Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γεια σας παλι δε νυσταζω θα σας τα λεγα αυριο αλλα δε κρατιεμαι!Ειδαμε το νινι μας

θα κανω ΓΙΟ παιδαρο Ειρηνη βαλε με στη λιστα :laugh:

Ειναι 15 εκατοσ., εχω φοτο το τσουτσουνακι του κ το πιο σημαντικο τη φατσουλα του με χερακι στο στομα.Φυσικα μοιαζει στη μανουλα εχει τη μυτουλα μου!Ειναι κουκλι :P Τα παιξα δεν ηξερα οτι τοσο νωρις βλεπουμε φατσουλες των μωρων μας.Ο αντρασ μου τραγουδαει ολη μερα Κοκοτα το "γιε μου"

Ρωτησα για σταυροποδι κ μπρουμυτα υπνο, μπορουμε να καθομαστε κ να κοιμομαστε οπως θελουμε κοριτσια :silly: Κ κρεμουλα για ραγαδες να αρχισουμε οσες εκλεισαν το 3ο.Μου ειπε θα αρχισω να το νιωθω γυρω στην 22 ως πρωτο.θελω νωριτερα!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου γλυκα καλημερουδια σε ολες :):)

αχ χαιρομαι που βλεπω μονο ευχαριστα νεα :cheer::cheer:

αντε αρχισαν να μοιραζονται οι γιοι και οι κορες :cheer::cheer:

βλεπω δεν ειμαι μονο εγω που μπερδευομαι με τους μηνες και τις εβδομαδες .σημασια εχει να μεγαλωνουμε ;):lol:

κοριτσια γιατι κανετε εξετασεις πηκτικοτητας ?

εχθες ειχε και εμενα ο αντρας μου ρεπο και τον ξεθεωσα στις βολτες και στα ψωνια .μα καλα μου ελεγε δεν κουραστηκες ?βεβαια για να πω την αληθεια το βραδυ δεν μπορουσα να κουνηθω αλλα που να πω τιποτα :P :laugh: :laugh:

ΜΑΡΙΕΛΕΝ μου να προσεχεις αγγαρεψε κανεναν αλλον να σε πηγαινει οπου θες οταν εισαι ετσι

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες και στις κοιλιτσες σας :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοπελιες :)

Πως ειστε σημερα? Εγω ειμαι για κηδεια σημερα :blink:

Η κηδεια ειναι στο χωριο του αντρα μου και ειναι συγγενης της πεθερας μου. Εγω θα παω στο χωριο με τον αντρα μου αλλα στη κηδεια δε παω....

Liberty περαστικουλια, τωρα εισαι μια χαρα ετσι? Κι εγω 1.2 ειχα αυχενικη.

Φιλιω κι εσυ αγορακι? Νομιζω οτι οι περισσοτερρες εχουν αγορακι, εμενα δεν εχει φανει ακομα, θα ξαναπαω στις 23/08 μηπως και φανει κατι αλλα δε με νοιαζει και πολλη τι θα ειναι, αρκει να ειναι καλα :P

Αυτα για την ωρα! Αν προλαβω θα ξαναμπω μετα.

Πολλα φιλακια σε ολες σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!!! Καλέ τι νέα είναι αυτά??? αχ μαθαίνουμε σιγά σιγά όλες το φύλο!! τι καλά!!!αύριο ελπίζω να είναι και η σειρά μου!! πολλά αγοράκια θα έχουμε η μου φαίνεται??

Χθες χαλάρωσα αρκετά μιας και ο άντρας μου ήταν πρωινός πήγαμε απογευματινό μπανάκι και το καταφχαριστηθήκαμε. Είχε δροσούλα και η θάλασσα ήταν πολύ ζεστή. Γυρίσαμε βραδάκι. Ίσως το επαναλάβουμε και σήμερα μιας και έχει πάρα πολύ ζέστη.

Ελένη μου καλά θα κάνεις να και δεν θα πας στην κηδεία. Στην κατάστασή μας δεν είμαστε για τέτοια.

Πολλά φιλάκια σε όλες και να προσέχετε τις κοιλίτσες σας!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!

Καλε ποσαα νεα μαθαμε σε μια ημερα!Αποφασισαν τα νανακια να ανοιξουν τα ποδια μου φαινεται!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Σαν να κερδιζουν τα αγορακια μεχρι στιγμης μου φαινεται..... :P:P

Βρε κοριτσια μπερδεμα οι το μετρημα των μηνων!Ο μονος λογος που ρωταω ειναι να δω ποτε θα κλεισω επιτελους το πρωτο τριμηνο που ειναι και το πιο επικινδυνο! ;) Θα ρωτησω και τον γιατρο μου!

Μαριαλενα μου ετσι μπραβο να περνατε καλα!Και εγω εχω διαπιστωσει πως οταν κανω βολτες και περναω καλα ουτε αναγουλες εχω ουτε το εντερο με πιανει!!Με το καλο σημερα να δειτε και το φυλλο! ;)

bibibo εννοειται πως δεν θα πας στην κηδεια!Ελπιζω μονο να μην σε αποπαρει η πεθερα σου γι αυτο γιατι μου εχει φανει λιγο τσουχτρα!

Μαρακι μου ψωνια ε;Μπηκες στον πειρασμο να παρεις κατι και για το μπεμπε;Εμενα ηδη οταν βλεπω μωρουδιακα μου ερχεται να τα παρω ολα!

Φιλιω με το καλο ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!Καλα εσεις και αν εχετε χαζεψει :P ακου Κοκοτα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ακομα γελαω!

Φανουλα ενα κι ενα τι καλα!!!!!!!!!!!!!Με το καλο κοπελα μου

Ζωουλα κι εσυ αγορακι με το καλο!Αν κανω κορη θετω υποψηφιοτητα! :laugh: :laugh: :laugh:

Ζωουλα μου κοριτσακι ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!15 εκατοστα :woohoo: :woohoo: :woohoo: 150 γραμμαρια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλε εσεις μεγαλωσατε πολυ!!!

Ειρηνακι μου παρτα και τα σαλοσπιρ παλι!Τι να κανουμε ολα για τα νινακια μας!Αβεστιο δεν μου εχει δωσει ουτε εμενα αν και πρεπει γιατι γαλα δεν μπορω να πιω με τιποτα ανακατευομαι και μονο στην μυρωδια!

Φιλακια και σε οσες δεν ανεφερα! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα μου αν δεις το τικεράκι σου μπαίνεις στο 2ο τρίμηνο στις 19 Αυγούστου μέχρι την 1η Δεκεμβρίου ;) Αυτό σημαίνει το τ2 που έχει και οι ημερομηνίες. Να δεις με το που θα μπεις στο 2ο σιγά σιγά μέρα με τη μέρα φεύγουν οι ανεγούλες φεύγουν όλα. Πιστεύω και απ την πείρα μου πλεον ότι το 2ο τρίμηνο είναι το καλύτερο στην εγκυμοσύνη. Μιας και έχουν υποχωρήσει τα συμπτώματα, δεν έχει φουσκώσει πολύ η κοιλίτσα γενικά υπάρχει περισσότερη ευεξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 ζήτω ο παίδαρος!!! Θα κάνω και της διορθώσεις για να έχουμε όλες τις πληροφορίες!!!

geozouli θα τρελαθώ!!!!!! Κι άλλο αντράκι!!!!!!!!!!!!!! Γιούχου!!!! Μια χαρά εντωμεταξύ τα προγνωστικά μας! Δεν είναι τίποτα η ενεσούλα. Εδώ και χρόνια την κάνουν. Την έκανε και η μαμά μου να φανταστείς.

FANIKO ζήτω!!! Να το το ζευγαράκι!!!! Με το καλό κουκλίτσα!!! Και εγώ μια φορά τον μήνα πηγαίνω.

rebbeka κοριτσομαμά!!! Άντε γιατί μας φάγενε τα αγοράκια!!! Με το καλό και εσύ κουκλίτσα μου και απόλαυσε την οικογένειά σου!!! 15 εκατοστά!!! Εμένα είναι ακόμα 10! Άντε μικρούλι μου … η Ρεβεκκούλα Junior μας τρώει λάχανο!!! :woohoo: :woohoo:

Κορίτσια είμαι η επόμενη που θα ανακοινώσω φύλο υποτίθεται αλλά είμαι σίγουρη πως θα καθυστερήσω. 1ον ο υπέρηχος του γιατρού δεν είναι τόσο καλός από ότι έχω καταλάβει και η εικόνα δεν είναι καθαρή, 2ον το επόμενο ραντεβού είναι 23/08 και 3ον ο σύζυγος έχει εκνευριστεί με όλους του περιβάλλοντος που ρωτούν για το φύλο και έχει μουλαρώσει να μη θέλει να το μάθουμε τελικά… δε ξέρω τι να τον κάνω… Μάλλον στο Β επιπέδου όμως πιστεύω θα το δούμε. Τώρα όταν ρωτήσει ο γιατρός να σας πω ή να μη σας πω … μάλλον θα απαντήσω ότι μου έρθει εκείνη την ώρα και ας γεμίσει το ιατρείο καπνούς από τα αυτάκια του καλού μου … χιχι… :laugh: :laugh: Ελπίζω μέχρι τότε να του έχει περάσει η κρίση.

Lenaki26 άρχισες να το νιώθεις … τι καλά!!! άντε και στις κλωτσιές με το καλό!!! :)

filaki να τος και άλλος γαμπρός!!! Τι έγινε με τα αγόρια καλέ!!! Δε θα έχουμε νύφες στο τέλος!!! Με το καλό κουκλίτσα! :)

BREEZE την πηκτικότητα την κάνουμε γιατί είδη έχουμε χάσει με τη Δεσποινούλα ένα παιδάκι και είναι πολύ πιθανή αιτία. Βλέπεις δυστυχώς πρώτα το χάνεις και μετά το μαθαίνεις. :(:( Έτσι είναι το σύστημα. :angry::angry: Τώρα κάνουμε μια ενεσούλα καθημερινά και όλα καλά! εσύ πότε πας στον γιατρό να μας πεις φύλο;

bibibo έτσι να μη πας στην κηδεία. Και εμένα μου έτυχαν 2 κηδείες που ήθελα πολύ να πάω αλλά δε με άφησαν.

Marielen περιμένουμε αύριο και τα δικά σου νέα! :woohoo:

ioanna123456 και εγώ έτσι μόλις βγαίνω τα απογεύματα είμαι πολύ καλύτερα με το αν μείνω σπίτι. Είναι τα παιδάκι μας «χωριογύρικα» όπως λένε και εδώ στην Κρήτη. Κουκλίτσα να το δεις αυτό με το ασβέστιο και το γάλα. Εγώ τα πίνω τα 2 ποτήρια και επειδή πάντα έπινα πολύ γάλα πιστεύω θα καλύψω τις ανάγκες. Εσύ όμως μη το αφήσεις. Ρώτα τον γιατρό. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Καλημερουδια κοπελιες :)

Πως ειστε σημερα? Εγω ειμαι για κηδεια σημερα :blink:

Η κηδεια ειναι στο χωριο του αντρα μου και ειναι συγγενης της πεθερας μου. Εγω θα παω στο χωριο με τον αντρα μου αλλα στη κηδεια δε παω....

Liberty περαστικουλια, τωρα εισαι μια χαρα ετσι? Κι εγω 1.2 ειχα αυχενικη.

Φιλιω κι εσυ αγορακι? Νομιζω οτι οι περισσοτερρες εχουν αγορακι, εμενα δεν εχει φανει ακομα, θα ξαναπαω στις 23/08 μηπως και φανει κατι αλλα δε με νοιαζει και πολλη τι θα ειναι, αρκει να ειναι καλα :P

Αυτα για την ωρα! Αν προλαβω θα ξαναμπω μετα.

Πολλα φιλακια σε ολες σας :kiss::kiss::kiss:

Ελα ρε γειτονισσα, άστα να πάνε ούτε σε εμένα είδαν φύλο και έχω λυσσάξει....Αυχενική 1,5 εγώ (λεει καλό είναι...τι να πω).

Μήπως γίνεται να μου πεις ποιον γιατρό έχεις στην Πάτρα? Ή αν έχεις κάποιον καλό ακουστα? Και μήηηηπως ξέρεις και πόσα παίρνουν για τοκετο στο περιπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Καλα βλεπω τη λιστα τι γαμπροι μαζευτηκαν αλλα εγω του λεω απο τωρα τη μανουλα θα ρωταει πρωτα να εγκρινει τις κοπελιες:laugh:

Οσο για ασβεστιο εμενα μου εδωσε κ με γευση πορτοκαλαδα τελειο!

Μαγνησιο παιρνετε προληπτικ α ;εγω ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω προσπαθω να συνελθω απο το σοκ.Μην τρομαζετε.

Ανοιξα το θεματακι μας και πεφτω στη λιστα μας.

Ποτε προλαβε και εγινε ουρανος???Τι γαλαζιο ειναι αυτο!!!!!!!!

Ολα αυτα εγιναν μεσα σε ενα απογευμα!!!!!!!!!

Αχ οι κορες μας θα μπερδευτουν με τοσους γαμπρους!!!!!! :P

Λενακι ποσο πολυ μεγαλωσατε!!!!!!!!!!!!!!

Ειδατε κακαλακιαε,????Ποσο καιρο εχω να ακουσω αυτη τη λεξη.

Τελικα θα ερθετε Ελλαδα,ε?Ελπιζω να βρεθουμε.

Κι εγω εχθες την παραενιωσα τη μπεμπα.

Τι υπεροχο πραγμα να νιωθεις το παιδι σου!!!!!!! :)

Αντε κι αλλη αγορομανα!!!!!!!

Ζωουλιτσα πολυ σεξουλιαρης απο τωρα ο παιδαρος!!!!!!!!!!

Εκανες την εξεταση "εμμεσο coombs"?Εχετε + - με τον αντρα σου?

Λιγο νωρις δεν ειναι γι'αυτη την ενεσουλα?Συνηθως την κανουν στην 32η βδομαδα.

Φανη μου ενα κι ενα εσυ,ε?Μια χαρα σε βρισκω.

Το εκανες το ζευγαρακι σου.

Μια φορα το μηνα πηγαινουμε υπο φυσιολογικες συνθηκες.

Ωραιος ειναι ο υπερηχος,που βλεπουμε τα μπεμπακια μας αλλα

δεν ειναι και για χορταση!!!! ;)

Ρεββεκακι μου τι κοριτσαρος ειναι αυτος?????

Θα σφαχτουν πολλοι ανδρες στην ποδια της!!!!!!!!!!!!!!

Βλεπω να μας τρωνε οι αγορομανες.... :blink:

Ελπιζω να περνας καλα με την οικογενεια!!!!!!!

Φιλιω με το καλο και ο δικος σου γιος!!!!!!!!!!

Εχει ξετρελαθει ο υπερηφανος πατερας,ε????

BREEZE κανουμε εξετασεις πηκτικοτητας

γιατι κανουμε αντιθρομβωτικες ενεσουλες.

Το απολαυσες το ρεπο του!!!!!!!!!

Ειρηνακι μου φανταζομαι οτι ουτε ο αντρας σου θα κρατηθει να το μαθετε στη γεννα το φυλο.Πρωτος αυτος θα ρωτησει τι ειναι.

Κι εμενα ο δικος μου ελεγε οτι δεν τον νοιαζει τι θα ειναι,αλλα οταν ρωτησε ο γιατρος αν θελουμε να μαθουμε,δεν προλαβα να το σκεφτω.Ειχε απαντησει ηδη.

Φιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!

πολλοί γαμπροί μαζεύτηκαν στη λίστα έτσι?????? :laugh: :laugh:

Δεσποινάκι έκανα έμμεσο coombs και ήταν αρνητική, οπότε μου έγραψε χθες την ένεσούλα και πήγα και την έκανα.. δεν ξέρω σε ποια εβδομάδα την κάνουνε.

Ναι το χρυσούλι μου.. αφού είδαμε το φύλλο ήθελε να μας το δείξει κιόλας :laugh: :laugh: :laugh: μία μία σας παρακαλώ οι νύφες.. :P:P

Ειρηνούλα κάτσε να δεις, μπορεί να το δει πρώτος ο άντρας σου το φύλλο και τότε.. σιγά μη δεν στο πει. Εμένα ο άντρας μου το είδε πρώτος και μας στο επιβεβαίωσε η γιατρός!!!

Φανούλα είσαι η καλυτερη!!! ούτε παραγγελία να τα είχες κάνει :laugh: :laugh:

Λενάκι τα αγοράκια μας έρχονται!!!!!!!!

Ρεββέκα μου το κοριτσάκι σου το βλέπω δυο μέτρα γυναικάρα να γίνεται :laugh: :laugh:

όλα τα μωράκια να είναι γερά και να έχουμε ευχάριστα νέα απ' όλες τις κοπέλες!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τωρα ειδα ποσα αgορακια εχουμε!!!!!πωπωπω!!!!

το κοριτσακι μου ειναι ψηλο εε???αχ απο το μπαμπα του,ειναι 1.98 ο τζεμ!!!

περναω πολυ καλα με την οικοgενεια μου η αληθεια ειναι :laugh: εχω συνηθισει στην ηρεμια αλλα δεν πειραζει χαλαλι!!!!

το σαββατο παμε αιβαλι!!!!θα κανω μπανακια!!!

κοριτσια τι βιταμινες περνετε??

περνω,μια πολυβιταμινη πρωι,ενα φολικο οξυ,ενα μαgνησιο με καλσιο μεσημερι και το βραδυ ενα σιδηρο!!!!

περνετε και σεις ολα αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Ειμαι και εγω γκαστρουλα Μαιου (τ.π. 2/5 και ημ. τοκετου 6/2) και ειμαι καινουρια εδω... γραφτικα πριν λιγες μερες!!

Χτες εκανα αυχενικη(ολα καλα, τα αιματολογικα απο δευτερα) και ειδαμε και το φύλλο... :laugh:

αν και εγω ονειρευομουνα ροζ δωματιο τελικα θα το κανω μπλε!!! αγορακι εχω και ο γιατρος μου το ειπε και με πολυ σιγουρια!!! Ακομη ενας γαμπρος λοιπον... :laugh:

Μεχρι στιγμης ειχα μια μερικη αποκοληση πλακουντα η οποια εχει σχεδον αποροφηθει και τωρα μου ειπε ο γιατρος οτι εχω προδρομο πλακουντα... ετσι εδω και ενα μηνα εχω γινει ενα με το κρεβατι και τον καναπε!!!

ειναι ωραια η παρεα σας και σιγα-σιγα θα μαθω και τα κολπα εδω μεσα :blush: (πως να βαλω φωτο, πως να βαλω αυτα τα ωραια που δεν ξερω πως τα λενε που εχετε κατω απο τισ απαντησεις σας και αλλα πολλα... :cheer: )

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες Βικυ ελπιζω γρηγορα να σηκωθεις δε πιστευω μεχρι τελος να εισαι ξαπλα.Αλλα κ ετσι ναναι για το γιο κουραγιο. κ εγω γιο εχω χτες το μαθα :laugh: :laugh:

Ρεββεκα κ εγω το ιδιο ρωτησα εγω παιρνω -ξεχωριστα οχι σε ενα χαπι-

1 φολλικο οξυ, 1 ασβεστιο ,2 σιδηρο κ 3 μαγνησιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄μαι κι εγω στο παρεακι!!!!!!!

Μολις καναμε cheesecake με τον αντρουλη μου.

Να δω πως θα αντεξω μεχρι να κρυωσει.

Βικυ καλως μας ηρθες και ευχομαι γρηγορη αναρρωση.

Ολα για τον γιο τον παιδαρο!!!!!!!!!!!!

Ρεββεκακι εγω παιρνω φυλικο,ασβεστιο,σιδηρο και μαγνησιο (το τελευταιο μονο οταν νιωθω συσπασεις).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρήκα κοριτσια!!!

πιστευω οτι τελος αυγουστου που θα παω για την καθιερωμένη επισκεψη στο γιατρο να μου πει πως όλα ειναι καλα και θα μπορεσω να παω και διακοπούλες μιας και ο αντρας μου πέρνει άδεια Σεπτέμβριο!!! :cheer:

Για τα φάρμακα που αναφέρατε, εγω παίρνω 1 φολλικό οξύ, 1 σιδηρο και 3 utrogestan. ( αυτά μέχρι τέλος της εβδομάδας).

Από Δευτερα θα παίρνω 1 φολλικό οξυ, 1 σίδηρο, 1 ασβέστιο και 2 μαγνησιο...

Υ.Γ. θα κανω μια προσπάθεια να βάλω και εγώ κάτω από την απαντηση μου τικερακι(αν το λέω σωστα!!! :blush: )

αν βγει καμια βλακεια μην παρεξηγησετε... ακομα μαθαίνω!!! :unsure:

[url=http://women.evenhealth.com]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

το πέτυχα!!!!

μου αρεσε πολυ αυτο που εχεις για το σκυλακι σου!!! Θα το κανω και εγώ για το γατουλινι μου!! :laugh: !!! τώρα που πήρα φόρα... :cheer:

Πιστευω να πανε ολα καλα!!! Σε ευχαριστω πολυ για τις θετικές σου σκεψεις!!! :cheer:

http://women.evenhealth.com

5LkBp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε;;

Γεματη σημερα η μερα και τωρα καταφερα να μπω!!

Σας διαβασα λιγο αλλα δεν θυμαμαι πολλα! :blush:

Βικυ καλως ηρθες στην παρεα μας!! Με το καλο ο γιοκας σου!

Μια χαρα τα πας με τα τικερακια βλεπω! :)

Δεσποινακι μου ναι θα ερθουμε!!!! Πιστευω μεχρι 5 με 6 Σεπτεμβρη να ειμαστε εκει!! Αχ τι καλα θα βρεθουμε!!! :kiss:

Ρεββεκακι μου μοντελο η κοριτσαρα σου!!! Απο βιταμινες εμενα μου εδωσε μονο φολικο οξυ.Σισηρο,μαγνησιο,ασβεστιο λεει δεν χρειαζομαι ακομα συμφωνα με τα αποτελεσματα του αιματος..τι να πω..Γαλα δεν πινω καθολου,γιαουρτι δεν τρωω και πολυ και σκεφτομαι να παω απο μονη μου να παρω απο το φαρμακειο.Ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη επερνα..

Φιλιω μου αγορακι και εσυ;;;Γιουπιιιι!!! Με το καλο!!!

Τα φιλια μου και την καληνυχτα μου σε ολες!!! Τα λεμε αυριο!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησερα στην πιο ομορφη παρεα :):):) Τι μου κανετε?Εγω οπως παντα μεταμεσονυχτια...μεχρι να κοιμηθουν τα παιδια να καθαρισεις να ξανακοιμησεις τα παιδια... :woohoo: :woohoo:

Τα νεα σας υπεροχα...υπερτερουν τα αγορακια και πολυ μου αρεσει 2 κορες εχω και μαλλον και το τριτο θηλυκο θα μου βγει...οποτε καλο ειναι να εχουμε αντρκο πληθυσμο :P δεν νομιζω να εχετε προβλημα που ειμαστε λιγο μεγαλυτερες??? :blush:

Βικυ καλωσορισες και συντομα να σηκωθεις και να πας και τις διακοπουλες σου με τον αντρουλη σου..αν και για να ειμαι ειλικρινης κοιμησου,ξεκουρασου,αραξε τωρα που μπορεις ;)

Αχ κοριτσια εχω πεθανει αυτες τις μερες...την κυριακη εφυγε η γιαγια του αντρα μου και η μανα μου,τον αντρα μου δεν τον βλεπω απο τις πολλες υπηρεσιες και ειμαι μονη με τα ζουζουνια μου :woohoo: Δεν λεω τα περναμε πολυ καλα εχουμε ενα αυστηρο προγραμμα που δεν μας το χαλανε ο μπαμπας με τη γιαγια και γενικοτερα ειμαστε μια ωραια γυναικοπαρεα :silly:

Σημερα ειδικα κοριτσια ξεθεωθηκα...απο το πρωι στις τραπεζες για πληρωμες μετα κατι τελευταια ψωνια σπιτι μαγειρεμα μπανιο υπνο και το απογευμα σουπερ μαρκετ με ενα γεματο πορτ μπαγκαζ και μια ελισαβετ που δεν καθοταν και ολο ηθελε αγκαλιτσα και για τελειωμα την κουρεψα κιολας οχι εγω η κομμωτρια γεμισαμε τριχες και τρχαμε αρων αρωννα κανουμε το μπανιο μας να φανε και να πεσουν για υπνο.ΨΩΦΙΣΑ ΛΕΜΕ....και με φαγαν και τα κουνουπια οσο ελπενα το μπαλκονι και απλωνα τα ρουχα :angry: που βρεθηκαν και αυτα τα σκασμενα...

Οσο για το αλλο μπεμπε περιμενω πως και πως το ραντεβου με τον γιατρο να δουμε τι γινεται γιατι εκτος απο μια μαυρη κουκιδα δεν εχω δει τιποτα αλλο.

Οσο για χαπια δεν εχω παρει σε καμια εγκυμοσυνη μου και νομιζω πως ουτε και σε αυτη θα παρω ;)

Αχ αυτα κοριτσια μου ελπιζω να μη σας κουρασα με την πολυλογια μου αλλα τωρα ειχα την ευκαιρια και τετοιες ευκαιριες δε χανονται :lol::lol:

Την καλημερα μου προκαταβολικα σε ολες σας. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki27 έγραψε:

bibibo έγραψε:

Ελα ρε γειτονισσα, άστα να πάνε ούτε σε εμένα είδαν φύλο και έχω λυσσάξει....Αυχενική 1,5 εγώ (λεει καλό είναι...τι να πω).

Μήπως γίνεται να μου πεις ποιον γιατρό έχεις στην Πάτρα? Ή αν έχεις κάποιον καλό ακουστα? Και μήηηηπως ξέρεις και πόσα παίρνουν για τοκετο στο περιπου?[/quote:2r4p6icp] Καλημερουδια Αγγελικη.

Γυναικολογο εχω τον Κολλια που ειναι στο 409, την Αυχενικη ομως την εκανα στον Πατριαρχεα. Στο Νοσοκομειο ακομα δε ξερω ποσα παιρνουν σρο μαιευτηριο Ηω που ειχα γεννησει την κορη μου πριν 4 χρονια ειχαμε πληρωσει 3500. Η κουμπαρα μου πριν 2 χρονια στην πολυκλινικη ειχε πληρωσει 3800 με καισαρικη(ξεχασα να σου πω οτι κι εγω με καισαρικη γεννησα).Εσυ ποιον εχεις? Εχεις μεινει ικανοποιημενη μεχρι τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.χθες μπηκα μονο για λιγο να διαβασω νεα σας κ βγηκα.καλε πολλες αγορομανες βλεπω ε?ε ρε γαμπρους που θα χουμε.ειρηνακι εμενα γιατι δε με εφτιαξες στην λιστα? :(:(εγω εχω κοριτσακι πητ 31-1 ιασω μαρουσι!!λενακι τι καλα που θα ρθετε στην ελαδιτσα μας απλα με προσοχη!δεσποινακι μου ολα καλα?ρεβεκακι γλυκο μου που εισαι?απολαμβανεις τη μανουλα??εμενα κοριτσια χθες ηρθε επιτελους ο αντρας μου κ δεν εχασα λεπτο.εκτος οτι τον ξεζουμισα καναμε κ ολα τα τρεξιματα σε τραπεζες,ψωνια,λογαριασμους κ τελος σουπερ μαρκετ.κ γυρισα πτωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Μιας και τα συζηταμε εγω παιρνω μονο φυλικο οξυ.Θα αρχιζα και σιδηρο αλλα λογω του οτι ειχα απο μονη μου πολυ αυξημενο το αφησαμε για αργοτερα!

Βικυ καλωσσορισες στην παρεουλα μας!Ευχομαι να σου γινεις γρηγορα καλα και να μπορεσετε να πατε και διακοπες!

Λενακι με το καλο να ερθετε Ελλαδα!!!Θα εχει και ζεστες απ οτι λενε θα κανετε και μπανακια!

Καλλη μου καλως τον δεχτηκες τον αντρουλη σου!!!!!

Δεσποινακι Ειρηνακι Μαρια Ζωη Ελεναα Ζωουλα Κιμονακι bibibo και σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!! :)

Πως εισαστε σημερα;;

Εγω εδω πινω καφεδακι με την ησυχια μου μετα απο πολλους μηνες!

Η μικρη πηγε με τον μπαμπα της σε ενα ραντεβου! Τι ωραια!

Θα βαλω να μαγειρεψω κιολας τωρα που ειναι νωρις να ξεμπερδευω και

με αυτο! Φασολακια λαδερα εχει σημερα το μενου.Εσεις;;

Ελενη μου καταλαβαινω την κατασταση σου! Εγω εδω με ενα και

με τρελενει πολλες φορες! Ποσο εσυ με 2!

Βασια μου τι ωραια που ηρθε ο αντρουλης σου! Καλως τον δεχτηκες!!!

Ιωανννα μου θα εχει ζεστες;;;Γιουπιιιιι!!! Αυτο θελω μπας και προλαβω να κανω κανενα μπανιο την μικρη! Τι καλα!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Σήμερα η μαμά κάνει σπανακόπιτα!!!

Με βλέπω από τη 13:00 να φεύγω από το γραφείο …

rebbeka εγώ εκτός το φολικό οξύ και τον σίδηρο δε παίρνω καμία βιταμινούλα. Τρώω καθημερινά 2-3 φρουτάκια και πίνω ένα ποτήρι φρεσκοστυμμένη πορτοκαλάδα.

vickoulini καλώς ήλθες στη παρέα μας! Με το καλό το μωράκι σου! Σε βάλαμε και στη λίστα.

THEODOSIADOU καλό το τσιιιιιιζ κέικ;;;

alexandra mammy καλά να περνάτε και να κουράζεστε λιγότερο!!! (όσο γίνεται…)

KALLI5 δε σε πήρα είδηση πως έχει κοριτσάκι!!! Που χαζολογούσα πάλι;;;

ioanna123456 & Lenaki26 καλημερούδια!!!!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια που είναι;;;

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...