Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

Κωσταντινουλα μου γλυκια κανε κ καμια βουτια σημερα για μενα.....που ειμαι μονη σαν το λεμονι.... :laugh:

Αντε να ερθεις σε περιμενω γιατι σου εχω πολυ δουλεια....κ πολλα νεακια ευχαριστα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο χρυσανθη μουυυυυυυυυυυυυυυ τι κανεις???

βρηκα μια συνδεση στα κλεφτα κ ειπα να πω μια καλημερα...

απορω πως ζουσαν (αντε να πω ζουσαμε) χωρις ιντερνετ...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τι νεα ολα καλα?????????

Ετοιλε καλως ηρθες!!! 3 παλινδρομες ε?? τι να πω...σιγουρα θα πρεπει να το ψαξεις κ εσυ να βρεις τι φταιει....εκτος απο τον καρυοτυπο, εκανες θρομβοφιλιας?? κατατμηση dna?

οτι θελησεις, ειμαστε εδω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου...που εισαι φιλεναδα μου...

Αποψε εχει πανσεληνο.......Ετσι κ εγω...ειχα γεννηθει πριν κατι χρονια...λιγα εννοειται...ηταν κ παλι Τριτη...κ παλι πανσεληνος...

Εχω σεληνιαστει...ειμαι καπως...γυρισα αποφασισμενη κ τωρα απλα δεν εχω καμια ορεξη να κανω τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυχρονη οτι επιθυμεις...με ενα γερο μωρακι...

κ να ειναι κολλημενο μαζι σου συνεχεια να σε λατρευει....κ να το λατρευεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω το δωρο μου.....32 χρονων κ 7 μηνων σημερα ακριβως.....

θελω το δωρο μου λεωωωωωωω με κοκκινη κορδελα.....κ να μην κανει μπαμ οταν το ανοιξω ε..... :P:P:P

Ελα χρυσανθη μου..εχω να σου πω πολλα...διαβασα 3 βιβλια του καφκα τωρα στις διακοπες μου...εχουμε πολλα κοινα...εγκλωβισμενος στον ιδιο του τον εαυτο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι με κοκκινη κορδελα γιατι θα ειναι κοριτσακι..... :laugh: ωραιοτατη νυφη για τον γιο μου....(αμα παρει κ απο την μαμα....)

Για πες για τον κυριο που ειναι εγλωβισμενος....μηπως να τον βοηθησουμε εμεις εδω....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα μεκανες κ γελασα...κοκκινη ναι.....κ μη ξεχασεις κ τον φιογκο!!!!

ο καφκα...ασε ...στην αρχη με παιδεψε...λεω μπα...τι θελει να πει ...δεν τον πιανω...κ αντε τωρα να βαλεις το μυαλο να δουλεψει...τελικα οταν διαβασα το δευτερο...μπηκα στο νοημα...."πραγματικοτητα διχως υποσταση" τι σοφη κουβεντα...

Φιλεναδα το φεγγαρι ειναι γεματο.....αν κανουμε ευχη λες να πιασει...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως το κοιταξα το φεγγαρι κ την εκανα την ευχουλα μου....

εκανα κ για σενα φιλεναδα μου...να ερθει το κοριτσακι σου.....

κ εγω αυτο λεω μερικες φορες...ονειρο ηταν...εφιαλτης καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να το αποδεχτω κ μετα λεω δεν γινεται....

Σημερα πηγα σε ενα μαγαζι να παρω κατι ρουχακια στο κουκλακι μου...ειχε 70% κ λεω ας παρω τιποτε για του χρονου...μπηκα κ εμεινα στα κοριτσιστικα...τωρα θα ημουν 30 εβδομαδων κ θα ειχα σηκωσει το συγκεκριμενο μαγαζι ολο για το μπεμπακι μου....καθωτι κ μοντερνα εγω ψωνοζω μονο απο εκει εγω...κ ο γιος μου καθε φορα που παμε ξερει οτι θα παρει τρεντυ ρουχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου θυμισες τωρα....κ εγω ειχα παραγγειλει κατι ρουχα εγκυμοσυνης μεσω ιντερνετ (απο τα la redoute), τα οποια μου ηρθαν λιγες μερες μετα απο.....

κατι μπλουζακια μπορω να τα φορεσω κ τωρα...αλλα δε θα παρω ευχαριστω...μαζι με τα παντελονια τα εκρυψα ολα στη ντουλαπα...οταν κ αν θα.....αυτα.....

προχωραμε ....παμε για αλλα....το καλοκαιρι του 11 θα γενναμε....ετσι χρυσανθη μου...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε το 2012 θα ερθει η συντελεια του κοσμου...ας καταφερω να γινω μανα ως τοτε...χαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το 2011 ειπαμε θα ερθει.......το κοριτσακι σου κ ο αλητης μου....

το ραφαελ..ναι το προσεξα....γιατι ....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω να περιμενω μεχρι ιουλιο να μεινω οπως στον ακη μου....μηπως κ ειμαι τυχερη....κ φυσικα για την ορμονη που σου ειπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα....ναι...αποκλειεται.....τον Ιουλιο θα γεννας καλε.......ακουσε με...

κ θα σου πω κ κατι κουλο που ξεχασα να σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ειναι βραδυ αργα...εξω κρυο...κ εκεινος θα γυρισει κουρασμενος απο τη δουλεια...θανοιξεις την πορτα..."καλως τον " θα του πεις..."σε περιμενα να φαμε" συνεχιζεις..

εχεις ετοιμασει ενα υπεροχο δειπνο...μοσχαρι με τσιλι κ για ποτο...ενα ποτηρι γαλα...(μη γελας σε βλεπω)

τελειωνετε το φαγητο....κ καθεστε στον καναπε ...(ασε τα πιατα, τα μαζευεις μετα)

του χαιδευεις τα μαλλια...κ κανετε αγκαλιτσες...καπου εκει που φευγουν τα περιττα ενδυματα.....εχεις ριξει λιγη κετσαπ στο εσωρουχο σου...

τρομαγμενη...εκπληκτη σταματας τα χαιδολογηματα κ με μια δυνατη φωνη του λες "οχι ρε γμτ ηρθε νωριτερα, ελα αγαπη μου να προλαβουμε πριν κατεβει για τα καλα" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να συνεχισω........? :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Θα ειναι βραδυ αργα...εξω κρυο...κ εκεινος θα γυρισει κουρασμενος απο τη δουλεια...θανοιξεις την πορτα..."καλως τον " θα του πεις..."σε περιμενα να φαμε" συνεχιζεις..

εχεις ετοιμασει ενα υπεροχο δειπνο...μοσχαρι με τσιλι κ για ποτο...ενα ποτηρι γαλα...(μη γελας σε βλεπω)

τελειωνετε το φαγητο....κ καθεστε στον καναπε ...(ασε τα πιατα, τα μαζευεις μετα)

του χαιδευεις τα μαλλια...κ κανετε αγκαλιτσες...καπου εκει που φευγουν τα περιττα ενδυματα.....εχεις ριξει λιγη κετσαπ στο εσωρουχο σου...

τρομαγμενη...εκπληκτη σταματας τα χαιδολογηματα κ με μια δυνατη φωνη του λες "οχι ρε γμτ ηρθε νωριτερα, ελα αγαπη μου να προλαβουμε πριν κατεβει για τα καλα" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να συνεχισω........? :P:P:P:P:P:P:P

καταρχην εχω κ ενα παιδι....που πρεπει να κοιμαται....οποτε μεσημερι θα ειναι θα τον ξυπνησω απο τις 6 τον γιο μου για νακοιμηθει....

:laugh:

καλα ασε το γαλα θα το πιω απο πριν....λεω να πιουμε κανα κρασακι να τον χαλαρωσω ....μην δει κ το γαλα θα καταλαβει....του το εχω πει....κα ξερει...

τωρα αυτο με την κετσαπ δεν το κοβω ξερει ποτε αδιαθετω...κ ασε αμα δει θα πει ωορηξια εχεις?το αιμα σε μενα ειναι ωορηξια (οταν ερχετε νωριτερα καμια σταγονα)....

καλη η συνταγη αλλα δεν θα πιασει :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως ακρως ακαταλληλο....δεν κανει....

λοιπον θα το εχω υποψην μου μιας κ ξανθια κ δεν μου κοβει...κ θα σου απαντησω αμα πιασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...