Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιπιτσακι μου, να μας ενημερωσεις για τα αποτελεσματα ε!!!!!

Για πες μου αν ξερεις...σημερα στον εσπερινο την παμε την φανουροπιτα η αυριο??Ειμαι κ λιγο ασχετη οκ....

Ανεμεεεε πολυ σε παω μπραβο!!!! Ετσι να εισαι!!!!!!!!Αντε σημερα για χοριακη, θα μας σκασεις!!

Αυτο το «μετα το πασχα» ...αχ...μας εδωσε μεγαλη δυναμη...ημουν κ εγω εκει ....Ηταν παντως κ τυχερο ε! Οπως θα ναι κ αυτο εδω...

Καλημερα Αντρια!!! Μονοστεφανες ε? Ε τοτε ενταξει...ευκολα θα βρεθουν....γιατι απο τις αλλες!!!χαχαχαχα :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου, τη Φανουρόπιτα την πάμε είτε απόψε είτε αύριο……..

Οι Τιμώμενες Εκκλησίες συνήθως δέχονται συνέχεια…….

Εδώ στην Ενορία μας πάντως, θα έχει Πανηγυρική Λειτουργία με Φανουρόπιτες κι απόψε στις 6 (στο τέλος θα ευλογήσει ο Παππούλης τις πίτες) κι αύριο το πρωϊ στις 8…….

Θα σας πω τ΄ αποτελέσματα βεβαίως............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη hi!Καλά αποτελέσματα να έχεις, περιμένω νέα σου. Η φανουρόπιτα μπορεί να γίνει και σαν κέικ αρκεί να έχει μονά υλικά.Πρέπει να την μοιράσεις εκτός από τον σταυρό που σου κάνει ο παπάς όταν την σταυρώνει στην εκκλησία, το οποίο κομμάτι αυτό το κρατάς για την οικογένειά σου.Έτσι μου έχουν και το κάνω.Εύχομαι σε όλους σας ο Άγιος Φανούριος να σας φανερώσει γρήγορα ένα μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anla έγραψε:

Πόπη hi!Καλά αποτελέσματα να έχεις, περιμένω νέα σου. Η φανουρόπιτα μπορεί να γίνει και σαν κέικ αρκεί να έχει μονά υλικά.Πρέπει να την μοιράσεις εκτός από τον σταυρό που σου κάνει ο παπάς όταν την σταυρώνει στην εκκλησία, το οποίο κομμάτι αυτό το κρατάς για την οικογένειά σου.Έτσι μου έχουν και το κάνω.Εύχομαι σε όλους σας ο Άγιος Φανούριος να σας φανερώσει γρήγορα ένα μωράκι.

Γεια σου Αννούλα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό για το κομμάτι με το σταυρό δεν το ήξερα............

Ευχαριστούμε για την ευχούλα σου.............

Φιλενάδα.............

Έχεις π.μ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ανεμε...το βλεπουμε...Ετσι το ειπα...να πας σημερα, θα δειξει καλε..........αντε βοοοοοοουρ....

Καλη η παρεα σας, αλλα εχω κ μια φανουροπιτα να φτιαξω, γιαυτο εγκαταλειπω εδω!!! παω ....φιλακια θα τα πουμε μετα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινα.....

με πηραν τηλεφωνο απο την δουλεια για μια δευτερη συνεντευξη...εχω αυριο ξανα το μεσημερι...τυχαιο δεν νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω νομιζω....μακαρι φιλεναδα μου...μακαρι....Θα περιμενω να μου πεις τα ευχαριστα αυριο....

Εγω εδω...σημερα....μια απο τα ιδια...

Γιατι τα βραδια να ειναι τα πιο δυσκολα.......?

Να ερθει η Δευτερα να ξεκινησω παλι τη δουλεια....να ξεχνιεμαι....

Θ' ακουσω για μια ακομη φορα την κομματαρα κ παω να ξαπλωσω...

"..........Memories, may be beautiful and yet

what's too painful to remember

we simply choose to forget...................."

http://www.youtube.com/watch?v=n-KPGh3wysw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Ελινα...

Περασες κ εσυ........

σου ευχομαι η 3η σου να ειναι κ η τυχερη.....

Την Pregnyl δεν την κανουν για να σκασει το αυγουλακι μεσα σε 36 ωρες? Κανω λαθος....? Υποθετω κανεις εξωσωματικη η σπερματεγχυση?

Το ονομα μου ειναι Κωνσταντινα....κ ακομα δεν εχω ξεκινησει καθοτι αναρρωνω.....κ χαλαρωνω.....ελπιζω ομως κ για μενα η 3η να ειναι κ η τυχερη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...