Μετάβαση σε περιεχόμενο

συγνώμη... ΕΤΣΙ είναι τα θετικά hometest.gr ??????


Recommended Posts

dididi έγραψε:

Crazy έγραψε:

Μάλλον έχει ξεκινήσει ήδη για το φαρμακείο... εγώ στη θέση της θα είχα κατασκηνώσει απέξω! Άσε που θα κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια να περιμένω μέχρι την τουαλέτα μου... μια φίλη μου μάλιστα είχε ρωτήσει στο φαρμακείο αν έχουν τουαλέτα και εννοείται πως την χρησιμοποίησε και έδωσε στον φαρμακοποιό το κατουρημένο τεστ να της το επιβεβαιώσει!!!![/quote:28vnx02y]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: σωπα ρεεεεεε???

ΕΙΔΕΣ μαρια-φωτης ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΑΤΟΥΡΛΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi έγραψε:

Crazy έγραψε:

Μάλλον έχει ξεκινήσει ήδη για το φαρμακείο... εγώ στη θέση της θα είχα κατασκηνώσει απέξω! Άσε που θα κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια να περιμένω μέχρι την τουαλέτα μου... μια φίλη μου μάλιστα είχε ρωτήσει στο φαρμακείο αν έχουν τουαλέτα και εννοείται πως την χρησιμοποίησε και έδωσε στον φαρμακοποιό το κατουρημένο τεστ να της το επιβεβαιώσει!!!![/quote:jojrbgfc]

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ είναι αδελφός του αντρα μου ο φαρμακοποιός!!!!

αλλα τα μεσημέρια κοιμάται μέσα και δεν θέλω να τον ξυπνήσω... εχει ευαισθησία στον ύπνο οι οικογένειά τους... δεν θέλω ούτε να τον σκέφτομαι αν τον ξυπνήσω...

χιχιχιχι

εννοείται οτι θα πάρω διπλό!!! ενα τώρα, σε λίγο δηλαδή να κρατηθώ όσο γίνεται να συμμαζευτεί ορμόνη όοοοσο γίνεται (αφού από το πρωί ΔΕΝ εχω πιεί αλλο υγρό ! σταγονίτσες ΑΝ ήπια νεράκι...κατα τύχη κιόλας!) και φυσικά το 2ο αυριο το πρωί!

φοβάμαι τις ενέσεις αλλιώς θα πήγαινα κατευθείαν για χοριακή...!!!

να εχουμε μερικές πιθανότητες παραπάνω για να φάω το τσίμπημα...

οτι και να πείτε δικιο εχετε ...!!

Αναστασια this is for u, looooook >

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κάνω καθόλου πλάκα... η ίδια φίλη μου είχε κ...ρήσει και σε μια καφετέρια κοντά στο φαρμακείο σε προηγούμενη προσπάθειά της και επειδή τότε της είχε βγει αρνητικό θεώρησε την καφετέρια γρουσούζικη, οπότε μετά δεν είχε άλλη λύση από την τουαλέτα του φαρμακείου.

Και ευτυχώς που αυτή την κοπέλα την έχω φίλη γιατί βρήκα επιτέλους κάποιον να με συμπονά στην υστερία μου και να με ξεπερνά κιόλας... λέω και στον άντρα μου ότι να υπάρχουν και χειρότερα

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi έγραψε:

Crazy έγραψε:

Μάλλον έχει ξεκινήσει ήδη για το φαρμακείο... εγώ στη θέση της θα είχα κατασκηνώσει απέξω! Άσε που θα κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια να περιμένω μέχρι την τουαλέτα μου... μια φίλη μου μάλιστα είχε ρωτήσει στο φαρμακείο αν έχουν τουαλέτα και εννοείται πως την χρησιμοποίησε και έδωσε στον φαρμακοποιό το κατουρημένο τεστ να της το επιβεβαιώσει!!!![/quote:x7lt9f4o]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Άμα σας λέω εγώ ότι καμία γυναίκα δεν ξέρει που είναι ο διακόπτης.... :woohoo: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαρακι μου,πηγαινε καλυτερα να κανεις μια χωριακουλα.μη φοβασαι.μην ξεχνας,2 τεστ θετικα τον προηγουμενο μηνα ειχα.και το αποτελεσμα...την αλλη μερα περιοδος.δεν θελω να σε απογοητευσω,ξερεις ποσο πολυ θελω να εισαι,αλλα πηγαινε κατευθειαν για χωριακη.μην χρησιμοποιειτε καθολου αυτα τα τεστ.την πατησα πολυ χοντρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γελάω που λες ότι φοβάσαι το τσίμπιμα!! Έχεις να τσιμπιέσαι τώρα για τις εξετάσεις... ουουουουο... κάθε μήνα!!!! Συνήθισέ το!!! ;):) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπρίτσες μου ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ αδικα σας ξεσήκωσα μάλλον... σε clear blue αφαντος ο σταυρός του θετικού...

δεν απογοητεύομαι τελείως, θα ξανακάνω με καθυστέρηση, αλλα λυπάμαι που σας ξεσήκωσα χωρίς θετικό αποτέλεσμα.

συγνώμη βρε κορίτσια...

αργησα γιατί δεν ελεγε να μας αφήσει ο κουνιάδος μου !

χάζευε γκομενάκια στο facebook της μικρής μου αδελφής... ελεος!!!!!

αμ... ετσι είναι οι λευτεροι...χιχιχιχιχι...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει φιλεναδιτσα γι αυτο ειμαστε εδω!!!Παντως ακομα δεν τελειωσε το θεματακι σου,,,ισως να εχεις καθυστερηση και καπου να κρυβεται το μπεμπακι!!!Κι αν δεν ειναι αυτο το μηνα ειπαμε τον επομενο ετσι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλήθεια σας μιλάω, πιό πολύ λυπάμαι που σας ξεσήκωσα παρά το οτι είναι αρνητικό το τεστ (γιατί θα το ξανακατουρήσω σε 1 εβδομάδα - 10 μέρες...!!)

είστε όλες τόσο γλυκιές και ετοιμες να βοηθήσετε, σας ευχαριστώ πολύ όλες, να είστε παντα καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):):):):):):):):):):):):):)

Κατουρα μας, ρε Μαρακι οοοοοσες φορες θελεις

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να δεις που θα εχεις καθυστερηση σε λιγες μερες ;);););) και θα τρεχεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια ολες το ιδιο ειμαστε τελικα σε αυτο το θεμα καθολου υπομονη...με την πρωτη μερα καθυσστερησης τρεχουμε στο φαρμακειο κανουμε το ενα τεστ πισω απο το αλλο αν δεν μας αρεσει το αποτελεσμα και εγω πρωτη και καλυτερη ειδικα τωρα στην τριτη μου εγκυμοσυνη 3 τεστ εκανα μου βγηκαν τα δυο μισο αχνα και το 3ο αρνητικο δεν το εβαλα ομως κατω πηγα για χοριακη οπου και επιβεβαιωθηκε η εγκυμοσυνη.Τελικα τα φαρμακεια πλουτιζουν απο μας...και εμεις για το καλο της οικονομικης κρισης περνουμε τα τεστ ετσι λεω στον αντρα μου...καλα αποτελεσματα σου ευχομαι κοριτσι μου.χοριακη και παλι χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!ΚΑΝΕ 1ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλάααα... κορίτσια με έστειλε ο αντρας μου...πήρε το clear blue που βγάζει οταν ειναι θετικό, σταυρό για αποτέλεσμα, και επειδή το δικό μου ήταν αρνητικό πήρε το στυλό και συμπλήρωσε από μόνος του το σταυρό να μοιάζει με θετικό !!!!

ωωωωωω το γλυκούλι μου!!! τρελό μου υδροχοάκι.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...