Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

εαν κανω χοριακη το μεσημερι ποτε θα εχω τα αποτελεσματα σημερα η αυριο?γιατι προς το παρων ειμαι στη δουλεια..ποσοοοοοοοοο το θελω δεν φανταζεστε!!!!!!!!!!η μαλλον φανταζεστε ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Anatolia ευχομαι να είναι μωράκι στην κοιλίτσα σου..Απ΄ το γεγονοσ οτι εχεισ πονακια(αλλα οχι σαν της περιοδου) κ θερμοκρασία 37 κ πανω μυρίζομαι μπεμπε..

ευχομαι θετικότατη χωριακη....

Εγω κορίτσια αδιαθετησα εχθες...οποτε τωρα βαλτε με για 20/10. Στισ 31 μερεσ πηγε ο κυκλοσ μου αυτη τη φορα... οτι να ναι..

Πάντως ρε κοριτσια μου φαινεται περίεργο το γεγονόσ οτι όταν δεν προσπαθούσα για μωρό επαιρνα προφυλάξεις κ καμια φορα που είχα καθυστερηση αγχωνόμουν λες κ ειναι τοοοσο εύκολο να πιάσεις παιδί..

κ τωρα να πάω ελεύθερα κ να μην μένω εγκυοσ...Βέβαια δεν λέω είναι πολυ νωρις ακόμα αλλα τελικά όλα τα πραγματα είναι από ποιά σκοπιά θα τα δει κανείσ...

Καλη επιτυχία στις υπολοιπες αυτό το μηνα..

;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια δεν προλαβα εχθες να την κανω αλλα παω σημερα!!!!!!!!!την θετικη σας ενεργεια! ;) θα τη χρειαστω σιγουρα!!!!!παντως και σημερα που εβαλα θερμομετρο ειχα 37.3 και το στηθος μου βαρινε,και οι ρωγες παρασκουριναν.... :oops: ας ελπισουμε οτι οντως ετσι θα ειναι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!

τι εγινε anatolia εκανες την χοριακη?ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα?αν και με αυτα που λες σιγουρα εισαι εγκυουλα.αντε να σου ευχηθουμε και επισημα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα το πρωι ξυπνησα με πονους στην κοιλια..... :cry::cry::cry: αμαν ποια :evil: μολις μου ηρθαν και καφε υγρα....βαλτε με κι εμενα στη λιστα :cry::cry: ειμαι πολυ στεναχωριμενη.λετε να εχω κατι και να μην μπορω να κανω μωρακι?????????? :!: χωριακη σηκωθικα σημερα να παω να κανω που δεν δουλευα αλλα λογο πονου δεν πηγα...ψυχολογια..σκατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia k agoria

ti kanete???? akouw xoriaki edw????

Anatolia m les na eise koritsi m? giati den kaneis xoriaki?

oso gia to pono ton exeis panta otan erxete i akatonomasti i oxi?

se pia mera eise?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, δεν πειράζει κοριτσάκι μου, μην στεναχωριέσαι αν και ξέρω πόση απογοήτευση πήρες.

Ξανά και ξανα δεν θα το αφήσουμε έτσι. ΝΑι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι λεω κι εγω.μπορει τωρα να με πηρε λιγο απο κατω αλλα θα επανελθω μεχρι αυριο....απλα ειναι πολυ εξαντλητικο καθε μηνα να εχεις τοση αγωνια για το τιποτα :|:x:x:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Anatolia μου........

Τα έχουμε περάσει όλες αυτά.......

Άσχετο.......

Το Milinaki μας........... πού εξαφανίστηκε καλέ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα anatolia που δεν εισαι :( ομως μην το βαζεις κατω σηκωνεσαι πιο δυνατη και προχωρας δυναμικα.ολες εχουμε παρει απειρες απογοητευσεις αλλα που θα παει μια μερα θα ερθει και η απολυτη ευτυχια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Γιωργο :wave:

πως ειναι η γυναικα σου και το σπορακι σας?ευχομαι ολα να βαινουν καλα :) μην ξεχνιομαστε ομως να φυσας τι σοι ανεμος εισαι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax anatolia!!σε καταλαβαίνουμε απόλυτα!!!!!εγώ κάθε μήνα τη στιγμή που αδιαθετώ νομίζω ότι χάνω όλη μου τη δύναμη!!!!!!!αλλά μετά συνέρχομαι και λέω ότι σίγουρα θα κανονίσει η Παναγίτσα και για μας!υπομονή και be cool!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera!! eimai poli eytyxismeni!!! :D:D:D:D

ekana to test kai vgike THETIKO :D:D edosa kai ema kai bgike THETIKO :D:D

meta apo pente mines irthe epiteloys o minas poy den moy irthe i atimi :o:o:o

kathe mina apogoitevomoyn, kathe mina test arnitika epiteloyn omos o pelargos moy xtipise thn porta :D:D:D apo proxtes ponoyse i kilia moy akribos opos otan eixa periodo kai olo elega tora tha erti, tora tha erthi!!!! alla afanti!!!!! :D:D:D:D

eyfome oles oi kilitses sas na gemisoyn ninakia :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεια!!!!!

Καλό χειμώνα

Συγχαρητήρια στις καινούριες μανούλες και στις σύντομα φουσκωμένες κοιλίτσες!!!!!

Έχουμε ένα θέμα. Όπως ξέρετε βέβαια δεν ξέρω αν θυμάστε προσπαθούμε 3 χρόνια. Είχαμε τα θεματάκια μας αλλά τώρα οκ. Εγώ έχω καθυστέρηση 2 μέρες, όμως πονάω, αλλά πονάω περίεργα πότε ψηλά στην κοιλιά μου, πότε χαμηλά, πότε αριστερά και πότε δεξιά. Δεν καταλαβαίνω αλήθεια. Τι λέτε να κάνω. Πολύ περίεργο μου φαίνεται. Απο την άλλη λέμε με τον άντρα μου να προσπαθήσουμε με σπερματέγχυση για πρώτη φορά, αφού συμφωνήσει και ο γιατρός μας. Τί λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf80 δεν κανεις καμια χοριακη να σιγουρευτεις?ετσι θα σου φυγει και η αγωνια αλλα και οι αποριες για το τι ειναι ολα αυτα τα πονακια!

Γιωργο τι αερακι ωραιο ειναι αυτο :ohmy::y32b4::y32b4: ευχαριστωωωω πολυυυυ!!!!!θα ερθει το σπορακι μου το νιωθω :) ολα καλα θα πανε αυριο θα ειναι μια χαρα το μωρακι σας θα το δεις :) περιμενουμε νεα σου αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo dw :)

tik tak tik tak tik tak ( gia sena giwrgo afto :)

kales sigkiniseis na exete apo xara k peite tu ena geia k apo mas

Maria sigxaritiria gia to ninaki sou

Rose, Anastasia k ta alla koritsia efxome oti kalitero gia mas afto to mina!!

eime k gw sti fasi anamonis afu ola pane teleia eipe o giatros!

oso apo ponus trella8ike to sti8os m k 8iles k i koilia m me koroidevei me entona ponakia

anamenw.......... eime stis 6-7 meres meta tin woriksia pou eida me me yperixo oti egine kanonika k teleia

8a deiksei :)

makari oles egkioules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λέτε να κάνω χοριακή ρε παιδιά? Και αν όχι? Θα φάω τέτοια απογοήτευση που δεν ξέρω αν θα μπορέσω να το αντέξω...

Και απο την άλλη ξέρετε τι σκέφτομα... αν όχι έχει χαλάσει ο κύκλος μου ...

Δεν μπορώ αλήθεια...!!! Σκέφτεται κάποια για σπερματέγχυνση? Πείτε μου αν γνωρίζετε κάτι, για γιατρό και .. βασικά νομίζω οτι έχω πέσει πολύ ψυχολογικά!Και δεν αλλάζει αυτό ότι και να κάνω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...