Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

Αυτη η αδιακρισια μου τη σπαει φοβερα , αν εχω δεχτει τετοια σχολια, μα καλα δεν εχουν να ασχοληθουν με κατι αλλο. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου βρε συννεφακι!!! Εσυ καλα τα λες...αλλα δυστυχως....υπαρχει κ τετοιος κοσμος....

Οπως κ η ατακα της αλλης..."παει κ αυτο ε???" τελειο....η μαλα@@@@κνφξνφξανφξακςφνκξφνξκφβκξφξσδφβξασφβξ,φ ουυυυυυυυυυυυυυυστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...εμενα μου ειπε μετα ''κουραζοσουν γιαυτο'' τις λεω ''οχι ηταν χρωμοσωμιακο'' κ μου λεει ''εεεε αμα περιμενεις λιγακι θα φυγει το προβλημα''...

εντωμεταξυ ειναι κ μορφωμενη κ νεα....αλλα ασχετη τελειως...εγω παντα ηξερα τι ηταν τα χρωμοσωμιακα θεματα...αλλα τεσπα...

η αλλη η φιλη μου, που μου ειπε δεν πιστευω να ξαναμεινεις εγκυος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κωσταντινα μου ειναι τελεια....τα μωρακια οχι το μωρο...

θελω θελω θελω...τα κοριτσακια μου...πισω.

μποω να γυρισω τον χρονο πισω να μην εμενα εγκυος να μην πονουσα τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"αμα περιμενεις λιγακι θα φυγει το προβλημα" meaning?? :blink::blink::blink::dry::dry::dry::dry:

ειμαι λιγο χαζη.....δεν το καταλαβα..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Οσον αφορα την αλλη........εγω θα της απανταγα..."εννοειται πως οχι, θα κατσω ησυχη σταβγα μου,....." κ μετα θα μεβλεπε με πενταδυμα....

ενα εχω να πω σε ολους αυτους.....ΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΤ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα εδω ειδα κ εγω το ζωων ποιοι ειναι κοντα μου...

Οπως εχω ξαναπει την επομενη με οποιο τροπο θα γινει δεν το λεω ουτε στην μαμα μου...θα με βλεπουν φουσκωμενη κ θα λεω απο το φαι...χαχαχχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...ποσο σε καταλαβαινω....κ εγω πιανω την κοιλιτσα μου...κ....

αλλα δε βγαινει τιποτα....ο χρονος προχωρα...κ οσο κ να μη μας αρεσει...πρεπει κ εμεις να προχωρησουμε μαζι του...

μονο μπροστα πρεπει να κοιταμε χρυσανθη μου....κ σε ολα αυτα τα υπεροχα που θα ερθουν....

που δε θα μας κανουν να ξεχασουμε τα παλια...απλα ..θα απαλυνουν τον πονο...

Εγω ξερω...οτι δεν προκειται ποτε να ξεχασω.....κ ναι ειναι επιλογη μου...

θα προχωρησω ομως....

ετοιμασου λοιπον..γιατι το φθινοπωρο προβλεπεται....χμ.....γεματο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να ειμαι καλα ετσι τουλαχιστον δειχνω, αλλα πεφτω οταν ειμαι μονη μου κ ερχετε το βραδυ...

ναι απο το φθινοπορω θα γεμισουν οι κοιλιτσες μας σιγουρα..το θεμα ειναι να κατσουν εκει μεσα τουλαχιστον 36 εβδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινα μου προσεξες ειμαστε οι δυο μας στην λιστα.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα κατεβουμε κ γρηγορα στην λιστα των εγκυων... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχαχαχαχαχα καλοοοοοοοοο πετυχημενοο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κατσε, περιμενε να την ξαναγραψω!!!!!!

konstans

Χρυσάνθη_ραφαέλ

οριστε, μας κοκκινησα!!

ειμαστε κ γκαστρωμενες!!!χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεε σημερα τι εγινε?? σε βλεπω πλακατζου κ μαρεσειςςςςςςςς :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

ποτε περιμενεις περιοδο χρυσανθη μου??? εγω 19 αυγ..θα ειναι η 2η....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

31 αδιαθετησα αρα στις 28?καπου εκει...εχω ξεχασει :dry:

ειμαι ειμαι...σε λιγο θα κερναω κ τα κοριτσια στο ποστ μας να πανε κατω τα φαρμακια.... :(:(:( ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω κατεβασει μια εφαρμογη στο ipod μου...χαχα πλακα εχει....λεγεται period tracker κ βασικα....βλεπεις στην οθονη ημερολογιο....εχεις βαλει την πρωτη μερα περιοδου..ποσο σου διαρκει , ποσες μερες κυκλο εχεις, κ ποτε ειναι η γονιμη....κ μετα αυτο σου τα βγαζει ολα αυτοματα...

ποτε περιμενεις...ποτε ειναι η γονιμη κ τα σχετικα...για ολους τους μηνες...

εχει κουμπι εννοειται...οταν ξεκινα η περιοδος (γιατι μπορει να εχουμε κ καθυστερηση) κ οταν τελειωνει...

ειχα κατεβασει κ ενα αλλο..."what to expect" ......αυτο ειναι για οταν εισαι εγκυος...ε εκει το εχω...δεν το διεγραψα/......στο επομενο τωρα παλι.......πρωτα ο Θεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εμεις εχουμε ιδιαιτερη σχεση με το θεο πια....πιστευουμε πολυ...

πιστευα κ παλια αλλα οχι ετσι...ελπιζω να κανει ενα θαυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγώ μετά από 3 παλλίνδρομες έχω απογοητευτεί πλήρως. Νοιώθω ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτέ. Μένω έγκυος με την 1η προσπάθεια και μετά από λίγο... μπαμ!

Θα κάνουμε και καρυότυπο την Παρασκευή. Για να δούμε. Κουράστηκα βρε κορίτσια και είμαι ακόμα στην αρχή.

Ίσως να φταίει ότι αγχώνομαι , αλλά δεν είμαι ρομπότ να πατήσω το κουμπί και να ηρεμήσω. Δε το καταλαβαίνουν αυτό οι γιατροί;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετολι δεν εχει σχεση το αγχος καθολου πιστεψε με....οταν εχασα κ την δευτερη μπεμπα αρχισα να γινομαι τρελη...ειπα εγω φταιω απο το αγχος....αλλα τα αποτελεσματα αλλα εδειξαν..ειχε καποιο χρωμοσωμιακο προβλημα....ασε που κανονικα θα επρεπε να ειχε παλλινδρομησει απο το πρωτο τριμηνο.....αλλα παλευε η ψυχουλα μου...μακαρι να τα καταφερνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...