Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

μπουμπουκες μου ενα ΑΝΕΚΔΟΤΑΚΙΑ:

Μια Παρασκευή βράδυ δυο γυναίκες είναι έξω στην εξώπορτα και κουτσομπολεύουν.

Η πρώτη γυναίκα μόλις είδε τον άνδρα της να έρχεται λεει «έρχεται ο άνδρας με ένα μπουκέτο λουλούδια, μ'αυτό εννοείται θα είμαι στην πλάτη μου με τα πόδια στον αέρα όλο το σαββατοκύριακο»

Η άλλη γυναίκα ρωτάει «γιατί ?,δεν έχεις βάζο ?»

***********************

Πάει ένας στον πρωκτολόγο (!!) και του παραπονιέται ότι του πονάει ο κ@λος του.

- Σκύψτε να σας εξετάσω, του λέει ο γιατρός.

Σκύβει, κοιτάει ο γιατρός κι άρχισε να σταυροκοπιέται.

- Ε δεν είμαστε καλά. Είμαι 30 χρόνια γιατρός, αυτό δεν το έχω ξαναδεί!

- Τι είναι γιατρέ μου; ρωτάει ο άλλος ανήσυχος.

- Έχετε... λουλούδια στον κ@λο σας!

Και ο άλλος φυσικότατα:

- Λουλούδια; Για κοιτάξτε, έχει καμία κάρτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Τι ωραία, μας έκανες ποδαρικό κοριτσάκι... Όντως ξεκολλήσαμε! Άντε τώρα φύγε από εδώ κ πήγαινε σε πιο ευχάριστα τόπικ! :D:D:D Κ πάλι συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ελίνα, εγώ σε "διώχνω" ;) γιατί οι εγκυούλες (ναι, για σένα λέω!) δεν κάνει να είναι σε στενάχωρα τόπικ! Αν κ βέβαια αυτό δεν είναι στενάχωρο ακριβώς, έχει πολλή ελπίδα μέσα του...

Εγώ κοριτσάκια πρέπει:

Α) να χάσω κιλά για να πέσει το ζάχαρο

Β) να πάω στον οφθαλμίατρο για να δω αν μπορώ να αρχίσω σαλοσπίρ

Γ) να κάνω μία ακόμη εξέταση (εκεί που είπα ότι είχα κάνει τα πάντα) κ μετάάάά (ουφ) να ξεκινήσω ξανα-μανά προσπάθειες!

Μήπως να έπαιρνα ένα σκυλάκι καλύτερα? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινα μου τιποτε δεν θα συμβει...θα κανεις ευχαριστες σκεψεις κ ολα θα πανε καλα....θυμασε πως πετουσε ο πιτερ παν?εεεε ετσι θα κανεις κ εσυ.....

μπηκα να πω κ εγω ενα γεια....

δημητρα τα νεα σου τα διαβασα...μαζι θα περνουμε τα φιλικα κ τα σαλοσπιρ...κ αμα μαθουμε κ καλα τις ηπαρινες ποιος μας πιανει μετα :lol:

κωσταντινα μου χαθηκες...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις, Χρυσάνθη μου, ποιό πράγμα σιχαίνομαι περισσότερο από όλα? Όχι, ούτε τις κατσαρίδες, ούτε τα φίδια... [-x[-x[-x Τις ενέσεις! Κ όμως θα έχω κ υπαρίνες αλλά μάλλον κ ινσουλίνη στην επόμενη εγκυμοσύνη!!! Αχ.... Ό,τι δεν θέλεις αυτό σου τυχαίνει... Αν υπάρξει δηλαδή επόμενη εγκυμοσύνη, δεν είμαι αισιόδοξη πια ούτε γι΄αυτό... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα μου μην εχεις τετοια ψυχολογια.....θα πρεπει να εχεις θετικη σκεψη...ολα θα πανε καλα...σκεψου οτι εγω δεν εχω παρει απαντησεις ακομα γιατι ολοι μου λενε θεμα τυχης...κ το εχω αποδεχτει...οτι ειναι θα γινει...ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Ελινακι μουυ!!!!! Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!!!Κ τα δικα μου συγχαρητηρια λοιπον, να εχεις μια υπεεεεροχη, τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Μπραβο κουκλιτσα...ειδες?? Τα καταφερες!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τωρα οχι αγχος....μονο ηρεμια!!! Ολα θα πανε μια χαρα αυτη τη φορα!!!!

Υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε...πως τα περνατε???

Εγω εδω...τιποτα το ιδιαιτερο...ησυχια....Πολυ δουλεια τωρα τελευταια..αλλα καλο ειναι απο την αλλη...διανυουμε δυσκολους καιρους....

Σας φιλω ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κοριτσάκια....

Σας ευχαριστώ που με φιλοξενήσατε, έστω κ για λίγο... Πρέπει όμως να σας αφήσω. Η τρίτη δεν ήταν τυχερή οπότε δεν ανήκω πια εδώ.

Σας εύχομαι τα καλύτερα κ σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηλά το κεφάλι παιδιά!!!!!!!!!!

Δεν υπήρξε πιο απαισιόδοξος άνθρωπος από μένα............

Έκλαιγα & χτυπιόμουνα πως δε θα κάνω ποτέ παιδί!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι όμως..........

Ήρθε όταν αποφάσισε εκείνο να έρθει!!!!!!!!!!!

Θα έρθει κοκόνες μου, να είσαστε σίγουρες!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά-πολλά από μένα & το παληκαράκι μου!!!!!!!!!!!!

ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Εύχομαι σε όλους Καλό Πάσχα κ καλή Ανάσταση! Να έχετε πάντα υγεία κ χαρά! Φεύγουμε αύριο για το χωριό οπότε μπήκα να σας χαιρετίσω...

Εβαψα αυγουλάκια, έκανα τσουρέκια (θεϊκά, κοπιάστε οι εγκυμονούσες να γλυκαθείτε!) έριξα κ το καθιερωμένο κλάμα (πέρσι Μ. Τετάρτη έκανα την πρώτη μου απόξεση, οπότε αυτές οι μέρες είναι λίγο κάπως..., μη μου δίνετε σημασία...) κ όλα καλά!

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, είμαι καλά κ δεν το βάζω κάτω... Απλά δεν ανήκω στο τόπικ αυτό λόγω τίτλου... Αν λεγόταν "4η κ τυχερή" δεν θα ξεκολλούσα από εδώ!

Γιώργο μου πήγα κ εγώ στο μοναστήρι της Οσίας Ειρήνης... Πήρα μηλαράκια, πήρα κ τη ζώνη κ λαδάκι... Από τον Μάιο που θα μας δώσει το οκ ο γιατρός θα ξανα-μανά-ξανά-ξεκινήσουμε...

Καλή Ανάσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους κ σε ολες ...

Ειθε αυτο το Πασχα..να φωτισει τις καρδιες μας με καλες σκεψεις κ συναισθηματα....Ευγνωμοσυνη κ σοφια......Χριστος Ανεστη!!!!!

Δημητρουλα μου να κατσεις εδω...θα το αλλαξουμε το τοπικ....Η επομενη κ η τυχερη......

Γιωργο...φτανει ο καιρος βλεπω σιγα σιγα...με το καλο να υποδεχτειτε το καμαρι σας..το αγορακι σας!!

Ελινακι μου, πως παει η εγκυμοσυνη? Τα φιλια μου!!!

Με συγχωρειτε για την απουσια μου, ολους αυτους τους μηνες....Βλεπετε αντιμετωπισα προσωπικα θεματα...Θεματα που δεν ειχαν να κανουν με την εκβαση μιας εγκυμοσυνης...αλλα μεναν ανθρωπο που νομιζα οτι μοιραζομασταν τα ιδια θελω ....την ιδια αγαπη....

Μηνες τωρα, βαδιζω μονη...συνεχιζω....κ προσπαθω να μαζεψω τα κομματια μου...αλλες μερες ειναι πιο ευκολες..κ αλλες..δυσκολες πολυ....

Αναρωτιεμαι, αν οι δυο αποτυχιες που ειχα μαζι του....ητανε γραφτο να γινουν....ετσι...γιατι ο Θεος ηξερε..οτι με αυτον τον ανθρωπο δε θα ειμαι μαζι....θα επιλεξει να φυγει.....

Η ζωη προχωραει ..κ μαζι της κ εγω....Ειμαι σιγουρη οτι εκει εξω...υπαρχει το ...μισο μου πορτοκαλι...κ οταν ερθει η καταλληλη στιγμη....θα ερθει στη ζωη μου κ θα βαδισουμε μαζι....

Ποιος θα μου το ελεγε...οτι μεσα απο αυτο το φορουμ...θα γνωρισω αξιολογα ατομα....Επιτρεψτε μου ομως, να ξεχωρισω ενα....το Χρυσανθακι μου...η φιλεναδουλα μου η γλυκια....

οσα ευχαριστω κ να σου πω...δε θα φτασουν...Σταθηκες διπλα μου βραχος...κ στις 2 αποτυχημενες εγκυμοσυνες μου....αλλα κ σε αυτη τη τεραστια σφαλιαρα που εφαγα απο.....τον "κυριο".....

Σευχαριστω για ολα...

Φιλακια πολλα ...

Προχωραμε με χαμογελο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα χριστος ανεστη

γιωργο μου με το καλο να ερθει το μωρακι σας....

δημητρα μου εμεις μαζι.....ολα θα γινουν

Κωσταντινα μου γλυκια να μην στεναχωριεσαι..οτι χρειαστεις εγω ειμαι εδω....φιλακια μικρουλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο εφτασε η μεγαλη μερα και για εσας!με το καλο να κρατησετε στην αγκαλια σας τον παιδαρο!να πανε ολα καλα και να του δωσεις ενα τεραααστιο φιλι με το που θα τον κρατησεις!και φυσικα στη γυναικα σου.να ειναι δυνατη.αυτο που θα ζησετε θα ειναι μοναδικο.να εισαι συνεχεια διπλα της.και εγω ηθελα τον αντρα μου μερα νυχτα κοντα μου,οπως και εγινε γιατι και αυτος το ηθελε.

η αγια ειρηνη θα σας βοηθησει να γινουν ολα οπως θελει ο θεουλης!θα σας σκεφτομαι και θα περιμενω τα ευχαριστα με καθε λεπτομερεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου, με το καλο!!!! Με εναν πονο!!! Θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου!!!

Ελινακι μου, τα ειπαμε κ πριβε, σευχαριστω για ολα!!!!

Ναι αναστηθηκε το τοπικ αυτο...κ φανηκε γουρλιδικο ετσι????? :D:D

Χρυσανθακι μου...αιμοσταση, αιμοπεταλιακος θρομβος κ ινωδολυση...Τι μανικι ειναι αυτο..............!!!!!Ξαναγυρισα στα θρανια....Το κεφαλι μου θα σπασει!! :lol:

Κοριτσακια, ελπιζω να μη σας πειραζει να μεχετε ακομα στην παρεουλα σας....Θα μπαινω κ εγω συχνοτερα να τα λεμε....

κ οπως εχει γραψει κ ο koehlo.....παντα πρεπει να προχωρας...ακομα κ οταν η καρδια σου σταματα...χρησιμοποιησε τα ποδια.......

Καληνυχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...