Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Η Λενα πηρε την αποφαση να χωρισει καποιες κατηγοριες σε ενοτητες και να βαλει οποιες κοπελες θελουν σαν συντονιστριες σε αυτες , με χαρα μου δηλωσα οτι επειθυμω να τη βοηθησω και επειδη οι περισσοτερες ξερετε το θεμα που αντιμετωπιζει οΣταυρος μου (διαταραχη της αθρωσης )ευτυχως παμε καλα και αισιως τον ερχομενο Σεπτεμβρη παμε πρωτη.

Εχω λοιπον την αναγκη αλλα και την διαθεση μεσα απο τη συγκεκριμενη ενοτητα να ανταλλασουμε μαρτυριες -πληροφοριες -ιατρικα νεα και οτιδηποτε μπορει να βοηθησει ολους εμας που δυστυχως ειχαμε αυτ δυσκολια.

Μεσα απο αυτη την ενοτητα θα παρουσιασουμε πολλα πραγματακια και θα προσπαθησουμε να δωσουμε κουραγιο και δυναμη σε οποια μανουλα- γονεα το χρειαζετε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βάνια για την πρωτοβουλία! Είναι μια κατηγορία που έλειπε απ' αυτό το φόρουμ.. Εύχομαι να πετύχεις τους στόχους σου και η συγκεκριμένη ενότητα να βοηθήσει πολλούς γονείς που αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα.

Εύχομαι επίσης το αντράκι σου να καταφέρει να ξεπεράσει το πρόβλημά του και από του χρόνου που θα πάει σχολείο να είναι ο καλύτερος μαθητής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου, Χίλια ΜΠΡΑΒΟ σου αξίζουν!

Είμαι σίγουρη ότι θα βοηθήσεις πολλές πολλές μανούλες!

Αλήθεια τι κάνει το αντράκι σου???

Λόγω υποχρεώσεων είχα εξαφανισθεί και δεν έχω μάθει τα νέα σας!

Τελικά αποφασίσατε να πάτε στην Α΄Δημοτικού τον Σεπτέμβριο????

Άντε κοπέλα μου, καλή αρχή! Όλα καλά θα πάνε και θα το δεις!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ σωστα!!!!

κι εμενα ο μικρος μου τον σεπτεμβριο θα ξεκινησει λογοθεραπεια και εργοθεραπεια παραλληλα με τις φυσιοθεραπειες του.

θα χαρουμε πολυ να μοιραζομαστε οτι ανυσηχια η προβληματισμο εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια!!!

Ελπίζω μέσα απ' αυτή την ενότητα να βρούν βοήθεια όσοι γονείς την χρειάζονται.

Με μια τόσο καλή μανούλα σαν εσένα βρε Βάνια πώς ο Σταύρος να μην έχει την απόλυτη βοήθεια και υπόστηριξη... :kiss: Του εύχομαι τα καλύτερα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω οτι κανει καθε μανουλα καθημερινα για το παιδι τη τιποτα περισσοτερο ολο αυτοτο εχω βαλει σε ια καθημερινη διαδικασια οπως ειναι να τουφτοιαξω γαλα να φροντισω να πλυθει να πλυνει τα δοντια του να φαει .Για μενα καθε νεα λεξη που λεει καθε καινουριο πραγμα που μαθαινει ειναι και ενα ευχαριστηριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βανια μου .....φοβερη σκεψη σιγουρα θα βοηθηθουν πολλα παιδακια και μανουλες απο δω...μπραβο σας διοτι ειναι μεγαλη υποθεση να γνωριζουμε να αναγνωριζουμε και να προσπαθουμε να διορθωνουμε τα προβληματα και τις ιδιαιτεροτξτες των μικρων μας χωρις να μας πιανει ο εγωισμος του τυπου....ε το δικο μου παιδι ειναι μια χαρα δεν εχει κανενα προβληματακι (γνωριζω τετοιες περιπτωεις που οταν τους λες να πανε σε καποιον ειδικο θυμωνουν)..κανοντας ετσι μονο κακο στα μικρα μας..μπραβο ξανα για την κινηση αυτη....τα θερμα μου συγχαρητηρια

ευχομαι καλη δυναμη στις μαμαδες και τα παιδικια και ολα να πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο! Ειλικρινά είναι μια ενότητα που θα βοηθήσει πολύ κόσμο... ειδικά σε όσες μας έχουν ένα προβληματάκι... είναι καλό να μπορούμε να ανταλλάσσουμε απόψεις!

Και πάλι μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας ειμαι καινουργια στο σαιτ αλλα χαιρομαι πολυ που σας βρηκα .και χαιρομαι ακομη περισσοτερο οταν βλεπω τετοιες πρωτοβουλιες .βανια μου σου αξιζουν συνχαρητηρια και ευχομαι τα καλυτερα για το σταυρακο σου (εχει και το ονομα του βαφτιστηρα μου ). :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
:) ΑΝΤΕ ΒΑΝΙΑ ΑΝ ΘΕΣ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...