Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

ναι...ενω εδω η μελαχροινη στροφαρει ...χαχαχαχα...

Οκτωβρης κ Νοεμβρης.....νομιζω θα ειναι επικοδομητικοι μηνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγνωμη..αλλα πηρα το θαρρος...να αναρτησω τη φωτογραφια μας απο φετος το καλοκαιρι.........ελπιζω να μη σε πειραζει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχα οντως ιδιες...ειδικα ενα σημειο βρε παιδι μου.....τα ματια εννοω.... :P:P:P:P:P

καλημεραααααααααααα

Δε θελω να κανω δουλειες, θελω διακοπες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ανεμε...το διαπιστωσες κ εσυ ετσι....? η ομοιοτητα ειναι εμφανης..... :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλο τα θετικα αποτελεσματα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ανεμε....

χαχαχα...δες θες να κανεις δουλειες....εγω τις τελειωσα...σκουπισα σφουγγαρισα...επλαινα πιατα(ειδες τα πλαινω μολις τρωμε), εβαλα πλυντηριο...αλλαξε σεντονια....καθαρισα τουαλετα....κ τωρα θα παω να ετοιμαστω γιατι εχω ενα ραντεβου για δουλεια....αντε μηπως βρω κ εγω τιποτε (εδω που ηρθα σιγα μην βρω) για να ηρεμησω....εχω χρονο ακομη...μεχρι να φυγω θα ειμαι μεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα καλη νοικοκυρα...ενω εγω η γουρουνα....με το φραπε αγκαλια απτο πρωι σερφαρω στο διαδικτυο κ ακουω μουσικη.....Να ειχα κ ενα τσιγαρο τωρα...ουφ....

καλη επιτυχια στο ραντεβου σου Χρυσανθη μου...μακαρι να κατσει κατι...οντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μακαρι γιατι ξερεις ειναι δυσκολα...κ οχι μονο λογω της κρισης αλλα κ ψυχολογικα...ολη μερα κλεισμενη σπιτι ειναι καπως....οχι οτι εχω προβλημα οταν ερχεται ο αντρας μου ολο εξω ειμαστε...καθε μερα βγαινουμε βολτιτσες αλλα να ξεχνιεμαι κ εγω...να κουραζομαι για να μην προλαβαινει κ το μυαλο να σκεφτει...

κ σε σενα ανεμε καλη επιτυχια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεμε....καταλαβαινω την αγωνια σου....κατι μου λεει οτι θα ειναι θετικο...εχε πιστη κ ολα θα ερθουν.....

τι ζωδιο εισαι...?Μηπως ψαρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"να μην προλαβαινει το μυαλο να σκεφτει..." ακριβως Χρυσανθη μου......

Σαν σημερα...πριν 2 μηνες....σαν σημερα ......

παω να κανω τις δουλειες μου κ εγω...θα τα πουμε μετα..καλη επιτυχια κ παλι φιλεναδα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη συγνωμη...πανω που ειπα να παρω το ξεσκονοπανο μου, μπηκες εσυ?? Μαλλον ζηλεψες απο τη φωτο μας...ε...? το ηξερα.....

αντε κ του χρονου παλι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζαχα.... :kiss:

βρε κωσταντινα, βρε κωσταντινα....μαλλον δεν το κοβω να κανεις δουλειες σημερα.... :laugh:

κ καλα τωρα θες να ξεσκονισεις αλλα εμεις δεν σε αφηνουμε....χαχαχα

εγω 13:30 εχω ραντεβου...μεχρι τις 14:30 σιγουρα θα εχω νεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΒΡΗΚΕΣ ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?

ΕΓΩ ΜΠΟΥΧΟΟΟΟΟ...ΕΒΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΟ !!!! :woohoo: :woohoo:

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΜΟΥΤΣ!!!

ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ...ΡΕ...ΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΕΙΣΤΕ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κωσταντινα ασε τις δουλειες...οπως λεει κ η ζαχα....θα περασετε καλα...

τωρα που θα ανεβω σπιτι στην αθηνα δε θα καθαρισω τιποτε...θα εχει παει η αδελφη μου κ θα το εχει καθαρισει...ειδατε εγω εχω βοηθω...χαχαχα...κ καλα τους λεω το παιδι πρεπει να βρει το σπιτι καθαρο...κ παει κ ξεπατωνεται...θα γεμισει κ το ψυγειο... :lol::lol::lol:

ζαχα ειδες ιδιες ειμαστε μονο στα μαλλια..... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα ναι οντως...εσεις δε με αφηνετε κακα κοριτσια χαχαχαχαχα

να ηταν μονο το ξεσκονισμα....ολο το σπιτι γενικη...πλυντηρια..καθαρισμα ντουλαπια...ασε που πρεπει να παω κ σουπερμαρκετ...το ψυγειο ειναι αδειο...

εσυ εβαλες λαστιχο ε?? καλα στην ταρατσα εχεις κατασκηνωσει...? Εγω μενω σε διαμερισμα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το "σαν" τι το ηθελες...ολα πανω μας πραγματικα ειναι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω κ εγω να καθαρισω γιατι βρωμισαμε....θα μπω κ εγω το μεσημερι.....

Αχ κ ναμουν η σαμανθα..με ενα κουνημα της μυτης να γινοντουσαν ολα....τωρα οτι κ να κουνησω...δεεεεεεν......

bye 4 now :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα....καλες εντυπωσεις πρεπει να αφησα.... B)

βασικα ειμαστε 30 κοπελες για αυτη την θεση...σιγα μην φοβηθω...εδω στην φαρμακοβιομηχανια στην αθηνα μεσα σε 100 κοπελες εμενα προσλαβαν.... :cheer:

εχω το κατι το ξερω....την παρασκευη θα εχω απαντηση....ημουν η τελευταια που ειδε σημερα....οποτε θα περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω κατι παραμυθακια στον γιο μου....κ εχει ιστοριες για κοτοπουλακια...ξερετε ποσο καιρο κανουν για να γεννηθουν τα κοτοπουλακια?

21 ημερες...αχ να ημουν κοτα :laugh: ....δεν περιμενα τοσο καιρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεμος...σκορπιδι ε....για πες μου κανα μυστικο για σας τους αντρες...τι γινεται...ειστε η οχι ευαισθητοι...?

Κ ο δικος μου σκορπιος ειναι.... ;);)

Ζαχαρενια μου...μου ελυσες παντως την απορια...λεω αποκλειεται αυτο το κοριτσι να ξερει τη Σαμανθα...δεν ειναι της εποχης της...αλλα με εξεπληξες!!! Ενημερωμενη βρε παιδι μου για ολα εισαι...μπραβο!!! :P:P:P:P:P:P:P:P κουνα λιγο παραπανω...μπορει κ να φτασει!!

Χρυσανθη μουυυυυυ, μπραβο αντε..με το καλο την Παρασκευη νακουσουμε οτι σε προσελαβαν!!! Εχεις το κατι οντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κ εγω την ξερω την Σαμανθα.... :woohoo:

Θα δειξει μεχρι την παρασκευη..βασικα επεσα σε Αθηναιο....θετικο αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...