Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

stroumf80 ειχες ξανα καθυστερηση?εγω λεω κανε μια χοριακη να ξερεις βρε παιδι μου αν εισαι η οχι.μην πας με το σκεπτικο οτι θα εισαι απλα να δεις τι γινεται!καλο ειναι αν εισαι εγκυος να το ξερεις για να προσεχεις κιολας ;) τωρα αν μπορεις περιμενε να περασει το σ/κ και πηγαινε την Δευτερα.οπως νομιζεις!ευχομαι να ειναι αυτο που επιθυμεις :) εμεις ειμαστε εδω οποιο και να ειναι το αποτελεσμα.

αχ βρε κοριτσια εξηγηστε μου κατι.γιατι θελω να τρωω συνεχεια? :crazy: σημερα μεχρι στιγμης εχω φαει 4γεμιστα απο το μεσημερι και τωρα παλι πειναω :P αν ειμαι εγκυος υπαρχει περιπτωση να εχω τετοια συμπτωματα απο τωρα?ασε που εχω και κατι ζαλαδες που και που..δεν κρατανε πολυ ισα ισα!τι λετε?οχι δεν εχω αρχισει να κοιταω συμπτωματα απλα μου συμβαινουν βρε κοριτσια δεν ειναι της φαντασιας μου.αφου του αντρα μου τις τελευταιες μερες καθε λιγο και λιγακι του λεω πειναωωω :D:y32b4: γενικα ζηταω συνεχεια διαφορα αλλα του λεω αυτη την φορα δεν ειναι διαφορετικη και μου λεει με εχεις πρηξει καθε λιγο και λιγακι να πεινας :D:D:D αχ πειτε μου και εσεις τι γνωμη σας τα εχω παιξει :blink:

α ξεχασα να σας πω πειναωωωω :D:D:D:y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf80 ειχες ξανα καθυστερηση?εγω λεω κανε μια χοριακη να ξερεις βρε παιδι μου αν εισαι η οχι.μην πας με το σκεπτικο οτι θα εισαι απλα να δεις τι γινεται!καλο ειναι αν εισαι εγκυος να το ξερεις για να προσεχεις κιολας ;) τωρα αν μπορεις περιμενε να περασει το σ/κ και πηγαινε την Δευτερα.οπως νομιζεις!ευχομαι να ειναι αυτο που επιθυμεις :) εμεις ειμαστε εδω οποιο και να ειναι το αποτελεσμα.

αχ βρε κοριτσια εξηγηστε μου κατι.γιατι θελω να τρωω συνεχεια? :crazy: σημερα μεχρι στιγμης εχω φαει 4γεμιστα απο το μεσημερι και τωρα παλι πειναω :P αν ειμαι εγκυος υπαρχει περιπτωση να εχω τετοια συμπτωματα απο τωρα?ασε που εχω και κατι ζαλαδες που και που..δεν κρατανε πολυ ισα ισα!τι λετε?οχι δεν εχω αρχισει να κοιταω συμπτωματα απλα μου συμβαινουν βρε κοριτσια δεν ειναι της φαντασιας μου.αφου του αντρα μου τις τελευταιες μερες καθε λιγο και λιγακι του λεω πειναωωω :D:y32b4: γενικα ζηταω συνεχεια διαφορα αλλα του λεω αυτη την φορα δεν ειναι διαφορετικη και μου λεει με εχεις πρηξει καθε λιγο και λιγακι να πεινας :D:D:D αχ πειτε μου και εσεις τι γνωμη σας τα εχω παιξει :blink:

α ξεχασα να σας πω πειναωωωω :D:D:D:y32b4:

Λενε πως πολλες εχουν τετοιο συμπτωμα να θελουν να τρωνε συνεχεια.Εγω δεν ειχα τετοιο συμπτωμα, απλα διψουσα πολυ!!!rose μηπως διψας και δεν πεινας?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimerizw tis kales m filenades :)

molis ksipnisa k pinw to frapedaki m..... 8a paw se ligo gia analyseis progesteronis kserete...... tis 21 meras

kala lete gia tin peina iparxei tetio 8ema.... na sou pw kati p isxyei gia mena

1 vdomada prin tin periodo panta anoigei i oreksi m k trww sinexeia kai diafora...

pe8imaw fagita pou diskola ta vriskeis kai exw aypnies

fantasteite na exw afto san simptwma...8a elega pos ka8e mina eime egkios

hahahahahahaha

makari se sena Rose m na eine to anti8eto :)

egw to mono p exw k eine siguro eine oi ponoi sti koilia gyro gyro p me fovizun kiolas, to fouskoma tis kilias kai o entonos ponos k kapsa stis 8iles

de mporo na pw eine simptwmata giati eine nwris. me anisyxun omos k me kanun na anarwtieme an simvenei kati

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia τωρα που το σκεφτομαι λες να διψαω? :lol::lol: οχι δεν διψαω!εσυ την διψα σαν συμπτωμα ποτε την ειχες?πριν καν ερθει η μερα περιοδου σου?

ισως να ειναι και λογω περιοδου οπως λεει και η helena.αν και εγω επιθυμω γλυκα συνεχεια και οχι φαγητα!τωρα πεινουσα σαν τρελλη.ειχα φαει κατα τις 2 και στις 5 ξαναπεινουσα λες και δεν ειχα φαει τιποτα.τωρα μου φαινεται οτι ειναι πιο ηπια η αισθηση της πεινας.δυστηχως δεν μπορουμε να πουμε με σιγουρια οτι καποιο συμπτωμα ειναι λογω εγκυμοσυνης αφου ολα μοιαζουν.απο την αλλη σκεφτομαι απο τοσο νωρις να ειχα τετοιο συμπτωμα?οταν θες να τρως συνεχεια εισαι πιστευω σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη 2 μηνων λογικα καπου εκει!ετσι δεν ειναι?τωρα τι αλλο να πω οτι εχω καποιο βαρος στο στομαχι μου μερικες φορες?ειναι συμπτωμα αυτο?δεν νομιζω...το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα δεν μπορω να δωσω σημασια γιατι τις περισσοτερες φορες ετσι ειναι πριν ερθει η περιοδος.σπυρια μεχρι τωρα εβγαζα αλλα παλι δεν μπορω να τα υπολογισω γιατι βγαζω συνεχεια.α εχω και κατι καινουργιο αλλα ισως να μην σχετιζεται με εγκυμοσυνη.μια ζεσταινομαι και μια κρυωνω ετσι ειμαι ολη μερα!εχω φημιζομαι στο να κρυωνω συνεχεια οχι να ζεσταινομαι :lol: ειναι δυνατον να νιωθω συμπτωματα απο τοσο νωρις?του μυαλου μου θα ειναι ολα οποτε δεν ειμαι εγκυος και τελος :P αντε να ερθει η μερα να δω οτι δεν ειμαι να ησυχασω κιολας :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera sas...elpizo na eiste oles kala :)

exo merikes apories an mporeite na me voithisete...

1. exei sxesi poia mera tis periodou tha kaneis tin salpiggografia?

2. otan ti kano tha itan kalo na kano ton epomeno mina spermatexisi i na perimeno akoma merikous mines kai meta?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα αέρινη.....

Δε γνωρίζω να σου πω.....αλλά θεωρώ ότι πιο ειδικός στο να σου απαντήσει....είναι ο γυναικολόγος σου....

Σε ξέρει καλύτερα..... εκτός και αν δεν τον εμπιστεύεσαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi kathe allo mia xara einai o giatros mou apla einai skepseis pou kano apo moni mou...o giatros mou eipe oti afou kleisame ena xrono prospatheion einai ok na kano spermatexisi afou kanoume tin salpiggografia alla sto mammy diavasa oti meta apo auti tin e3etasi einai pio eukolo na silaveis giati anoigoun oi salpigges se periptosi pou einai kleistes (an katalava sosta)

thanks xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia perastiki ..eipa na po ena geia..listoula ehoume ?den eprimeno stis 11 tou oktovri..rose ti ginetai?simptomata?stroumfaki ki esi??tha xana mpo na sas do..polles egimosines euxomai..eimai ligo apasxolimeni teleutaia kai de mpaino poli..alla akoma ston agona.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα cuando.επιετλους βρηκα εναν ανθρωπο να ειναι μεσα τετοια ωρα :P

τι να κανω εδω,εγω μαζι με τα συμπτωματα μου :D:D δεν ξερω αν πρεπει να λαβω σοβαρα οσα νιωθω η απλα ειναι γεννημα του μυαλου μου..πιστευω ομως οτι αυτη την φορα ειναι λιγο διαφορετικα η θελω να πιστευω :blink: ουφ πολλα σκεφτομαι κουραστηκε το μυαλο μου :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολουςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!

καλημερα helena 83 !!! :D:D:D

πρωτη φορα που ξυπναω απο μονη μου τετοια ωρα!!!!!!!αν δεν παει μετα τις 12 το μεσημερι εγω δεν ξυπναω ποτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!Βρε κοριτσια απο λιστα πως παμε???Λεω να με ξαναβαλετε :-s ΔΕΝ περιμενω στις 16 Οκτωβριου!!Ευχαριστω!!για να δουμε....Αναστασια μου!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε? Πως περάσατε το σκ? Εγω μετά την βροχή ταλαιπωρήθηκα λίγο αλλά όλα μια χαρά (δεν μπορούσα να πάω σε μια βάφτιση δηλαδή αλλά όλα οκ). Λοιπόν, δεν έχω πάει ακόμα για χοριακή γιατί φοβάμαι.... Και σκέφτομαι όταν πάω στο μικροβιολογικό τι θα τους πω? και ακόμα περισσότερο τι θα μου πουν εκείνοι σαν αποτέλεσμα....!!!!!!!!!!!!!

Απο την άλλη πρέπει να πάω, γιατί ήδη έχω καθυστερήσει να κάνω ΠΑΠ και πρέπει. Λέω να πάω σήμερα το απόγευμα. Αλήθεια μπορώ να κάνω απόγευμα την εξέταση και αν ναι τι θα τους πω εκεί?

βΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΦΑΣΗ. Αφήστε που εχω πάρει τώρα τελευταία 3 κιλάκια και δεν ξέρω νιώθω περίεργα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!!!

Θέλω να σας πω κάτι και δεν ξέω πως θα σας φανεί. Πριν λίγο μιλούσα με μια κοπέλα η οποία προσπαθούσε αρκετά χρόνια να κάνει παιδάκι, πιο πολλά από μένα, εγώ 2,5 χρ. Λοιπόν, γυρίζει και μου λέει χαλάρωσε πραγματικά δεν αξίζει να είσαι έτσι. Είναι σίγουρα ότι πιο πολύτιμο μπορεί μια γυναίκα να κάνει, αλλά θα κάνεις παιδάκια και θα είσαι ευτυχισμένη. Βγάλτο από το μυαλό σου πήγαινε βόλτες, ασχολήσου με όμορφα πράγματα, και της λέω: δεν γίνεται να το βγάλω από το μυαλό μου, μου απαντάει πρέπει και σκέψου ότι μόνο αυτό θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις παιδί.

Εγώ επειδή διαβάζω αρκετά το forum λέω να μην φτιάξουμε λίστα για το πότε δεν περιμένουμε και να το αφήσουμε στο φλου. Λέω εγώ τώρα που έχω και καθυστέρηση και φοβάμαι να πάω να κάνω χοριακή. Αλλά να σας πω... οτι πιστεύω θα μας βοηθήσει να μην βλέπουμε την λίστα και να είμαστε πιο ελεύθερες.... Τι λέτε????????

:geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο κοπελα μου ειναι στην επιλογη τησ καθεμιας απο εμας.δεν μας επιβαλλει κανεις να το κανουμε.εαν εσυ νιωθεις οτι αυτο σε αγχονει και φυσικα να μην βαλεις!!!!! :| οσο για την χοριακη θα πας και θα πεις οτι θελεις να κανεις μια εξεταση για να δεις εαν εισαι εγκυος και θα σε ρωτησουν ποσες μερες εχεις καθυστερηση.δεν χρειαζετε να σε αγχονει αυτο.αντε χαλαρα πηγενε και περιμενουμε νεα σου!!!! ;) α!!!!!!χοριακη κανεις οποιαδηποτε ωρα της ημερας.σου ευχομαι να εχεις μια τεραααααστεια χοριακηηηη!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ολα καλα? :) εγω πινω το καφεδακι μου και ειπα να το πιουμε παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποπο πολυ βαρεμαρα σημεραααα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!καθολου πονοι ωορηξιας αυτον τον μηνα....τι να συμβαινει αραγε εκει μεσα?? :-? ας ειναι αυτος ο μηνaς ο τυχερος μας....please.... :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimonaki μου........

Καλά είσαι μικρή μου???????????

Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας.......

Μακάρι κορίτσι μου......

Από καρδιάς ευχή!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ που πονάω διαρκώς όμως?????????

Τις μέρες που περιμένω περίοδο??????????

Τις μέρες της περιόδου?????????

Τις μέρες της ωορηξίας??????

Τις μέρες που μεσολαβούν από ωορηξία ως περίοδο?????

Τί να κάνω η έρμη..... οεο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna το ιδιο προβλημα εχω κι εγω...τι να κανω???????εχω λαλησει 8-} !!!!!!!τωρα ας πουμε τελειωσα απο περιδο και περιμενω υπομονετικα την ωορηξια μου,και φυσικα οσο περιμενω εχω και κατι σαν πονους? :-\ τι να πω???a!kimon μου μην αγχωνεσαι κι εγω καποιες φορες δεν νιωθω την ωορηξια μου θεμα συνηθειας και αυτο!!!!!!!!!ποπο αρχισε βρεχει @-) αντε καλη μας επιτυχεια!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω να αδιαθετήσω την Παρασκευή οπότε παραμένω σταθερά στην επάνω λίστα.....

Μη με αφήσετε μοναχούλα όμως....κάνει κρύο εκεί επάνω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω να αδιαθετήσω την Παρασκευή οπότε παραμένω σταθερά στην επάνω λίστα.....

Μη με αφήσετε μοναχούλα όμως....κάνει κρύο εκεί επάνω.....

tanya mou kai ego tin parakevi permeno...distixos tin niotho na erxete...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...