Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

καλη επιτυχεια σε ολες σας καλες μου!!!συντομα θα ερθουν τα μωρακια μονο ανχος δεν θελει κ εγω το σκευτομουν μερα νυχτα ωσπου αποφασισαμε να κανουμε θρησκευτικο γαμο με τον αντρα μου απο εκεινη την μερα σκεφτομουν μονο μπομπονιερες νυφικα προσκλητηρια το μυαλο μου ξεκολλησε απο το θεμα μωρο εντελως!!!κ τσουπ εκεινο το μηνα ηρθε το νινακι μας!!!αυτο ειναι το μυστικο να μην το εχεις ολο στο μυαλο σου υποσυνειδητα ανχωνεσαι κ ειναι οτι χειροτερο ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα προσπαθηστε να βρειτε καποιο αλλο ενδιαφερον ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημέρα κοριτσούδια, λοιπόν σδεν περιμένωωωωωωωωωω 10/10

Δεν θα έρθει γιατί θα είμαι έγγυος....Δεν θα έρθει η περίοδος γιατί θα έρθει το μωράκι μου.

Ευχομαι Παναγίτσα μου να ¨"ακούς" αυτά που λέω και να μου το φέρεις...

Κορίτσια έρχεται σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!

k gw den perimenw 3/10 k pragmatika den tin perimenw afu to pira apofasi afto to mina 8a meinw eggyos!!

asxoloume me diafora efxarista, krataw to myalo m allou k xerome tin pi8anotita mias efxaristis ekpliksis telos tu mina!!

me 8etiki energeia k skepsi ola 8a pane teleia!!!!!!!!!

:) filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξακολουθώ να είμαι και εγώ στη λίστα των όσων δεν περιμένουμε......παιδί.

Δεν ξέρω ειλικρινά πότε είναι να μου έρθει περίοδος αλλά ξέρω ότι δεν είμαι έγκυος γιατί απουσίαζα συχνά όλο αυτόν τον καιρό στην Θεσσαλονίκη και έγινε μόνο μία φορά όλη και όλη....

Οπότε θα μιλάμε για πολύ καιρό ακόμη μαζί από αυτό εδώ το θέμα....

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΡΟΥΦ!!!!!!αλλα επειδη με εχει εντυπωσιάσει με την παρουσια της(μη χ....ω) θα περιμένω μεχρι 22 με 23 κι αν δεν ερθει κατευθείαν χοριακη.Στις 25 εχουμε επέτειο γνωριμίας με τον αντρα μου, κι επειδη βρε κοριτσια ειμαι λιγο δυσκολεμένη οικονομικά, μπορω να εχω ενα σπορακι να του κανω δωρο? :D:lol:

[smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααα.ανεμε σε ευχαριστουμεεεεεε πααρα πολυ για την μπεμπεδοσκονη που στελενεις :):) με το που την ειδα μπηκα αμεσως να με παρει και εμενα το αερακι :P ειμαι σιγουρη πως θα εχουμε πολλες ανακοινωσεις συντομα :) το σπορακι σας τι κανει?ευχομαι ολα να πηγαινουν καλα...

anastasia32 λες να κανεις την αρχη?μακαρι το ευχομαι ολοψυχα :)

anatolia μακαρι το σπορακι σου να εχει κανει την εμφανιση του,στο ευχομαι.περιμενουμε νεα σου!

tanya χαλαρωσε και βουρ στο ψητο γιατι τον επομενο μηνα θα εισαι εγκυουλα ;):)

εγω λιγο πριν σχολασω ενιωσα ενα πονο χαμηλα και μετα οταν ηρθα σπιτι ενιωσα μεγαλο βαρος χαμηλα.λετε να ειναι ωορρηξια?σας εχει τυχει εσας?ειμαι στην 13η μερα με κυκλο 28-30!μαλλον αυτο θα ειναι γιατι εχει πρηστει και το στηθος,δεν νομιζω να εχει γινει καμια εμφυτευση.αποκλειετε να ειχα πιο νωρις ωορρηξια και να εγινε και εμφυτευση κιολας :crazy: βεβαια εμεις επαφες εχουμε απο πιο νωρις δεν περιμενα γονιμες.ειπαμε μερα παρα μερα ολο τον μηνα και αν μας κατσει καλως :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο με το που μας φύσηξες μου ηρθε η εξης εικονα στο μυαλο μου.....ειμαι σπιτι, ανοιγω το παραθυρο, εξω εχει απνοια.Καθομαι μπροστα σε αυτο και ξαφνικα νιωθω ενα αερακι στο προσωπο μου και τα μαλλια μου να ανεμιζουν!!!!!Εγραψα ταινια παλι ετσι?φωσκολος!!!!!χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Να δεις τρελομπαμπα που θα ακουσετε την καρδουλα απο το σπορακι σας και θα σας φυγουν τα μυαλαααααααααααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε μπραβο που το καταλαβες βρε? :) γιατι να μην σου γραψω χαιρομαι με την χαρα σας και χαιρομαι ακομα πιο πολυ που εισαι ακομα εδω και μας στηριζεις.ολα καλα θα πανε και η Αγια Ειρηνη που τοσο παρακαλας και σκεφτεσαι καθε λεπτο δεν θα σας αφησει!θα ειναι μαζι σας να προστατευει το μωρακι σας και εσας.ξερεις τι?μου κανει εντυπωση που πιστευεις τοσο πολυ γιατι στην σημερινη εποχη δυσκολα συνανταμε αντρες τοσο πολυ κοντα στην θρησκεια.μπραβο σου!!!

με το καλο να ακουσετε την καρδουλιτσα του.αχ μωρε τι καλα που ειναι μακαρι να ζησω και εγω συντομα αυτη την εμπειρια!με τοσο φυσημα και θετικη ενεργεια που μας δινεις ειμαι σιγουρη γι αυτο :):)

σου εκανα δεκτο το αιτημα,ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre paidia den eixame ftasei to 14 i ego nomizo?loipon ego den perimeno kai pali..mpouaaaaaaaaaaaaaa...10 oktovri..elpizo na nai i teleutaia fora pou den perimeno giati varethika :roll: filia se oles kai kali mas sineheia..ligo eho xasei ti mpala edo sto neo forum..ouf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi girls...exei pano apo 2 mines na grapso...alla3an polla vlepo :o:o

loipon ego pali den perimeno 2/10...kaname analiseis aimatos kai spermatos, ola kala eutixos kai mallon tha e3etasoume tis salpigges ton epomeno mina (makari na min xreiastei)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια απο ενα νεο μελος.

Βαλτε με και μενα στο οτι δεν την περιμενω σημερα ή σε 15 μερες (ασταθης ο κυκλος βλέπετε).

Αν και εχω κανει χτες το απογευμα και προχτες απο ενα τεστακι (τα οποια...ω τι εκπληξη ...βγηκαν αρνητικα) κραταω αλλο ενα ακομη αλλα δεν ξερω αν θα το κανω. Κατα 99,9% το ονειρο πηρε παρατασηγια τον επομενο μηνα.Δεν πειραζει,υγεια να εχουμε και θα ερθει και το θαυματακι σε ολες μας.

Σύμπτωμα δεν εχω σχεδον κανενα εκτος απο πρηξιμο στην κοιλια, μια ψιλοφαγουρα στις θηλες και κατι αλλα ασημαντα.

Οπως και να εχει ομως ευχομαι η μπεμπεδοσκονη να μας φερει το ποθητο συντομα (άμεσαααα ;) . Θετικη σκεψη κοριτσια.

Καλη σας νυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera korotsia k agoria!!!!!!!!!!!!

efxome ola kala k omorfa!!!

Giorgo i mpempedoskoni eftase mexri edw k eipa na mpw na parw ligi. :)

Efxome k elpizw k pistevw oti i Panagitsa mas eine panta dipla mas k giafto k ypomenume afto to kero! H Agia Eirini k megali xari tis 8a sas akolou8ei k 8a sas prostatevei aftus tus mines mexri to ninaki sas na eine stin agkalia sas!!!!

Na exete pisth k ola 8a pane kala!!!

parakalaw tin Panagitsa mera nyxta na eine dipla mas k na mas voh8a

kales epityxies se oloes/olous mas k dynami

ola ginonte!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πειράζει που έχω χάσει λιγάκι το μπούσουλα?????????

Από τις 28 μέρες……. με πετάει στις 25 & πίσω στις 30……………

Και ξαφνικά…….. 1η φορά περίοδος…………. στις 22 μέρες??????????????

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Milinaki…………..

Δε σου δίνω νέα ημερομηνία……………

Ξέρεις το λόγο……………

Δεν ξέρω πια τι μου γίνεται……………………..

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσάκι καλώς όρισες!

Αυτές οι ανωμαλίες του κύκλου μάλλον θα είναι από το καλοκαίρι και τις διακοπές....

Ελπίζω να τα περάσατε ωραία!!!!!!!!!

rose25 εγώ είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες.....περίεργο!!!

Απλά ξέρω.....θα ξεκινήσω να κάνω τις εξετάσεις..... (προς το παρόν ο σύζυγος το πήρε απόφαση και έκλεισε ρντβ σε ουρολόγο για το σπερμοδιάγραμμα), θα είναι όλες καλές....θα μπω στη διαδικασία να σκέφτομαι τη σπερματέγχυση....θα κοντεύω να πάθω εγκεφαλικό από την πίεση και από τα νεύρα....και στο τέλος θα μείνω έγκυος....ένα βήμα πριν την τελική πτώση....Όλα έτσι γίνονται στη ζωή μου....σε αυτό θα αποτελέσω εξαίρεση;

Μπορεί βέβαια και να μη μείνω ποτέ έγκυος και να μην αξιωθώ να κάνω παιδιά.....

Εγώ να είμαι καλά και ο σύζυγος....και θα πορευτούμε αναλόγως....

Ουφ.....πολύ τη βάρυνα την ατμόσφαιρα......Πάω να μαγειρέψω

Φιλάκια σε όλες.....και στον τρελλομπαμπάκα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya τι λογια ειναι αυτα που λες θα σε μαλωσω :P φυσικα και θα γινεις μαννουλα αρκει να το πιστεψεις πολυ και θα ερθει.θα κανετε τις εξετασεις που χρειαζεται και απο εκει και περα βλεπετε και πραττετε!να μην απελπιζεσαι ο Θεος ειναι κοντα μας και θα μας δωσει τα μωρακια μας απλα πρεπει να γινουν ολα στην ωρα τους και οχι οποτε θελουμε εμεις.την υγεια μας να εχουμε πανω απο ολα για να μπορεσουμε να υποδεχτουμε τα μωρακια μας οταν ο Θεουλης αποφασισει να μας τα στειλει ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Εγώ (δεν) περιμένω σήμερα κ για τισς επόμενεσ 7 ημέρεσ γιατι τα παιξε ο κύκλοσ μου τον τελευταίο χρόνο..

Αλλά έχω τοοοοοοσα νεύρα...Αντε να ρθει να μου φύγουν...με έσκασαν κ στη δουλειά σήμερα :-t[smilie=angry9.gif]

Ετσι θα πιασω παιδι εγω??????????? :shock: με τοσο αγχοσ?????????????? :-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα, άστα και εγώ έτσι είμαι.Κάθε μέρα μες το άνχος με την δουλειά.

Καλα΄κρασιά έτσι θα το πιάσουμε αναρωτιέμαι και εγώ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις Γιωργο η Αγια Ειρηνη ειναι κοντα σε ολους μας...οσοι θελουν βοηθεια παντα ειναι εκει για να την δωσει!να εισαι σιγουρος οτι πολυ συντομα θα σου ανακοινωσω τα ευχαριστα νεα μου ;) οχι τιποτα αλλο απλα για να σε κανω να χαρεις οπως λες :P:D:y32b4:

ηρεμια κοριτσια με το αγχος δεν βγαζουμε τιποτα μονο την υγεια μας χαλαμε.δειτε το απο την αλλη πλευρα την θετικη και στο τελος ολα θα ειναι καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Τι κάνετε?

Να ρωτήσω πάλι κάτι μια που έχω πολλέσ απορίες.

Την πρώτη μέρα του κύκλου την μετράτε από τη μέρα που εμφανίζονται τα ροζ,καφέ κτλ ή οταν έρθει κανονικά η ροή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Τι κάνετε?

Να ρωτήσω πάλι κάτι μια που έχω πολλέσ απορίες.

Την πρώτη μέρα του κύκλου την μετράτε από τη μέρα που εμφανίζονται τα ροζ,καφέ κτλ ή οταν έρθει κανονικά η ροή??

apo tin 1i mera p vlepeis roz i kafe

an eine vrady.....metras apo to epomeno proi

xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.5η μερα καθυστερησης,χωρις συμπτωματα περιοδου παρα μονο πρισμενο στηθος και κατι ενοχλησεις χαμηλα στην αριστερη μερια της κοιλιας,και αυτο οταν κουραζομαι..ΛΕΤΕ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.5η μερα καθυστερησης,χωρις συμπτωματα περιοδου παρα μονο πρισμενο στηθος και κατι ενοχλησεις χαμηλα στην αριστερη μερια της κοιλιας,και αυτο οταν κουραζομαι..ΛΕΤΕ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ :D

kalimeraaaaaaa

Anatolia m giati den kaneis 1 test na sou fygei i agwnia??? afu mtras idi 5 meres ka8isterisis?

egw den 8a antexa

Efxome na eisai!!! makari na eine to mikro sporaki :)

xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι πως κρατιεμαι με το ζορι αλλα αυτη τη φορα ειπα να περιμενω λιγες μερες παραπανω,και θα παω κατευθειαν για χοριακη.η θερμοκρασια μου 37.3 αρα μπορω να ελπιζω........σωστα? :oops::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia στο ευχομαι κοπέλα μου....

μηπως είναι καλύτερα να πας να κάνεις μια χοριακή σήμερα, αχ εγώ πάντως έχω αγωνια...

Τι καλά να έχεις μπεμπέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...