Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

καλημερούδια!!!!!!

Βίκυ καλωσήρθες στην παρέα μας, εύχομαι να σηκωθείς γρήγορα, να κάνεις τις διακοπούλες σου και με το καλό το αγοράκι σου!!!!!!!

Εγώ κορίτσια παίρνω φολικό οξύ, σίδηρο, ασβέστιο και μαγνήσιο. Πολλά ε? :huh: τι να κάνουμε? ότι πει ο γιατρός!

Πάω να φτιάξω αρακά με πατατούλες και να σιδερώσω και θα ξαναμπώ αργότερα! φιλάκιαα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα kinder εκπληξεις!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα πρωι-πρωι σηκωθηκα και δεν ξερω τι να κανω τωρα.

Εγω θα κανω σνιτσελ αλλα ακομα δεν ξερω με τι θα τα συνοδευσω.

Αντε Βασια μου επιτελους ηρθε ο αντρουλης σου!!!!!!!!!!!!

Καλως το δεχτηκες!!!!!!!!!!!!!!

Αλεξανδρα χαρα στο κουραγιο σου.

Εμεις πηγα για λιγο super market εχθες και ψοφησα.

Ειρηνη το τσιζ εγινε καταπληκτικο!!!!!!!!!!!!!

Ειναι πεντανοστιμο και πολυ πολυ δροσερο.

Να στειλω κανενα κομματι????

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και δε στέλνεις;;;

Αν και σήμερα το παράκανα λίγο.

Έφαγα 3 κρουασανάκια και ένα μπακλαβαδάκι.

Έχει γενέθλια μια συνάδελφος.

Ήπια και το γάλα μου και τα βάφτισα πρωινό. Χιχιχιχι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα πρωινο μου κανει εμενα.

Θρεπτικοτατο!!!!!!!!!!!!!!

Αφου ηπιες και το γαλα σου,μη φοβασαι τιποτα.

Πηρες ενα ολοκληρωμενο πρωινο σημερα!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα γεια σας .

πω πω δεν σας προλαβαινω :lol::lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ καλως ορισες στην παρεα μας :):) ελπιζω τωρα να εισαι καλυτερα .αχ τα νινακια μας μας ταλαιπωρουν λιγο αλλα αξιζει .

πολλοι αντρες δεν μαζευτηκαν ?για να κανουμε και καμια κορη :lol::lol:

εγω απο χαπια πινω 2 αμπουλες σιδηρου και 2 χαπια ασβεστιο ,μαγνησιο μου ειπε μονο αν εχω συσπασεις .

θελω και εγω δεσποινακι ενα κομματακι τσιζ κεικ :silly: :silly:

αχ κοριτσια οποτε παμε για ψωνια ολο κοιταω και τα παιδικα αλλα μεχρι τωρα κρατιεμαι :P:P

ΚΑΛΙ μου απολαυσε τον αντρουλη σου τωρα που ηρθε και βαλε και χαδια στην καβατζα :lol::lol:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2 κορακλες ε ? να σου ζησουν .αντε και σε λιγα χρονια δεν θα κανεις τιποτα εσυ .

ΙΩΑΝΝΑ ,ΕΙΡΗΝΑΚΙ ,ΒΙΒΙΒΟ ,ΕΛΕΝΑ ,ΖΩΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ . :blink::blink: ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΩΙΝΟ :lol::lol:

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΩ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ . :P:P ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗς ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ :blush: :laugh: :laugh:

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΙς ΟΛΟ ΤΟ ΤΣΙΖ ΚΕΙΚ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και από μένα!!!

Σας ευχαριστώ όλες σας για το καλωσορισμα!!! δεν μπορώ ακομα να θυμηθώ τα ονόματά σας για να σας ευχαριστησω προσωπικά αλλα σιγά σιγα θα σας μαθω!!! :):):)

Irene είδα οτι μπήκα και στη λίστα και πολύ χαρικα!!! :laugh:

Εγώ πάντως κοριτσάκια να πω την αμαρτια μου δεν λιγουρευομαι καθόλου τα γλυκά... αλλα μπορώ όλη μερα να τρώω πίτσες, goody's, κρέπες και οτι αλλο jank food υπάρχει... :blush: ...να μην πω και για τα γαριδάκια.. :blush::blush: ... ευτυχώς που έχω τον αντρούλη μου και όποτε με πιάνουν λιγουρίτσες τσουπ μια γαβάθα με φρούτα μου εμφανιζει μπροστά μου!! :) (να επισημάνω φυσικα οτι τις παρασπονδίες μου τις κάνω που και που... :blush: )

γιαμ... μου ανοιξε η όρεξη τώρα...ας φάω τον τραχανούλη που εφτιαξα να ξεγελαστώ!! :cheer:

Φιλιά σε όλες σας!!! :kiss:

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo μου σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, τα έχω ακόμα λίγο θολά στο μυαλό μου είναι η αλήθεια...Η βασική μου σκέψη είναι να γεννήσω Πάτρα στο Ολύμπιον (μου έχουν πει ότι είναι καλό), αλλά γιατρό δεν έχω βρει (γιατί πολύ απλά δεν γνωρίζω κανέναν στην Πάτρα). Μέχρι στιγμής πάω στο νοσοκομείο εδώ στο τρελονήσι (σε περίπτωση που το μωρό αποφασίσει να έρθει πρόωρα), είναι μία πολύ καλή γιατρός εδώ. Από όσο ξέρω το μαιευτήριο στην Πάτρα θα μας πάει περίπου 2000 ευρώ και άλλα τόσα ζητάνε οι ιδιώτες εδώ..δηλ. γύρω στα 4000 ευρώ. Δεν ξέρω, είμαι μπερδεμένη..αυτός ο Πατριαρχέας είναι καλός? Εσύ θα γεννήσεις στο 409?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

Μα που χανεστε ολες????

Μονο εγω δεν βγαινω απο το σπιτι και δεν εχω τι να κανω!!! :angry:

Λενακι σε αποδεχθηκα στο φατσοβιβλιο.

Βικυ ολες πιστευω οτι κανουμε τις παρασπονδιες μας ;)

Το θεμα ειναι ποσο συχνα τις κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μου και εγω εδω ειμαι ;) μονη και ερημη οταν δουλευει ο αντρουλης μου

ασε που με αυτη τη ζεστη δεν εχω ορεξη να παω πουθενα .

σημερα ο αντρας μου μου ειπε τωρα που εισαι εγκυος και εισαι συνεχεια σπιτι δεν πας πουθενα ουτε κομμωτηριο ουτε τα νυχια σου φτιαχνεις τι επαθες ?μηπως θελει κατι να μου πει ? :blink: :laugh: :laugh:

αυριο λοιπον θα παω για εξτρα περιποιηση ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μενω επιεικως ατημελητη.

Ολη μερα μεσα στο σπιτι για ποιο λογο να φτιαχτεις?

Για να σε βλεπουν οι τοιχοι???

Πολλες φορες ξεκινησα για περιποιηση αλλα βαρεθηκα και τα παρατησα.

Ο δικος μου ειναι εδω αλλα ειναι σα να μην ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ εδώ ειμαι!! :)

περιμένω τον αντρα μου να σχολασει από την δουλειά... εγώ να δείτε πως βαριέμαι που ειμαι μονη μου... το κακό ειναι οτι ειμαι από Θεσσαλονικη και εχω μονο 8 μήνες που μένω Αθήνα (όταν μου ζήτησε ο Δημήτρης να μείνουμε μαζι)... οπότε όλες οι φίλες μου ειναι 500 χιλιόμετρα μακρυα...

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτος λεει κουρασμενος,εγω λεω βαρεμενος. :S

Δεν ειναι δυνατον να ειναι κουρασμενος μετα απο 5ωρο μεσημεριανο υπνο.

Ειναι????Μπα...Μαλλον βαριεται...

Μια χαρα ειμαστε και χωρις το μαλλι φτιαγμενο.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΕ ΓΕΜΑΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!

(χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν πρεπει να περιποιουμαστε και λιγο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vickoulini έγραψε:

και εγώ εδώ ειμαι!! :)

περιμένω τον αντρα μου να σχολασει από την δουλειά... εγώ να δείτε πως βαριέμαι που ειμαι μονη μου... το κακό ειναι οτι ειμαι από Θεσσαλονικη και εχω μονο 8 μήνες που μένω Αθήνα (όταν μου ζήτησε ο Δημήτρης να μείνουμε μαζι)... οπότε όλες οι φίλες μου ειναι 500 χιλιόμετρα μακρυα...

Κι εγω ενα απο τα ιδια.

Ειμαι απο Δραμα,αλλα μενω ΑΘηνα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων του συζυγου και η αληθεια ειναι οτι δεν εχω και πολλες παρεες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΕ ΞΕΝΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ .ΑΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΙΟΙ ΕΣΕΙΣ .

ΔΕΣΠΟΝΑΚΙ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ .ΦΤΑΝΕΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΥΠΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι δύσκολο πάντως...

εμείς προσπαθούμε να παρει μεταθεση ο αντρας μου για να παμε πανω... αλλα ακομα δεν εχουμε δει φως...

το πιο δύσκολο για μενα ηταν να αλλαξω γιατρο, γιατι ο γυναικολογος μου ειναι Θεσ/νικη. τελικα βρήκα καποιον που αισθανθηκα ασφαλεια και προς το παρον λεω οτι θα γεννησω εδω στο ιασω... αν αλλαξει κατι στο μελλον (λόγω μεταθεσης)τοτε θεσσαλονικη

θα δούμε... :)

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριεται μαμωτο και αυριο ολη μερα θα ειναι στη δουλεια.

Δεν πειραζει ομως ,αυριο θα φτιαχτω,θα ντυθω και θα περασω μια βολτα απο τη δουλεια του να δει τι χανει που δε με βγαζει εξω.

Θα γινω μια κουκλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ τι δουλεια κανει ο αντρας σου,αν επιτρεπεται???

Εμεις μεταθεση μαλλον σε ενα χρονο.

Ο γυκαικολογος ειναι ενα θεμα.

Εγω τον αλλο μηνα θα παω Δραμα και θα μεινω εκει μεχρι να γεννησω,

ο γυναικολογος μου ειναι εκει και δεν τον αλλαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβώς να κανεις!!!!

τώρα που το λέτε και εγω από την βαρεμάρα μου όλη μερα με τις πιτσαμες ειμαι και με εναν κοτσο!!! αλλα τι να κανω... αφού πρεπει να ειμαι οριζοντιωμενη!!! με ταλαιπωεί ο νινίς μου αλλα χαλαλι το γιαβρι μου!!! :):):)

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΜΜΜΜ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ . ;) ΕΤΣΙ ΓΙΝΕ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΕς ΠΕΣ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΣ ΕΣΥ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ . ;):lol::lol:

Α ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΑΥΡΙΟ ΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ ? :laugh: :laugh:

ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ . :lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...