Πολλη καλο ονομα εδω εχει και η Λουκιδη που ειναι και στο Ολυμπιον και στη πολυκλινικη, ειναι ομως λιγο "αυστηρη"....... :blink:

Ναι εγω στο νοσοκομειο θα γεννησω, πρωτα ο Θεος, γιατι δουλευει η αδερφη μου εκει(ειναι μαια) :P

Να σου πω την αληθεια δε τρελλενομαι για το νοσοκομειο αλλα νιωθω λιγο πιο σιγουρη αφου ξερω οτι θα ειναι εκει η αδερφη μου..... Αν μπορουσα θα γεννουσα σπιτι μου.....

Αυτα απο μενα, φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

aggeliki27 έγραψε:

Kαλημερα Αγγελικη :)

Αν εισαι ευχαριστημενη με τη γιατρο που βρηκες στο τρελονησι σου(πολλη μου αρεσε αυτο :lol: ) γιατι να τρεχεις στη Πατρα? Πολλη καλο ονομα εδω εχει και η Λουκιδη που ειναι και στο Ολυμπιον και στη πολυκλινικη, ειναι ομως λιγο "αυστηρη"....... :blink:

Ναι εγω στο νοσοκομειο θα γεννησω, πρωτα ο Θεος, γιατι δουλευει η αδερφη μου εκει(ειναι μαια) :P

Να σου πω την αληθεια δε τρελλενομαι για το νοσοκομειο αλλα νιωθω λιγο πιο σιγουρη αφου ξερω οτι θα ειναι εκει η αδερφη μου..... Αν μπορουσα θα γεννουσα σπιτι μου.....

Αυτα απο μενα, φιλακια :kiss:[/quote:14zcm5ec]

Ο Πατριαρχεας κανει αυχενικη διαφανεια και Β επιπεδου δε νομιζω να ξεγενναει, καλος μου φανηκε. Εγω εχω τον Κολλια στο νοσοκομειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και στα κοριτσια :)

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν η εχουν καποιον που γιορταζει :)

Πως ξυπνησατε σημερα? Εγω περιεργα. Εβλεπα κατι μπερδεμενα ονειρα, το ξερω οτι δε πρεπει να με επιρεαζουν αλλα ειναι δυσκολο. Εβλεπα οτι εδειχνα φωτο απο κινητο και μια νυφη αλλα δε θυμαμαι αν ημουν εγω η νυφη(μακαρι Παναγια μου να μην ημουν εγω η νυφη γιατι ειναι κακο), το ωραιο ειναι οτι ο γαμπρος ηταν ο Ρουβας :):P

Μετα εβλεπα ενα σχολειο ερηπωμενο και μια γρια μαυροφορα(μαλλον γυφτισα) να κανει μαθημα σε κατι παιδακια... :blink::S

Και μετα εβλεπα κρασι λευκο, δε θυμαμαι αν το επινα αλλα μου μυριζε ωραιο και το ηθελα.....................

Παναγια μου μη με βρει τιποτα κακο.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Πως ειστε σημερα;Ποσο να κανει ενας υπερηχος;;;;Θελω να αγορασω εναν να τον εχω σπιτι να βλεπω συνεχεια το μωρακι μου!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P

Χτες μιλουσα με την συνυφαδα μου που εχει 3 παιδακια (30 χρονων!) και την τρελλανα στις ερωτησεις :laugh: !Θα κανει καιρο να ξαναρθει :P:P:P:P

Ειρηνακι καλη η σπανακοπιτα;Πωπω ζηλεψα θα παραγγειλω μια στην πεθερουλα μου!Απο Δευτερα θα ερθει και για λιγες μερες να κατσει μαζι μας ολες τις σπεσιαλιτε της θα της λιγουρευτω ;););)

bibibo κοπελα μου ηρεμησε.Αυτα με τα ονειρα ειναι προληψεις μην δινεις σημασια!Ασχημα ονειρα βλεπεις λογω του ανχους και της ζεστης!Τι γιορτη ειναι σημερα;;

Μαριαλενα μου θα το δεις και το φυλλο υπομονη!Την επομενη φορα φαε λιγη σοκολατιτσα πριν κανεις τον υπερηχο λενε οτι το μωρο αρχιζει τις τουμπες ;) Οοσ για την περιποιηση εγω παντα ημουν πολυ χυμα ετσι ειμαι και τωρα!Επιπλεον τωρα εχω την καλυτερη επιδερμιδα ever!!!Οποτε φοραω τα σορτσακια μου κανω και τα μαλλια μου αλογουρα και αισθανομαι εφηβη γκαστρουλα :P:P:P

Δεσποινακι εχει και τα ωραια της η Αθηνα!Οπου γης και πατρις αυτο να σκεφτεσαι και θα περνας παντου καλα! :):kiss::kiss:

Μαρακι Λενα Ζωουλα Βικυ Φιλιω και στις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες. είμαι καινούργια στην παρέα ελπίζω να υπάρχει χώρος και για μένα. εδώ και 2 μέρες είμαι οριζοντιωμένη στο κρεβάτι μετά από εντολή του γιατρού μου και έχω σαλτάρει. θέλω να πάω μια βόλτα!!!!! έχω ένα κοριτσάκι 3μιση χρόνων (ευτυχώς την έχει αναλάβει η μητέρα μου τώρα) και είμαι έγκυος 13 εβδομάδων σε δίδυμα. εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα προσπαθω να μη με επιρεαζουν αλλα.....

Σημερα ειναι η Μεταμορφωση του Σωτηρος

dat καλωηρθες στη παρεα μας και με το καλο να φερεις στο κοσμο τα διδυμακια σου, στην ιδια βδομαδα ειμαστε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ :):)

ΑΧ ΜΑΡΙΕΛΕΝ μου εμας τα νινακια μας ειναι πεισματαρικα δεν θελουν να δουμε τι ειναι :laugh: :laugh: αλλα δεν πειραζει χαλαλι τους ,αρκει να ειναι γερα . :)

ΒΙΒΙΒΟ θυμισε μου το ονομα σου . :blush:

τα ονειρα ειναι απο το αγχος και τις ορμονες που εχουν τρελαθει .εγω εχθες ειδα οτι πεταγα :woohoo: :woohoo:

εμενα με λενε ΜΑΡΙΑ κοριτσακια μου . :)

ΙΩΑΝΝΑ εχθες πηρα τη γιατρο μου τηλεφωνο και της λεω μηπως ειναι μακρια μεχρι της 17 ?να κανω και ενα υπερηχω ενδιαμεσα ? :blush: και εβαλε τα γελια μηπως να αγορασεις μου λεει εναν να κανεις καθε μερα ? :silly: :silly:

καλε μου λεει τι αγχωνεσαι ?αχ τι θα σε κανω εσενα ? :blush::blush:

dat καλως ορισες στην παρεα μας .να σου ζησει το κοριτσακι σου και κανε λιγη υπομονη και κατσε ξαπλα για τα διδυμακια σου . :):)

δεσποινακι ,ματα ,καλι ,ειρηνακι .ζωη ,λενα και σε ολες τις υπολοιπες φουσκοκοιλιτσες φιλακια πολλα πολλα και γλυκα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για το καλοσώρισμα. χτες το πρωί είδα στο χαρτί καφετί αίμα και πήγα κατευθείαν για υπέρηχο. ευτυχώς είναι και τα 2 μωρά καλά και δεν έχω αποκόλληση. όμως ο γιατρός μου είπε να μείνω ξάπλα μερικές μέρες και βλέπουμε.πάντως μέχρι χτες το βράδυ είχα ακόμα αίμα όχι πολύ αλλά μου λέει ότι το καφετί αίμα είναι πιο ανησυχιτικό από το κόκκινο. πριν 6 μήνες είχα μια αποβολή μόλις έκλεισα τον 3ο μήνα και 3 βδομάδες πριν την αποβολή είχα πάλι καφετί αίμα. έχω αλλάξει γυναικολόγο και είναι πολύ καλός αυτός που έχω τώρα. το κακό είναι ότι το σάββατο θα έφευγα για 10 μέρες Σαντορίνη στον άντρα μου που δουλεύει εκεί αλλά δυστυχώς ο γιατρός μου είπε να κάτσω στα αυγά μου. αύριο θα πάω στο μαιευτήριο να με δει. είμαι λίγο αγχωμένη αλλά το παλεύω. πιστεύω ότι η παρέα σας θα με ξεαγχώσει αρκετά. σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες μου!τι κανετε?εγω τωρα γυριςα απο το ικα ειχα παει να κανω τις εξετασεις του μηνα γεν αιματ ουρων σακχαρο κ ουρια κ την δευτερα θα ναι ετοιμες.σημερα γιορταζει κ η μανουλα μου η γλυκια!ντατ καλως ορισες κ καλη λευτερια να χεις με τα διδιμακια σου!ειρηνακι μου κανες ζημια με τη σπανακοπιτα,αγορασα υλικα κ σε λιγο θα την φτιαξω.ευτυχως τρωω πολυ λιγο κ δε εχω παρει ουτε μισο γραμ.καθε φορα που παω στη γιατρο ειμαι παντα μειον 1 κιλο καθε φορα.ευχομαι μην παρω κ πολα κιλακια.εχω ηδη αρκετα μην γινω μπουλντοζα μετα.χαχαχα.α σημερα εχει η μπουγατσουλα μας γενεθλια!χρονια της πολλα λοιπον...οσο για την περιποιηση κοριτσια τα ιδια ακριβως ειμαι κ γω.ισως να φταιει κ η ζεστη που δεν εχουμε ορεξη για φτιαξιμο.αχ αυριο θα κανω το 1ο μου μπανακι στην θαλασα.τι καλα πως κ πως το περιμενω.ολη μερα μεσα θα μαι!λοιπον παω να φτιαξω το φηγητακι μου κ μετα την σπανακοπιτα.το μενου Σημερα εχει σουφλε !θα ξαναμπω πιο μετα!φιλακια ειρηνακι λενακι δεσποινακι ιωαννα βικουλινη μπριζ νταν κ οσες ξεχασα(ειμαστε κ πολες)πολλα πολλα γλυκα φιλακια στις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Σήμερα θα πάω βολτούλα στο Ηράκλειο και θα χτυπήσω και ένα κομμωτήριάκι!

Τον άντρα μου θα τον στείλω κατασκήνωση – που έχει λυσσάξει – από σήμερα μέχρι την Κυριακή.

Μήπως του φύγει το απωθημένο και ησυχάσουμε…

BREEZE μπράβο κοριτσάκι έτσι να πας να περιποιηθείς τον εαυτό σου και να γίνεις μια όμορφη μανούλα!!!

THEODOSIADOU εγώ στο γραφείο τα βασικά μόνο. Ένα ανάλαφρο φορεματάκι, ένα πιάσιμο στο μαλλί γιατί η ζέστη δε παλεύεται και μακιγιάζ καθόλου! Έτσι για να αναπνέει το δερματάκι…

vickoulini υπομονή θα τον κάνεις τον κύκλος σου. Είναι πιθανόν να μη βρεις τόσο καλές φίλες όπως στην πατρίδα σου αλλά σίγουρα θα βρεις άτομα να ταιριάξεις. Σου μιλάω εκ πείρας!

Εμένα κορίτσια μου την κοπανάει όταν κοιμάμαι το μεσημέρι.

Ξυπνάω τον ψάχνω πουθενά!

Τον παίρνω τηλέφωνο και είναι στην καφετέρια με τους φίλου του.

Να μου πεις τι να κάνει και αυτός όταν έρχεται και με βρίσκει να κοιμάμαι…

Τρώει και φεύγει.

Με τη μαμά να κάτσει να πιάσουν κουβεντούλα;;; χιχι

THEODOSIADOU τέλεια η ιδέα σου! Να το κάνεις! Θα κάνω και εγώ καμία έφοδο στην καφετέρια … γιατί όχι;;;

Marielen μπράβο μια χαρά οι εξετάσεις! Και πεισματάρικο το μπεμπέ εεε;;;

bibibo και εγώ είμαι τυχερή σε αυτό. Η κολλητή μου εδώ και μέλλουσα νονά είναι μαία! Οπότε … νιώθω μια παραπάνω σιγουριά!

ioanna123456 σούπερ η σπανακόπιτα. Όπου είναι θα φυτρώσει στο στομάχι μου τόοοοση που έφαγα! Χιχι…

dat δίδυμα!!! Τι καλά!!!!! με το καλό και υπομονή με το κρεβάτι! Αξίζει η θησεία!!! Πες μου ΠΗΤ να σε βάλω στη λίστα.

KALLI5 να χαίρεσαι την μανούλα σου!!!!!!! Πολύ ζημιά έκανε τελικά η σπανακόπιτα! εγώ έχω πάρει συνολικά περίπου 2 κιλά. Και τα 2 μόλις ήρθε η μαμά φυσικά. Αλλά ας φάω τώρα γιατί μετά θα πέσει ζόρι. Η μαμά επιστρέφει πίσω και μάλιστα αναλαμβάνει όσο μπορεί την αδελφή μου που μας ανακοίνωσε πως είναι έγκυος στο 2ο! αχ αυτή η μαμά να δω πόσα κομμάτια θα γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαίνεις

- Προφίλ

- Επεξεργασία

- Επεξεργασία προφίλ

- Φόρουμ

- Και εκεί που λέει Υπογραφή κάνεις επικόλληση τον κωδικό από το τικεράκι που έφτιαξες που ξεκινά κάπως [url=http://

- Ενημέρωση

Ελπίζω να πετύχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι.... με την πολύτιμη βοήθεια σου φυσικά. σε ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλοσώρισμα! ο άντρας μου λείπει, έχω εκγλωβιστεί και στο κρεβάτι και έχω ανάγκη από ζεστή παρέα. να είσαι πάντα καλά και εσύ και το αγγελούδι που έχεις στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...