Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Θα ανεβουμε Δραμα και μαλλον εκει θα μεινω μεχρι να γεννησω,

μακρια απο τον αντρουλη μου :(

Να δεις τι νανι θα γινει μεχρι τοτε!!!!!!!!!Θα το βλεπεις και δε θα το πιστευεις ποσο πολυ θα εχει μεγαλωσει.Θα μαθετε και το φυλο τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο γιατρος μου ειναι στη Δραμα και μετα την 24η βδομαδα θα πρεπει

να με παρακολουθει καθε 15 μερες.Οποτε δεν υπαρχει αλλη λυση.

Θα προσπαθησει βεβαια ο αντρουλης μου να παρει αποσπαση,

αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

Θα ειναι δυσκολα,αλλα για την κορακλα μας θα κανουμε υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ .

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ .ΑΛΛΙΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ . :):):) ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ .

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΚΑΙ Να ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!σήμερα πήγαμε μπανάκι η θάλασσα ήταν μούρλια!!! το καταφχαριστήθηκα. Κορίτσια ούτε εγώ το ένοιωσα ακόμη το μπεμπέ. Πρίν δυο εβδομάδες ένιωσα κάτι αλλά μάλλον ήταν το έντερο που φτερούγιζε :S Τετάρτη ή Πέμπτη θα δω και εγώ ξανά το μωράκι μου και ελπίζω να δούμε και φύλο επιτέλους!!!

Δεσποινάκι μου τι να κάνεις πουλάκι μου υπομονή αφού εκεί είναι ο γιατρός σου. Θα πάρει και καμιά αδειούλα ο άντρας σου. Και μέχρι τότε που ξέρεις κάτι μπορεί να έχει αλλάξει. Ο άντρας μου δουλεύει σε ξενοδοχείο ως receptionist και πολλές φορές η βάρδια του είναι βραδινή. Την άλλη εβδομάδα θα φύγουμε με την μικρή μου για Αθήνα για δύο εβδομάδες γι αυτό θα μας λείψει :(

Μαράκι μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το μπλογκ. Αυτή η πατατοσαλάτα μας αρέσει και εμάς πάρα πολύ!! Αθήνα ερχόμαστε στις 12 Αυγούστου με τη μικρή μου. Θέλω να περάσει ο καιρός να τελειώνω και με την αμνιοπαρακέντιση να ησυχάσω πια. Άναψε και για μας ένα κεράκι στην Αγία Ειρήνη Μαράκι μου :kiss:

Λενάκι γεμιστά σήμερα ε? αχ το αγαπημένο μου φαγητό αλλά το αποφεύγω γιατί είμαι ικανή να φάω μισό ταψί μονάχη μου!! :blush:

Καλό απόγευμα σε όλες!!! φιλάκια!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε φιλεναδες που εισαστε ολες?τυχερουλες λειπετε ε?καλα να περνατε τουλαχιστον.αχ κ τι δε θα δινα να μουν σε ενα νησακι κ να κανα βολτες στα σοκακια του.αλα ειμαι εδω....μονη σε ενα σπιτι κ δε μπορω.η μικρη μου ακομα να γυρισει κ με χει φαει η μοναξια σημερα..εβαλα τα κλαματα απο την απελπισια μου δε ξερω τι με χει πιασει.θελω να φυγω.δεν οδηγω κιολας αλιως θα περνα το αμαξι να παω καμια βολτα αλα διπλωμα δεν εχω η χαζη!!εκανα τα παντα σημερα στο σπιτι.δεν ηξερα τι να κανω κ ξανακαθαριζα τα καθαρα.για τετοια τρελα μιλαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μονη στο σπιτι ειμαι συμπασχουσα.

Ο αντρας μου σχολα στις 10 και λειπει απο τις 2.

Μη σε πιανει απελπισια!!!!!!!!!Σε λιγο θα ερθει και η ζουζουνα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου χει λειψει μια αγκαλιτσα ενα χαδι.παντα με αγκαλιαζει ο αντρουλης μου κ κοιμαμαι στην αγκαλια του κ τωρα μια βδομαδα :(τιποτα.ενα χαδακι θελω να γω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που εληξε η απεργια ποτε θα σας ερθει?

Θα ερθει και θα σου κανει πολλα πολλα χαδακια.

Μονο να μη σε παιρνει απο κατω.

Σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα,τουλαχιστον εχεις την κορουλα σου,ε?

:)

Εγω τι να πω που απο το Σεπτεμβρη θα κοιμαμαι μονη και μακρια απο τον αντρουλη μου???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε αυριο οτι μπορει να ερθει εαν χαλαΡωσει η δουλεια.δικαιο εχεις κ συ βρε δεσποινακι μου απλα με χουν πιασει τα ψυχολογικα μου μαλλον!δεσποινακι εχεις φειςμπουκ εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες :)

Τι κανετε? Πως περασατε σαββατοκυριακο?

Εγω χαλαρα! Το ευχαριστο ειναι οτι δε με ποναει η μεση μου πια :cheer:

Σε λιγο θα παρω τηλ και το γιατρο μου να του πω για την αυχενικη.

Το ειπα και στα πεθερικα μου εχτες, αν και για καποιο λογο νομιζω οτι το ηξεραν. Η πεθερα μου μου ειπε ενα ξερο "μπραβο με το καλο" και ο πεθερος μου δε μου ειπε τιποτα :blink: .Αφου λεγαμε με τη συνυφαδα μου οτι δε το ακουσε, αλλα το απογευμα που το ξαναειπαμε παλι την ιδια συμπεριφορα ειχε................ :angry:

Τι να πω, ευτυχως που παω μονο μια Κυριακη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια εγώ τα απογεύματα έχω ακόμα ναυτίες! 1 κιλό παίρνω… 2 χάνω…

Εσείς τις ξεπεράσατε;;;

mata μου ……… Παίδαρο θα κάνεις!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο!!!!!!!! Θα σου γράψω στη λίστα έναν αγόραρο ΝΑ!!!!

THEODOSIADOU να και το κοριτσάκι!!!!!!! Με το καλό Δεσποινάκι μου!!!!!!!!

bibibo μια χαρά η αυχενική σου!!! Μπράβο!!!

Marielen το Σαββάτο υπέφερα και εγώ από κακά όνειρα… ήμουν τόσο χάλια που νόμιζα πως θα αποβάλω. Να πάει και να μη γυρίσει! Και εμένα το στήθος μου δε με πονά εδώ και καιρό. Πιστεύω πως παίζει ρόλο το ότι είχα χάσει 7-8 κιλά και το στήθος μου είχε αδυνατήσει, οπότε τώρα έχει ακόμα περιθώριο και ναι μεν πρήζεται αλλά δε πονάει!

mata καλά να περάσετε τις διακοπούλες σας. Και εμάς μας έκαναν μια πρόταση για Σεπτέμβριο αλλά δε θέλω να το ρισκάρω. Λέω καλύτερα να καθίσω στα αυγά μου…

BREEZE χαχα … εγώ είδα ότι με απατούσε ο άντρας μου και μου έδειχνε και φωτογραφίες που φιλούσε κάποια λέγοντας μου με τεράστια αναισθησία πως μπορώ και εγώ άνετα να κάνω το ίδιο… αχ Θεούλη μου τι όνειρα…

Marielen φτιάχνεις όοοοοολα αυτά τα φαγητά;;;; σε θαυμάζω!!! Μπράβο !!! άξια!!!

KALLI5 μπράβο!!! Την νίκησες την φαγούρα!!! Πείτε μου και που θα γεννήσετε να το συμπληρώσω. Κανένα πρόβλημα!

rebbeka ήρθαν οι δικοί σου;;;;;;;; καλά να περάσετε!!!!!!!!!!

Marielen εγώ και να θέλω να κοιμηθώ, 7:00 χτυπά το κινητό για να πάρω χάπια και μετά δε μπορώ με τίποτα να κοιμηθώ ξανά… σνιφ…

filaki και εγώ πρώτη φορά που δεν έχω μελαγχολία επειδή περνά το καλοκαίρι … φοβερό!

THEODOSIADOU άρχισες να την νιώθεις … αχ τι καλά!!!! δίκιο έχεις … εξαφανίστηκα, αλλά όχι λόγω μαμάς … λόγο ναυτιών… τι κακό και αυτό… και σήμερα έχω φούλ δουλειά στο γραφείο αλλά δε γίνεται να μη δω τα νέα σας…

BREEZE και εγώ το νήστεψα και έφαγα το μηλαράκι και τον Ιούνιο θα έκανα εξωσωματική. Είχα αγοράσει όοοοολα τα φάρμακα και τα είχα στο ψυγείο! Είχα μαζέψει οικονομίες και τις είχα βάλει στην τράπεζα σε ξεχωριστό βιβλιάριο. Αλλά η Αγία Ειρήνη το έκανε το θαύμα της!!! Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψω!

KALLI5 γιατί δε κάθεσαι να δεις μια ταινία;;; θα περάσει η ώρα χωρίς να το καταλάβεις!

bibibo είναι πολλοί που το ξέρουν και κάνουν πως δε το ξέρουν αλλά εμάς δε μας νοιάζει! Έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω ημουν ετοιμη για θαλασσα αλλα ο αντρουλης μου δε λεει να ξυπνησει.

Οποτε με βλεπω να καθομαι στο σπιτι με το A/C. :(

KALLI5 συγνωμη που εξαφανιστηκα τοσο αποτομα εχθες αλλα ηρθε ο αντρουλης μου και πεινουσε σα λυκος.Επρεπε να ετοιμασω αμεσως το τραπεζι.Δεν προλαβα ουτε μια καληνυχτα να πω η κακομοιρα.

Εχω fb. Despina Theodosiadou-Anthitsiou.Κι οποια αλλη κοπελα θελει,ας μου κανει add.

bibibo πλακα κανεις.Τους ειπες οτι θα αποκτησουν εγγονακι και αντεδρασαν ετσι?Τι ανθρωποι ειναι αυτοι!!!!!!

Ειρηνακι μου ακομα παιδευεσαι με τις ναυτιες????Υπομονη κοριτσαρα μου.

Πως περνας με τη μανουλα σου στο σπιτι?

Που ειναι οι υπολοιπες τσουπρες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου και καλή εβδομάδα!!! Σήμερα έχω καταγχωθεί παίρνω το γιατρό μου στο νοσοκομείο και δεν απαντά και μου χουν μπει ψίλοι μήπως είναι σε άδεια :( Μου χε πει να τον πάρω στις 12 Αυγούστου για να κάνουμε το Α Test αλλά στις 12 εγώ ταξιδεύω έτσι τον παίρνω σήμερα μήπως και το κάνουμε αυτήν την εβδομάδα και δεν τον βρίσκω να τον έπαιρνα στο κινητό? δεν θέλω να τον ενοχλήσω. Θα δω αργότερα τι θα κάνω.

Δεσποινάκι και μένα τα κάνει αυτά και τον λυπάμαι να τον ξυπνήσω. Είναι κουρασμένοι οι καημενούλιδες.

Ειρηνάκι υπομονή με τις ανεγούλες σιγά σιγά θα αρχίσουν να υποχωρούν.

bibibo μου μη δίνεις σημασία καλό μου εσύ το μπεμπουλίνι και ο αντρούλης σου να είστε καλά για τους άλλους χε....με με το συμπάθιο!!!!

Κάλλη μου εύχομαι σήμερα να ανέβηκε η διάθεση σου λίγο.

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη βδομαδα Ελενη.

Το ξερω οτι ειναι κουρασμενοι,αλλα ολο το Σ/Κ περιμενα τη Δευτερα για να παμε θαλασσιτσα.Μονο το μαγιω που δε φορεσα για να παω να τον ξυπνησω.Και τωρα καθομαι μονη και αυτος κοιμαται :(

Μην αγχωνεσαι.Δε σου ειπε ποτε θα εχει αδεια?

Αν δεν απαντησει μεχρι το απογευμα,παρ'τον στο κινητο.

Μη δισταζεις.Εγω τον καημενο τον δικο μου τον απιρνω ο,τι ωρα να΄ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο Δεσποινάκι μου κάνα ποτηράκι νερό δεν παίζει μήπως και ξυπνήσει :P τι λέω η κακούργα βάζω πονηρές ιδέες :P:P

Αυτό θα κάνω θα τον πάρω το απόγευμα στο κινητό να μάθω, με έχει φάει η αγωνία. Και αν είναι σε άδεια θα κλείσω απ έξω να κάνω τον υπέρηχο εκτός και αν μου τον κάνει την επόμενη εβδομάδα. Θα δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα το ειδα.Μπηκες στην 18η βδομαδα!!!!!!!!!!!

Πωπω μεγαλωσε το μπεμπακι σου!!!!!!!!

Ποτε ερχεσαι Αθηνα?

Λεω να κανω τη μακαρονοσαλατα σου σημερα.

Αν παει ο αντρας μου να μου παρει καποια υλικα που μου λειπουν,

φαινεται νοστιμοτατη!!!!!!Μιαμ μιαμ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Ναι μεγάλωσε και θέλω να το δω!!!! θα δούμε και φύλο πιθανότατα αχ πόσο λαχταράω!!! Μόλις τον βρήκα στο κινητό την Πέμπτη τελικά το απόγευμα θα κάνουμε υπέρηχο!!! :woohoo: :woohoo:

Στις 12 ερχόμαστε Αθήνα με το Μαράκι μου, στις 16 θα κάνω την αμνιο.

Να την φτιάξεις και βάλε ότι τραβάει η όρεξη σου εγώ βάζω καμιά φορά και λίγη καλά στραγγισμένη ντοματούλα. Πολύ δροσερό πιάτο. Αν τη φτιάξεις περιμένω εντυπώσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δεις το μπεμπακι σε 3 μερες!!!!!!!!!!

Σιγουρα θα δειτε φυλο!!!!!!!!!

Εσυ τι νομιζεις οτι ειναι?Το ενστικτο της μανας τι λεει?

Μου αρεσουν πολυ οι μακαρονοσαλατες!!!!!!!!!!!

Και το μπισκοτογλυκο φαινεται πεντανοστιμο!!!!!!!!!!!!

Αχ με το μπλοκ σου με βλεπω να βαζω κιλα για πλακα!!!!!!!!!!!!!

Πλησιαζει μερα που θα μας ερθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Το ένστικτο μου λέει αγόρι αλλά έτσι έλεγε και την πρώτη φορά και με πρόδωσε :P όλοι αγόρι μου λένε εκτός απ τη μαμά μου που επιμένει ότι είναι κορίτσι. Βασικά δεν έχω προτίμηση θα χαρώ πάρα πολύ ότι και να είναι. Δυο κόρες δεν θα με χάλαγαν καθόλου αλλά ούτε ένα αγοράκι να χω ένα και ένα. Για να δούμε.... Πάνω από όλα γερό βέβαια!!!!

Άσε και εγώ σταμάτησα τα πολλά μαγειρέματα και τις λιχουδιές καθότι είμαι και πολύ γλυκατζού γιατί δεν θέλω να πάρω κιλά. Τους έχω σε αποχή όλους σπανίως πια φτιάχνω κάτι γιατί αν το βλέπω τρώω :blush:

Όταν θα έρθω θα πάρω το λαπτοπ μαζί μου και έτσι θα μπαίνω στην παρεούλα μας να μαθαίνω τα νέα σας και σεις τα δικά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε ?

ΒΙΒΙΒΟ αφου αντεδρασαν ετσι και συ μην τους ξαναλες τιποτα .μας φτανει το αγχος μας μη μας ριχνει και η αρνητικη διαθεση των αλλων .εσυ η κορουλα σου και ο αντρουλης σου να ειστε καλα :);)

αχ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΗΝ λες για γλυκα .ξυπνησε τελικα ο αντρουλης σου ? δωστου κανα φιλακι να ξυπνησει γλυκα :):)

αντε ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ θα δειτε το μπεμπακι σας παλι και θα μαθουμε και τι ειναι . :):)

αχ ουτε εμενα μου αρεσει οταν λειπει ο αντρας μου .ΚΑΛΙ μου ελπιζω να καταφερει να ερθει σημερα να σου δωσει πολλα πολλα χαδια .τωρα τα εχουμε περισσοτερο αναγκη ε? :):)

εχθες το βραδυ βρε κοριτσια που ξαπλωσα ειχα κατι περιεργα πονακια .λες και με πονουσε ο κολπος μου βαθια μεσα .τι να ειναι ? δευτερη φορα το παθαινω

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!

έλειπα 10 μερούλες, είχαμε πάει με τον άντρα μου στον Κάλαμο διακοπούλες με τους κουμπάρους μας. Περάσαμε πολύ ωραία!!! Η θάλασσα ήταν τέλεια, έκανα μπανάκια και το ευχαριστήθηκα!!! Η κουμπάρα μου έχει ένα μωρό 2,5 μηνών, το βαφτηστήρι μου!!!!!! Είναι γλύκας το χρυσό μου!!!! όπως καταλαβαίνετε έκανα και πρακτική.. :laugh: :laugh: πήρα μια ιδέα πως θα είναι με το μωρό!!!

Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα νέα σας.. έχω μείνει λίγο πίσω! Είδατε το φύλλο κάποια κοριτσάκια ε? Εγώ αύριο πάω για υπέρηχο.. επιτέλους!!!! Ελπίζω να είναι καλά το μπεμπάκι μου και να μας υποδεχτεί στην σωστή στάση :laugh: :laugh:

Αχ ωραία ήταν στη δροσούλα!!! εδώ κάνει πολύ ζέστη ρε κορίτσια!!! Ελπίζω να τα καταφέρουμε τέλη Αυγούστου να φύγουμε άλλη μια εβδομάδα, γιατί δεν την παλεύω με την ζέστη!!!

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά!!!!!! Σας φιλώ γλυκά :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Ζωουλα????????

Σε χασαμε.Επεστρεψες τωρα στην καθημερινοτητα.

Εκανες τα μπανακια σου???

Αντε αυριο θα δειτε το πιπι σας???????Καλη επιτυχια!!!!!!!

BREEZE τετοια πονακια εχω κι εγω αρκετα συχνα.

Ρωτησα το γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι συσπασεις που ξεθυμαινουν

προς τα κατω.Δεν ειναι ομως κατι ανησυχητικο.

Ρωτα καλυτερα το γιατρο σου.

Ελενη ησουν καταποστικοτατη.

Θα δουμε σε λιγες μερες τι εκπληξη κρυβεις στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαησπερα φουσκοκοιλιτσες μου!!!

Τι μου κανετε;Εγω μια χαρουλα αν και χτες περασα μια λαχταρα....Ειχα βγαλει ενα τεραστιο σπυρακι σαν καλογερος εσωτερικα του μηρου. παω καποια στιγμη τουαλετα και βλεπω αιμα.... :S:S:S τρελλαθηκα μεχρι να καταλαβω οτι ηταν το σπυρι που εσπασε ειχα ξεσηκωσει τον αντρα μου οτι αιμοραγω :blush::blush::blush: Εχω χαζεψει κοριτσια :P:P:P:P παλι καλα που εκεινος ειναι ψυχραιμος!

Καλωσορισες ΖΩΟΥΛΑ!Ωραια στον Καλαμο παω και εγω συχνα εχουμε εξοχικο εκει!Αντε με το καλο αυριο να δειτε το νινακι σας και μακαρι να μαθετε το φυλλο!

Καλλη μου αχ μακαρι να ερθει ο αντρουλης σου συντομα!!!!Κι εγω ολο αγκαλιτσες θελω αυτον τον καιρο!

bibibo μην δινεις σημασια στα πεθερικα!Ειναι να μη σου τυχουν στραβοξυλα!Αστους να σκασουν μην τους λες τιποτα και να δεις που μετα θα σε ρωτανε αυτοι!!!! :angry:

Μαριαλενα αντε πλησιαζουν οι μερες για να ανεβεις!Καλα θα κανεις και θα παρεις το λαπτοπ να τα λεμε κιολας!

Μαρακι Ειρηνη Δεσποινα και σε ολες τις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...