Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

Το οποιο σημαινει οτι δεν εχω προβλημα να κανω κοριτσακια απλα ετυχε, δεν με νοιαζει το φυλλο...κ επειδη ηταν μωσαικισμου αν κανω εξωσωματικη θα εχω λιγοτερα γονιμοποιημενα ωρρια για εμφυτευση....

τι λες μαθαινω ή ειμαι ασχετη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ετσι σε θελω καλε!!! Δυναμικη!!! κ οταν πεφτεις, θα σε σηκωνω εγω κ οταν πεφτω εγω θα με σηκωνεις εσυ!!!!

Κοιτα μονο μη πεσουμε μαζι ε!!! το νου σουυυυυυυυ :P:P

Ενω εγω που λες....δε μαζευω τα σπανια....το εξωμητριο που εφαγα στη μαπα....παει κ η μια σαλπιγγουλα μου......

κ εκει που ειπα οτι η αλλη εκανε καλα τη δουλεια της...."παμε για αποξεση" ακουσα να λεει...

τι να πω κ εγω η γκαντεμω...

αλλα ειπαμε...θυμασαι ποσο αγωνιουσαμε κ γραφαμε στο "μετα το πασχα"???

Ετσι θα γινει κ τωρα...με την ιδια αγωνια κ λαχταρα!!!!!

απλα τωρα..θα κανουμε καποιες εξετασουλες..ε σιγα....κ γαμω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαγωνισμος για τις γκαντεμιες μας???

πηρα την γιατρο κ της ειπα τρισωμια 15....κ μου ειπε σπανιο...ελα εξετασουλες φουλ κ ολα θα πανε καλα...

ετσι να ελπιζουμε δηλαδη...ουτως η αλλως τα ονειρα δεν ειναι ασχημα...

ασχετο παντα πιστευα οτι θα κανω διδυμα, λες?

ελπιζω να μην με κοροιδευουν οσοι διαβαζουν...κ θα λενε δεν τις φτανει το ενα παιδι...τι το θελει το αλλο...αφου εχει προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφιερωμενο λοιπον σε αυτους που διαβαζουν κ μπορει να σκεφτονται ετσι!!

Αντε μη βαλω τιποτα αλλο κ μου κλεισουν το λογαριασμο :laugh: :laugh: :laugh:

Διδυμα λες???? Ε ναι!!!!!!! 2 αγγελακια στον ουρανο....2 στην κοιλιτσα...θελω κ εγωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι....κωσταντινα μου θα κλεισω παω να κοιμησω τον γιο μου τον ξενυχτι...με καταλαβαινεις παντως κ σε ευχαριστω πολυ...τον οκτωμβρη που θα ερθω αθηνα θα βρεθουμε απο κοντα...να σου γνωρισω κ τον γιο μου...να δεις για τι παιδι μιλαμε....σε ευχαριστω για ολα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται , γιατι αν κανω τελικα κορη (που γιο θα κανω) πρεπει να ξερω τους υποψηφιους γαμπρους!! Εμ πως κυρα μου, ετσι ????? :P:P:P

Φιλακια πολλα πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντινα θα κανω εγω κορη μην στεναχωριεσαι για να συμπεθεριασουμε....

τον γιο μου απο τωρα μου τον καπαρωσανε...ασε εχουμε πολλες καβατζες...με ειδες ξερεις πως ειμαι...ε ιδιος ειναι με εμενα...ξανθος με γαλαζια ματια αφου ωρες ωρες οταν παμε βολτα λεω θα τον ματιασουν....(δεν πιστευω οτι ματιαζουν βεβαια ολοι οι ανθρωποι, οι καλοι ποτε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα Χρυσανθη μου...κ σε ολα τα κοριτσια....

Γυρισα....κ μαζι με εμενα ηρθε κ η πρωτη περιοδος μετα την αποξεση...

στις 28 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντινα καλημερα....χτες δεν μπηκα γιατι δε ειχα πολυ διαθεση...ημουν χαλια κ ξαπλωσα κ προσπαθουσα να κοιμηθω για να μην σκεφτομαι...

σκεφτομουν γιατι σε μενα παλι...ποσα μπορω να αντεξω...σκεφτομουν οτι θα ημουν 27 εβδομαδες τωρα κ διαφορα τετοια....ξερεις τρελα...μετα αρχισαν να μπαινουν στην σκεψη μου κ οι γενετιστες κ οι εξωσωματιστες κ δεν μπορουσα να κοιμηθω...αχ δεν μπορω αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα καλαα......θα περιμενω τοτε να μου τη δωσεις απο κοντα τον Οκτωβρη!!!

Φιλεναδα κρατα με!!!!! θελω σε 14 μερες να βαλω παλι μπρος!!!! Δεν κρατιεμαι καλεεεεεεεεε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινα μου εγω ψαχνω διαβαζω κ εχω μαθει τα παντα...στο ονειρο μου βλεπω οτι δινω εξετασεις για χρωμοσωματα....γιατρους κ γενετιστες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μωρο να βαλω μπρος......θα εχω αβγουλακι...σνιιιιιιιιιιφ.....

Γιαυτο που λες ...οτι δινεις εξετασεις...ασε...μια απο τα ιδια...

αφου κ εγω καθε μερα...γιαυτα μιλαω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ εγω τα ιδια...σημερα ειδα ποσες εγκυες κ ελεγα τωρα κ εγω ετσι θα ημουν...μολις μου μυρισε κ λουκανικο...κ στις 3 εγκυμοσυνες μου, ηθελα λουκανικα...αχ ορμονες.

οπου να ναι θα αδιαθετησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουκανικο???? Αν κ δεν τρωω.....ουτε αλλαντικα....ειμαι του τυριου βλεπεις.....

κ τι δε θα εδινα ομως τωρα για ενα χοτ ντογκ..μμμμμ τα σαλια μουυυυυυ με μουσταρδα κ κετσαπ τελειοοοοοοοο

Αν θυμαμαι καλα, στο ικεα εχει με 1 ευρω κ οση κοκα κολα θες αχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε αντε, να σουρθει κ εσενα να πηγαινουμε μαζι....

σε καταλαβαινω φιλεναδα ασε....κ εγω σκεφτομαι...κ σπαει η καρδια μου....τι να κανουμε.......................

ενα κλικ θελει το μυαλο, μη νομιζεις.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ασχετο 40 μερες σου ειπε να περιμενεις για επαφη?

το εχω απορια...εμενα μου ειπε 15 μερες...αν μεσα σε 3 μερες δεν μπει η μητρα στην θεση της κλαυτα χαραλαμπε...ειτε περασουν 40 είτε 60....εγω εκανα στην εβδομαδα επανω υερηχο κ ηταν ολα οκ....περισυ να φανταστεις μετα την δευτερη καισαρικη επαθα ενα σοκ οτι επαθα κατι κ πηγα κ μου καναν υπερηχο στις 5 ημερες κ παλι ηταν οκ...

40 λεγαν παλια που δεν ειχαν υπερηχους κ τωρα το απογορευουν οι περισσοτεροι γιατι η γυναικα ειναι περισσοτερο γονιμη κ ειναι επικυνδυνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

40????????? Καλε οχι.....

μου ειπε 2 εβδομαδες οχι σ@ξ, ουτε μπανιο στη θαλασσα.....

Συνεπεσε το ταξιδι μου...ξερεις....εκει εκανα μπανιο....αλλα σ@ξ οχι ακομα, αφου ηρθε κ η κυρια... :blush::blush::blush::blush:

Εμενα μου ειπε να με δει τελος σεπτεμβρη οπου θα μου δωσει κ τη λιστα των εξετασεων που θελει...

εγω βεβαια θα τα ξεκινησω ολα λιιιγο νωριτερα, εκτος της θρομβοφιλιας που θα την κανω τοτε...

Ελα Χρυσανθη μου...σιγα τι εμεινε.....ενας μηνας διακοπων...μετα βουρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιος μου μολις ειδε ενα μωρο στην τηλεοραση..ηρθε μου σηκωσε την μπιτζαμα κ εγω φιλησω μπεμπα μου....μεγαλωσει...κ την αγκαλιαζε...

πως κρατηθηκα κ δεν εκλαψα...του ειπα θα μεγαλωσει πολυ κ θα γεννηθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ...τι λες τωρα.... με συγκινεις....

κατσε ομως να δεις...που θα περασεις λιγο ο καιρος κ μετα θα εχει το αδερφακι του αγκαλιτσα...

κ εγω τις προαλες...κοιταγα το ημερολογιο οπου εγραφα...τρομαρα μου...

ειχα παει στον ελευθερουδακη...πηρα 2 βιβλια εγκυμοσυνης κ ενα ημερολογιο εγκυμοσυνης...εκει εγραφα...συναισθηματα...βλακιες...

τωρα το καταχωνιασα καπου...δεν ειχα το κουραγιο να το πεταξω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις της βαλαμε κ ακουστικα να ακουσει μουσικη...

τον ειχα προετοιμασει τελεια....καλα αμα ξαναμεινω δεν του λεω τιποτα...δεν μπορεις να φανταστεις τι αγαπη της ειχε...εκανε μπανιο στη θαλασσα κ ερχοταν κ φιλουσε την κοιλια μου...δ

δεν του ειπα τιποτε απλα περιμενω να παω στους γιατρους κ ελπιζουμε να τα καταφερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...